Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kviečiu jus į LIETUVOS, ir visos URANTIJOS, DVASINĮ išlaisvinimą

Kviečiu jus į LIETUVOS, ir visos URANTIJOS, DVASINĮ išlaisvinimą
Visos religijos yra iš Dievo. Nėra nė vienos be Dievo. Net ir budizmas, dievybe pavertęs žmogų, Sidhartą Gautamą, kuris po nušvitimo buvo pradėtas vadinti Buda Gautama – Apšviestasis Gautama, o po kelių kartų apie jį kalbėjo tik kaip apie Budą, ir pradėjo aukštinti nebe kaip dvasiškai nušvitusį žmogų, bet kaip pačią Dievybę.
Visi aukštesni IDEALAI žmonijai yra perteikiami per visą jos vieno milijono metų istoriją iš aukštesnių šaltinių.
Tačiau jie nepateikiami ant padėklo, kaip konkretūs materialūs daiktai. Dėl to daugybė sampratų, idėjų, ir idealų per kartų kartas buvo tiek iškraipyti, jog tai turėjo ne vieną kartą tragiškų pasekmių visai žmonijai. Tuo labiau,kad ir dvasios, turinčios laisvą valaią irgi iš Tėvo buvo nukyduos iš Tėvo šviesos ir meilės kelio. Dėl to tamsa Urantijoje dar labiau įsiviešpatavo ilgiems tūkstantmečiams. Išnyko net atskiros rasės – raudonoji, mėlynoji, oranžinė, ir žalioji.
Tačiau net ir likusios rasės vis tiek toliau, su didžiulėmis kančiomis ir skausmu vis siekė meilės ir šviesos. Kai kuriais laikmečiais sėkmingiau, kai kuriais net nusirisdamos žemyn, kad toli prarasdavo tai, kas jau buvo pasiekta anksčiau.
Ir visą laiką žmogui buvo suteikiama dvasinių jėgų pagalba ir parama. Tačiau niekada nesikišant į žmogaus laisvą valią, kuri yra padovanota kiekvienam kūrinijos tvariniui iš Tėvo. Dėl to visą laiką žmogų lydėjo ir jo siekis pažinti tai, kas yra jam neprieinama – aukštesnę jėgą.
Dėl to visada žmogus, pagal savo išmanymą, garbindavo stipresnę jėgą, ir jos prašydavo apsaugos ar pagalbos naikinant kitus jam nepatinkančius. Tai buvo žmogaus tamsumas. Bet ir to tamsumo sąlygomis jis turėjo savo primityvią religiją.
Dabar artėja metas pasiraitoti rankoves ir eiti į laukus, nes derlius gausus, o darbininkų maža.
Tačiau prieš eidami jūs turite patys gerai susimąstyti – KAS jūs esate. Kad žinotumėte, ko tame dvasinio derliaus lauke siekti. Kad atpažintumėte savo sielos brolius ir seses, kurie jau yra atsivėrę savo siela, o kuriems dar reikia ir jūsų patarimo, kaip tą padaryti.
Visiškai nesvarbu, kokiu vardu pavadinsi Dievą – Alachu, Jėzumi, Buda, Absoliutu, Tėvu, Sai Baba, Krišna – svarbu, kad su Juo būtum NUOŠIRDUS.
Nuoširdumas yra tokia žmogaus savybė, kuri ateina į jo vidų, jo charakterį iš Tėvo dvasios, Minties Derintojo, kuris ir gyvena žmogaus prote.
Dėl to nuoširdumo negalima nei nusipirkti,nei išmokti perskaičius daug ir gražių knygų, nes tai gyvo bendravimo su Dievu pasekmė – atsivėrusi siela, kuri visada yra NUOŠIRDI.
Nuoširdi siela, tai reiškia niekada neapgaunanti kitų, neįžeidinėjanti kitų, visada vienodai mylinti visus ir vienodai besielgianti su visais, visada natūrali ir draugiška, atvira, ir nebijanti pavojų, kurie gali iškilti žmogaus fiziniam kūnui, visada siekianti dieviškosios tiesos ir dieviškojo teisingumo, visada tarnaujanti su atsidavimu Tėvo vedimui iš vidaus.
Kadangi žmogus, tikrasis žmogus, ne jo fizinis apvalkalas, fizinis kūnas, kuris yra labai laikinas, visada siekia meilės ir šviesos, tai jis ir nėra tas aš, kuris turi guvulinių savybių, tokių, kaip pykčio, pavydo, neapykantos, gobšumo, keršto, baimės, viešpatavimo kitų atžvilgiu net pažeidžiant jų laisvą valią, psireiškimą.
Tikrasis žmogus yra tas vidinis aš, kuris pajunta Tėvą savo viduje. Tik tada jis gali prisipildyti, per atvertą sielos vožtuvą, Jo meilės, kuri ištirpdo baimę ir visas kitas ankstesnes gyvulines savybes.
Net ir liūtas, būdamas sotus, ramiai snaus, nekreipdamas dėmesio į žingsniuojantį žmogų, jeigu šis neišsigąs ir nepradės pats skleisti žemo dažnio baimės virpesių, tuo sutrikdymas aplinkos virpesius, tuo pačiu ir liūto jaučiamus. Kada tik tie virpesiai pasikeis į žemesnius, liūtas irgi pajaus pasikeitimą, kuris ir jį išgąsdins, nes jis nesuvoks to pasikeitimo priežasties, bet matys jam svetimą ir tuos jam nemalonius virpesius skleidžiantį objektą. O žvėris iš baimės ginasi agresyviai. Štai tada jis ir puls tą žmogelį. Ne žmogų, bet žmogelį.
Todėl žmogus turi nuoširdžiai siekti tikrojo aš įsiviešpatavimo savojo gyvulinio aš atžvilgiu. Šito padaryti jis negali VIEN TIK SAVO JĖGOMIS. Per daug jį yra užvaldžiusios gyvulinės baimės, kad tik kas jo gyvulinio ego nesumenkintų.
Štai čia ir prasideda visos žemiškosios problemos.
Žmogus klaidingai mano, kad jį kas nors gali įžeisti, supykdyti, sumenkinti, išgąsdinti, jam pakenkti, net jį sunaikinti. Tai pati didžiausia klaidinga nuostata, kokią tik gali turėti dabartinis žmogus.
Visa tai gali atsitikti tik gyvuliniam aš, bet ne tikrajam mirtingojo aš, kuris yra visas iš Tėvo.O jeigu jis yra Tėvo padovanotas kaip amžina asmenybė, tai jo neveikia jokie gyvuliniai instinktai ir savybės. Dėl to jis yra DIEVIŠKAS, O TUO PAČIU IR NEMIRTINGAS PER VISĄ ATEITIES AMŽINYBĘ.
Štai kodėl jūs daugiau nebeturėtumete savęs laikyti materialiu pavidalu, kokį mato akys, o žvelgti giliau, KAS TUO PAVIDALU PASIREIŠKIA KASDIENĖJE APLINKOJE.
Jeigu jūs jaučiate savo viduje kam nors net mažiausią pyktį, kerštą, neapykantą, norą prieš ką nors pasipuikuoti, pasigirti, koks jūs šaunuolis, siekiate posto ar didesnio atlygio nedorais būdais, tai jūs dar nesate ŽMOGUS, tas tikrasis AŠ iš TĖVO. Jūs tiesiog dar esate GYVULINIO aš nelaisvėje, nes vadovaujatės gyvulių bandos instinktais ir jums aukštesni žmogaus idealai nerūpi ir jų nesiekiate, nes jų NESUVOKIATE.
Tačiau jūs skiriatės nuo gyvulio, nes savyje turite paties Tėvo dvasią, Minties Derintoją, kuris nenuilstamai ir kantriai žadina jūsų tikrąjį ir dieviškąjį aš, turintį vien tik dieviškųjų savybių.
Kiekviena religija moko gerų sampratų, tačiau tik TĖVO religija yra jus IŠLAISVINANTI IŠ GYVULINIO AŠ GNIAUŽTŲ, IŠVADUOJANTI JUS IŠ BAIMĖS IR NEGYVŲ RITUALŲ IR DOGMŲ.
O būtent tik tokioje laisvėje ir gali išsiskleisti sielos sparnai laisvam meilės ir gėrio skrydžiui kasdieniais darbais tiek Lietuvoje, tiek visoje planetoje.
Pasirūpinkite savojo AŠ LAISVE. Pasirūpinkite savo vaikų sveika ATEITIMI. Pasirūpinkite Lietuvos, ir visos URANTIJOS, tyros širdies politika ir ekonomika, švietimu ir šeima.
Tačiau tam, kad ŠVIESOS tikrovė greičiau pakeistų dabartinę tamsos iliuziją tiek Lietuvoje, tiek Urantijoje, iš jūsų teprašau vieno – aktyviai dalyvaukite tyros širdies gyvenime, pirmąjį žingsnį žengdami į Tėvo atradimą savyje.
Nesvarbu kokią religiją išpažįstate, atraskite savo tikrąjį ir DIEVIŠKĄJĮ AŠ atrasdami Tėvą savyje. Tik tada jūs pradėsite matyti ir kituose savo sielos broliuose ir sesėse Tėvo atvaizdus, nors ir ne tokius, kokių trokšta jūsų atsivėrusi siela, tik tada jūs ir galėsite jiems patiems irgi padėti žengti dar vieną žingsnį PIRMYN, kokį dabar padedu žengti jums ir raginu žengtii JUS DRĄSIAI, NES Tėvas yra jūsų VIDUJE ir jus saugo ir veda tik pirmyn, tik tada pradėsite vertinti KIEKVIENOS SAVO AKIMIRKOS IR KIEKVIENO POELGIO PRASMĘ., IR TIK TADA PAJAUSITE PALAIMĄ KASDIENYBĖJE IR DOROJE.
Ir tik tada prasidės TYROS ŠIRDIES POLITIKA IR EKONOMIKA pradedant kiekvienu iš mūsų. Ir ji iš mūsų širdies diktuojamų veiksmų pasklis po Lietuvą, ir po visą Urantiją.
Ji neatsiras BE MŪSŲ. Ji bus mūsų kuriama KASDIEN IR NUOLATINIAME RYŠYJE SU TĖVU, GYVU IR MYLIMU TĖVU.
Aš jus kviečiu dalyvauti Lietuvos, IR URANTIJOS, dvasiniame išlaisvinime taip, kaip dar ne taip seniai kai kurie iš jūsų aktyviai dalyvavote Lietuvos politiniame išvadavime.
Raginu neatidėlioti ir prisijungti prie dvasinio Lietuvos, ir Urantijos, išvadavimo nuoširdžiai, drąsiai, ir remdamiesi vien tik į TĖVĄ, esantį jūsų pačių viduje ir savo dvasia mus apjungiantį į VIENĄ ŠEIMĄ. Tik per Jo dvasią mes ir patirsime VIENYBĘ. O vienybėje yra STIRPYBĖ. Tuo labiau, kad mūsų stiprybė yra vienybėje, PATIRIAMOJE IŠ TĖVO, IR JO PATIES MUMS VISIEMS SUTEIKIAMOJE MEILĖS IR GĖRIO PAGALBOJE.
O tai pati stipriausia pagalba – MEILĖS – visoje planetoje, ir net kūrinijoje.
Dėl to ir mes būsime NENUGALIMI TĖVO MEILĖS IR ŠVIESOS PASIREIŠKIMAI VISAI LIETUVAI, VISAM PASAULIUI, URANTIJAI.
Tai yra mūsų ateities TIKROVĖ. Joje dalyvaus milijardai mūsų sielos brolių ir sesių. Bet pradžia bus nuo mūsų saujelės čia, mūsų Lietuvoje.
Aš jus kviečiu į dvasinį Lietuvos, ir Urantijos, išlaisvinimo žygį-gyvenimą, ką tik man padiktuotą TĖVO.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas Vilnius, 2007 m. liepa 30 d.


Algimantas
2007-07-30 17:23:50

Komentarai

Sveikinu su gimtadieniu :).

Paprastutė Irenai
2007-08-02 11:13:59



Miela "Paprastute",del tokių Dvasinių Mokytojų,kaip Algi-
mantas,nepergyvenk.Jis nesityčios nei iš vienos moters,nei iš vyro,ir nieko neprievartaus.Iš savo asmeninės patirties žinau, kai Dievui reikia pradeti dirbti kai kuriuos darbus
del savo vaikų gerovės,savo įrankius JIS GERAI išbando,ir
tie bandymai trunka ne vienerius metus. Prašau taves ,nors
menką truputį patikėk manimi,tau nepažystamai moterimi.Šian-
dien man sukako 57 metai.Dvasines paieškas pradėjau prieš
27 metus.Perskaičiau galybe,anais laikais taip vadinamos
"geltonos literatūros",buvo bendraminčių,spaudą platinom
perrašinėdami rankiniu būdu.Tai buvo Šv.Raštai, Biblija,
Šventujų gyvenimai,Dangiškieji diktantai per Dievo pasirink
tas sielas.O kiek įvairiausių knygų perskaityta šiais,lais-
vos Lietuvos, laikais.Ir tai daro daugelis Dievo Šviesos
ieškančių žmonių,ir patikėk,tie žmones nėra pabėgia iš psi-
chiatrinių ligoninių.Per tuos skaitymus ir ieškojimus minė-
ti žmones patys sugeba atsirinkti,kokia tiesa yra priimtina
jų širdžiai.Šitos atrankos joks pašalinis asmuo negali man
įteigti,už manę tai padaro mano širdis.Tikriausiai todel ir
atsirado ši,Urantijos svetainė,atsirado ir pasekėjų,nes
kiekvienas perskaites su noru surasti tiesą,giliai susimas-
tė ir suvokė,kad pats DIEVAS su savo Dangiškosiomis Galybė-
mis tiesia mums pagalbos ranką,o pasidairius aplink ši pa-
galbą jau reikalinga,nes stipriai nuklydom į bruzgynus ir
susibraiže klykti pradėjom.Miela "Paprastute"negalvok taip
kad šioje svetainėje dalyvaujantys Urantai yra visiškai neprotaujantys savo galva.Mes suprantame,kad Dievui prib-
rendo reikalas į Urantiją,kurioje mes gyvename,pateikti
nauja Apreiškimą,nes daugelis yra pasirengę šią,ryškesne
šviesą ,priimti.
Tai tiek norėjau pasakyti
Su meile


IRENA
2007-08-02 10:10:45



Paprastute, " O man gaila jūsų pinigų," - ir tu pradėjai jausti svetimo dantį ?.Būk dar parastesnė.

Liurpa
2007-08-01 20:04:41



Mano meilė tuo ir reiškiasi, kai bandau jums įsiūlyti paskaityti įvairius dalykus. Lygiai kaip jūs norite, kad visi perskaitytų UK, taip ir aš noriu, kad visi perskaitytų tai, ką aš esu perskaičiusi. Ir perspėti apie įvairius atvejus ir pavojus. Anam filme, kur Moze apsiskelbęs vyras moteris prievartavo ir kitaip tyčiojosi, net nenoriu minėti tų šlykštumų, kai jis buvo suimtas, trys moterys iš tos komunos (iš viso jų ten buvo apie 30) taip ir pasiliko šalia kalėjimo gyventi ir dar vaikų užgyveno. O juk čia paimtas realus atvejis. Psichinis poveikis yra baisus dalykas. O kažkuri iš jūsų jau jaučia svetimą danties skausmą. Taigi ji jau užhipnotizuota. O man gaila jūsų pinigų, kuriuos uždirbate labai sunkiai ir atiduodate darbingam vyrui, kuris juos su kažkuo turbūt pasidalina.

Paprastutė
2007-08-01 18:48:59



Miela Gile,Tavo patyrimas mane sužavėjo ir šį tą priminė.
Jauna būdama,vieną kartą važiuodama autobusu kentėjau did-
žiulį fizinį skausmą.Prieš prarasdama sąmonę,pasižiūrėjau
į greta sėdinčia visai svetimą moterį,jinai man pasirodė be
galo miela.Paskutinė mintis buvo:"Na ir kas,kad aš pasidė-
siu galvą ant jos peties".Ir tuomet pajutau tokia meilę,to-
kį džiaugsmą,sunku apsakyti,tuo metu patį didžiausia savo
priešą bučiau išbučiavusi.Kai atgavau sąmonę vel pajutau
fizinį skausmą ir neviltį,kodel ir vel tenka kentėti,juk
buvo taip gerą.Pritariu Gilei,mirties nėra.Mielieji,vieni
ankščiau,kiti vėliau,visi turėsime tokį patyrimą.Siūlyčiau
tobuliti savo širdis dar šitame gyvenime.Ir UK knyga atsk-
leidžia tikrą tiesą,kas mūsų laukia anapus šio gyvenimo.
Juk bus be galo įdomu.Mus pasitiks meile spinduliuojančios
asmenybės,pasveikins mus, ir mes niekuomet nebūsime vieni-
ši.Tai bus naujos žinios,naujos patirtys,nauji draugai,bū-
tent, mus mylintys draugai.Aš taip manau,kol dar esame čia,
Urantijoje,mokykimės ir mes,kiekvienas,šito nuostabaus meno,mylėti visus,be jokių išlygų,ir ne vien todel,kad po
išėjimo, kituose gyvenamuosiuose pasauliuose patys geriau
gyventume,bet,kad mūsų vaikai, like Urantijoje gyventų pra-
smingesnį,daug gražesnį gyvenimą,kad jų širdys būtų pilnos
meilės vienas kitam,gamtai,visam juos supančiam pasauliui,
o labiausiai jaustų meilę visų pasaulių Sutvėrėjui,Tėvui
nuostabiam.
Tai tiek
Su meile

IRENA
2007-08-01 16:44:14



Grįžkim prie temos, tikrai neverta blaškytis – nes gyvenimas ir kiekviena jo akimirka Tėvo šviesoje kviečia visus į meilę, šviesą, laisvę ir tiesą.
Žinau, kad žmogui sunku suvokti tai kaip realybę – jei jis pats save suvokia tik kaip biologinę būtybę, egzistuojančią nuo gimimo iki fizinio kūno suirimo. Dažnai čia protas ir sustoja, nepriima nieko – greičiausiai, kad jį paraližuoja baimė, nežinomybės, atskyrimo savęs nuo visumos, nuo Dievo. Iš kur ta baimė? Kaip peržengti ją, kad netrukdytų tolimesniam pažinimui, tikrojo aš atradimui, nuolatinio ryšio ir vienybės su Dievu pajutimui? Nuo čia prasideda daug tabu tiems, kurie bijo ar nenori pažinti tiesos.
Siūlau pradėti nuo pačios didžiausios baimės – mirties. Kasdien susiduriu su šita žmonių baime ir net baime apie tai kalbėti. Be reikalo. Kas mūsų laukia po fizinio kūno mirties galime pasiskaityti „Kalbu jums šiandien vėl“ – detaliai ir nuosekliai. Tiems, kurie dar mano, kad tai tik tekstas ant popieriaus, liudiju savo patyrimą.
Aš teigiu – mirties nėra. Yra tik pasikeitimas, perėjimas į kitą būvį. Esu patyrusi tik klinikinę mirtį, bet......visiems bijantiems pasakysiu, kad nieko nuostabesnio už tai patirti neįmanoma. Būtent tada mes ir patenkam į tikrąją realybę, tokią nuostabią, tokią gražią, spalvingą, spindinčią, laisvą, tyrą, sklidiną visiško viens kito supratimo, meilės ir šviesos. To nupasakoti neįmanoma. Bet sakau jums visiems, kad to pasikeitimo nereikia bijoti, - jo reikia laukti, jam reikia rengtis. Ir dar ...jei tik žmonės galėtų tai nors akimirkai patirti – jie niekad nebenorėtų gyventi taip kaip dabar priimta, jiems nebereikėtų aiškinti kas yra Tėvas, kas yra besąlyginė meilė. Tada nebereikėtų jokių įstatymų, normų, taisyklių ir prievartos institucijų – nes visi norėtų kaip įmanoma geriau pasirengti tam pasikeitimui. Tokia yra mano patirtis ir kviečiu visus pamesti baimės jausmą ir egzistuojantį mirties suvokimą dabar ir visiems laikams.
Grįžtant prie šios dienos, tai negaiškime veltui laiko, nesiblaškykime, susikaupkime, įsiklausykime į save, kreipkimės į Tėvą, apsivalykime nuo visko kas ne nuo Tėvo, paprašykime Jo pagalbos, atverkime savo sielą laisvei, meilei – o tai ką pajusime įtvirtinkime. Tada jau nebereikės galvos sukti – kas gi yra tas atgimimas dvasioje. Tada jau patys jausimės mylimais Tėvo vaikais, tarpusavyje broliais ir seserimis, jausim vienybę ir dar daug ką - ko linkiu visiems visiems be išimties.


Gilė
2007-08-01 08:43:55



Trenktam visada atrodo,kad jis ypatingas.O gal taip ir yra ?Juk kiekviena beprotybė

individuali.
2007-08-01 06:52:36



Nežinau, ką tu kur atpažinai, bet aš pakankamai mažai rašinėju ir kitose diskusijose visai nedalyvauju. O branda - kai gali sau leisti uždavinėti tokius klausimus, kurie, pvz., tau atrodo vulgarūs. Jeigu žmogus skelbiasi esąs ypatingas, tai tegul įrodo ir ūkiškai paaiškina. Anam ilgam straipsnyje "Pirmyn į viduramžius" aiškiai parašyta, kad premija paskirta kažkiek milijonų tam, kas įrodys, kad yra kuo nors ypatingas. Tik pretendentų nėra kažkodėl. Ir apie aklą tikėjimą irgi gerai parašyta.

Paprastutė Gilei
2007-07-31 22:54:42



Nugi, nugi, kokių forumų?

Gilei
2007-07-31 21:57:56



Paprastute- daugeliu vardų, pasidalink savo brandos patirtimi. Bet klysti, jei manai mus įsižeidus – tiesiog tavo išsireiškimai ciniški ir vulgarūs. Sakai myli – tai parodyk savo meilę. Beje paprastute atpažinau tave iš kitų forumų. Nieko naujo – dainuoji savo daineles – taip ir nesubręsti. Tiek to – būk laiminga, gal kada nors užaugsi.

Gilė
2007-07-31 21:41:00




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal