Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

DANGIŠKIEJI DIKTANTAI

Kuo labiau pasineriu į UK knygos studijas,tuo labiau suvo-
kiu jos didžiule reikšmę žmonijai.Kai kurie,diskutuojantys
šiame forume,esame gyvenę tokiu laiku,kai buvo draudžiama
literatūra dvasine tematiką.Dabar pasirinkimas gausus,moky-
mų galybės,Dangiškujų diktantų apsčiai.Prirašyta daug knygų
nemažai sukurta internetinių svetainių,iš jų gimusių foru-
mų,ir diskusijų juose.Na,su tą gausia dvasine literatūra,
kuri buvo ir šiuo metu yra,esu ir aš susipažinusi,žinoma,
čia nieko naujo aš nepasakiau.Paskutiniu metu apsilankau ir
risiškuose interneto svetainėse.Pirmiausiai susipažinau su
UK dokumentų atsiradimo istorija.Labai įdomu.Toliau paskai-
čiau Aštaro Šerano ir Jo komandos narių diktavimus,susipa-
žinau su Pakylėtojų Valdovų laiškais,padiktuotais per Tat-
janą Mikušiną.El.Kl.Profetos knygas turiu pati ir praktiš-
kai esu išbandžiusi Violetinės Liepsnos poveikį.
Ką noriu pasakyti?
O noriu pasakyti tą,kad tokioje dvasinės informacijos gau-
soje,ir tame,kartais atrodančiame chaose,naujokui sunku su-
sigaudyti,Ką reiškia Pakylėtasis Valdovas?
Kaip supratau iš diktantų pateiktų Tatjanai Mikušinai,tai
žemėje ne vieną kartą gyvenusi siela,užbaigusi reinkarnaci-
jos ratą.Sakau atvirai,man patiko rusų UK knygos svetainės
forume Aleksiejaus Popovo atsakymas apie reinkarnaciją.Bla-
vatskojos doktriną apie reinkarnaciją jis pavadino sielos
involiucija,o ne evoliucija/atleiskit,jeigu ką nors ne taip
supratau,ar ne teisingai pateikiau/.Mano suvokimu siela evoliucionuoja tik pirmin,ir aukštin.
Pacituosiu UK knygos 94 dokumento,2 sk.BRAHMANIZMAS:
"Per didelis sukoncentravimas į savajį aš neišvengiamai at-
vedė į tokią baimę del savojo aš neevoliucinio įamžinimo begaliniame rate vienas po kito einančių įsikūnijimų kaip
žmogus,gyvūnas,ar augalas.Ir iš visų užkrečiančių tikėjimų
kurie galėjo būti primesti tam,kas galėjo būti atsirandan-
čiu monoteizmu,nė vienas nebuvo toks bukinantis,kaip šitas
tikėjimas į transmigraciją-sielos reinkarnacijos doktriną-
kuri buvo atnešta iš dravidų Dekano.Šitas tikėjimas į alinantį ir monotonišką pasikartojančių reinkarnacijų ratą
iš kovojančių mirtingujų atėmė jų ilgai puoselėtą viltį su-
rasti tą išsilaisvinimą ir dvasinį vystymąsi mirtyje,kas
buvo ankstesniujų Vedų tikėjimo dalis."
Dar truputį noriu pasakyti apie Dangiškuosius diktantus.Pa-
kylėtieji Valdovai per T.Mikušiną/jeigu gerai supratau/pa-
aiškina,kad Jų pateiktą informaciją laidininkai teisingai
užrašo tik 10 nuošimčių.Žinoma,norėtusi žinoti,kaip prak-
tiškai atrodo,kada Dangiškoji informacija plaukia iš virš sąmonės,ką
reikia daryti,kad ji būtų kuo tikslesnė.Aš galvoju,kad ir
užmezgus glaudu ryšį su savo Minties Derintoju ir priimant
iš Jo diktantus per viršsąmonę neįmanomas 100-procentinis
informacijos grynumas.
Iš UK knygos studijų supratau,kad evoliucinis žmogus Tėvą
Dievą-Kūrėją suranda dviem būdais;evoliuciniu keliu,vei-
kint garbinimo ir išminties dvasioms iš 7-nių pagalbinių
proto dvasių ir apreiškimo keliu.Mūsų Urantijos planetai
paskutinis apreiškimas šiam laikmečiui yra UK dokumentai
ir šis apreiškimas pateiktas ne per Dangiškuosius diktan-
tus.
Tai tokie būtų mano,kaip naujokės pamastymai naujokams.
Gal senesni urantai mano sąmprotavimus pataisys arba papi-
ldys.
Su meile


IRENA
2007-10-18 15:56:18

Komentarai

Irena rašo:
"Pakylėtieji Valdovai per T.Mikušiną/jeigu gerai supratau/paaiškina,kad Jų pateiktą informaciją laidininkai teisingai užrašo tik 10 nuošimčių".
Neteisingai,Irena, supratai.
Valdovai sako, kad iš visos ezoterinės literatūros, tik 10 procentų yra teisinga(t.y. atspindi Dieviškąją Tiesą). Visi kiti 90 procentų-melas, nors ir kaip gražiai jis bebūtų supakuotas.
Dėl Karmos ir reinkarnacijos - tai yra du pagrindiniai šios visatos dėsniai. Petras sako:"bet kai yra užakcentuota jos reikarnacija tai man iš karto primena dirbtinai sukurtą pasaką . "
O man, Petrai, atvirkščiai, mokymas, kuris atmeta karmą ir reinkarnaciją primena pasaką. Tai mano nuomonė ir aš jos niekam neperšu, bet taip suvokiu ir viskas. Man nereikia jokių reinkarnacijos ir karmos dėsnių įrodymų, paprasčiausiai žinau, kad jie yra ir viskas.
Nejaugi jūs tikite, kad siela sukuriama vienam vieninteliam įsikūnijimui. Ko ji gali išmokti per vieną įsikūnijimą, kokią patirtį gali sukaupti? Reinkarnacija neatmeta žmogaus, kaip asmenybės reiškimosi ir jo valios vystymosi, o kaip tik skatina vystymąsi ir begalinį tobulėjimą, žinių kaupimą. Tas pats ir su karma. Mes ją kuriame pastoviai, kai Dievišką energiją panaudojame savo egoistiniams tikslams. Tai tas pats dėsnis, apie kurį kalbėjo Jėzus:"Ką pasėsi, tą ir pjausi".
Pastebėti priežasčių ir pasekmių dėsnio veikimą savo paties gyvenime lygiai taip pat sunku, kaip ir nusimesti nuo savo organizmo visus nešvarumus, prilipusius prie jo per ilgus gyvenimų amžius. Kai žmogus nužengia į žemę, jis tiksliai žino, kokią naują savybę turės išsiugdyti ir kokias senas aistrų jėgas turi perdirbti į džiaugsmo jėgą, t.y., energiją, kuri vienintelė įveda žmogų į kūrybą, į harmoniją.
To pavyzdžius randame Evangelijose, nekalbant apie kitus šaltinius. Šie Gyvenimo Įstatymai buvo pagal bažnyčios tėvų liudijimus pirmaisiais krikščionybės amžiais, neatskiriama Jėzaus Mokymo dalimi. " Doktrina apie persikūnijimą buvo panaikinta tik 553-iais metais po Kristaus gimimo antrajame Konstantinopolio sobore... ir tapo "erezija" tarp oficialios krikščionybės". Persikūnijimo Įstatymą, kaip patvirtina Evangelija, žinojo žydų knygų mėgėjai. "Tada jo mokiniai paklausė :"Kodėl Rašto aiškintojai sako, jog pirmiau turįs ateiti Elijas?" Jis atsakė:"Tiesa, Elijas turi ateiti ir viską atitaisyti. Bet aš jums sakau, kad Elijas jau buvo atėjęs, ir jie jo nepažino, bet padarė su juo, ką norėjo". (Mt. 17:10-12). "Ir jeigu norite priimti, tai jis/Jonas/ yra tas Elijas, kuris turi ateiti". (Мt.11:14).
Apie tai, kad Jėzus tvirtino neginčijamą kosminį Įstatymą, kalba jo žodžiai apie gavimą :"Iš tiesų sakau jums:nėra nė vieno, kuris dėl manęs ir dėl Evangelijos paliktų namus, ar brolius, ar seseris, ar motiną, ar tėvą, ar vaikus, ar laukus ir kuris jau dabar, šiuo metu, negautų šimteriopai namų, brolių, seserų, motinų, vaikų ir laukų(kartu su persekiojimais) ir būsimajame pasaulyje-amžinojo gyvenimo. Tačiau daugel pirmųjų bus paskutiniai ir daugel paskutinių-pirmi". (Мk.10:30, 31). Apie persikūnijimo Įstatymą liudija ir kiti žodžiai iš ketvirtosios Evangelijos: "Tada žydai jam sakė:"Dar neturi nė penkiasdešimt metų ir esi regėjęs Abraomą?" Jėzus tarė:"Iš tiesų, iš tiesų sakau jums: pirmiau, negu gimė Abraomas, Aš Esu!"(Jn.8:57, 58).
Žinodamas Karmos įstatymą, Jėzus mokė atsakomybės už savo poelgius. "Todėl sakau jums: teismo dieną žmonės turės duoti apyskaitą už kiekvieną pasakytą tuščią žodį"(Мt.12:36). "…eik pirmiau susitaikinti su broliu, ir tik tada sugrįžęs aukok savo dovaną. Greitai susitark su savo ieškovu, kol tu dar kelyje su juo"(Мt.5:24, 25). "…ir ką suriši žemėje, tas bus surišta ir danguje, ir ką atriši žemėje, bus atrišta ir danguje"(Мt.16:19).
Būdamas įšventintuoju Jėzus žinojo, kad kosminis Atpildo Įstatymas atsilygina žmonėms ne tik pagal poelgius, bet ir pagal norus ir mintis, dėl to ir geidžiamas(gašlus) požiūris į moterį jau turi būti baudžiamas. Išvengti bausmės negalima. Jei nėra matomų liudininkų, yra nematomas liudininkas - Karmos Įstatymas. " Nėra nieko uždengta, kas nebus atidengta, ir nėra nieko paslėpta, kas pasidarys žinoma" (Lk.12:2). Žinodamas apie minties jėgą, Kristus perspėdavo teisingai elgtis ir mąstyti. " Skaitydamas jų mintis, Jėzus sakė:"Kam taip piktai mąstote savo širdyje?"(Мt.9:4). " Tad visa, ko norite, kad jums darytų žmonės, ir jūs patys jiems darykite; nes tai yra įstatymas ir Pranašai". (Мt.7:12).
Deja, žmonijos dauguma vis dar netiki reinkarnacija ir gyvena taip, lygtai priekyje būtų tik mirtis. Kiekvieną kartą, kai jie panašiai mąsto, jie riboja savo galimybes ir nutraukia jų ryšio su aukščiausiomis oktavomis galimybę.
Kai kas sako, kad Dievui nereikia mūsų kankinti begale įsikūnijimų ir nereikia, kad mes kentėtumėme. Taip, Dievas nenori, kad jūs kentėtumėte, Dievas nori, kad jūs gautumėte pamokas iš savo buvusių klaidų ir jų nekartotumėte.
Reikia atskirti laikiną ir iškreiptą nuo amžino, nemirštančio ir nusilenkti žmogaus kančiai bei tam jo skausmui, kurie jam liks, kai aistros nudžius, atkris kaip lukštai ir jis pats pamatys save tiesos šviesoje. Jis pasibaisės ir ims ieškoti šviesos, kurią jam kažkada siūlė, bet kelias į šviesą-tai tik pats žmogus. Išmokyti čia nieko negalima. Rodyk kiek nori, kur šviesu-pamatyti gali tik tas, kuris turi šviesą savyje. Lūdėti nėra ko. Padeda ne tas, kuris užjausdamas verkia, o tas, kuris džiaugdamasis atiduoda kenčiančiam žvalumo šypseną ne smerkdamas jį, o suprasdamas jo padėtį.
Žinios plečiasi ne nuo žmogaus pergalių prieš kitus, pergalių, jį išaukštinančių, bet nuo išminties, nuolankumo ir džiaugsmo, kuriuos jis išsiugdė savyje tada, kai to niekas nematė.
Viskas, ko turi pasiekti žmogus savo susitikimuose, tai pradėti ir baigti kiekvieną iš jų ramybėje, su gailesčiu ir gerumu.

Audrius
2007-10-18 23:50:55



Ačiū Petrai už komentarą.Dar norėčiau sužinoti tavo nuomonę
apie karmą.Pagal Rytų religine filosofija tai priežasties-
pasekmės dėsnis.Skaitant UK knygą ,taip pat randi parašyta
apie PRIEŽASTIES-VEIKSMO-PASEKMĖS dėsnį,ar čia ne tas pats?
Ar to dėsnio negalima pavadinti karma? Iš komentarų šiame forume kažkaip nelabai supratau.Karmos atidirbinėjimu aš
netikiu,bet tuom "ką pasėsi,tą ir piausi" esu giliai įsiti-
kinusi.Ačiū.
Su meile

IRENA
2007-10-18 23:05:04




Labas Irena , gana idomi tema apie tą reikarnaciją . Savo metu ir aš buvau užkibęs už reikarnacijos kabliuko . Domėjausi ir maniau , kad tai vis šioks toks šiaudas , kad tavo siela nenueitų iš būties arenos . Bet tai buvo tik tol kol nepradėjau rimtai domėtis kristologija . Ypatingai daug skaičiau įvairiausių autorių Jėzaus Kristaus gyvenimo šioje Žemėje tikslą ir reikšmę . Susidariau labai aiškų to meto istorinį Jeruzalės ir jos apylinkių vaizdą ir visų apaštalų veiklą . Visa tai man padėjo reikarnaciją suprasti kaip silpnavalių sukurtą pasaką .
Kai skaitai tuos Mikušinos laiškus tai lyg ir viskas būtų normalu , bet kai yra užakcentuota jos reikarnacija tai man iš karto primena dirbtinai sukurtą pasaką . Tikras krikščionis tokiomis pasakomis neturėtų patikėti.
Taip , Irute , reikarnacija tai dar viena silpnavalių gaudymo teorija kuri kažkam buvo naudinga , kuri atmeta žmogaus kaip asmenybės reiškimasi ir jo valios vystymasi , jau nekalbant apie praradimą visų Jėzaus Kristaus gerosios Naujienos atneštų žinių apie Dievo karalystę ir Jo pasiaukojimą dėl atsinaujinimo degraduotos Urantijos planetos žmonijos .

Petras
2007-10-18 21:11:27




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal