Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kviečiu jus į LIETUVOS, ir visos URANTIJOS, DVASINĮ išlaisvinimą

Kviečiu jus į LIETUVOS, ir visos URANTIJOS, DVASINĮ išlaisvinimą
Visos religijos yra iš Dievo. Nėra nė vienos be Dievo. Net ir budizmas, dievybe pavertęs žmogų, Sidhartą Gautamą, kuris po nušvitimo buvo pradėtas vadinti Buda Gautama – Apšviestasis Gautama, o po kelių kartų apie jį kalbėjo tik kaip apie Budą, ir pradėjo aukštinti nebe kaip dvasiškai nušvitusį žmogų, bet kaip pačią Dievybę.
Visi aukštesni IDEALAI žmonijai yra perteikiami per visą jos vieno milijono metų istoriją iš aukštesnių šaltinių.
Tačiau jie nepateikiami ant padėklo, kaip konkretūs materialūs daiktai. Dėl to daugybė sampratų, idėjų, ir idealų per kartų kartas buvo tiek iškraipyti, jog tai turėjo ne vieną kartą tragiškų pasekmių visai žmonijai. Tuo labiau,kad ir dvasios, turinčios laisvą valaią irgi iš Tėvo buvo nukyduos iš Tėvo šviesos ir meilės kelio. Dėl to tamsa Urantijoje dar labiau įsiviešpatavo ilgiems tūkstantmečiams. Išnyko net atskiros rasės – raudonoji, mėlynoji, oranžinė, ir žalioji.
Tačiau net ir likusios rasės vis tiek toliau, su didžiulėmis kančiomis ir skausmu vis siekė meilės ir šviesos. Kai kuriais laikmečiais sėkmingiau, kai kuriais net nusirisdamos žemyn, kad toli prarasdavo tai, kas jau buvo pasiekta anksčiau.
Ir visą laiką žmogui buvo suteikiama dvasinių jėgų pagalba ir parama. Tačiau niekada nesikišant į žmogaus laisvą valią, kuri yra padovanota kiekvienam kūrinijos tvariniui iš Tėvo. Dėl to visą laiką žmogų lydėjo ir jo siekis pažinti tai, kas yra jam neprieinama – aukštesnę jėgą.
Dėl to visada žmogus, pagal savo išmanymą, garbindavo stipresnę jėgą, ir jos prašydavo apsaugos ar pagalbos naikinant kitus jam nepatinkančius. Tai buvo žmogaus tamsumas. Bet ir to tamsumo sąlygomis jis turėjo savo primityvią religiją.
Dabar artėja metas pasiraitoti rankoves ir eiti į laukus, nes derlius gausus, o darbininkų maža.
Tačiau prieš eidami jūs turite patys gerai susimąstyti – KAS jūs esate. Kad žinotumėte, ko tame dvasinio derliaus lauke siekti. Kad atpažintumėte savo sielos brolius ir seses, kurie jau yra atsivėrę savo siela, o kuriems dar reikia ir jūsų patarimo, kaip tą padaryti.
Visiškai nesvarbu, kokiu vardu pavadinsi Dievą – Alachu, Jėzumi, Buda, Absoliutu, Tėvu, Sai Baba, Krišna – svarbu, kad su Juo būtum NUOŠIRDUS.
Nuoširdumas yra tokia žmogaus savybė, kuri ateina į jo vidų, jo charakterį iš Tėvo dvasios, Minties Derintojo, kuris ir gyvena žmogaus prote.
Dėl to nuoširdumo negalima nei nusipirkti,nei išmokti perskaičius daug ir gražių knygų, nes tai gyvo bendravimo su Dievu pasekmė – atsivėrusi siela, kuri visada yra NUOŠIRDI.
Nuoširdi siela, tai reiškia niekada neapgaunanti kitų, neįžeidinėjanti kitų, visada vienodai mylinti visus ir vienodai besielgianti su visais, visada natūrali ir draugiška, atvira, ir nebijanti pavojų, kurie gali iškilti žmogaus fiziniam kūnui, visada siekianti dieviškosios tiesos ir dieviškojo teisingumo, visada tarnaujanti su atsidavimu Tėvo vedimui iš vidaus.
Kadangi žmogus, tikrasis žmogus, ne jo fizinis apvalkalas, fizinis kūnas, kuris yra labai laikinas, visada siekia meilės ir šviesos, tai jis ir nėra tas aš, kuris turi guvulinių savybių, tokių, kaip pykčio, pavydo, neapykantos, gobšumo, keršto, baimės, viešpatavimo kitų atžvilgiu net pažeidžiant jų laisvą valią, psireiškimą.
Tikrasis žmogus yra tas vidinis aš, kuris pajunta Tėvą savo viduje. Tik tada jis gali prisipildyti, per atvertą sielos vožtuvą, Jo meilės, kuri ištirpdo baimę ir visas kitas ankstesnes gyvulines savybes.
Net ir liūtas, būdamas sotus, ramiai snaus, nekreipdamas dėmesio į žingsniuojantį žmogų, jeigu šis neišsigąs ir nepradės pats skleisti žemo dažnio baimės virpesių, tuo sutrikdymas aplinkos virpesius, tuo pačiu ir liūto jaučiamus. Kada tik tie virpesiai pasikeis į žemesnius, liūtas irgi pajaus pasikeitimą, kuris ir jį išgąsdins, nes jis nesuvoks to pasikeitimo priežasties, bet matys jam svetimą ir tuos jam nemalonius virpesius skleidžiantį objektą. O žvėris iš baimės ginasi agresyviai. Štai tada jis ir puls tą žmogelį. Ne žmogų, bet žmogelį.
Todėl žmogus turi nuoširdžiai siekti tikrojo aš įsiviešpatavimo savojo gyvulinio aš atžvilgiu. Šito padaryti jis negali VIEN TIK SAVO JĖGOMIS. Per daug jį yra užvaldžiusios gyvulinės baimės, kad tik kas jo gyvulinio ego nesumenkintų.
Štai čia ir prasideda visos žemiškosios problemos.
Žmogus klaidingai mano, kad jį kas nors gali įžeisti, supykdyti, sumenkinti, išgąsdinti, jam pakenkti, net jį sunaikinti. Tai pati didžiausia klaidinga nuostata, kokią tik gali turėti dabartinis žmogus.
Visa tai gali atsitikti tik gyvuliniam aš, bet ne tikrajam mirtingojo aš, kuris yra visas iš Tėvo.O jeigu jis yra Tėvo padovanotas kaip amžina asmenybė, tai jo neveikia jokie gyvuliniai instinktai ir savybės. Dėl to jis yra DIEVIŠKAS, O TUO PAČIU IR NEMIRTINGAS PER VISĄ ATEITIES AMŽINYBĘ.
Štai kodėl jūs daugiau nebeturėtumete savęs laikyti materialiu pavidalu, kokį mato akys, o žvelgti giliau, KAS TUO PAVIDALU PASIREIŠKIA KASDIENĖJE APLINKOJE.
Jeigu jūs jaučiate savo viduje kam nors net mažiausią pyktį, kerštą, neapykantą, norą prieš ką nors pasipuikuoti, pasigirti, koks jūs šaunuolis, siekiate posto ar didesnio atlygio nedorais būdais, tai jūs dar nesate ŽMOGUS, tas tikrasis AŠ iš TĖVO. Jūs tiesiog dar esate GYVULINIO aš nelaisvėje, nes vadovaujatės gyvulių bandos instinktais ir jums aukštesni žmogaus idealai nerūpi ir jų nesiekiate, nes jų NESUVOKIATE.
Tačiau jūs skiriatės nuo gyvulio, nes savyje turite paties Tėvo dvasią, Minties Derintoją, kuris nenuilstamai ir kantriai žadina jūsų tikrąjį ir dieviškąjį aš, turintį vien tik dieviškųjų savybių.
Kiekviena religija moko gerų sampratų, tačiau tik TĖVO religija yra jus IŠLAISVINANTI IŠ GYVULINIO AŠ GNIAUŽTŲ, IŠVADUOJANTI JUS IŠ BAIMĖS IR NEGYVŲ RITUALŲ IR DOGMŲ.
O būtent tik tokioje laisvėje ir gali išsiskleisti sielos sparnai laisvam meilės ir gėrio skrydžiui kasdieniais darbais tiek Lietuvoje, tiek visoje planetoje.
Pasirūpinkite savojo AŠ LAISVE. Pasirūpinkite savo vaikų sveika ATEITIMI. Pasirūpinkite Lietuvos, ir visos URANTIJOS, tyros širdies politika ir ekonomika, švietimu ir šeima.
Tačiau tam, kad ŠVIESOS tikrovė greičiau pakeistų dabartinę tamsos iliuziją tiek Lietuvoje, tiek Urantijoje, iš jūsų teprašau vieno – aktyviai dalyvaukite tyros širdies gyvenime, pirmąjį žingsnį žengdami į Tėvo atradimą savyje.
Nesvarbu kokią religiją išpažįstate, atraskite savo tikrąjį ir DIEVIŠKĄJĮ AŠ atrasdami Tėvą savyje. Tik tada jūs pradėsite matyti ir kituose savo sielos broliuose ir sesėse Tėvo atvaizdus, nors ir ne tokius, kokių trokšta jūsų atsivėrusi siela, tik tada jūs ir galėsite jiems patiems irgi padėti žengti dar vieną žingsnį PIRMYN, kokį dabar padedu žengti jums ir raginu žengtii JUS DRĄSIAI, NES Tėvas yra jūsų VIDUJE ir jus saugo ir veda tik pirmyn, tik tada pradėsite vertinti KIEKVIENOS SAVO AKIMIRKOS IR KIEKVIENO POELGIO PRASMĘ., IR TIK TADA PAJAUSITE PALAIMĄ KASDIENYBĖJE IR DOROJE.
Ir tik tada prasidės TYROS ŠIRDIES POLITIKA IR EKONOMIKA pradedant kiekvienu iš mūsų. Ir ji iš mūsų širdies diktuojamų veiksmų pasklis po Lietuvą, ir po visą Urantiją.
Ji neatsiras BE MŪSŲ. Ji bus mūsų kuriama KASDIEN IR NUOLATINIAME RYŠYJE SU TĖVU, GYVU IR MYLIMU TĖVU.
Aš jus kviečiu dalyvauti Lietuvos, IR URANTIJOS, dvasiniame išlaisvinime taip, kaip dar ne taip seniai kai kurie iš jūsų aktyviai dalyvavote Lietuvos politiniame išvadavime.
Raginu neatidėlioti ir prisijungti prie dvasinio Lietuvos, ir Urantijos, išvadavimo nuoširdžiai, drąsiai, ir remdamiesi vien tik į TĖVĄ, esantį jūsų pačių viduje ir savo dvasia mus apjungiantį į VIENĄ ŠEIMĄ. Tik per Jo dvasią mes ir patirsime VIENYBĘ. O vienybėje yra STIRPYBĖ. Tuo labiau, kad mūsų stiprybė yra vienybėje, PATIRIAMOJE IŠ TĖVO, IR JO PATIES MUMS VISIEMS SUTEIKIAMOJE MEILĖS IR GĖRIO PAGALBOJE.
O tai pati stipriausia pagalba – MEILĖS – visoje planetoje, ir net kūrinijoje.
Dėl to ir mes būsime NENUGALIMI TĖVO MEILĖS IR ŠVIESOS PASIREIŠKIMAI VISAI LIETUVAI, VISAM PASAULIUI, URANTIJAI.
Tai yra mūsų ateities TIKROVĖ. Joje dalyvaus milijardai mūsų sielos brolių ir sesių. Bet pradžia bus nuo mūsų saujelės čia, mūsų Lietuvoje.
Aš jus kviečiu į dvasinį Lietuvos, ir Urantijos, išlaisvinimo žygį-gyvenimą, ką tik man padiktuotą TĖVO.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas Vilnius, 2007 m. liepa 30 d.


Algimantas
2007-07-30 17:23:50

Komentarai

Burkite grupeles, nurodykite sąskaitų numerius, nedirbkite darbo, nes vistiek jo nemėgstate (mėgiamų darbų nebūna - nė vienas dar nepasigyrė: dirbu darbą, kurį mėgstu). Norėkite būti geresni už kitus, kad ir už pinigus. Kol bus kvailių, tol bus ir kvailinančių. Kodėl žmonės taip lengvai santaupas telefoniniams aferistams atiduoda? Todėl, kad nori išsisukti neteisėtai.

Burkite
2007-07-31 10:41:29



Petras rašė:"... turintys normaliai sąmoningą ..." pasirodo būna dar ir nenormaliai sąmoningas arba normaliai nesąmoningas

sąmoningai nenormalus
2007-07-31 08:08:44



Mielieji, nuostabu, kad mūsų Forume yra bendraminčių, kurie mato giliau negu matyti gali vien tik materialios akys, ir girdi daugiau negu gali girdėti vien tik materialios ausys. Dėl to mes ir dalinamės savuoju supratimu. O vis dažniau turėtume dalintis SAVUOJU PATYRIMU. Neužtenka tik jausti,kad mūsų Forume yra bendraminčių, kurie domisi Urantijos Knyga ir ją nuoširdžiai studijuoja.
Tai SAVAIME SUPRANTAMAS DALYKAS, KADA SIELA ATSIVERIA TĖVUI IR TROKŠTA DIDESNIO TĖVO PATYRIMO IR KŪRINIJOS PAŽINIMO. Ir studijuojančiųjų skaičius tik didės.
Ir toji Petro pareikšta mintis "dažniau bendrauti ir diskutuoti akis į akį, kad šis bendrumas augtų ir stiprėtų" yra tikrai teisinga.
Būtent dėl šito ir pasiūliau šitą temą. Ateina laikas ne tik MEILĖS IR ŠVIESOS mąstymui, bet ir REALIAM VEIKSMUI - palaipsniui PADĖTI ATSIVERTI TOKIAI ŠVIESAI IR KITIEMS, KURIE ŠVIESOS NUOŠIRDŽIAI IEŠKO, BET NERANDA. IR NET NEŽINO, KAIP IR KUR JĄ ATRASTI.
Būtent jūs tie, kurie jau matote šviesą iš Urantijos Knygos, kurie jau jaučiate Tėvo veikimą savo viduje, jau esate savo SIELĄ parengę patys padėti savo sielos broliams ir sieloms atsiverti ir pamatyri didesnę šivesą, negu jie iki šiol matė.
Jūs JAU GALITE, ESATE PASIRENGĘ, nors jūsų protas tam ir prieštaraus, ATSIKALBINĖS, SURAS DAUGYBĘ PASITEISINIMŲ ŠITĄ VEIKSMĄ ATIDĖTI, KOL, JŪSŲ SUVOKIMU, BŪSITE DAR GERIAU PASIRENGĘ, pasąmonė jus kaustys savo baime, bet jūs TIKRAI ESATE JAU PASIEKĘ TOKĮ SAVOJO DVASINIO IŠSIVYSTYMO LYGĮ, KAD PATYS ĮSTEIGTUMĖTE URANTIJOS GRUPES SAVO MIESTE, MIESTELYJE, AR KVARTALE. Nuoširdžių tiesos ieškotojų YRA VISUR. Ir net jie jau dabar ieško JŪSŲ, TIK NEŽINO KUR JUS SURASTI. NESISLĖPKITE. PATYS UŽKALBINKITE JUOS BET KUR - GATVĖJE, PARDUOTUVĖJE, PARKE, AUTOBUSE. Tapkite AKTYVIAIS TĖVO ŠVIESOS DEGLO NEŠĖJAIS.
Tėvo dvasia, Minties Derintojas, gyvena KIEKVIENAME. Dėl to Tėvo veikimas yra visur ir visada.
Ir jūs TIKRAI SUTIKSITE TOKIŲ NUOŠIRDŽIŲ SAVO SIELOS BROLIŲ IR SESIŲ, KURIE JAU YRA PASIRENGĘ IŠ JŪSŲ IŠGIRSTI DIDESNĘ TIESĄ SUPAŽINDINANT JUOS TIEK SU URANTIJOS KNYGA, TIEK SU TĖVU, VEIKIANČIU JŲ PAČIŲ VIDUJE.
Tai jums naujas iššūkis - suburti mažytes grupeles po kelis nuoširdžius sielos brolius ir seses, kurie tikrai norės jūsų nuolatinių užsiėmimų.
Tą aš sakau, pats jau keturiolika metų kaip įkūręs Urantijos grupę Vilniuje, o Kaune irgi gal prieš dešimtį metų pradėjęs paskaitas. Ir po maždaug šešerių metų tokių nuolatinių kas menesį užsiėmimų atsirado žmonių, kurie ėmė rinktis dar ir papildomai kelis kartus per mėnesį. Jų šito daryti nevertė niekas. Tik Tėvo dvasios vedimas iš vidaus diktavo papildomus veiksmus, nes jie jau daug metų lankė KIEKVIENĄ MĖNESĮ DIDŽIOSIOS URANTIJOS GRUPĖS UŽSIĖMIMUS.
Per šiuos keturiolika metų pasklaitas skaičiau Utenoje, Pasvalyje, Panevėžyje, Molėtuose, Marijampolėje, Likėnų ligoninėje, Vilniaus kalėjime, per dvi keliones po Lietuvą, gatvėje skelbiau Tėvo žodį daugiau kaip 70 Lietuvos miestų ir miestelių, net pavieniams žmonėms sustojęs tiesiog kelyje, Jungtinėse Valstijose ir gatvėje - Denveryje, San Franciske, Filadelfijoje, Salt Lake city'je, Vilniaus gatvėse ir dabar tą darau nuolat ir LIUDIJU, KAD ŽMONĖS JŪSŲ IEŠKO.
Tik jūs turite pasiryžti tokį iššūkį primti ir žengti praktinį žingsnį PIRMYN Į SAVOJO AŠ AUGIMĄ SAVO SIELOS BROLIŲ IR SESIŲ LABUI. Kūrinijos labui. TĖVO labui.
BŪKITE TIKRI, KAD ŽMONĖS IR DABAR IEŠKO JŪSŲ, KAD IŠ JŪSŲ SULAUKTO JŪSŲ DIDESNIO ASMENINIO DVASINIO PATYRIMO IR ŽINIŲ PASIDALIJIMO SU JAIS.
Juk dieviškuoju požiūriu informacija yra laikoma ĮSISAVINTA tik tada, kada ja yra pasidalijama su kitais. VISUMOS LABUI.
Štai jums ir nauja Tėvo užduotis pagal jūsų JAU subrandintus pečius - sukurti Urantijos grupes savo miestuose, miesteliuose, ir kaimuose.
Suburdamai grupeles, jūs patys augsite daug tvirčiau negu augote anksčiau, nes įžengsite į naują statusą - dvasinio mokytojo, kuris įgys unikalių patyrimų šviečiant kitus ir būtent JŲ LABUI ir SAVOJO PATYRIMO LABUI. Taip jūs prisidėsite prie savo pasirengimo dar didesnei dvasinei ir šviesos misijai LIETUVOJE, KURI JŪSŲ JAU LAUKIA.
Pasitikėkite Tėvu ir Jo vedimu iš vidaus, net ir taip,kaip Tėvas pasitiki jumis. Jis yra VISADA SU JUMIS, NET JŪSŲ VIDUJE, IR YRA GYVAS IR PADEDA JUMS VISADA.
ŽENKITE DRĄSIAI IR RYŽTINGAI PIRMYN.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2007-07-30 23:56:26



Bet gi tas procesas jau vyksta ir jis jau pastebimas.
Pasikeitimus regėsim visi ir netrukus.


Gilė
2007-07-30 22:54:10



Gaila, kad Lietuvoje inteligentų beveik visai nebėra, kurie skleistų dvasinę šviesą. O tie kur likę, tyliai sėdi ir nesigarsina.

Jurgitai
2007-07-30 20:35:20



Žinoma, kad reikia prisidėti prie Lietuvos, Urantijos šviesinimo, ir tai reikia pradėti tik nuo savęs. Atrasdami savyje neįkainojamą dovaną, pradėsime ją pamatyti ir kituose. Tai Tėvo dvasios dalelė, gyvenanti mumyse. Jau seniai supratau, kad priversti kito žmogaus neįmanoma prieš jo valią, todėl tai, ko tikimės iš kito, geriau pradėti nuo savęs. Ir tuomet viskas ima aplink pamažu keistis. Tikrai :)
Kai pamažu atrandame Tėvą savyje, tas atradimas virsta stebuklu, o po to ateina suvokimas, kad tai ne stebuklas, o tikroji realybė, kurios anksčiau nematėme ir net nepastebėjome. Ir žengiant vis tolyn ta realybė tampa vis saldesnė ir tikresnė, nes norisi dar ir dar patirti Tėvo meilę savy. Kas jau tai patyrė, tas supras :)

Jurgita
2007-07-30 19:42:06



Žinoma, kad reikia prisidėti prie Lietuvos, Urantijos šviesinimo, ir tai reikia pradėti tik nuo savęs. Atrasdami savyje neįkainojamą dovaną, pradėsime ją pamatyti ir kituose. Tai Tėvo dvasios dalelė, gyvenanti mumyse. Jau seniai supratau, kad priversti kito žmogaus neįmanoma prieš jo valią, todėl tai, ko tikimės iš kito, geriau pradėti nuo savęs. Ir tuomet viskas ima aplink pamažu keistis. Tikrai :)
Kai pamažu atrandame Tėvą savyje, tas atradimas virsta stebuklu, o po to ateina suvokimas, kad tai ne stebuklas, o tikroji realybė, kurios anksčiau nematėme ir net nepastebėjome. Ir žengiant vis tolyn ta realybė tampa vis saldesnė ir tikresnė, nes norisi dar ir dar patirti Tėvo meilę savy. Kas jau tai patyrė, tas supras :)

Jurgita
2007-07-30 19:39:04



Vakar atsivėrusi mano siela su begaliniu NUOŠIRDUMU nurovė vištai galvą ir įdėjo į greitpuodį.Išskydusi višta su begaliniu NUOŠIRDUMU buvo sukrauta į skrandį ir atsivėrusios sielos virškinamasis traktas su atsidėjusiu NUOŠIRDUMU pavertė ją syvais,kurie tekėjo mano atsivėrusios sielos gyslomis ir barstė laisvuosius radikalus kairėn ir dešnėn, o kūnas, su didžiulėmis kančiomis pasiekęs meilės ir šviesos oazę,ramiai užmigo ant "tapčiano"

Balagano
2007-07-30 18:06:12



Tai gal manai, kad mes (Lietuvos gyventojai) kiek nors įtakos turėjome politiniame išsivadavime?
O kai žmonės apsišvies, vibracinės įplaukos į tamstos sąskaitą suplonės. Pats turėsi eiti dirbti mėgstamą arba nemėgstamą darbą, grupinius savęs apgaudinėjimo kaifo seansus pasilikdamas laisvalaikiui.

Algimantui
2007-07-30 17:59:14




Aš manau , kad prie tavo , Algimantai , dvasinės šviesos skleidimmo , prisideda visi šio forumo bendraminčiai , turintys normaliai sąmoningą supratimą Urantijos knygos stebūklingų dokumentų. Žmonės skaitantys ir suprantantys ką jie skaito , tikriausiai gali sudaryti dvasinę šeimą ar burelį su įtikėjimo paslaptimi į paslaptingĄjį Minčių Derintoją ,kaip Dievo Tėvo dvasios dovanotą fragmentą.
Išsisklaidę po visą Lietuvą , teoriškai , dvasiškai mes tikrai esame draugai ir bičiuliai. Jeigu žiūrėti praktinės pusės , tai matomai reikėtų dažniau bendrauti ir diskutuoti akis į akį , kad šis dvasinis bendrumas augtų ir vis stiprėtų .

Petras
2007-07-30 22:00:55




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal