Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Tėvo dvasios, Minties Derintojo, mokymas, KODĖL TĖVO MEILĖS VIRPESIŲ NEGALIMA UŽREGISTRUOTI JOKIU MECHANINIU PRIETAISU.

Tėvo dvasios, Minties Derintojo, mokymas, kodėl Tėvo meilės virpesių negalima užregistruoti jokiu mechaniniu prietaisu.
Vilnius, liepos 18, 2007
21.30
( Pastaba: Su Tėvu bendravau anglų kalba, dėl to, kitą dieną, Tėvo mokymą išverčiau į lietuvių kalbą 20.56 )
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mano mylimas Tėve, mūsų svetainės Forume buvo klausimas, ar įmanoma užregistruoti Tavosios meilės virpesius kokiu nors mechaniniu prietaisu mūsų planetoje, o tada, kokio nors transformatoriaus pagalba pakelti žemesnius žmonių virpesius į aukštesnį lygį ir tokiu būdu pakelti apskritai dvasinės energijos lauką planetoje?
Aš tikrai noriu, kad Tu suteiktum atsakymą mūsų Forumo sielos broliams, Tavo kitiems vaikams.
-----------------------------------------------------------------------------
Mano mylimas sūnau, šis klausimas yra ir svarbus, ir naivus. Svarbus, nes jis paliečia manosios meilės virpesius, o naivus, nes jūs norite manosios meilės virpesių kiekį padidinti taikydami mechanines priemones.
Kodėl gi jūs negalvojate apie tai, kaip prisidėti savo pastangomis, asmeninėmis pastangomis, padidindami manosios meilės virpesių kiekį visoje kūrinijoje palaikydami komuniją su manimi ir tapdami manųjų meilės virpesių gyvuoju prietaisu, gyvuoju transformatoriumi, kad juos persiųstumėte savo sielos broliams tiek jūsų planetoje, tiek ir kitose planetose, kuriose gyvena daug aukštesnės būtybės negu materialūs mirtingieji? Kodėl gi jūs norite viską gauti parengtą vien tiktai panaudodami jungiklį, jį įjungdami ir išjungdami.
Mano tikslas sukuriant jus šitokiu egzistencijos lygiu yra toks, kad jūsų charakteris būtų ugdomas iš paties žemiausio iš žemiausių slėnių į dieviškąsias dvasines viršūnes drąsinant jus pasinaudoti savo laisva valia, kad laikytumėtės manojo vedimo iš vidaus per mano fragmentuotą dalį, gyvenančią jūsų prote kaip tokią, kurią jūs vadinate manąja dvasia, ar net savo Minties Derintoju.
Aš net savo paties dalelę esu padovanojęs kiekvienam iš jūsų, ir nuo pačios vaikystės, tam, kad jūs prisitaikytumėte prie manosios meilės virpesių kaip įmanoma nuo ankstyvo ir jauno amžiaus, net iš pat mažens.
Manosios meilės virpesių jūs negalite užregistruoti jokiais mechaniniais ir grubiais prietaisais, nes jie nieko neregistruoja, kas pranoksta spektrą tokių virpesių, kurie pranoksta jūsų mokslininkų atrastų bangų ilgį.
Manosios meilės virpesiai yra kokybiniai virpesiai, kuriuos kontroliuoju ir valdau išskirtinai asmeniškai Aš. Net mano Lygiavertis Sūnus, kurį jūs žinote kaip Rojaus Trejybės Antrąjį Asmenį, negali jų sukurti ir kontroliuoti be tiesioginio mano įsikišimo.
Dėl to, Aš leidžiu jums JAUSTI ir PATIRTI MANE PER MANĄJĄ DALELĘ, GYVENANČIĄ KIEKVIENO IŠ JŪSŲ PROTE. Tai vienintelis kanalas, kuris užregistruoja manosios meilės virpesius jūsų prote.
Tačiau, būtent jūsų laisva valia nulemia jūsų paties savojo aš veiksmą ir norą, ar jūs norite atidaryti savo asmeninį vožtuvą ar ne, kad pajaustumėte šituos meilės virpesius.
Būtent daug aukštesnė esybė – jūsų morontinė siela – turi sugebėjimą pajausti manosios meilės virpesius, kada ji atranda manąją dalelę žmogiškajame prote, ir šito atradimo dėka gauna nepaprastą patyrimą, kokio ji niekada anksčiau negalėjo patirti – ji ragauja manosios meilės virpesius, paleisdama daug aukštesnį protą tame pačiame žmogiškajame prote – morontinį protą to mirtingojo, kuris yra pajėgus užregistruoti šituos meilės virpesius, perduodamus jums per jūsų Minties Derintoją iš mano paties Pirmojo Šaltinio ir Centro – AŠ ESU.
Dėl to, kaip gi jūs galite tikėtis užregistruoti manosios meilės virpesius dėka kokių nors mechaninių prietaisų, net pačių sudėtingiausių, jūsų požiūriu, kada Aš jums pasiunčiu į jūsų protą, į kiekvieno iš jūsų protą, savo paties GYVĄ esybę ir kada sumaniau tokią PRIEMONĘ arba, jeigu jums šitoje situacijoje patinta taip vadinti, tokį prietaisą, kuris ir gali užregistruoti ir patirti manosios meilės virpesius per gyvą ryšį su manimi – jūsų gyvą SIELĄ.
Jūs turite suvokti, jog bet koks mokslininkas turi jausti šituos meilės virpesius, kada tik jo siela užmezga tiesioginį ir gyvą ryšį su manąja dalele jūsų viduje, bet negalima sumanyti jokio mechaninio prietaiso tam, kad būtų arba užregistruotas manosios meilės kokybinių virpesių egzistavimas, arba užregistruoti virpesiai tos aukštesnės esybės – jūsų atsirandančios sielos – kuri jaučia ir patiria manosios meilės virpesius. Ir mokslininkui tai tik turi suteikti daugiau peno susimąstyti, KODĖL GI jis negali mechaniškai užregistruoti, ką jis jaučia ir patiria savo viduje taip aiškiai ir stipriai.
Ir jeigu mokslininkas yra nuoširdus, siekdamas tiesos, tai jis norės pripažinti tą faktą, jog yra aukštesni dalykai, kurie materialiam mokslui nėra pasiekiami, nors juos ir jaučia materialus mokslininkas.
Dėl to, šitas patyrimas tikrai pradės keisti mokslininko požiūrį apskritai į visatą ir mokslą. Ir jis tikrai pripažins, jog kai kurie reiškiniai yra tikri ir vyksta kiekvieną dieną ir kurie turėtų būti iš daug aukštesnio šaltinio negu jis galėtų juos nustatyti ir apibūdinti tokiu pačiu būdu, kaip jį mokė nustatyti ir apibūdinti visus kitus fizinius reiškinius.
Aš jums suteikiu savo paties dalelę, kad jūs galėtumėte IŠ ANKSTO RAGAUTI MALONUMĄ IR PALAIMĄ to savo ateities gyvenimo po jūsų prisikėlimo sielos morontine forma, kad jūs nustotumėte manyti, jog Aš nesu realus, ir egzistuoju tiktai protiškai ligotų žmonių fantazijose.
Bet Aš jums, kiekvienam, suteikiu šitą malonumą kaip atlygį už jūsų ASMENINES IR NUOŠIRDŽIAS, IR ATKAKLIAS PASTANGAS.
Dėl to, tikrai pradėkite iš naujo permąstyti savo pačių, asmeninius, požiūrius, ar jūs norite ar nenorite IŠ ANKSTO RAGAUTI manosios meilės virpesių ir pradėti gauti savojo ateities gyvenimo po jūsų prisikėlimo paveikslą jau dabar.
Šito pasirinkimo Aš jums neperšu. Aš jums siūlau šitą kelią, kuris tikrai NIEKADA JŪSŲ NEATVES Į NUSIVYLIMĄ AR NEVILTĮ, bet vietoje šito atves Į NUOLATINĮ RYŠĮ SU MANIMI MANOSIOS MEILĖS VIRPESIUOSE, KURIUOSE JŪS TIKRAI MAUDYSITĖS PER AMŽINYBĘ.
--------------------------------------------------------
Ačiū Tau, mano mylimas Tėve. Aš iš tikrųjų Tave myliu, ir net jaučiau Tavosios meilės virpesius užrašydamas šitą mokymą apie Tavosios meilės virpesius.
------------------------------------------------------------------------------------
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,.
Algimantas


Algimantas
2007-07-20 09:23:04

Komentarai

Miela/s ANONIME, DAR KARTĄ PAKARTOSIU, ĮRAŠAS YRA TIK MINTIES DERINTOJO MOKYMO MANO LŪPOMIS GARSIAI PERTEIKTO TEKSTO.
Mokslininkai absoliučiai nieko smegenų veilos "įrašyti" negali, tiesiog tik mėgina fiksuoti jų energetinius virpesius ir nieo daugiau. Tačiau tai jokiu būdu neatskleidžia smegenų TURINIO. Ir tai,ką jie pateikia yra tik SAMPROTAVIMAI HIPOTEZIŲ LYGIU, BET NE ARGUMENTUOTI FAKTAI. Smegenys nėra tokia vieta, kuri turėtų atskiras lentynėles atskirai kalbai. Nors jos ir materialios, bet jos yra gyvybingos, kaip SISTEMA. Ir prie jų praisiskverbti SĄMONĖS BŪSENOJE NĖ VIENAM ŽMOGUI NEĮMANOMA. Tuo tarpu smegenų operacijos metu, žmogaus sąmonė, TRADICINE ŽMOGIŠKĄJA PRASME, YRA ATJUNGTA, DĖL TO JŲ KOKYBĖS TAIP PAT TUO METU NEGALIMA IŠTIRTI.
IR SMEGENŲ VIDINĖ VEIKLA niekada nebus žmogui prienama.
Amerikiečiai bendrauja tiek su Sūmuni Kūrėju, Mykolu, kuris yra daugumai žinomas tik Jėzaus vardu, su Mondžronsonu, Sūnumi Arbitru,kuris yra Sūnaus Kūrėjo Rojaus Brolis, kuris turi ateiti įsikūnijęs žmogiškuoju pavidalu atstatyti TEISINGUMO URANTIJOJE, su Makiventa Melkizedeku, kuris yra nanujasis Urantijos Planetos Princas vietoje išdavusio Tėvą ir Sūnų Kūrėją Kaligastijos, kuris buvo prisijungęs prie Liuciferio maišto, su Abraomu, su Marija, su Pauliumi, su Tarpinėmis Būtybėmis, tai Urantijos nuolatini gyvnetojai, kurių mūsų akys nemato, bet kurie labai aktyviai veikia stichinių nelaimių metu padėdami žmonėns, net gelbėdami juos iš beviltiškų situacijų, su angelais serafimais, ir dar daugiau kaip su šimtu įvairaus lygio dvasinių mokytojų.
Sakau amerikiečiai, nes tai jų sukurta interneto konferencija ir joje dalyvauja žmonės ir iš Australijos, Pietų Afrikos Respublikos, Naujosios Zelandijos, Kanados, Havajų ir pan.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Amerikeičiai bendrauja

Algimantas
2007-07-22 21:42:53



Mielieji, atsakykite man į tokį klausimą - kur "gyvena" jūsų IŠMINTIS?
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2007-07-23 20:41:24



Sorry, kad ne tokį žodį panaudojau - pamaldos. Jūs gal savo maldų susitikę taip nevadinate. Tada tegul bus "įrašė jūsų susitikimą, kurio metu meldžiatės". O dėl smegenyse vykstančių procesų - elektrinių, cheminių, ir pan. įrašinėjimo tai čia didelis mokslas, jau daug metų dirba mokslininkai su smegenimis, randa, kurios smegenų vietos už ką atsakingos, kada veikia ir kaip sąveikauja, daromos smegenų operacijos, netgi "taisomas charakteris". Įdomumo dėlei (tiemas kas nežino, nesidomi) galiu pasakyti, kad nustatyta, kurioje vietoje kelias kalbas mokančių žmonių smegenyse glūdi kiekviena kalba. Galbūt būtų galima nustatyti, kuri smegenų vieta Jūsų, Algimantai, galvoje yra aktyvesnė, lyginant su kitų žmonių, kurie tiesoginio ryšio nepalaiko.
******
O su kokiom būtybėmis bendrauja amerikiečiai? Ar su Pakylėtaisiais Valdovais?

Algimantui
2007-07-22 16:44:50



Mielieji, kai kurie jūs nesupratote mano paprastų atsakymo žodžių PRASMĖS. Aš jums atsakiau į klausimą:
"Violeta įrašė Tėvo perduodamą mokymą per mano Minties Derintoją, kurį aš pagarsinau jį ištardamas savo lūpomis, kad galėtų girdėti visi urantai, dalyvavę mūsų maldos metu.
Kadangi po maldos mažai kas prisimena mokymą, tai būtent įrašytą tekstą galima iššifruoti ir pateikti visą, kad būtų galima skaityti bet kada ir apmąstyti. Ir net tiems, kurie tuo metu nebuvo su mumis."
Kūr jūs matote mano atsakyme NET UŽUOMINĄ, kad buvo įrašinėjamos PAMALDOS?
Kodėl jūs iškraipote mano žodžius ir patys imate aiškinti tai, KO NĖRA?
O smegenyse vykstančių procesų niekas įrašyti negali, nes į jas negali patekti NIEKAS.
Net ir Tėvo fragmentas yra NE SMEGENYSE, bet veikia mūsų proto PASĄMONĘ, miego metu, kada sąmonė yra atjungta, arba per mirtingojo tiesioginį ryšį su Tėvu - VIRŠSĄMONĘ. Dėl to Minties Derintojas nėra MATERIALIOSE SMEGENYSE.
Mielieji, kai kurie iš jūsų manęs klausėte, kodėl ne toks populiarus mūsų angliškas Forumas. Tai į šį klausimą aš jums atsakiau. Tačiau, aš nesakiau, kas NESIDOMIU amerikiečių Tėvo ieškojimu savyje? Dėl to su kai kuriais amerikiečiais labai intensyviai diskutuodavau, siųsdavau ir savo Derintojo mokymus man perduotus anglų kalba, kada jie buvo skirti ne išskirtinai man asmeniškai. Beje, jie yra ir mūsų svetainės angliškame variante. Dabar tokiam diskutavimui su amerikiečiais nebeturiu laiko, nes verčiu Jėzaus Kristaus KALBU JUMS VĖL apreiškimą į anglų kalbą, todėl kai kurių dalykų turiu atsisakyti. Todėl amerikiečių diskusijoe nebedalyvauju, tik peržiūriu trumpai jų pačių pasisakymus, kurie, beje, yra TOLI NUO DVASINIŲ. Jie yra grynai INTELEKTUALŪS. O mane labiau jaudina DVASINIAI PATYRIMAI, O NE INTELEKTUALŪS SAMPROTAVIMAI. Dėl to ir mano požiūrio absoliuti dauguma amerikiečių nesuprasdavo, kaip ir jūsų didžioji dauguma NESUVOKIA DAR DAUGIAU NEGU AMERIKIEČIAI.
Ir toks nesuvokimas yra savaime suprantamas ir NATŪRALUS, KADANGI nei absoliuti dauguma amerikiečių, nei jūsų taip pat absoliuti dauguma NETURI PATYRIMO SU GYVU TĖVU. Tačiau kai kurie amerikiečiai bendrauja dvasininėmis būtybėmis ir skelbia jų gaunamus mokymus iš dvasinių mokytojų, iš Jėzaus, iš kitų dvasinių būtybių, bet su Tėvu jie nebendrauja.
Dėl to man būdavo keista, kad jie gauna mokymus iš dvasinių būtybių tokius, ką aš jau seniai darydavau praktiškai savo kasdieniame gyvenime. Jiems tai būdavo kaip mokymas naujiena, man tai būdavo tik patvirtinimas, kad mano JAU PATIRIAMAS KELIAS YRA TIKRAS.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2007-07-22 16:12:51



Žilei: nu kodėl toks beprasmis? Jeigu jau pradėjo, tai lai eina iki galo. Visai įdomu stebėti tą "dulkinimo"procesą. O ir šiaip per tą pusmetį, kai čia dalyvauju, savo nuostatas, požiūrius, potyrius permąsčiau, tam tikrus dalykus supratau, daug naujo sužinojau. Ačiū už tai visiems pašnekovams. :)
Algimantui: dėl įrašo. Tai taip ir reikėjo sakyti, kad pamaldas įrašė. Kas dar kartą įrodo, kad ir smegenyse vykstančius procesus galima būtų įrašyti. Dėl forumo. O kodėl nesudominate amerikiečių Tėvo ieškojimu savyje? Kodėl apsiribojate vien lietuviška auditorija?

Žibai ir Algimantui
2007-07-22 13:24:46



Mielieji, sielos pražudymas yra vienintelis - mirtingojo nusigręžimas, SĄMONINGAI, nuo Tėvo.
Tai yra maištavimas prieš Dievą piktybiškai, sąmoningai, Jį neigiant, iš Jo tyčiojantis, Jį menkinant, ir kitus kurstant nusigręžti nuo Jo. Tai vienintelis kelias, vedantis ir mirtingąjį, ir sielą, ir net amžiną dvasią į išnykimą iš kūrinijos per visą amžinybę. Bet visada tai yra SĄMONINGAS, ASMENINIS, IR GALUTINIS apsisprendimas. IR VISADA TIK LAISVA VALIA.
Kas susiję su mirtinguoju, tai tuomet toks mirtingasis po materialios mirties nėra pažadinamas sielos tapatybės pavidalu su tuo pačiu savuoju aš, kuris gyveno materialiame ŽMOGIŠKAJAME kūne.
Kadangi visi kiti mokymai nėra pagrįsti Tėvo ATRADIMU SAVYJE, tai tokių mirtingųjų gyvenimas yra pilnas BAIMĖS IR NETIKRUMO, net jeigu tai ir būtų religinių ritualų ar meditavimų praktikavimas.
Ir tik labai maža dalis iš tokių kitas religijas praktikuojančiųjų tą daro nuoširdžiai ir patirdami ĮTIKĖJIMĄ.
Absoliuti dauguma net nežino, kad yra skirtumas tarp TIKĖJIMO ir ĮTIKĖJIMO. Ir pasitenkina tik tikėjimu, t.y. išorinio ritualo atlikimu.
Tuo tarpu ĮTIKĖJIMAS YRA SIELOS ATSIVĖRIMAS TĖVUI AR JĖZUI, ALACHUI AR BUDAI, KRIŠNAI AR SAU BABAI PATIRIANT JĮ KAIP ASMENĮ IR GYVENANT TUO GYVU RYŠIU VISĄ LAIKĄ KASDIEN.
Kadangi kiti mokymai nemoko GYVO RYŠIO SU TĖVU, SU GYVU ASMENIU, tai žmogus ir nežino, kad DIEVAS yra GYVAS ASMUO, o ne šiaip nepasiekiama ABSTRAKCIJA, su kuria net nežino kaip ir bendrauti, ir iš viso,ką ir kaip su Juo veikti.
O juk Tėvas yra NET ir mirtingajame, kad jis gali su šituo GYVU asmeniu bendrauti ne bažnyčioje, tačiau bet kur ir bet kada.
Ir kada žmogus šį gyvą ryšį užmezga, jis pajunta Tėvo suteikiamą jam malonę,DOVANĄ - ĮTIKĖJIMĄ. Ir tai jau yra garantija, kad šito mirtingojo siela bus pažadinta ir nepražus.
Kitos religijos yra abstrakčios ir iliuzinės, nes nesuteikia tvirto pagrindo GYVAM BENDRAVIMUI SU TĖVU, SU GYVU TĖVU. Ir tik asmeniškai atskiras individas gali, PATS NEŽINODAMAS, pradėti jausti kažkokį palaimos patyrimą savyje per nuoširdų atsidavimą garbinimui, maldai, meditacijai.
Ir tai jau bus Tėvo dvasios, Minties Derintojo, poveikis to žmogaus atsivėrusiai sielai. Tačiau, po šios praktikos vėl tokiam tikinčiajam dings toji palaima, nes jis nežino, kad ji yra iš jo paties viduje esančio Tėvo. Dėl to jis net ir neieško Tėvo savyje, o puola mechaniškai skaityti maldas, medituoti, ar taikyti kitokius religinius, ir tik išorinius, ritualus, manydamas, kad Dievui reikia būtent šito. Laimei, kad Tėvui reikia NE ŠITO, NE IŠORINIO RITUALO, BET NUOŠIRDAUS ATSIVĖRIMO, KURIO NEI MATERIALIAIS TURTAIS NUSIPIRKSI, NEI RITUALAIS PAKEISI.
Nieko nepadarysi, nori PRISIKĖLIMO, PRAŠAU, JIS TAVO, TIK "PASIIMK" JĮ ĮTIKĖDAMAS SAVO VIDUMI, O NE GARSIAI TARIAMU RITUALINIU ŽODŽIU NET IR TARP BAŽNYČIOS SIENŲ.
Tam, kad siela turėtų garantiją įžengti į amžinybę būtinas ASMENINIS ĮTIKĖJIMAS - TĖVO PAJAUTIMAS SAVYJE.
Tie mūsų sielos broliai, kurie išėjo iš mūsų planetos, jau ne vienerius metus buvo lankę Urantijos grupę Vilniuje ir žinojo apie sielos prikėlimo sąlygą - ĮTIKĖJIMĄ. Dėl to jų sielos buvo prikeltos trečiąją dieną po fizinio kūno mirties.
Violeta įrašė Tėvo perduodamą mokymą per mano Minties Derintoją, kurį aš pagarsinau jį ištardamas savo lūpomis, kad galėtų girdėti visi urantai, dalyvavę mūsų maldos metu.
Kadangi po maldos mažai kas prisimena mokymą, tai būtent įrašytą tekstą galima iššifruoti ir pateikti visą, kad būtų galima skaityti bet kada ir apmąstyti. Ir net tiems, kurie tuo matu nebuvo su mumis.
Angliškas Forumas nėra populiarus, nes apie jį mažai kas žino. Kai kurie ir amerikiečiai buvo aplankę ir mūsų svetainę, tačiau jie yra perdaug užsiėmę savomis diskusijomis savose svetainėse. Viskas yra Tėvo rankose.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2007-07-22 10:17:47



Ačiū už nuorodą į anglišką forumą. Rytoj būtinai perskaitysiu. Kažkodėl tas forumas nelabai naudojamas, kodėl savo pažįstamiems UK amerikėnams nepasiūlote jame dalyvauti?
******
Jus rasote:
"Visi kiti būdai nugyventi savo gyvenimą yra iliuziniai ir niekam tikę, nes jie pražudo žmogaus sielą."
??? Keli klausimauskai ????
1. Ką reiškia sielos pražudymas?
2. Ar tų jūsų mirusių pažįstamų, apie kuriuos čia neseniai rašėte, sielos buvo pražuvusios ir kaip nors atkurtos?
3. (kita tema) Kur su kamera, berods, Violeta, buvo įrašiusi perdavimą, ir po to šifravo, jums siuntė. Tai ką ji ten įrašė, jeigu Tėvo įrašyti neįmanoma? Į ankstesnį klausimą apie tai, ką, kaip įrašė, ir pan. atsakyta nebuvo.
Iš anksto dėkoju už išsamius atsakymus. Sėkmės visiems!


Algimantui
2007-07-21 22:18:29



Mielieji, nereikia ant pjedestalo kelti nei Algimanto, IR NET Jėzaus, KAIP IR BET KURIO KITO TVARINIO.
Vietoje šito reikia atverti savo širdį TĖVUI ir ATRASTI JĮ savyje.
O tada patys PATIRSITE ŠITO KELIO TIKRUMĄ.
Ir tada imsite patys garbinti TIK MYLIMĄ IR MYLINTĮ TĖVĄ, IR NIEKO KITO. TIK TĖVĄ. IR IKI PAT PASKUTINIO ENERGIJOS LAŠO MATERIALIAME KŪNE Urantijoje, IR PO PRISIKĖLIMO, IR PER VISĄ AMŽINYBĘ.
Tikras mokymas visada yra PATIRIAMAS, nes jis visada yra GYVAS IŠ TĖVO.
Ir siela pati, PATYRIMO DĖKA, PASITIKRINA SAVO GYVĄ RYŠĮ SU TĖVU IR PATIRDAMA JO MEILĘ SAVO VIDUJE, IR JĄ DALINDAMA VISIEMS VIENODAI, GEROMIS MINTIMIS IR GERAIS DARBAIS pati auga ir džiaugiasi palaima kasdienio gyvenimo Tiesoje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2007-07-21 19:20:54



Svarbiausia,- teisinga kryptis. Pasukę Jėzaus kryptimi tapo Kristaus garbintojais, šiandien gi tie patys krikščionybės išpažintojai ant pjedestalo kelia Algimantą. Svarbiausios garantijos teisingai krypčiai,- teisingos knygos ir teisingas dvasinis mokytojas.

Teva
2007-07-21 16:20:13



Mielieji, absoliuti jūsų dauguma nesuvokiate dvasinio kelio vien dėl to, kad juo NEINATE, DĖL TO NETURITE DVASINIO PATYRIMO.
Niekas "į dangų" nekyla BE ĮTIKĖJIMO.
Štai ko jums trūksta - ĮTIKĖJIMO.
Knygos ir dvasinis mokytojas tik nurodo KRYPTĮ - KUR ŽENGTI, KAD ĮTIKĖTUM.
Jėzus irgi tik nurodė KRYPTĮ, bet ĮTIKĖTI VIETOJE KITO NEGALĖJO.
Aš jums sakau ATVERKITE ŠIRDĮ, bet niekada nesakiau tapkite bepročiais.
Atverti širdį, pažadinti sielą - tai reiškia savo GYVULINĮ PROTĄ pakelti į DIEVIŠKĄ LYGĮ, kuris mato aplinką daug skvarbiau, nes vadovaujasi ne paviršiuje matoma aplinka, bet savo sielos žvilgsniu jaučia ir net kartais patiria dievišką dvasinę šeimą ir kūriniją, ko iki tol protas nesugebėjo suvokti.
Ir tie iš jūsų, kurie nesirenkate dvasinio žengimo kelio, rizikuojate savo amžinąja ateitimi.
Tačiau net ir dabartyje jūsų laukia didžiuliai nusivylimai, nes gyvulinis jūsų portas bus pilnas ydų, kurios neleis jums patirti RAMYBĖS, o be jos jūsų laukia vien tik įtampa ir ligos, nors, anot jūsų, vadovausitės ne širdimi, bet protu, nors ir neprotingu.
Patalogija yra tai, kad žmogus nemato toliau savo nosies, kada tokie horizontai jam yra atverti, o jis vis tiek žiūri tik po nosim ir dejuoja, koks įtemptas gyvenimas, nėra kada net atsidusti.
Gyvenimas yra toks nuostabus, ir jis yra NUOLATINĖ PALAIMA SU TĖVU atrastu savyje.
Ir tik tokia palaima suteikia dieviškosios IŠMINTIES.
Visi kiti būdai nugyventi savo gyvenimą yra iliuziniai ir niekam tikę, nes jie pražudo žmogaus sielą.
Štai dėl ko, susimąstykite apie savo gyvenimo kiekvienos akimirkos prasmę. Ar gyvenate prasmingai - dabar ir visada? Ar gyvenate TIESOJE ir MEILE?
Ir dar šiandien apsispręskite pakeisti savo gyvenseną, kad jums pradėtų vadovauti Tėvas iš vidaus, o ne jūsų gyvulinis, savanaudiškas, ir žemas materialus protas.
Ir netrukus patys patirsite, kiek pakilo jūsų dvasinio proto lygis, kad tie dalykai, kurie atrodė jūsų ankstesniam protui tokie sudėtingi, darbar tapo akivaizdūs ir vaikiški, o anksčiau nepastebimuose dalykuose dabar atpažinote giluminę prasmę.
Ieškokite Tėvo dvasios savyje, nes ji jumyse gyvena nuo jūsų, kiekvieno, pačios vaikystės, kada tik priėmėte pirmąjį moralų sprendimą savo vaikišku lygiu.
Atraskite Tėvą dabar jau suaugę, ir jus užlies nuolatinė palaima, kaip ir jūsų vaikystėjė, kada mama ar tėtis jus priglausdavo prie savęs su nuoširdžia meile, kuri buvo taip pat ir jų gauta iš to paties Tėvo.
O jeigu šito nepatyrėte, tai jūsų laukia NEPAKARTOJAMI PATYRIMAI, KADA TĖVO MEILĖ UŽLIES JUS VISĄ, KAD SU NIEKUO JOS NEPAJĖGSITE PALYGINTI, IR NORĖSITE JOS DAR IR DAR.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2007-07-21 14:45:43




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal