Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kiekvienas dirbate, arba ne, tokį darbą, kokio esate VERTI savojo augimo akimirką. Bet ar susimąstote, kad reikia augti net ir DARBE? O juk nevisi darbai augina sielą.

Mielieji, kiekvienas dirbate, arba ne, tokį darbą, kokio esate verti savojo aš augimo akimirką. Bet ar susimąstote, kad reikia augti net ir DARBE? O juk nevisi darbai augina sielą. Tai ką jūs darote. Ją ir toliau smukdote, ar pasiryžtate tokį darbą palikti. Kokie darbai sielą smukdo? Tie, kuire yra nukreipti prieš visumos DVASIOS šviesinimą ir fizinio KŪNO stiprinimą, pavyzdžiui, alaus fabrikai, degtinės ir vyno fabrikai, šampano fabrikai, cigarečių, tabako fabrikai, dirbtinių gėrimų - koka kolos, pepsi kolos, jeigu jūs dirbate televizijose, radijose, laikraščiuose, statybos kompanijose, politinėse partijose, seime, vyriausybėje, savivaldybėje, bankuose, bet kurioje kitoje vietoje, kurioje vyksta akivaizdus lupikavimas, apgaudinėjimas, faktų iškraipymas siekiant didesnių pelnų sau, ir t.t. PALIKITE TOKIUS SAVO DARBUS, kad ir kokie jie būtų dideli ar maži. Nes šie darbai jūsų sielą gali sužlugdyti. Jūs labai rizikuojate. Aplinka veikia jus ir jūs galite degraduoti tiek, kad įsiurbs jus į pragaištingą ydų verpetą, kuriou gyvena ir laikosi tos institucijos. Ir jūs DEGRADUOSITE, IMSITE PATIRTI KANČIAS DĖL NEATITIKIMO TARP TO, KO TROKŠTA JŪSŲ SIELA, KĄ JI VIS DAUGIAU SUŽINO, PATIRIA, IR KĄ MATO KASDIEN APLINKUI. Tokioje aplinkoje jūsų siela tiesiog užtrokš.
Ir kelias yra vienintelis - iš tos vietos pasitraukti.
Taip, yra dar ir kitas kelias. Likti toje savo darbo vietoje ir skleisti Tėvo šviesą savo kolegoms, kad jie suvoktų tokių institucijų, kokios yra ŠIANDIEN ir KOKIAIS METODAIS VEIKIA, pragaištingumą ir žalą. Tačiau tam jūs jau turite BŪTI GIMĘ IŠ DVASIOS, KAD GALĖTUMĖTE TĖVO ŠVIESĄ PASKLIESTI TOJE TAMSOJE. Ir net tuomet jūs rizikuojate, kad jus pačius, anksčiau ar vėliau, iš tokių vietų išmes, kaip svetimkūnį.
TAMSA VISADA GINASI NUO ŠVIESOS, NES APŠVIETUS JI PATI DINGSTA. Taip ji kovoja už savajį išsilaikymą. Neprisidėkite prie tamsos IŠSILAIKYMO.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-07-05 10:15:15

Komentarai

Jonai,gi tu esi knyslys, "odnako" :) ,bet malionus,liapai.

šunveidis,dar vienas
2007-07-25 18:52:43



Tiems, kurie nežino, parašysiu, kad Urantijos Fondas ilgą laiką nenorėjo nieko ir girdėti apie mano Urantijos Knygos vertimą iš viso. Ėjo metai, o jie į mano laiškus atsakydami, apie vertimą klausimą apeidavo. Ir tada aš verčiau su tušinuku. Kompiuterio jokio neturėjau. Taip išverčiau apie 1500 puslapių. Ir tada parašiau Fondui griežtą laišką, klausdamas, ar jie vis tik pripažins mano vertimą ar ne, tegu tik man pateikia konkretų atsakymą, net ir neigiamą, nes aš turiu žinoti, ar man reikės ieškoti lėšų Lietuvoje, nes vis tiek aš šitą knygą išleisiu.
Ir taip po kelerių metų ignoravimo aš jiems pateikiau aiškų klausimą, kada jiems reikėjo rinktis, ar jie pripažins mano verimą,ar ne, o jau tada aš pats ir be jų išleisiu, bet vis tiek knyga bus atspausdinta.
Ir labai greitai man iš karto paskambino iš Urantjos Fondo net dviese - vienas iš JAV, kitas iš Prancūzijos ir paprašė mane atvažiuoti į Paryžių Fondo sąskaita. Aš jiems atsakiau, kad neturiu kada, nes verčiu Urantijos |Knygą be jokių išeiginių. Ir pasiūliau jiems atvažiuoti į Vilnių, kur juos nusivesiu į Urantijos grupę, kuri jau keleri metai egzistuoja, kai pačios Urantjos Knygos nebuvo nė kvapo net ir rusų kalba.
Ir jie atvažiavo po kelių dienų.
Ir kada pamatė mano ranka prirašytą kupetą lapų, negalėjo patikėti, kad dabar kompiuterių amžiuje galima šitaip versti. Ir jie kitą diena nupirko kompiuterį, kuris buvo Fondo, ne mano nuosavybė. Ir jis man palengvino darbą tikrai.
Po kurio laiko pasirašiau sutartį su Fondu, pagal kurią Fondas man įsipareigojo sumokėti 10 ( dešimt ) JAV dolerių už vertimą ir redagavimą.
Aš jiems parašiau kad verčiu NEMOKAMAI, TAI MANO TARNAVIMAS TĖVUI. Tačiau aš prašiau Fondo, kad kaip sielos broliai paremtų mane, nes aš jokių pajamų negaunu. Ir tada jie kurį laiką mane parėmė. Tačiau tai buvo tik aukojimas, nes vertimas buvo NEMOKAMAS. O kada ėmiau redaguoti vertimą, jie iš viso nustojo mane remti.
Dėl to mano mielas sielos broli Jonai, ir dabar pakartoju, kad verčiau Urantijos Knygą iur redavau savo vertimą NEMOKAMAI, už ačiū.
Lygiai taip ir dabar aš tarnauju NEMOKAMAI, už ačiū, BET MAN TAIP PAT ŽMONĖS PAAUKOJA.
Jeigu tu nesuvoki, kas yra užmokestis ir kas yra auka, tai paaiškinsiu, kad užmokesits - tai garantuota suma pagal susitarimą, o auka, tai, kai tu NESI GARANTUOTAS, KAD GAUSI KOKIĄ NORS SUMĄ. IŠ VISO AR GAUSI
Ir Urantijos Fondas nerašo tame savo lapelyje, iš kur tu cituoji, kiek kartų jis man nutraukė ir tai, ką jie pavadino stipendija, ir aš prašydavau, kad jie, jeigu gali, paremtų, kaip buvo parėmę kelis mėnesius, ir jiems vis primindavau,kad verčiu Urantijos Knygą už ačiū, tačiau kaip sieloos brolių prašau paramos. Ir taip aš iš suslaukdavau išprašytos paramos kaip iš sielos brolių.
MANO darbas verčiant ir redaguojant vertimą užtruko DEŠIMTĮ metų, o jie mane rėme apie trejetą metų KASKART VIS PAPARAŠANT ŠITOS PARAMOS.
Mielas Jonai, tavoji geranoriška ir meilės man kupina nuostata man tikrai suprantama.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-07-25 18:52:02



Iš komentaro:
"Ir visą Urantijos Knygos vertimą, bei redagavimą atlikau už AČIŪ, NE UŽ PINIGUS" [Algis]
Žiūrim ką turim:
http://www.urantia.org/unews104.pdf
Ištrauka iš teksto:
Urantia Foundation is delighted that the personal efforts of Algimantas Jokubėnas to pass along the teachings to fellow Lithuanians have now led to a complete translation of The Urantia Book. [...]
Mr. Jokubėnas did most of his work with pen and paper, but in 1998 the Foundation provided a computer - and, from May 1999 to April 2003, a modest mothtly stipend.
*
Kas nesupranta angliškai, čia be kita ko parašyta, kad Urantia Foundation yra patenkinta, kad asmeninės Algio pastangos išaiškinti mokymus privedė iki pilno vertimo, ir kad ponas Jokubėnas 1998 m. iš Urantia Foundation gavo kompiuterį, o nuo 1999m. gegužės iki 2003m. balandžio - "kuklią mėnesinę stipendiją".
Mielas Algi, aš jokiu būdu nemanau, kad tą kompiuterį ir stipendiją tu gavai kaip nors nevertai ar neteisėtai, tu tikrai tai užsidirbai, ir man asmeniškai net neįdomu, kokia tai suma. Tačiau kam reikia rašyti netiesą, to aš nesuprantu.

Jonas
2007-07-25 18:11:09



Aha, ir vėl prieiname prie senos problemos:
kiekvienas pasirenka sau "tėvą" pagal savo prioritetus. Jeigu svarbiausia yra PASITENKINIMAS - turėk Algimanto tėvą.
Na jo. Na mano Tėvas kitas. Ne tas, kurį Algimantas paskelbė savo ir mūsų visų tėvu, ne tas. Nors ir pretenduoja į Jo vietą... Įsūnijo, vadinasi, Algimantą patėvis.

Aidas
2007-07-25 16:17:27



žinau, kad ant šio svieto yra saujelė žmonių, atsidavusių ir nuosekliai ir intensyviai kasdien besidarbuojančių vykdant Kūrimo sumanymą, bet gi jie patiria tuos pačias kūniškasias negalias kaip ir visi mirtingieji ir teigia, kad kūniškoji būklė neturi jokio tiesioginio ryšio su dvasiniu būviu ir pagal fiziologinę būklę jokiu būdu nesprendžia apie asmens dvasinį lygį. Kuo tikėt? Sveiku protu?

neziniukas
2007-07-25 15:48:14



Doras darbas ir kūniškas pasitenkinimas - viskas viename. Pasiūlymas tebegalioja.

Paprastutė
2007-07-25 15:43:58



Mielieji, PASITENKINIMAS yra pati aukščiausia DVASINĖ PALAIMA SU TĖVU DARANT GERUS DARBUS IŠ MEILĖS JAM IR VISAI JO DVASINEI ŠEIMAI, KURIOS PILNATEISIS NARYS YRA MIRTINGASIS.
Dėl to negali būti doro ir nuoširdaus kunigo, jeigu jis nejaučia pasitenkinimo sakydamas Tėvo gyvą žodį savo sielos broliams ir sesėms, kad juos sustiprintų ir nuramintų, ir pamokytų, kaip atrasti Tėvą savyje be jokių tarpiniknkų.
Negali būti doro žemdirbio, jeigu jis nejaučia pasitenkinimo augindamas javus savo sielos brolių pamaitinimui iš meilės jiems.
Negali būti doro politiko, jeigu jis nejaučia pasitenkinimo vesti savo tėvynainius į didesnę šviesą, kad jiems būtų šviesesnis gyvenims su Tėvu.
Negali būti doro prezidentio, jeigu jis nejaučia pasitenkinimo dalindamas TĖVO MEILĘ KITŲ VASLTYBIŲ VADOVAMS.
Negali būti doro verslininko, jeigu jis nejaučia pasitenkinimo kurdamas tokį produktą, kuris atitinka Tėvo meilės išraišką aprūpinant juo vartotojus.
Negali būti DORO MIRTINGOJO, JEIGU JIS NEJAUČIA PASITENKINIMO SAVO GYVENIMU, nes pasitenkinimas ir dora ateina iš TĖVO, dėl to jeigu nėra vieno, nebus ir kito.
Todėl būtina atrasti TĖVĄ SAVYJE, KAD ABU ŠITIE DALYKAI EGZISTUOTŲ VIENU IR TUO PAČIU METU - DORA IR PASITENKINIMAS. IR KIEKVIENA AKIMIRKĄ.
Tik toks gyvenimas yra PALAIMINGAS IR SUTEIKIA KŪNUI SVEIKATĄ.
IR TIK TOKS YRA AMŽINAS KELIAS PAS TĖVĄ. KITO TĖVO TIESIOG NĖRA.
Kitas kelias veda į kančią ir pražūtį negyvose dogmose ir negyvuose ritualuose.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2007-07-25 15:26:14



Dėdė Algi,
nu tavo monologuose beveik viskas vienodai prastai. Bet šiame ypač išsiskyrė prastumu tavo mintys apie kažkokį pasitenkinimą darbe - "Jeigu jūs ir darbe nejaučiate PASITENKINIMO, tai kaip jūs galite tikėtis išlikti sveiki"...
Žmogus dirba ne tam kad suteiktų sau pasitenkinimą (tau tai turbūt naujiena?). Ir gyvena ne tam, kad jaustų nuolatinį pasitenkinimą. Ar net tiek nesuvoki?
Gali suteikti sau pasitenkinimą dešiniąja, kai atsiguli miegot, gali šalia pasiguldyti pagalbininkę, bet darbe??...
Gal kiek ir perlenkiau (jautręsnių atsiprašau), bet bandau paaiškinti, kad pasitenkinimas ir kelias į Tėvo pažinimą - du nesuderinami dalykai (jeigu Tėvas tikras).

Aidas
2007-07-25 15:02:12



Oi oi, Algimantai, kokie gi mes šaunūs ir šviesūs. O į save pasižiūrėti ar nebūtų pravartu? Kaip ten bebūtų, šiandien turbūt vienintelis tavo apmokamas užsiėmimas - Urantijos knygos platinimas, knygos, kuri skaitantiems jaukia protus, apgaudinėja, iškraipo faktus, lengvai narkotizuoja sielą, kelia ją į puikybę, jau nekalbant kad atima marias laiko, kurį galima būtų skirti geriems darbams. Galbūt net skiria šeimas, sukelia nesantaiką ir t.t. Tai kuo tu savo veikla skiriesi nuo alkoholio ar narkotikų biznyje besisukančio žmogelio? Čia tik retorinis klausimas :)
*
Dėl įvairių darbų. Sutinku, kad ne kiekvienas darbas yra vienodai garbingas. Bet taip ir neatsakei, kokie konkrečiai darbai sielą šviesina ir kokie tamsina. Ir daugeliu atvejų neįmanoma atsakyti, nes nėra griežtos ribos. Yra subjektyvūs ir objektyvūs dalykai, kuriuos reikėtų atskirti. Iš vienos pusės, vegetaras turbūt nedirbtų skerdykloje, bet ne vegetaras juk gali? Žaliasis galbūt sunkiai galėtų dirbti kokioje nors naftos gamykloje, kovotojas už blaivybę - Stumbre, kovotojas prieš rūkymą -Philip Morrise, ar natūralaus šeimos planavimo šalininkas - prezervatyvų fabrike. Čia atrodo viskas aišku. Tačiau kiekvienas vairuotojas teršia gamtą nuodingom dujom, staliai ir knygų leidėjai naudoja medieną ir popierių, (nors miškų ir mažėja), visi, kas dirba maisto pramonėje, naudoja neekologiškas pakuotes ir konservantus, ir t.t.
Esmė ne visai tame. Visi yra susiję vartotojiškos visuomenės sraigteliai, beveik kiekviena veikla turi teigiamų ir neigiamų pusių, ir tamsta Algimantai, nesi jokia išimtis. Ką konkrečiai daryti, yra kiekvieno asmeninis apsisprendimas, bet aš norėčiau bent pateikti KRITERIJUS, pagal kuriuos būtų galima įvertinti kiekvieną darbą:
Aš tiesiog manau, kad kiekvienas turėtų mažiau žiūrėti stereotipų ir nepataikauti masinėms ydoms, kurios (banalu) įvardintos kaip septynios didžiosios nuodėmės: puikybė, godumas, pavydas, piktumas, paleistuvavimas, persivalgymas ir pasigėrimas, tingėjimas. Šios ydos ar nuodėmės tiesiog yra mūsų visuomenės veiklos ašis, deja deja. Taigi jei kažkokia jūsų veikla tiesiogiai skatina bent vieną iš šių nuodėmių, tai yra signalas susimąstyti ir galbūt keisti užsiėmimą. Sakau "tiesiogiai", nes nuo to reikėtų bent pradėti. Po to gal būtų galima įvertinti ir netiesioginius poveikius, nors šių būtų tiek daug, kad niekaip negalėtum visų supaisyti.

Jonas
2007-07-24 19:34:49



Bičiuli Algimantai,
dėkui už atsakymus. Tikrai matau kad stengiesi, ir tai kartais atneša teigiamų vaisių. Štai, kai rašiai temą, statybines kompanijas įvardijai kaip vietą, kurioje "vyksta akivaizdus lupikavimas, apgaudinėjimas, faktų iškraipymas siekiant didesnių pelnų sau..." Malonu, kad per tokį trumpą laiką jau susipratai ir šiandien parašiai - "Kodėl gi blogas darbas statybininko? Puikus. Svarbu, kad DORAI JĮ DIRBTUM." Ir čia labai taikliai Jonas papildė tavo įžvalgą, kad nei tau, nei Jonui, nei man spręsti apie tai kuris darbas yra tinkamas, o kuris - ne (žinoma, jeigu nevadinti "darbu" prekyba narkotikais ir pan.). Svarbiau tai, kad dirbdami savo darbovietėse nesitaikstytume su apgavystėmis ir kitomis niekšybėmis ne tik nukreiptomis tiesiogiai į mus, bet ir į bet ką iš aplinkinių. Štai apie ką reiktų kalbėti, o ne apie tai, kaip nuskambėjo temoje - atseit, meskime visus darbus, nes per juos vien dvasinės problemos. Pagavai kampą?
Sėkmės mąstant!

Aidas
2007-07-24 19:58:34




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal