Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kiekvienas dirbate, arba ne, tokį darbą, kokio esate VERTI savojo augimo akimirką. Bet ar susimąstote, kad reikia augti net ir DARBE? O juk nevisi darbai augina sielą.

Mielieji, kiekvienas dirbate, arba ne, tokį darbą, kokio esate verti savojo aš augimo akimirką. Bet ar susimąstote, kad reikia augti net ir DARBE? O juk nevisi darbai augina sielą. Tai ką jūs darote. Ją ir toliau smukdote, ar pasiryžtate tokį darbą palikti. Kokie darbai sielą smukdo? Tie, kuire yra nukreipti prieš visumos DVASIOS šviesinimą ir fizinio KŪNO stiprinimą, pavyzdžiui, alaus fabrikai, degtinės ir vyno fabrikai, šampano fabrikai, cigarečių, tabako fabrikai, dirbtinių gėrimų - koka kolos, pepsi kolos, jeigu jūs dirbate televizijose, radijose, laikraščiuose, statybos kompanijose, politinėse partijose, seime, vyriausybėje, savivaldybėje, bankuose, bet kurioje kitoje vietoje, kurioje vyksta akivaizdus lupikavimas, apgaudinėjimas, faktų iškraipymas siekiant didesnių pelnų sau, ir t.t. PALIKITE TOKIUS SAVO DARBUS, kad ir kokie jie būtų dideli ar maži. Nes šie darbai jūsų sielą gali sužlugdyti. Jūs labai rizikuojate. Aplinka veikia jus ir jūs galite degraduoti tiek, kad įsiurbs jus į pragaištingą ydų verpetą, kuriou gyvena ir laikosi tos institucijos. Ir jūs DEGRADUOSITE, IMSITE PATIRTI KANČIAS DĖL NEATITIKIMO TARP TO, KO TROKŠTA JŪSŲ SIELA, KĄ JI VIS DAUGIAU SUŽINO, PATIRIA, IR KĄ MATO KASDIEN APLINKUI. Tokioje aplinkoje jūsų siela tiesiog užtrokš.
Ir kelias yra vienintelis - iš tos vietos pasitraukti.
Taip, yra dar ir kitas kelias. Likti toje savo darbo vietoje ir skleisti Tėvo šviesą savo kolegoms, kad jie suvoktų tokių institucijų, kokios yra ŠIANDIEN ir KOKIAIS METODAIS VEIKIA, pragaištingumą ir žalą. Tačiau tam jūs jau turite BŪTI GIMĘ IŠ DVASIOS, KAD GALĖTUMĖTE TĖVO ŠVIESĄ PASKLIESTI TOJE TAMSOJE. Ir net tuomet jūs rizikuojate, kad jus pačius, anksčiau ar vėliau, iš tokių vietų išmes, kaip svetimkūnį.
TAMSA VISADA GINASI NUO ŠVIESOS, NES APŠVIETUS JI PATI DINGSTA. Taip ji kovoja už savajį išsilaikymą. Neprisidėkite prie tamsos IŠSILAIKYMO.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-07-05 10:15:15

Komentarai

"... Žmonės, žmonės, iš kur jūs išlendate su tokiom pažiūrom?..."
Iš ten pat iš kur ir tamsta ;)
.
"... Pasakysiu, kad mano aplinkoje nėra tokių žmonių, ir aš tuo labai džiaugiuosi. ..."
Jeigu ir "savo aplinkoje" darbuojiesi etatiniu/e klausinėtoju-priekaba-kritikanu panašiai kaip čia, tuomet visai nenuostabu. Bet jų akivaizdžiai pasiilgsti, tų "tokių", ar ne? Antraip, kam landžiotum po "ne savo aplinkas" ir jų atkakliai ieškotum ;)


priekabai
2007-07-27 06:56:25



Pardončikas, klaviatūra užstrigo (o gal Tėvas pamaišė parašyti tai, ką dabar parašysiu?)
**
"niekas ir nesako,kad nera mylinciu ir gerai atliekanciu darba.tik klausimas tame,koki darba mes mylime.blogis tuo ir patrauklus,kad ji daryti vis lengviau ir lengviau."
Va čia pats ir sakai, kad mylimas tik blogas darbas. Žmonės, žmonės, iš kur jūs išlendate su tokiom pažiūrom? Viena šiukšles senatvėje pastebėjo, kitas mano, kad visi aplink blogi, tik jis vienas geras, trečiam vieninteliam, turbūt, Tėvas padeda, kad į aną apie avariją klausimą neatsakė. Pasakysiu, kad mano aplinkoje nėra tokių žmonių, ir aš tuo labai džiaugiuosi.


priekaba
2007-07-27 00:00:50



mes ne manome,bet zinome,kad tai tiesa.dar karta isiskaityk,kas parasyta ir kokie darbai vercia siela degraduoti.ir ka galima padaryti,kad to nebutu.kad dar neitikejom i teva-puse bedos,bet kad ne nemeginame to daryti,jau beda.beje,kiek mums metu,patirtiniu ivykiu ir teisingu isvadu is ju,kad kategoriskai neigiam mylincio tevo buvima ir veikima mumyse ir su mumis?beje,niekas ir nesako,kad nera mylinciu ir gerai atliekanciu darba.tik klausimas tame,koki darba mes mylime.blogis tuo ir patrauklus,kad ji daryti vis lengviau ir lengviau.si tema ir vercia susimastyti,kuri darba dirbti,kad jis ne tik sektusi,bet ir turtintu siela,tobulintu dvasia.tai neatsiejamai susije ir artina mus link mylincio tevo ir jo evoliucijos plano..jokiu budu nenorejau lauzyti isitikinimu,bet su pagarba kvieciu perzengti nusistovejusias ir nieko neduodancias sielos vystymuisi dogmas.iki malonaus

arunas
2007-07-26 23:33:59



"niekas ir nesako,kad nera mylinciu ir gerai atliekanciu darba.tik klausimas tame,koki darba mes mylime.blogis tuo ir patrauklus,kad ji daryti vis lengviau ir lengviau."

priekaba
2007-07-26 23:53:28



Klausimas buvo skirtas kitam atsakinėtojui.

tegu bus priekaba
2007-07-26 23:23:42



tai tik tamstos įspūdis ir tamstos manymas, kad kažkas kažką mano. Manykite ir matykite viską, kaip tik jums atrodo geriau, niekas jums to daryti netrukdo

priekabai
2007-07-26 21:32:36



O kodėl jūs manote, kad VISI, kas dirba, savo darbo nekenčia. Iš jūsų žodžių susidaro toks įspūdis. Negi nematote daugybės žmonių, mylinčių savo darbą, į jį "įdedančių dūšią", nors jie nei iš dvasios gimę nei Tėvą atradę, ir net nežino, kas tai yra ir ar tai iš viso yra.

Algimantui
2007-07-26 21:20:29



absoliuti tiesa apie darba ir sielos degradacija pasakyta,aciu.

arunas
2007-07-26 20:42:06



Jo jo,
žmogus-priekaba gal nori tikro ir šilto bendravimo su tikrais ir šiltais žmonėmis. Va tokiais kaip Jonas ar Balandis, ar Sysas, pavyzdžiui.

Taip
2007-07-27 11:09:09



ne toks ir knyslys, tiesiog atmintim nesiskundžiu. Kažkada pagooglinau "Algimantas Jokubėnas" ir pirmam puslapy išmetė :)

Jonas
2007-07-25 18:58:38




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal