Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Keičiasi Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvosios šventovės gyvųjų pamaldų vieta Vilniuje, ir Kaune.

Keičiasi Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvosios šventovės gyvųjų pamaldų vieta Vilniuje ir Kaune - tol. kol bus karantinas, vėl gyvosios pamaldos vyks tik per skaipą.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2020-11-05 13:13:56

Komentarai

Miela Simona, prisijungimas prie gyvųjų pamaldų per skype yra urantija47 bet man atrojo iš pradžių reikia, kad tave prijungčiau prie grupės ir tada aš skambinu Gyvoji Šventovė ir visi grupėje girdi skambutį ir isijungę savo skype iš karto ir patenka į grupės sąrašą. Aš nelabai tą procesą žinau, nes pats skype niekada be Gyvųjjų pamaldų nesinaudojau.O tam, kad tu būtum įtraukta į grupę, man kaip tik reikia tavo skype adreso.
Beje, grupėje yra užregistruota 47 skype adresai tuo tarpu maksimaliai grupėje skype leidžia 50 adresų. Tad artėja limito išnaudojimo akimrka. Dėl to teks tuos kurie retai būna tiesiog išbraukti kaip ir tuos, kurie užsiregistravę keliais adresais, nes tuomet negalės vykti Gyvosios pamaldos iš viso. Tikiuosi šito neatsitiks.
Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2020-11-16 14:50:06Algimantai, aš neturiu Tavo skype. Gal galėtumei parašyti, kad galėčiau prisijungti prie garbinimo? ačiū

Simona
2020-11-16 13:04:41[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal