Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Tėvo dvasios, Minties Derintojo, mokymas apie naujus mokslo metus, 2007 08 31

Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, garbinu iš meilės ir laisva valia, gauta iš Tavęs.
Mylimas Tėve, aš prašau Tavęs, suteik mokymą ne tik asmeniškai man, bet ir mano sielos broliams, kurie pradės naujus mokslo metus – mikiniams ir mokytojams, sudentams ir dėstytojams, ir tėvams.
Aš esu pasirengęs būti Tavuoju instrumentu ir perteikti Tavo mokymą, kad su juo susipažintų ir kiti mano sielos broliai.
---------------------------------------------------------------------------
Mylimas sūnau, jūsų mokslo metų pradžia, tai tik simbolinė data, kurią jūsų patys sau nusistatėte.
Aš jus visus, nuo pat mažų dienų, vedu į amžinybę, kurioje nėra nubrėžtų takoskyros linijų, kada jūs pradedate vienus mokslo metus, ir baigiate juos, kad pailsėtumėte, paatostogautumėte. Manojoje kūrinijoje nėra tokių atostogų, kokias įsivaizduojate turiningomis atostogomis jūs.
Jūs turėsite mokytis per šią amžinybę, kaupdami savo patyrimus ir Mane vis giliau pažindami, ir visiškai neskaičiuodami jokių laiko tarpų, nes laikas jums bus nužymėtas ne jūsų metų gairėmis, bet savojo charakterio ir savojo ir tikrojo aš atskleidimu nešant meilės ir gėrio vaisius prie bendro kūrinijos šeimos stalo.
Ir šitoje jūsų pateikiamų dvasinių vaisių puotoje jums suteiks dar didesnį džiugesį tokios akimirkos, kada jūs patirsite, kad ir kiti ant šito paties bendro stalo sukrauna savo vaisius. Ir tada jūs nebenorėsite jokių atostogų, jokių kitokių interesų nebesieksite, išskyrus tik kaip dar su didesniais meilės vaisiais papildyti bendrą stalą, kad jais galėtų pasidžiaugti visi puotaujantys Mano vaikai, kiekvieno iš jūsųs sielos broliai ir sesės.
Štai būtent siekite tik tokių vaisių, kurie ugdo jus pačius gėrio ir meilės pasireiškimo vaisiais, nukraunamais ant jūsų kasdienio gyvenimo stalo.
Jeigu tokių vaisių sieksite visa savo širdimi, tada ir pajausite Mano jums, visiems ir kiekvienam, suteikiamą paramą ir pagalbą. Ir šitokia pagalba yra prieinama nuo pat ankstyviausio amžiaus iki pat vyriausio amžiaus.
Dėl to nebeskirstykite savo sielos brolių ir sesių pagal amžiaus grupes, o dalinkite savo meilę ir gėrį vieni kitiems ir nepaliaujamai, kad net ir patys vyriausieji negalėtų atsistebėti, iš kur jų viduje tiek energijos ir jaunatviško troškimo kurti, o jaunesnieji atrodytų daug labiau pasitempę ir subrendę tarsi būtų jų amžiui ir per daug giliai matantys ir per daug jaučiantys savo aplinką.
Kada jūs patys, visi ir kiekvienas asmeniškai, pajausite, kokia yra nuostabi šeimos atmosfera visoje aplinkoje – namie, mokykole, darbe, gatvėje, lauke, kosmose, visatoje, kūrinijoje, manyje – tada ir patirsite, kad pajutote savojo aš akimirkos sprasmę. Pajutote, nes atsivėrėte Man, ir iš Manęs jums prisipildė prasmingumo samprata, kuri savaime ėmė keisti jūsų požiūrį ir į mokslą, ir į patį mokymosi procesą, ir į mokytojus, ir į mokinius. Jūs pajutote, kad ėmėte siekti žinių nebe dėl savęs, nebe dėl atlygio už įgytas ir taikomas žinias, bet pradėjote žinias įsisavinti, kad patirtumėte jų pritaikymą kūrinijos šeimos labui.
Išeikite sutemus ir pakelkite akis į žvaigždėtą dangų. Kokia yra nuostabi Mano jums parengta kūrinijos dalis, matoma jūsų žvilgsniui jau šiandien, ir visa tai jums parengta, kad vestumėte meilės ir gerio vaisius ir patiektumėte juos į bendrą kūrinijos šeimos stalą. Nuolat, kasdien, kas akimirką. Ir be perstojo.
Dėl to Manosios kūrinijos įsisavinimas ir pažinimas neturi jokių pertraukų, jokių atostogų, kad galėtumėte neko neveikdami veltėdžiauti, Šitaip jūs tik sekinate savo charakterį ir veltui švaistote Mano jums suteikiamą gyvybinę energiją, skirtą prasmingam savojo aš ugdymui, o ne smukdymui.
Net ir dabar jūs po poilsio save raminate, kad pavargote per tas poilsio dienas, ir po jų vėl sugrįžti į įprastą veiklos ritmą, jums reikia įdėti nemažai pastangų ir save prievartauti tam, kad vėl pajaustumėte savojo aš įsijungimą į darbo ar mokslo procesą.
Tai kam toks poilsis, jeigu jis trukdo su nauja energija įsijungti į veiklos procesą dar aktyviau negu iki poilsio?
Tai klausimas jums, ir į jį atsakymą palieku rasti patiems.
Aš gi jums pasakysiu, kad nesvarbu nuo kokios dienos, simboliškai, jūs pradedate savo vadinamuosious naujus mokslo metus, juos tikrai pradėsite iš naujo ir naujai, kada atsiversite nuoširdžiai Man, ir šituo atsivėrimu suteiksite palaimą sau, o tuo pačiu ir pasitenkinmą Man, kad iš tikrųjų pradedate suvokti Mano jums sumanytą tobulinimo evoliucinį planą. Ir tada patys pajusite, kad tokios, kaip šiandien jūsų mokymo programos, pradedant nuo pačių mažiausių vaikučių ir baigiant suaugusiais studentais yra netinkamos, nes jos jūsų ne tik nesuartina į bendros šeimos interesų puoselėjimą ir įgyvendinimą, bet dar daugiau jus vieną nuo kito atskiria siekiant vien tik savo asmeninių ir savanaudiškų interesų patenkinimo, ir dar kitų sąskaita. Tik kad būtų gerai man, kaip asmeniui dalyviaujančiam ekonominėje, politinėje, sportinėje, visuomeninėje, mokslinėje, ar bet kurioje kitoje veikloje. Toks požiūris jus irgi vargina, nes jis prieštarauja Mano valiai ir dėl to jūs patys jaučiate vidinį konfliktą, kad dažnai pasiekiate matomų rezultatų nedorais būdais, nes jums svarbu pat rezultatas, o ne jo siekimo PROCESAS, KURIS BŪTENT IR UGDO JŪSŲ CHARAKTERĮ, KAD JIS ATSPINDĖTŲ MANO ASMENĮ, PASIREIŠKIANTĮ PER JUS – JŪSŲ MINTIS IR VEIKSMUS KASIDIENYBĖJE. Tuo pačiu ir mokymosi procese.
Mano mielas sūnau, tai, kad jūsų visų aplinka šiandien gyvena tokiais trumpalaikėa naudos sau principais, tik liudija jūsų apverktiną trumperegišką požiūrį į save. Ir toks požiūris jus pačius stabdo nuo didesnės materialios pažangos. Visoje Urantijoje.
Yra daugybė planetų, kuriose jūsų sielos brolaii ir sesės yra pasiekę daug aukštesnių materialios civilizacijos išsivystymo laimėjimų, ir daug daugiau yra įsisavinę energijos panaudojimą, kad jie gali aplankyti ir jūsų planetą, tačiau net ir juos sulaiko jūsų savanaudiškumas ir agresyvumas, kad galėtų su jumis bendrauti betarpiškai ir suteikti jums savo didesnį patyrimą, net ir tos pačios energijos įsisavinimo srityje.
Tačiau toks prieštaravimas Manojo evoliucinio vystymosi planui neturės trukti ilgai. Ir būtent dabar jūs turite nuostabią progą savo mokslo metus pradėti nuo savojo asmens charakterio ugdymo laisva valia ir meilės tiesoje ir šviesoje. Tapkite kiekvienas mokytoju savo vaikui, kaimynui, bendradarbiui, savo sielos broliui ir sesei, suteikdami savo didesnę meilę ir šviesą, kurią Aš jums jau suteikiau taip, kad jūs ją pajutote ir pabudote. Dabar jūs galite padėti Man žadinti kitus savo sielos brolius ir seses, mano mylimus vaikus, net ir tokius mylimus, kokie mylimi esate jūs, mano meilę ir šviesą jau jaučiantys ir matantys sielos regėjimu.
Nebijokite apsilankyti mokyklose, pasikalbėti apie meilę ir gėrį su mokytojais ir vaikais. Jie yra visi jūsų sielos broliai ir sesės. Ir visi turi mano dalelę, kuri padeda kaip jums, taip ir jiems tobulai, kad pajaustų mano vedimą iš vidaus. Aš jums padėdu kas akimirką. Ir kada tik man atsiveriate nuoširdžiai, tada ir pajuntate mano jums sakomus mokymus. Ir jums aš padėsiu ateiti ir į mokyklas, ir į darželius, padėsiu bendrauti su vaikais, su jų mokytojais, su vaikų tėvais. Jeigu tik šito panorėsite JŪS.
Aš negaliu panorėti vietoje jūsų. Ir negaliu vietoje jūsų priimti sprendimų, kurie šiandien jus baugina, tačiau kada juos priimsite, o pradėję juos vykdyti ir įgyvendinsite, tada ir patirsite, koks buvo nuostabus ir ugdantis jūsų charakterį patyrimas. Ir jis buvo visos kūrinijos šeimos naudai, visų labui. Manosios meilės ir šviesos labui.
Aš jus drąsinu ir raginu nebijoti priimti sprendimų. Absoliuti jūsų dauguma bijo sprendimų dėl kitų galimos reakcijos, dėl kitų galimos nuomonės apie tokį jūsų žingsnį. Jūs turite žvelgti ne į kitų nuostatas, bet atsiremti į Mane, ir tada pajausite, kad Aš jus vedu būtent į ten, kur ir yra pati geriausia jūsų priimto sprendimo įgyvendinimo dirva ir aplinka asmeniškai jūsų augimui. Tik pasitikėkite Manimi.
Kada jūs pradėsite šviesti mokytojus mokyklose iš išorės, tada jie irgi susimąstys apie savo vidinio nušvitimo galimybę, nes matys jūsų pačių demonstruojamą gyvą pavyzdį. Ir tas pavyzdys bus viliojantis ir juos. Ne visus. Nevisi yra pasirengę tokiai šviesai ir meilei, kokią jaučiate jūs.
Tačiau būtent jūsų ir yra nuotabi augimo arena, kad galite praktiškai paskleisti savo šviesą, o tuo pačiu ir kitus patraukti į šitos šviesos pusę, kurioje nėra jokių šešėlių, yra vien tik šviesa. Šešėliai yra jūsų baimės, net ir giliai tūnančios jūsų pasąmonėje. Būtent jos ir laiko jus surakinusios jus pačius veržiančiais antrankiais. Jums skauda, kada aplinkui vyrauja tokia dvasinė tamsa, bet baimė dar stipresnė ir už jūsų ryšį su Manini, dėl to ji ir švenčia savo pergalės šventę prieš jūsų Mano paties jums suteiktą aukšesnįjį ir dieviškąjį asmenybės aš.
Štai jums ir iššūkis naujų mokslo metų proga.
-------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, tai, ką Tu sakai, yra tiek netikėta ir neįprasta mums girdėti, kaip čia dabar žmogus iš gatvės eis į mokyklą šviesti mokytojų ir vaikų. Kas ten jį įleis, juk visur nustatytos savos tvarkos, savi reikalavimai, kurių nedrįsta pažeisti mokyklų valdžia, o štai visiškai nežinomas žmogus ateis prašytis priimamas net nesuvokdamas pats gerai, ko jis nori?
-------
Mano mylimas sūnau, tu mąstai savo žmogiškuoju protu ir jau iš karto nusiteiki pralaimėjimui. O kodėl tu nepagalvoji, kad Aš taip pat prisidėsiu, rengdmas kelią tam savo vaikui, kuris pajus mano vedimą iš vidaus tiek stipriai, kad jo sielos troškimas nustelbs jo paties abejojantį ir pilną baimės protą, o tada tokia siela ir išgirs mano mintis, perduodamas jai, kad jai nebeatrodys, jog yra tiesiog nežinoma ir iš gatvės pašalinė asmenybė. Ji žvelgs į aplinką mano žvilgsniu – visa aplinka yra Manoji šeima, ir Manojoje šeimoje pašalinių ir svetimų nėra, ir nebus.
Ir tokia pakylėta siela pajaus mano jai suteikiamą didesnę išmintį net kaip kalbėti su mokyklos mokytojais ir vaikais, kad ir jie panorėtų dar daugiau išgirsti tokių išminties deimantų, kurių negirdi net iš išsimoksliniusių valstybės žmonių ir vedlių.
Viskas prasideda ir baigiasi kiekvieno iš jūsų atsivėrimu Man ir atsidavimu Mano vedimui. Ir pasitikėjimu Manimi.
Ir kiekvienas mirtingasis turi Mano paties dalelę, Minties Derintoją. Ir Aš lygiai taip veikiu ir vaikus, ir mokytojus. Ir šitaip veikdamas parengsiu jums dirvą, kad jūsų iššūkis nebūtų jums toks didelis ir neįveikiamas, jeigu tik jūs trokštate, kad jūsų vadinamieji nauji mokslo metai nors maža dalimi pasikeistų kokybine prasme nors vienos sielos gyvenime, ir jūsų asmeninio tarnavimo dėka.
------------------------------------------------------
Ačiū tau, mylimas Tėve, už tokį nuostabų suteiktą patyrimo iššūkį kiekvienam iš mūsų, kurie siekia šviesos ir tiesos įprasminimo kasdieniame gyvenime.
Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
2008 08 31 0.35


Algimantas
2007-08-31 09:46:55

Komentarai

Pastebėjau, kad Algimantas, kai nebeturi ką atsakyti į komentarus, imasi ilgų naujų temų rašymo remiantis "Tėvo balsu". Tai labai būdingi simptomai, tiesiog siekiantys atitraukti dėmesį nuo probleminių klausimų.
Gile, juk Algimanto rašymų turinio niekas beveik nekomentuoja. O žinai kodėl? Nes urantiečiams tai yra a la dieviškas mokymas, kurį reikia tiesiog priimti, tikėti, bet nesiginčyti, o kitiems tai yra arba savaime suprantami dalykai, arba banalybės, ar tuščiažodžiavimas, arba tiesiog nesąmonės, nereikalaujančios tiek dėmesio, dėl ko vertėtų diskutuoti. Diskutuojama yra dėl IDĖJŲ. Jei jų nėra, tai ir diskusijos nėra.
*
Kantrus tu, žaibai, jei sugebėjai perskaityti visą UK. Tik nesuprantu kuriems galams.

Jonas
2007-09-01 13:22:50



Jie vis skaite UK, o :
Rugpjūtį dėl musono daugelyje Pietų Azijos rajonų per vieną dieną iškrito net 35 cm kritulių. Vokietijoje ši gegužė buvo lietingiausia per visą istoriją, o balandis tapo pačiu sausringiausiu mėnesiu per praėjusį šimtmetį. Liepą temperatūra Bulgarijoje pasiekė 43 laipsnius, o Maskvoje senus rekordus sumušė gegužės pabaigoje iki 32 laipsnių įkaitęs oras.
Iki metų pabaigos lieka dar keli mėnesiai, tačiau mes jau dabar tapome visos eilės orų kraštutinumų liudininkais, rašo „The Washington Post“. Jungtinių Tautų Pasaulinė meteorologijos organizacija paskelbė, kad šie metai žymiai skiriasi nuo istorinės normos, ir šis faktas dėl mūsų planetą keičiančio visuotinio atšilimo pranašauja kur kas rimtesnes klimato permainas.
Pasak dienraščio, klimato šiltėjimo tendenciją vasario mėnesį patvirtino Tarpvyriausybinė klimato pokyčius tiriančių ekspertų grupė. Ši išvada rėmėsi duomenimis, kad per 11 iš 12 pastarųjų metų buvo užfiksuota kur kas didesnė vidutinė temperatūra, nei per visus kitus metus nuo pat meteorologinių stebėjimų pradžios. Akivaizdu, kad šis procesas tęsis ir šiais metais. Pasaulinė meteorologijos organizacija pranešė, kad šiemet sausis ir balandis visame pasaulyje buvo patys karščiausi per visą stebėjimų istoriją.
„Klimato pokyčių prognozės rodo, kad temperatūros rekordų, karščio periodų ir gausių kritulių bus vis daugiau“, - teigiama organizacijos ataskaitoje. Liūtys Pietų Azijoje pražudė daugiau nei 500 žmonių, 10 milijonų buvo priversti palikti savo namus. Kinijoje, pasak pranešimų, nuo potvynių nukentėjo 13,5 mln. žmonių. Anglijoje ir Velse gegužės, birželio ir liepos mėnesiai buvo patys lietingiausi nuo pat meteorologinių stebėjimų pradžios 1766 m. Dėl potvynių žuvo 9 žmonės, šalis patyrė 6 mlrd. dolerių nuostolių. Birželio pabaigoje per dvi dienas trukusią liūtį šiaurės rytų ir centrinėje Anglijoje per parą prilydavo po 12,5 cm.
Pasak „The Washington Post“, Pasaulinė meteorologijos organizacija kuria ankstyvojo perspėjimo apie ekstremalius orų reiškinius sistemą. Be to, rengiama ir ilgalaikio stebėjimo bei planavimo sistema, turinti padėti labiausiai dėl klimato permainų pažeidžiamoms šalims.
„Vidutinės temperatūros Šiaurės pusrutulyje per antrąją XX amžiaus pusę iš visko sprendžiant buvo pačios didžiausios lyginant su kitais 50 metų periodais per pastaruosius 500 metų, ir ko gero, rekordinės per 1300 metų“, - sakoma organizacijos ataskaitoje.
Pasaulinis atšilimas, manoma, dar labiau suaktyvins orų kraštutinumus, nes pasikeis atmosferos vėjų režimas, o šiltas oras galės sukaupti daugiau drėgmės, aiškina Tarpvyriausybinės klimato pokyčius tiriančių ekspertų grupės Klimato pokyčių fizikos pogrupio vadovas Martinas Manningas. Jo teigimu vieneri kur kas stipresnių liūčių ir neįprastai aukštų temperatūrų metai dar nepatvirtina spartesnių klimato pokyčių, tačiau tokios permainos atitinka ilgalaikes Tarpvyriausybinės ekspertų grupės prognozes.
„Mes prognozavome, kad dėl visuotinio atšilimo išaugs ekstremalių meteorologinių reiškinių skaičius. Potvyniai, sausros ir karščiai visiškai atitinka šias prognozes“, - tvirtina M. Manningas.
Tarpvyriausybinės ekspertų grupė taip pat prognozavo, kad Europa ir JAV kur kas labiau nei kiti pasaulio regionai kentės nuo potvynių, o esantys arčiau pusiaujo – nuo sausrų.
Nacionalinio aplinkos fondo vadovas Philipas Clappas dienraščiui sakė, kad tuo metu, kai D. Britanijoje prasidėjo smarkios liūtys, jis buvo viename Londono oro uostų. Pasak jo, staiga tapo taip tamsu, kad buvo neįmanoma perskaityti užrašų. Liūtis, panašios į kurią jis dar nebuvo matęs per visą savo gyvenimą, truko keturias ar penkias valandas.
„Tai, ką pamačiau, visiškai patvirtino Tarpvyriausybinės ekspertų grupės ir Meteorologijos organizacijos ataskaitos teiginius: su orų ekstremalumais susidursime vis dažniau“, - sakė P. Clappas. „Mane baugina tai, kad viskas vyksta greičiau, nei pranašavo ankstesni klimato pokyčių modeliai. Tai patvirtina, kad „šiltnamio dujų“ kaupimosi efektas ko gero yra pavojingesnis, nei manėme.“
Pasaulinės meteorologijos organizacijos duomenimis klimato ekstremalumai šiemet buvo užfiksuoti daugelyje planetos regionų.
Gegužės mėnesį serija milžiniškų (3 – 3,6 m aukščio) bangų užgriuvo beveik 70 Maldyvų salyno salelių netoli Indijos pakrantės. Tai sukėlė daug nuostolių pridariusį didelį potvynį. Tuo pat metu kitoje Žemės pusėje, Urugvajuje, įvyko didžiausias potvynis nuo 1959 m. – nukentėjo daugiau kaip 110 tūkst. žmonių, buvo padaryta didelė žala pastatams ir žemės ūkiui.
Po dviejų mėnesių žiemai nebūdingi vėjai ir pūgos užgriuvo Pietų Ameriką, kai kuriuose jos regionuose iškrito nepararastai gausus sniegas.
Pietryčių Europą birželį ir liepą du kartus kamavo dideli karščiai. Buvo sumušti temperatūros rekordai: karštis siekė 40 laipsnių. Dešimtys žmonių mirė nuo kaitros, gaisrininkai nuolat kovojo su kilusiais miškų gaisrais. Liepos 23 d. Bulgarijoje buvo pasiektas naujas temperatūros rekordas – termometrai rodė 43 laipsnius karščio.
Pasaulinės meteorologijos organizacijos ataskaita buvo paremta jos narių suteikta informacija, rengiant šį dokumentą prisidėjo JAV Nacionalinės vandenynų ir atmosferos tyrimų valdybos Nacionalinis klimato duomenų centras, Vokietijos ir D. Britanijos valstybinės meteorologijos tarnybos. Šių metų pabaigoje Pasaulinė meteorologijos organizacija paskelbs išsamią ataskaitą apie šių metų pasaulio orus, rašo „The Washington Post“.



šlapimas
2007-09-01 13:21:12



Jokie jūs, Petrai, Irena, Gile, ne praregėjėliai nei kiek nors tobulesni už kitus, jeigu mano sakinukuose įžiūrite pyktį.

Žaibas
2007-09-01 13:00:38



Petrai, o tu įsitikinęs, kad tobulėji ? :)

Reptas
2007-09-01 12:50:54




Gerb. , Žaibai , štai tu piktai žaibuoji ir protestuoji , kas tavo manymu yra ne tiesa Algimanto lūpose . Štai kito žmogaus lūpose , tokia pat tiesa , tau jau atrodytų tikresnė , nors žodžius apie Dievą kalba milijonai lūpų , bet žinok , kad kiekvienos lūpos kalba vis kitokiomis interpretacijomis ir vis kitokia savo dvasios kalba. Žaibai , tai ir reiškia ir tavo , ir Algimanto sielos unikalumą , asmeniškumą ir tik šiokį tokį skirtingumą , nes esant skirtingai dvasinei sąmonei , kai kurie protai maištauja prieš netapatų asmenybės proto modelį.
Žaibai , mes visi , kaip mažyčiai kraujo kapiliarai susirenkame į vieną didelę arteriją , savo protu ir išmintimi , kiekvienas įnešame savo indelį į bendrą žmonijos ( Lietuvos ) dvasinį kūną . Visiems lemta tobulėti , tik vieni tai pasiekia greičiau , kiti vis ima ir ima akademines atostogas ir atitolina savo iškilmingą inauguraciją - savo sielos susiliejimą su savo aukštuoju ,,Aš'', minčių Derintoju.

Petras
2007-09-01 11:53:43



Apsigyveno ir mano galvoje tokia viena dvasine butybe vardu "Ask a ride".Tai dabar diktuoja issijuosus,nespeju uzrasineti.Kai baigsiu,tai pakabinsiu UK puslapyje.Bus naujienu.

baižas
2007-09-01 11:15:34



Tikrai taip. Visiškai aišku. Kai nebesinori dirbti, pradedi priiminėti diktantus ir girdėti Dievo balsą.

Žaibas
2007-09-01 10:59:29



Žaibui.Na tuomet turėtų būti aišku iš kur šitame mūsų laik-
metyje atsirado tiek daug aiškeregių,girdinčių Dievo balsą,
užrašinėjančių Dangiškuosius diktantus,turėtų būti aišku
kas yra Minties Derintojas,kas yra Vaizdo Reguliuotojai ir
kitos,mūsų labui dirbančios,Dvasinės Būtybės,tos,kurios
šiuo metu labai yra susirūpinusios mūsų planetos ateitimi.
Tai tiek.
Su meile

IRENA
2007-09-01 10:41:18



"apie tai ką Tėvas kalbėjo."O TU ZINAI KA JIS KALBEJO?GAL PASAKYSI KURIA KALBA IR I KIENO AUSI? NESIPUSK IR NEISIVAIZDUOK,KAD CIA ESI ISMINTINGIAUSIA.

GILEI
2007-09-01 10:35:30



Taip, Žaibas perskaitė ir UK.

Žaibas
2007-09-01 10:26:11




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal