Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Pasikeitė aplinkybės gyvosioms pamaldoms Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje Vilniuje, 20 03 21.

Mylimieji, mano aplinka pasikeitė, todėl jūsų priimti šį šeštadienį - 2020 03 21 - nebeturiu galimybės. Todėl vienintelė vieta, kur mes galime susirinkti į gyvąsias pamaldas yra skveras. Tačiau Apvaizda ir čia pasirūpino taip, kad kol po treniruotės su dviračių nusiprausiau, Vytautas man paskambino suradęs geresnę vietą - net tokią gerą, kad ŠIrdis džiaugiasi Tad, mano mylimieji, dabar gyvosioms pamaldoms atvažiuokite prie Žaliojo tilto, ir išlipkite Žaliojo tilto stotelėje prie Rapolo bažnyčios, o tada nueisime į tą vietą, kur ir vyks gyvosIos pamaldos. Tad pasistenkite atvažiuoti bent 10 minučių iki devintos valandos, nes kol nueisime, tai irgi praeis kažkiek laiko. Tuo labiau, kad tiems, kurie važiuos mašina, dar daugiau prireiks laiko, nes man atrodo, kad šalila visos aikštelės yra užrakintos kompanijų ir atsidaro su kodais, tad geriausia, nors ir toliau, pastatyrti mašiną į Centrinės universalinės parduotuvės - prie Neries - nemokamą aikštelę, ne lauke esančią šalia parduotuvės, nes dabar mačiau ženklą, kad jau reikia ir čia mokėti, Tad neapmokestinamas mašinos stovėjimas paliktas tik daugiaaukštėje aikštelėje. Aš ten esu buvęs, tad reikėtų užvažiuoti į trečią aukštą, o tada iš trečio aukšto išeisite tiesiai į lauką jau kitoje pusėje,nes ten aikštelė neturi jokios sienos, net tinklinės, ir pasukę į dešinę plačiu šaligatviu nužingsniuosite ir į tą troleibusų-autobusų sustojimo vietą šalia Rapolo bažnyčios - man atrodo, kad jos adresas yra Kalvarijų gatvė nr.2. kas važiuos įsijungęs navigaciją suras be vargo.
Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2020-03-20 12:55:24

Komentarai

2020 03 27 Rojaus Trejybę-AŠ ESU garbinsime ten pat, kaip praėjusį šeštadienį.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2020-03-25 19:49:53



Mielieji, dar kartą pasikeitė gyvųjų pamaldų vieta Vilniuje šį šeštadienį - 2020 03 21. Renkamės Žaliojo tilto stotelėje prie Rapolo bažnyčios. Tą aš parašiau jau atnaujintoje temoje, bet dabar rašau, kad iškelčiau šią žinutę į viršų.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Brolilškas -Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2020-03-20 14:23:45



[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal