Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Amžinosios Motinos mokymas-atsakymas apie energinę švarą, suteiktas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Kaune, 2020 07 12

Amžinosios Motinos mokymas-atsakymas apie energinę švarą, suteiktas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Kaune, 2020 07 12

Algimantas – Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU – aš esu pasirengęs perteikti Tavo mokymą, atsakant į Astros klausimą apie energinę švarą. Ką Tu galėtum mums paaiškint?
Amžinoji Motina – Mylimas, Mano sūnau, Aš esu Antrasis Rojaus Trejybės Asmuo, jūsų vadinamas – Amžinąja Motina. Jūsų apreiškime – Urantijos Knygoje – pavadintas Amžinuoju Sūnumi, bet jūs turite iš tikrųjų Mane, kaip Antrąjį Šaltinį ir Centrą – kuo labiau artėsite prie Manęs, jūs Man nebesuteiksite žmogiškųjų sampratų, bet jausite savo energine busena, kad Aš esu Tas Trejybės – Rojuje – Antrasis Asmuo – Šaltinis ir Centras – kuriam tinka visi įvardijimai. Aš nesu pagal kiekvieną besikaitaliojantis, bet Aš priimu visus jūsų vardus, teikiamus Man. Tai ir yra energinė švara, kada jūs priartėję prie Manęs, Manojoje Buveinėje, stovite Mano betarpiškoje energinėje akivaizdoje – jūs Mane, jau ilgą laiką Centrinėje Dieviškojoje Havonos Visatoje, atradę, vadinote Antruoju Šaltiniu ir Centru iš Rojaus Trejybės, tačiau net ir patekus jums į Mano tiesioginę, energinę akivaizdą pačiame Rojuje, ne visiems pasiseka Mane atpažinti, kad stovite Mano betarpiškoje, energinėje akivaizdoje. Reiškia, ta energinė švara net ir pasiekus Rojų, jūsų viduje dar tiek nėra apvalyta Manuoju tyrasties ryškumu, kad jūs nesugebate, atradę Mane Havonos viename iš Žiedų, atpažinti betarpiškoje akivaizdoje, jau atsidūrus Rojuje. Štai toji tyrastis, sklindanti iš Manęs energiniais virpesiais, ji turi atitikt Manojo energinio dažnio tyrastį jūsų viduje, o kada jūs net ir fizine prasme nutolstate ne tik nuo Rojaus, kaip visos kūrinijos Geografinio, Energinio sutelkimo Centro, bet ir Kosminėje Erdvėje nutolstate nuo Dieviškosios Centrinės Visatos – Havonos – ir pasiekiate savąjį pasaulį pačiame pakraštyje, todėl jūsų sampratos apie Energiją yra tiek iškreiptos nuo Manojo Šaltinio sampratos – ir iškreiptos dėl to, kad jūs neturite žinių ir patyrimo, kaip Manąją Energiją gryninti, skaistinti savimi viduje. Aš jums teikiu tą pačią Meilę, kada jūs stovite Mano betarpiškoje akivaizdoje Rojuje, ir čia, pačiame pakraštyje jums dar turintiems materialų pavidalą, tačiau atpažinti Mano energinę, jums teikiamą Įkrovą, jums stinga atsivėrimo ir pasitikėjimo Manimi. Jūs negalite pasitikėti Manimi tiek, kiek Aš geidžiu to pasitikėjimo iš jūsų, ir kiek Aš žinau, kad jūs turėsite tokį pasitikėjimą, bet šiandien jūs bijote šito paties pasitikėjimo patyrimo savo viduje, ir tas nepasitikėjimas tiek Manimi, tiek ir savimi neleidžia jums būti nuolatiniame ryšyje su Manimi energine išraiška. Tuomet jūs mėginate intelektualiai išburti Manąsias energijas taip, kad jas galėtumėte pritaikyti savojoje aplinkoje, mėgindami išgydyti kitus arba paveikti jūsų aplinkoje esančius, ir pavadinate, kad jie turi blogą energiją, kiti – jums labiau patinkantys – jūs juos apdalinate gerąja energija. Bet iš tikrųjų – tai yra virpesių dažnis – kuris Mano skleidžiamas jums visiems toks, kurio jūs turėtumėte siekti atsivėrimu Man, kaip paties aukščiausio dažnio virpesių, prieinamo jūsų pasaulyje mirtingąjam, bet atsivėrusiam savo dvasine asmenybe, tada jūs patiriate vidinę būseną. Ir dabar jūs liudijate vidinę Palaimos ir Ramybės būseną savo viduje – tai yra energinio dažnio virpesiai – pripildantys jūsų smegenis kaip centrinį, materialų valdymo pultą, per kurį jūsų centrinė nervų sistema siunčia impulsus visam jūsų fiziniam organizmui – kiekvienai ląstelei. Šitaip jūs galite kontroliuoti energine išraiška kiekvienos ląstelės veikimą pagal Manają Valią, atitinkančią Mano sumanytą Evoliucinį Planą. Tai ir bus tas atitikimas jums skirto energinio dažnio šitoje planetoje esant dar materialiu pavidalu, ir jūsų asmenybės tapatybei, kuri – dvasinė dovana, bet ji yra tas pamatas, nematomas, bet būsena juntamas jūsų fiziniam pavidalui. Štai ta energinė švara ir yra atitikimas jūsų asmenybės būsenos virpesių, jums teikiamiems šitoje planetoje Maniesiems virpesių dažniams. Kada virpesiai, dedant jums pastangas, kyla jūsų viduje į aukštesnį dažnį, šitoji būsena jums teikia pasitenkinimą ir didesnę, tarsi ploto samprata, erdvę, sąlyčiui su Manimi, ir tuo pačiu padidina Gelmę. Tie virpesiai tampa ne tiktai savuoju linijiniu taip, kaip strėlės įsmigimu į jūsų Širdį, bet ir Gyvuoju Turiniu, kada apima jūsų asmenybę virpesiai visa savo pilnatve. Ir štai tada toji Vandenyno pilnatvė, esanti jūsų dvasiniame asmenyje ir gali paveikti energine išraiška jūsų fizinį organizmą sustiprindama – sustiprindama – pavargusią ląstelę ir iškrypusią atstatydama – atstatydama – į tą energinį pavidalą, kuris atitinka Mano Evoliucinį Sumanymą šitam materialiam kūnui šitame pasaulyje, šitoje kartoje. Tai ir yra Energinė Švara, kurią jūs geriate iš Manęs. Šitaip jūs prausiate savo ląstelę dvasiniu Gyvuoju Vandeniu, kurį jūsų dvasinė asmenybė geria. Štai jeigu jūs toje būsenoje laistysite jūsų aplinkoje augančius augalus, tie augalai atsidėkos, gavę tokius milžiniškos galios Meilės virpesius, bet tą jūs turite kaip iš laistytuvo vidaus išlieti į aplinką iš savosios būsenos. Tai ne jūsų intelekto pasakyti ar mintyse sumąstyti žodžiai, tai yra net ir be žodžių iš jūsų vidaus sklindanti Gyvojo Turinio melodija – Gyvasis Vanduo. Tai bus jūsų dvasinis laistymas. Jūs tą virpesių gamą galite laistyti visiems savo aplinkoje esantiems broliams ir sesėms, jūs galite nukreipti tuos virpesius iš jūsų dvasinio asmenybės Laistytuvo, į esančius toli, kitame pasaulio krašte – tai ir bus energinė švara. Jūs, turėdami gyvą ryšį su Manimi per Manąją Dvasią, Minties Derintoju pavadintą, jūs galite tą Energiją įsisavinti, ir netgi manipuliuoti ta Energija visų Gerovei, panaudodami šitą Mano teikiamą Energiją. Bet iš pradžių, jūs turite savo asmenybę, pažadinę, visą laiką palaikyti dvasinėje švaroje energine virpesių dažnio būsena, kad ta būsena atitiktų Manojo energinio, jums teikiamo Gyvojo Vandens dažnį – švarą, tyrastį. Štai toji energinė jungtis su Manimi ir yra toji energinė švara, ir tą liudija jūsų ne tik vidinė būsena, bet tą liudija jums kiekvieno jūsų fizinio kūno ląstelės atitinkamas atsidėkojimas – jūs pajusite viduje stiprėjantį fizinį organizmą. Štai dėl ko jums nereikalinga aplinkoj, dabar tiek baimę sukėlusi karantinavimo prievartinė įkalinimo sistema, bet jūs turite pajausti būsena pasitikėjimą, kad nėra tokios galios, kuri galėtų jus paveikti žemesnio energinio dažnio poveikiais – o, žinokite, virpesiai žemesnio energinio dažnio taip pat turi savo galią – ir jie gali sklisti, ir užgožti kitus augalus. Juk pažiūrėkite, kaip augalai, gyvendami aukštesnių augalų paunksmėje, negali išsistiebti, pranokti tą didesnį augalą, ir lieka tada suvargęs tas mažesnis augalas – jis negali energiškai nustelbti galingesnio energine sankaupa augalo. Taip ir jūsų aplinkoje energiniai virpesiai iš didesnės masės žmonių, turinčių gyvulinio proto viešpatavimą savo viduje, turi tas būsenas, kurios atspindi tą energinį užkratą, kuris nėra iš Manęs. Tai yra per kartų kartas, per baimę, ir tuo pačiu baime, sukurtus įvairius virusus, ir tų ligų poveikį, kuris taip pat sėja dar stipriau padidintą baimę, kuri perkeliama pasakojimais kitoms kartoms, nors toji liga, savo atlikusi neigiamą poveikį nebėra tokios apimties kitoje kartoje – bet baimė pasireiškia – ir tie žemi energiniai virpesiai, jie sklinda per visą materiją, jie apima jūsų aplinką, jie įtakoja ir jūsų derlių. Dėl to jūs iš baimės kuriate įvairias priemones, pavadintas trąšomis, ir mėginate chemiškai apdoroti tuos jūsų samprata teršiančius kitus augalus, kurie jums tiesiogiai neduoda derliaus, o iš tikrųjų, neatneša jums pelno – materialaus atlygio. Tai jeigu jūs turėtumėt tą pasitikėjimą ir tą galią, jūsų laukai augtų be piktžolių ir be jokių trąšų. Bet laukai teturi būt puoselėjami, nenualinami dėl kuo aukštesnio derliaus, kad gautumėte didesnį pelną, bet Meilės Galia jūs turite juos globoti, ir laistyti iš tikrųjų iš to jūsų, Mano suminėto, dvasinio Laistytuvo – laistyti tuos laukus Meilės virpesiais – ir tuo pačiu bendradarbiaudami su Mano kitais vaikais, jums teikiama Apvaizda – jūs galite veikti aplinką – veikti, kad būtų drėgmė tokia, kokia tinkamiausia tiems laukams. Štai, Mano mylimieji, tai ir yra energinė švara – gyvenimas su Manimi – gyvenimas taip, kaip Aš sumaniau Evoliuciniu Planu – gyvenimas, kuris teikia pasitenkinimą – ir visų Gerovė. Tuomet nebus išskirtinių, kurie galės gyventi visko pertekę kitų sąskaita, kaip yra dabartiniame pasaulyje jūsų aplinkoje. Tai yra energinis užkratas – užkratas – Maniesiems virpesiams, nes visi užsisklendę nuo Manęs, jie nenori Manosios Energinės Švaros. Tada atsiranda tų Mano vaikų, kurie mėgina Energiją sureguliuot, bet jiems stinga taip pat gyvo ryšio su Manimi, tuomet jie žaidžia intelektualų žaidimą, ir būna akimirkų, kai jie pataiko į Manąjį Ritmą, ir jiems pavyksta jų siekinį įgyvendint – jie tada džiaugiasi tais pasiekimais. Bet, Mano mylimieji, energinę švarą sudaro Manosios Meilės Energijos Potvynis visai kūrinijai. Kaip jūs puoselėjate savąjį kūną, jį kasdien prausdami fiziniu vandeniu, taip jūs dvasine asmenybe atvėrę save Širdimi Man, jūs prausiate dvasinę asmenybę Mano Gyvuoju, dvasiniu Vandeniu. Ir štai, kuo ryškiau jūs prausiate save Gyvuoju Vandeniu, tuo skaistėja jūsų asmenybės vidus, tuo švarėja užkratas per kartų kartas – ir energinė žemų virpesių dažnio banga, pasiekus jūsų kartą, ir Manoji Energija – tampa švari jūsų Širdyje – ir tai, ką jūs išliejate. Juk iš purvino vandens dubens jūs negalite išpilti švaraus vandens – jį reikia pakeisti visiškai išliejus ir pripildant tyro vandens iš šaltinio. O juk Dvasinis Šaltinis esu Aš, Energijos Šaltinis esu Aš, Asmenybės Šaltinis esu Aš, gerkite iš Manęs Gyvąją Energiją, ir tai bus Mano Energinė Švara – ir kitiems galėsit paaiškint. Iš tikrųjų, Energija patiriama virpesių dažniu, ir fiksuojama virpesių dažniu, kuo jis aukštesnis, tuo simboliškai tariant, ta Energija švaresnė – o paties aukščiausio dažnio energinių virpesių Šaltinis esu Aš, nes esu Meilės Šaltinis ir Centras. Gerkite Manąją Meilę ir jūs visada gyvensite švarioje Energijoje.

Algimantas – Ačiū Tau, Amžinoji Motina, už šitą paaiškinimą-atsakymą-mokymą – nuostabų. Ačiū. Manoji valia sulieta su Tavąja, kaip ir su Tėvo ir Begalinės Dvasios – Begalinės Motinos – ir Visuminės Dievybės AŠ ESU. Amen.

Ačiū Daivai už iššifravimą.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2020-07-15 20:29:28

Komentarai

[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal