Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Susitikimas su Anastasija is sibiro Tailande, ir jos praktika be vandens, be maisto ir beveik be miego ir mano patyrimas.

Mylimi broliai ir seses, Pasidalinsiu savo patyrimu.

Atvaziavau menesiui i Tailanda pasidziaugti tropiku siluma ir saule. Sutikau cia Julija, kuri kiekvienais metais is Londono irgi atvaziuoja cia keliems menesiams. Julija mane supazindino su Ansatasija, rusaite, is Sibiro. Si moteris kazkada turejo sveikatos problema reumatoidini artrita, tokia liga, kai sanariuose besikaupiantys toksinai kietja ir juos deformuoja, zodziu sutrikusi organizmo salinimo sitema. Ji nusprende, kad na, arba sirgti arba padaryti kazka radikalaus.

Anastasija kaip ji pati vadina savo gyvenimo buda, autonomė. tokiu zmoniu musu planetoje yra, bet turbut nedaug ir jie aisku daugiausiai gyvena Ukraninoje Rusijoje ir post Tarybu Sajungos respublikose gal dar kur indijoje. As sito gerai nezinau.

Salia to, kad ji istisas dienas gyvena be maisto ir vandens ji nemiega arba miega visai minimliai, dvi valndas per para arba isviso dvidesimt minuciu. Kai miegi daugiau – keturias penkias valandas – tai prabudus reikia save regeneruoti, kai kunas buna visas uztines, ji dalinasi tokiais savo patyrimais. As taip pat maciau kitu zmoniu video kur jie dalinasi tokia pacia patirtimi apie miega.

Kai sutikau sia moteri, tai pojutis toks, jauti, kad pries tave stovi Zmogus, ta pati jauciau vaiksciodams ir bendraudamas su ja pajuri.

Kalbejom apie jos praktika ir mano praktika einant gyvuoju keliu. O taip pat ir Algimanto praktika kai jis 17 berods dienu gyveno be vandens ir maisto. Bet Algimanto praktika kiek kitokia, jis nusvites ir atrades savyje Kureja savo viduje, del to buvo maitinamas ir palaikomas energijos is Kurejo, o Anastasija trisdesimt penkeriu metu moteris atrodanti kaip 20 mete juk nera Kurejo savyje atradusi. As jos klausiu, tai kaip tu be Kurejo gyveni, o ji sako, as paleidau Kurejo ranka ir einu pati nepriklausoma. Sakau jai, bet juk tu negali issiverzti is Kurejo glebio tu vistiek visada esi Kurejo energijoje, tu negali is jos niekur istrukti tai neimanoma, netgi tas faktas, kad tu nesimaitini materialiu maistu tik rodo, kad yra Kurejo Energija is kurios tavo organizmo lasteles pasisavina tai ko joms reikia.
Na zodziu, cia mes su ja kazkaip nesusitarem ir ligi siol as nesuprantu jos patyrimo siuo klausimu. Sakau, juk jeigu Kurejas per tave neteka tai tu esi iliuzijoje. Ji man sako, cia visai kitas lygis, as pati uz viska imuosi atsakomybes ir tai yra pilnutine atsakomybe uz mano veiksmus ir uz mano mintis, nes jeigu as esu nuo kazko tai priklausoma tai juk nera pilna laisve. Uz kiekviena minti esu atsakinga as. Ji sako, buna taip, kad as kazka pagalvoju ne taip ir lietus prasideda, su zaibais ir griausmais. Neissiaiskinau sio reiskinio ligi galo, kas gi istikruju vyksta.

Kitu metu, kai vel su ja susitikome, tai keliavome prie krioklio ir paskui sustojome papludimyje stebeti kaip leidziasi saule. Einant papludymiu kalbejom. Ji turi savo foruma bendraminciu Instagram ir Facebook ir ten viena is jos bendraminciu pasidalino savo mintimis apie kaledines eglutes kabinamu cimboliuku, zaisliuku reiksme, sulygindama tai su Adomo ir Ievos kritimu ir Ievos paragautu obuoliu, todel bendraudamas su ja apie tai jai uzsiminiau ir trumpai papasakojau apie Adoma ir Ieva, kad nebuvo ten jokiu obuoliu ir Adomas ir Ieva isviso nebuvo pirmieji zmones, ir kad tai isviso nebuvo zmones tokie kurie gimsta is moters isciu, ir pasidalinau dar daugiau faktu apie juos, tai ka zinau is Urantojos Knygos ir musu Forumo. I tai as isgirdau atakyma, ‚O is kur tu zinai, ar tu ten buvai’? Sakau jai, nereikia ten buti, tame ka kalbu nera jokiu stebuklu: kalbancio ir gundancio zalcio, obuolio, nuopolio is Rojaus i zeme. Na zodziu, sakau, viskas skamba taip kaip musu gyvenime, o ne kazkokia mistika ar legenda. Nepatiko jai mano paaiskinimas ir ji apsisuko ir nuejo pajuriu atgal link savo motorolerio. Na zodziu nera noro siekti sviesos ar ziniu, bet zmogus yra pilnas to ka jis zino ir naujai sviesai atsiverimo nera. As sakau, kad zmogus turi visada buti atviras tam kas i jo gyvenima ateina, buti tuscias indas i kuri visada galima ipilti daugia. Tai tokia busena kai tu geri i save pasauli taip kaip vaikas. Kai tu esi tokioje busenoje tai viska ka tu i save sugeri, viduje esantis Kurejas atrenka tai kas tau yra tavo patirciai reikalinga ir kas ne. Bet tai vyksta tyliai ir viduje. Ir nuosirdziai patariau isiklausyti i tai kas yra sakoma, nes nera naudinga tau kada tu ignoruoji tai kas i tavo gyenima ateina. Kiekvienas zmogus kuri tu prisitrauki i savo gyvenima, suteikia tau tam tikra dovana ir va taip tiesiog ignoruoti viska kas yra kalbama tolygu atimti is save galimybes augti.

Su Anastasija bendravau ir kita vakara, Jai patiko mano issakomos mitys apie dvasini kelia ir ji daznai nusisypsodavo ir paskydavo va cia tai tiksliai pasakyta. Sakau tai ne tam, kad girti save bet tam, kad parodyti kad dvasioje mes esame viena ir musu mitys ir suvokimai bei patirtys visada sutaps su tikros dvasines asmenybes vibracija kiekviename.Taip yra. Ir visgi nepaisant paaiskinimo aie tai, kad Kurejas yra gyvas ir Jis yra Asmenybe su kuria galima bendrauti, ka, mes gerai zinome, suvokti paprastam zmogui sunku, kai po tukstancius metu trukusiu klydimu ir iskraipymu, zmogus vis dar dievo bijosi ir savo Tevo nepripazysta.

Viena vakara bendraujant as pasiuliau pagarbinti Rojaus Trejybe-AS ESU ir pasimelsti, Ji sake kad nesimeldzia. Ji, kaip man sake suvalge mango ir pradejo koseti, siek tiek patino gerkle, nes kunas nepriima maisto. Pradejom garbinti Kureja, as, po to Julia, ir po pagarbinimo ir maldos, jai labai patiko busena kuria ji be abejo pajaute. Mano drauge mane svelniai pavadino mano fanatiku, ji kartais su jumoru ta pasako, ir mes visi smagiai pasijuokem. Istikruju garbinant ir Slovinant Kureja atsiranda tokia palaimos busena, kurios negali sulyginti su jokia kita busena. Anastasija kad ji prades melstis.

Jos paklausiau, o kaip be zarnyno valymo juk kune gali prasideti intoksikacija? Ji sako, o kam, kunas viska po truputi pats pasalina.
– ’’Bet, kaip be vandens, juk lasteles turi gauti skysti, kad valyti tarplastelini sluoksni ir vykdyti medziagu apykaita?»
– Tai nera butina, viskas kas nereikalinga, tokiame ne mitybos procese, be vandens ir maisto ir be miego, kunas pats sudegina, o vanduo yra sunkiai virskinamas kune. Sitas mane labai nustebino, nes visada maniau, kad vanduo yra butinas.
– "Bet gi is organizmo vanduo garuoja ir ji reikia paipldyti". Isgaruoja tai kas nereikalinga, o tai kas reikalinga kune lieka, sako ji man. Neizinau kaip cia yra. Jos pacios kunas nors ir karsta, bet neprakaituoja.

Jei zmogus suvalgo mesos tai visi uzdegiminiai procesai organizme atsinaujina sako ji man. Keleta metu atgal kai po gan ilgo tokio gyvenimo budo suvalgiau zuvies, sako ji man ir sedau vaziuoti masina tai nulekiau nuo skardzio ir man tai vos nekainavo gyvybes ir tai ivyko po penkiu minuciu nuo pavalgyvmo. Nepaklausiau kam ji ta zuvi tada is viso valge ir kokiose ji pati tuo metu buvo busenose. Man truputi keista ir atrodo toks ejimas be Kurejo yra gan nelengvas dalykas ir nutrukimas ir nukritimas i duobe turbut gali ivykti lengviau ir is duobes sunkiau be Kurejo atsikelti. Ji man vis kalbejo apie atsakomybe uz mintis, uz kiekviena minti ir dar pridure kad taip tai labai sunkus kelias, samorajaus kelias, ji taip issireike.


Taigi, galvoju, ka as cia klausinesiu jos apie jos patirti, reikia isbandyti. Dvi dienas valgiau vien vaisius, ta cia, Tailande daryti gan lengva ir jau trecia diena pradejau be maisto ir vandens. Zarnyno nevaliau, ka anksciau visada darydavau pries nutraukdamas materialu maista, o be vandens niekada nebuvau, naudodamas Sankpraksalana metoda, kai geri pasudyta vandeni, padarai tam tikrus pratimus ir visas maisto virskinimo trakto turinis su visais kvapais ir garsais is kurno pasisalina. Dar pries tai internete pasiskaitinejau apie procesus kurie vyksta organizme kai buni be maisto ir vandens, ir radau skirtigu atsakymu apie tai, kad vykdant tokia praktika, silpnesnes ir negaluojancios lasteles organizme numirsta ir visas medziagas atiduoda sveikoms lastelems, kune lieka visos medziagos reikalingos paciom stipriausiom lastelem ir ju funkcionavimui. Mano drauge, kuri turi sveikatos problema, taip pat nusprende su manimi nieko nevalgyti, bet kadangi ji niekada anksciau net nei dienos nera buvusi be maisto ir vandens, nors valgo tik viena ar du kart per diena, tai ji visas tas dienas nieko nevalge tik gere jaunu kokosu vandeni ir paprasta vandeni kas irgi manau tik i nauda, o tuo paciu pagalba ir man.

Pirma diena praejo gan lengvai. Keleta kartu maudziausi juroje, ir surus juros vanduo niekaip neskatino mano troskulio. Vis paskalaudavau burna vandeniu kai isdziudavo. atisrado noras intencyviau sportuoti, nors cia plaukioju kiekviena diena juroje, gera pusvalndi, kad kunas judetu. Vakare miego nesinorejo visiskai ir miegoti atsiguliau tik antra valanda po vidurnakcio. Bendravau su Kurejais, Rojaus Trejybe-AS ESU, kalbejau jiems apie savo pojucius. Kazkokiu ipatingu pajuciu nebuvo tik jauciau, kad lengvai traukia smegenis kurios neturedamos skyscio kazkaip keistai elgiasi ir samone pradeda leteti, ir garsai is aplinkos skamba viduje siek tiek kitaip negu busenoje su maistu. Nusprendziau su niekuom neaptarineti to kas su manimi vyksta. Ryte prabudau ketvirta trisdesimt, ir miego visiskai nesinorejo todel atsikeliau ir pradejau daryti savo darbus. Prisijungiau prie Rojaus Trejybes–AS ESU garbinimo cia, antra valanda po pietu, ir garbinimas jautesi toks pilnesnis ir aiskesnis sioje busenoje be vandens ir maisto.

Antros dienos, antroje puseje atsirado silpnumas, toks kaip nuo jurliges, kad reikejo deti pastangas kad eiti. Juk dar ir karstis prisideda ir turbut kazkokie toksinai is kuno salinasi. Smegenis spaude daug labiau, bet mano nustebimui viduje atsirado aiskumas, efektyvumas. Nebesinorejo daryti nereikalingu judesiu, nebesinorejo be reikalo kalbeti ir naudoti energijos niekams. Viskas buvo nukreipta i samoninguma aiskuma ir pagerejo minties koncentracija. Atsirado vat tokia samones busena.

Nezinau ar taip kaip nors susieta su sia praktika ir su pasikeitusia samones busena, bet vaziuojant motoroleriu musu dienos kelioniu metu, mus aplenke ir prie musu prisikabino kazkoks vokietis kuris nenorejo leisit mums vaziuoti nes jis pastebejo, kad neveikia galinis raudonas zibintas, nors numeriu sviesele dege, ir pajudinus galinio zibinto plastmasine dali jis atsigaudavo. Jo supratimu mes esame pavojigi, ir fiziskai bande pastoti mums kelia, musu tolimesniai kelionei, nors pats jis vairavo net be salmo, kas yra dar labiau pavojinga. Na teko su juo siek tiek susiremti vyriskai, kad jis atstotu, ne fiziskai, bet is saves siek tiek isejau, nesuprantu kodel prisitraukiau i savo realybe si Kurejo vaika. Tai man buvo keista nes tokiu dalyku, kad su manimi nutiktu as nebepamenu. Visad vyrauja taika ramybe ir Kureju Meile, ir viskas aplinkui palaiminga taiku ir ramu. Bet stai vat toks eksperimentas ir pradejo vykti vat tokie ivykiai. Ta diena norejos daug sportuoti, todel siek tiek pabegiojau kiek leido jegos ir plaukiojau.

Valgyti ir gerti nesinorejo visiskai, bet su miegu buvo keik kitaip, terasoje atsigulus ant kietu grindu pajausdavau kad atsijungiu ir siek tiek numigdavau. Galvoju, bet kaip gyventi be miego juk Minties Derintojas derina tuo metu musu mintis. Juk tada tas miegas yra reikalingas.

Prabudau viduri nakties ir dar ne visisaki gryzus i samone, visiskoje tamsoje, jauciau vykstancius kazkokius, taip juos pavadinau, pakyletus procesus, kazkas labai kilnaus vyko mano mastymo procesuose. pakyleta energija, gili palaimos busena, supratau, kad stebejau tuos taurinimo procesus kuriuos Minties Derintojas ir vykdo nakti, kada mes miegame.


Trecia diena puse dienos prabuvus be vandens ir maisto gavau uzklausima ar galeciau padaryti Siatsu, Tai mano profesija, Japoniska taskine energine terapija, taip as ja vadinu, Ir aisku darbas kartu su Kurejo Meile ir energija, Geri rezultatai gaunasi, pagereja zmonems sveikata. Galvoju reikia po truputi pabandyti is tos busenos iseiti, ir bent jau kokosu vandens pagerti, kad seansas praeitu gerai, todel jau ryte isgeriau kokosu vandens. Paprasto vandens isviso nesinorejo. Nusprendem su drauge pasivaikscioti daugiau ir nesinaudoti motoroleriu. As po truputi iseidinejau is bevandenio ir bemaiscio buvimo, geriau kokosu vandeni ir valgiau siek tiek arbuzo o ji toliau tese vien tik kokoso vandenio diena. Mintys aiskios ramios. Vaiksciojom atokiom gatvelem kur gyvena zmones ir stebejom ju buiti, maciau ju busenas, kaip jie dirba savo kiemuose, pravaziuodavo vienas kitas turistas ir vietinis. Sustoju, pasilenkiu ir ziuriu tukstantis bahtu guli po kojomis, nei vieno zmogaus aplink, nuosali gatvele. tai mazdaug trisdesimt euru, pekeliau padekojau, niekas neatsiliepe del pinigu aplinkuj nusprendziau pasilikti sau. Manau iskrito kam nors is kisenes vaziuojant motoroleriu ar dar kazkaip ir vat tiesiai po kojomis. Kur as eisiu kazko ieskoti… O pries tai vis galvojau kaip cia suorganizuoti daugiau darbo, kad galeciau ir cia budamas save islaikyti, o ne gyventi is tu pinigu kuriuos atsiveziau.

Atejus mano klijentei, pradejau dirbti, bet darbas visiskai nesiriso. Spaudziau taskus, atlikau iprastas ir gerai pazystamas proceduras, bet pojutis buvo visiskai kitoks, dirbau su neorganizuota, ir kazkuria prasme neegzistuojancia materija ir pusiau gyvenancia energija. Supratau, kad tie pojuciai atsirado, mano smegenims esant be vandens ir maisto, Visas mano darbo procesas tarsi prarado savo prasme. Vyko kazas neiprasta, nepatirta.

Julia urante, tuo tarpu gyveno taip, be vandens ir be maisto, ir dar su labai minimum miego jau kelias dienas, penkias o gal sesias, Tik nezinau ar ji savo patyrimu kazkaip tai pasidalins, nes neturi kompiuterio, o turi su savimi tik telefona. Dar su ja pakalbesiu daugiau apie jos patyrimus ir kaip jai ejosi tokie procesai, Kaip ji man sake anksciau dvi tris dienas nevalgo ir paskui viena dvi dienas valgo, o dabar jau procesas pasieke daugiau, atradus Kureja savo viduje, ji pavalgo diena kita ir vel keturias sesias dienas nevalgo.

Dar labai idomus dalykas kuriuo noreciau pasidalinti. Aplink Anastasija laiko pojutis kiek kitoks, energine informacija kuria galima jausti, gan griezta ir sutelkta i visiska efektyvuma veiksmu darbu ir mastymo procesu. Isivaizduokit, keliavom kokias dvi valanas kartu prie krioklio esancio Koh Samui salos vidurineje dalye ir su Anastasija nebuvo jokio pokalbio, ji tiesiog buvo susitelkusi savyje ir nekalbejo.

Kita diena kai susitarem susitikti su Julija prie juros, kartu su ja buvo ir Anastasija ir as ta pajauciau dar gerokai pries mums susitinkant, nes jos energija jautesi gan toli nuo susitikimo vietos. Mano drauge, irgi norejo su Anastasija susitikti ir pabendrauti, uzduoti jai klausimu. Anstasijos ir Julijos belaukiant as viduje derinau musu visu laika, kad susitikimas ivyktu. Suprasti reiketu taip – galima su zmogum fiziskai susitikti, bet vidinio rysio ir susitikimo nera, kalba nesirisa ir galiausiai issiskiri po nepilnvaecio pilno trukdymu susitikimo. O yra susitikimai, kurie sureguliuoti Apvaizdos pagalba ir jie ivyksta, visiems susitikime dalyvavusiems praturtejus abipusiu supratimu ir patirtimi. Kokie procesai vyko mano viduje? Jauciau skirtinga laiko erdve tarp Anastasijos ir musu, ir negaliu tiksliai paaiskinti, bet savo busena kuriau harmonija tarp siu dvieju, skirtingu erdvelaikiu. Taip turbut geriausia butu issireiksti.

Veliau atkeliavom i musu namo veranda, pradejom bendrautii, Ji paaiskino mano draugei apie procesus vykstancius su ja, su Anstasija, o as tuo metu klausinejau apie jos laika.
Ji sake, kad siuo metu ji uzsiima savo siekiniu ir minties igyvendinimo sudetinginimu. Paprasiau, kad duotu man pavyzdi. Ji sako na yra paprasti dalykai kaip isigyti nama, ar gauti viena ar kita daikta, bet yra sudetingesniu dalyku kuriuos galima sukurti mintimi ir kai turi daug laiko, kai tau nereikia valgyti miegoti gerti ir tuom rupintis tada laiko panaudojimas ir mintis tampa kitokia, viskas pildosi per ’’penkias minutes’’. As pagalvojau, kad visgi bunant sioje busenoje mintis derinasi labiau prie Kurejo mums sukurto individualaus plano, del to gal ir nereikia daug miego nes mintis jau ir taip efektyvesne ir energine busenos israska taip pat aukstesnio vibracijos daznio. Dar mes sutareme tuo klausimu, kad gyventi vien del save jau neina, tu gyveni gyvenima nukreipta visumos labui ir ta patviritina tavo busena. Ji sako, maistas ir vanduo ir miegas tai i save nukreipti dalykai, o ne buvimas visumos labui, o maziausias nukrypimas nuo busenos visumos labui jauciasi viduje nemaloniai, kaip kokia paklaida(error angliskai). Taip ji kalbejo.

Pradejom su ja kalbeti apie tai, kad butu gerai dar ir kuna galeti valdyti taip, kad nereiktu ji tampyti lektuvais i ten kur norisi tuo metu buti. ir dar del to dirbti, bet, kad butu galima teleportuotis.

Nors kaip ji pati sako, kad ji dar nera pilnai atsisakiusi maisto, nera autonome, karts nuo karto norisi kazka i save ideti del skonio, bet po sito seka labai nemalonus procesai, kosulys, patinimai, nes maista kunas tiesiog stengiasi is save ismesti kaip nereikalinga dalyka.

Po papildomu dvieju dienu iseinant is mano dvieju su puse dienu nevalgymo ir negerimo, man dabar tik valgant riesutus ir vaisius, as jau pavalgiau ir siek tiek darzoviu, o siandien grikiu koses. Pojutis valgyti jau kitoks, kunas pajautes ta kita busena, jos praso, norisi apsivalyti labiau ir toje busenoje, be maisto ir be vandens ir mazai miego buti dzaniau, todel manau, kad ta darysiu dazniau. Viso mano eksperimentas tesesi šesias dienas.dvi su puse is ju be vandens ir be maisto.

Kai paklausiau Anastasijos apie salta klimata tai ji sake, kad kunas visiskai nesala. As atsimenu kada gyvenau misdamas vien tik zaliu maistu, kunas ziema visiskai nesalo. Tikrai leisiuosi i sia kelione dazniau ir savo pojucius aprasysiu cia.

Telydi jus ramybe.

ValdasA
2020-01-10 14:21:00

Komentarai

[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal