Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Keičiasi šeštadienio susitikimų vieta Vilniuje.

Mylimieji urantai, mūsų šeštadieniniai ryto susitikimai daug metų vyko puikiame Centre, deja, nuomos sutartis pasibaigė, tad nuo kito šeštadienio (2019 07 06) mūsų susitikimai vyks jau kitoje vietoje - Antakalnyje - kol surasite, kaip nueiti, susitikime prie namo adresu Antakalnio 31, tai bus kitas namas už Sapiegos ligoninės. Troleibusu ( 2; 4 ) nuo centro pusės važiuokite iki Sapiegos stotelės (pirma stoltelė už Petro ir Povilo bažnyčios), tada apie porą šimtų metrų eikite pirmyn iki pirmos mažytės gatvelės, ir būtent už šios sankryžos pirmas namas ir bus nr.31. Šiek tiek arčiau būtų išlipti kitoje stotelėje - Vileišio - tada tektų eiti atgal iki tos pačios sankryžos. Namo numeris - didelis, pamatysite. Jeigu kas važiuosite savo mašina, tuomet sukite į tą gatvelę ir šiek tiek pavažiavę pamatysite vietą mašinoms.
Ateikite bent šiek tiek anksčiau negu devintą valandą, turėkite minty, kad šeštadieniais autobusai ir troleibusai važinėja daug rečiau negu darbo dienomis.

Jeigu kils klausimų skambinkite Violetai (86 52 22 404) ar Vytautui (86 11 90 835).

Algimantas
2019-07-02 15:36:35

Komentarai

Mylimieji, šį šeštadienį - gegužės 23 dieną - Rojaus Trejybės-AŠ ESU mūsų gyvasis garbinimas vėl sugrįžta į mums įprastą vietą Vilniaus Antakalnyje.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2020-05-21 12:31:41



[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal