Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Maldos ir palinkėjimai visumos ir kitų gerovei, kylantys iš širdies.

Pamaniau kad būtų neblogai tokia tema, kurioje galima būtų išsakyti ir pasidalinti savo maldomis su kitais, pritarti kitų maldoms, tai visiems tarsi pakeltų vibracijas link meilės, gailestingumo, tiesos. Vienoje temoje kaiptik paminėjau maldas kurios kyla iš širdies, kada žodžiai patys formuluojasi, galbūt tai yra Dievo fragmento, Minties Derintojo veikimas kada vyksta toks nuoširdus atsivėrimas. Tai nėra maldos kylančios iš proto, kažkuria prasme, kai apgalvojama kad reikia "pasimelsti to gerovei, padaryti ta ir ana" bet kai atsigrežiama į savo vidų, kuomet būna nuoširdus bandymas suvokti save. Dažnokai ir Algimantas kalba apie maldas kurios kyla iš atsivėrusios sielos vidaus, manau kad visi žmonės turėtų tai sugebėti. Ir prašau pasidalinti tokiais palinkėjimais ir maldomis kokie kyla pas jus. Manau ši tema tinka taip pat kalbėti kas susiję su tokiomis nuoširdžiomis maldomis, o taip pat ir dalintis jomis.


Vaidas
2007-08-16 16:33:23

Komentarai

peace & serenity for-ever whatever! ;}}}

radioman
2007-09-02 19:25:50




Jūsų valia , diskutuoti ar mėtytis atskiromos frazėmis. Kaip geriau jaučiatės , mieli ponai , taip ir rašykite. Aš palinkėsiu jums gero vėjo , bet nelinkėsiu blogos lemties .

Petras
2007-08-29 18:27:38



tikrai, tokias klaidas darai tik tu vienas, matyti uzsimerkus

tavo aukstoji dvasia
2007-08-29 16:53:56




Pone , Mokytojau , labai gražiai pataisėte . Nesupyksiu , kad ir toliau padėsite ir ištaisysite klaidas . Mačiau , vėliau ir aš tą klaidą , bet labai rimtai nepažiūrėjau į tai . Ar aš tik vienas tokias klaidas darau ?
Na , aišku , geram lietuvių kalbos žinovui ,įvairios rašybos klaidos , tikriausiai sukelia nekokį vaizdelį , bet , bet ... , na ką padarysi.

Petras
2007-08-29 16:48:01



Jeigu praktikuoji ryšį ir tave išklauso ir palaimina, kodėl PATS neišgirsti paprasčiausio dalyko, kad gramatinė forma "apsinuoginus" vartojama tik beasmene forma (negražu vaikščioti apsinuoginus), o vartojant asmenine - "bijau aš išeiti į žmones apsinuogiNĘS".

moralistui
2007-08-29 16:30:00




Tutsi , čia nepiimta niekus taukšti , nes tai veda į asmeniškumą. Melskis , žmogeliuk , ir tikėk , kad būsi išklausytas ir palaimintas. Jeigu praktikuoji ryšį su savo Aukštąja Dvasia , tada tau negali kilti jokių problemų dėl išklausymo , nes jau ir esi dealoge su Ja .

Petras
2007-08-29 16:17:01



Petrai, o ta tavoji paslaptis, kurią taip slepi nevaikščiodama apsinuoginus, ji jau tapo vieša paslaptis, aanokiaa čia paslaptis.
Su meile.
tutsi.

tutsi
2007-08-29 14:08:16




Pilnai pritariu ,kad reikia vaikščioti dorybėje ir ją rodyti arba skleisti viešumoje , bet aš sakau , kad asmeninės maldos kaip ir nepridera viešinti , nes tai yra mano paslapčių išviešinimas , o be to , galbūt , galiu pakenkti ir savo Angelui Sargui.

Petras
2007-08-29 14:01:39



o as vaikstau tik "apsinuoginus", nes dorybė nevengia viešumo o velkasi rūbą drovumo

kokete
2007-08-29 13:48:26



"asmeninės maldos išviešinimą , prilyginčiau nuogo žmogaus išėjimu į gatvę."
Taip Petrai,tai labai pavojinga.Ypač vyrams, nes gali pamesti pimpalą.Ir dar apgamai matosi, ir rinkės ant pilvo matosi.Ir guzas nuo alaus matosi.Neik nuogas į gatvę.Viską nešiok po rūbais.Taip daug saugiau.Visi vienodi.Kaip kareivukai.

Leokadija
2007-08-28 06:54:34




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal