Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Algimanto pamokomasis žodis – Kūrėjo Darnos virpesiai – pasakytas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Vilniuje, 2015 12 05

Algimanto pamokomasis žodis – Kūrėjo Darnos virpesiai – pasakytas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Vilniuje, 2015 12 05

Eidami Gyvuoju Keliu, mes iš tikrųjų patiriam tai, kas yra Tikrovė – patiriam, matydami aplinką visiškai kitokiu žvilgsniu – matydami Kosmine Įžvalga – matydami, kokia yra iliuzija, kurioje murkdosi visa žmonija. Tai, kad kiekvienas nori paneigti kitą vardan savo patogumo, nesvarbu kur – šeimoje, klasėje, bet kokioj draugų grupėje, gatvėje – tai suardo visą virpesių darną, nes virpesiai, jie nėra palaida bala, jie turi būt harmonizuojami į nuostabų raštais išaustą audinį, kad visur, kur bebūtum, tu jaustum tą harmoningą darną, kad tau nebūtų taip – kuo toliau nuvažiavus nuo namų, tuo daugiau kyla nerimo, kad kažkas, jeigu atsitiks, aš čia neprisišauksiu pagalbos – kad tai būtų tas pats, kaip ir šalia namų, tas pojūtis tos darnos. Visa tai kyla iš virpesių. Ir kuo mes daugiau mąstome apie sau asmeniškai patogų gyvenimą, tuo mes daugiau sulaužome šitų virpesių darną, ir tuo labiau mes skatiname savanaudiškumą, agresiją, karų pasireiškimą, konfliktų kilimą, nors tai atrodytų nekalta – na, kas čia blogo, aš savo šeimai noriu patogaus gyvenimo. Bet tuo pačiu tu nori, kad darna būtų atitolinta, nes darną tu pats kuri. Ir jeigu tu kuri ne visumos labui šeimyninį gyvenimą, reiškia toji darna turės šitame pasaulyje ateiti dar po kartos, o gal ir po dviejų, o gal po dešimties. Taip kiekvienas – kiekvienas – jūs prisidedate prie tos darnos šitoje planetoje arba ją nutolindami, arba ją priartindami – jūs – kiekvienas – asmeniškai – kiek jūs esat ryžtingi Gyvajame Šviesos Kelyje, atsidavę Rojaus Trejybės-AŠ ESU vedimui iš vidaus, arba kiek jūs mėginate koreguot šitą vedimą, primesdami savo valią. Savo valią galima primest nejaučiant Kūrėjo valios, norint ją pajaust, reikia gilumine prasme palaikyt komuniją su Kūrėju, vis daugiau pašlovinant, pabendraujant, ir tuo pačiu veikiant kaip bendrakūrėjui su Pačiu Kūrėju. Štai tokia veikla ne tiktai grūdina charakterį – virpesiai paverčia jį Rojaus Trejybės-AŠ ESU atvaizdu amžinųjų Savybių pasireiškimu – Teisingumo, Meilės, Gėrio, Grožio, Gailestingumo, kitam be jokio atlygio pasiaukojimo. Todėl, kada mes šitų Savybių tampame gyvais šaltiniais savojoje aplinkoje, mes pajuntame labai aiškiai vedimą iš vidaus – ko nori Kūrėjas iš mūsų tą pačią akimirką – mes jau nebemąstome – šiaip ar taip? šito nori Kūrėjas ar kito? kaip čia man sužinot? – mes jau žinome – tai yra būsena – žinojimo būsena. Ir niekas negali šito žinojimo pakeist, jokia aplinka. Jūs viduje esate pripildyti Kūrėjo aukšto energinio dažnio virpesių, ir jūsų dvasinės asmenybės atsivėrimas yra tokio aukšto energinio dažnio, kad šitie virpesiai susilieja, ir jums nebekyla jokios minties – kokia gali būti Kūrėjo valia? Jinai yra jūsų viduje, ji tampa jūsų valia. Ir štai tada jūs gyvenate tą gyvenimą, kuriame nėra abejonės – yra užtikrintumas, yra žinojimas. Štai tada jūs darote tuos darbus, kurie artina darnos buvimą visoje šalyje, visoje planetoje, ir visoje kūrinijoje.
Visa tai priklauso asmeniškai tik nuo jūsų – tik nuo jūsų – ir ne nuo ko nors kito – ne nuo jūsų draugo, ne nuo jūsų sūnaus, ne nuo jūsų motinos ar tėvo, žemiškąja prasme, bet asmeniškai tiktai nuo jūsų. Ir štai jūsų indėlis – jūs patys apsisprendžiat, kokį indėlį jūs norite įnešti. Aš jus akinu ir raginu įnešti tiktai patį šviesiausią indėlį – Dieviškąjį. Amen.

Ačiū Daivai už iššifravimą.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2020-04-12 21:24:00

Komentarai

[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal