Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Maldos ir palinkėjimai visumos ir kitų gerovei, kylantys iš širdies.

Pamaniau kad būtų neblogai tokia tema, kurioje galima būtų išsakyti ir pasidalinti savo maldomis su kitais, pritarti kitų maldoms, tai visiems tarsi pakeltų vibracijas link meilės, gailestingumo, tiesos. Vienoje temoje kaiptik paminėjau maldas kurios kyla iš širdies, kada žodžiai patys formuluojasi, galbūt tai yra Dievo fragmento, Minties Derintojo veikimas kada vyksta toks nuoširdus atsivėrimas. Tai nėra maldos kylančios iš proto, kažkuria prasme, kai apgalvojama kad reikia "pasimelsti to gerovei, padaryti ta ir ana" bet kai atsigrežiama į savo vidų, kuomet būna nuoširdus bandymas suvokti save. Dažnokai ir Algimantas kalba apie maldas kurios kyla iš atsivėrusios sielos vidaus, manau kad visi žmonės turėtų tai sugebėti. Ir prašau pasidalinti tokiais palinkėjimais ir maldomis kokie kyla pas jus. Manau ši tema tinka taip pat kalbėti kas susiję su tokiomis nuoširdžiomis maldomis, o taip pat ir dalintis jomis.


Vaidas
2007-08-16 16:33:23

Komentarai


Ponia , Leokadija , na bijau aš išeiti į žmones apsinuoginus , nors tu ką . Nenoriu savo paslapties niekam viešinti ir rodyti ir nenoriu , kad mano sielą , kaip kokią knygą skaitytų viešai šio pasaulio žingeidžios personos .

Petras
2007-08-29 12:34:34




Dar norėjau pasakyti , kad tikroji malda , sielos malda , visada yra spontaniška ir labai asmeniška. Joje yra visas žmogaus dvasinis kraitis ir jo asmeninis turtas.
Tikrą savo asmeninę maldą ne tik nebūtina viešinti , bet tam tikrais aspektais , net ir pavojinga. Fiziniu požiūriu , asmeninės maldos išviešinimą , prilyginčiau nuogo žmogaus išėjimu į gatvę. Todėl gerb. Vaidai , pavyzdžiui mano asmeninė malda visada liks mano paslaptis per amžių amžius.
Na , o tos pavyzdinės , ritualinės maldos , kurios kaip konsoliduojančios daugiau asmenybių atsiverti bendroje maldoje , aišku , kad gali būti aprašomos ir praktikuojamos bendram tikslui siekti. Man labai sunku įsivaizduoti tokį žmogų , kuris gavęs asmeninę dovaną iš Aukštybių , imtų pasakoti kokius žodžius , mintis ir jausmus naudojo. Bendrą dvasinio tobulėjimo maršrutą galima labai tiksliai nusakyti , bet nueiti ir patirti tą kelionę , lemta kiekvienam vis kitaip.

Petras
2007-08-25 22:34:07




Aš , asmeniškai , Vaidai , tai tikiu maldos svarba ir jos galia. Tikiu ir tai , kad malda žmogu ir sudrausmina ir sutaurina jo išsiblaškiusias mintis . Maldoje žmogus tampa tuo , kuo ištiesu jis ir turėtų būti. Maldoje užgimstame , maldoje ir paliekame šią ašarų pakalnę. Maldoje skeidžiasi visos mūsų sielos spalvos ir virpesiai. Maldoje mūsų protas randa ramybę . Maldoje meilei ir tikėjimui suteikiami sparnai .

Petras
2007-08-21 20:37:57




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal