Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Ar yra Tėvo išrinktieji? Kas jie?

Ar yra Tėvo IŠRINKTIEJI?
Šito paklausiau mylimo Tėvo, nes tema, kaip pastebiu, dar nelabai aiški daug kam net ir mūsų Forume.
---------------------------------------------------------
Mylimas Tėve, aš garbinu Tave, aš garbinu Tave, kad Tu esi, kad sukūrei kūriniją, kad esi Meilė, Tiesa, Gailestingumas, Gėris, ir Grožis; aš garbimu Tave, kad Tu mus mokai meilės, tiesos, gailestingumo, gėrio ir grožio, ir to mokai laisva valia, mūsų valios nevaržydamnas. Manoji valia, kad būtų Tavoji valia, amen.
Mylimas Tėve, aš noriu Tavęs paklausti apie išrintuosius Tavo sūnus. Kaip mums suprasti, kad Tu visus myli ir vertini VIENODAI, o vis tik juos pasirenki savo atstovais nevisus.
----------
Mano mylimas sūnau, Aš tikrai myliu jus visus,. Ir visus myliu vienodai, nė vieno neišskirdamas, nė vieno nenuskriausdamas.
Tačiau net ir mylėdamas jus, be privilegijų suteikimo vienam, ar vienai grupei, Aš taip pat suteikiu ir SAVO užduotis, numatytas kiekvienam iš savo vaikų. Ir čia jau nebegaliu jums užkrauti vienodų užduočių, nes jūs nuo jų tiesiog palūžtumėte, nes nesate joms pasirengę VIENODAI.
Būtent dėl to Aš tave pasirinkau savo ambasadoriumi, arba savo atstovu, kad galėčiau ir toliau tave rengti dar didesnei užduočiai, kuriai šiandien tu dar nesi parengtas. Tačiau tai užduočiai, kuriai jau tu turi sparnus, kad galėtum pakilti ir ją nešti Mano Gyvu žodžiu, tu ir kyli. Kyli tiek, kiek esi parengtas.
Dėl to, mano mylimi vaikai, jūs tuirite žinoti, kad tikrai Aš kalbu VISIEMS, BE JOKIOS SKRIAUDOS JUMS VISIEMS, tačiau nevisi yra pasirengę tiek, kad Mane išgirstų, ir tai, ką išgirsta, pasidalintų su kitas savo sielos broliais,.
Ir tada Aš pasirenku iš tų savo vaikų, kuriuos jau esu parengęs tiek, kad jie savo sielą atvėrė Man tokia dalimi, kad jų atsivėrusi siela nustelbia visus kitus darbus, nes visi kiti darbai sutelpa jų atsivėrusioje sieloje. Tačiau net ir šitaip Mano didesne dalimi parengti vaikai nėra mylimi labiau už tuos Mano vaikus, kurie tokioms užduotims nėra pasirengę.
Ateis laikas, kada jūs patys patirsite, kad Mano sūnaus, kuris turi Mano paties jam suteiktą statusą, kaip mano šauklys jums visiems, teisingumą ir teisumą.
O kol kas, patys siekite tiesos savo viduje, ieškokite šviesos, kurią Aš jau jums perdaviau iš vidaus kiekvienam, o tuomet ją suradę, nebeuždenkite, o iškelkite, kad ir kitiems pašviestumėte, nes ir jūsų dėka Algimanto kelias bus lygesnis, ir jūs padėsite jam nešti jam suteiktą naštą, nes dabar jis iš jūsų susilaukia tik pašaipų ir netikėjimo, net ir taip, kaip tokių pačių pašaipų susilaukė ir Jėzus prieš du tūkstančius metų. Tai nejaugi per tą laiką jūs taip ir neišdrįsote atsimerkti didesnei šviesai ir išgirsti gyvesnį Mano žodį, kad nesukiltų jūsų viduje susierzinimas ir priešinimasis.
Jeigu aš jums dabar pasakyčiau, EIKITE IR SKELBKITE MANO GYVĄ ŽODĮ VISIEMS, KVIESDAMI VISUS, BE JOKIŲ APRIBOJIMŲ IR RANGŲ ĮTIKĖTI Į MANE, AR SUTIKTUMĖTE TĄ DARYTI JAU DABAR?
Algimantas tą daro ir darys. Nes jį aš išmėginau ne vienoje situacijoje RUOŠDAMAS šitai jo asmeninei užduočiai. Ir šitoji užduotis jam yra pagal pečius. O jums? O jums, kiekvienam? Tik tiek, kiek patys sau atsakysite į Mano jums prieš tai pateiktą klausimą. Pasitikrinkite patys save savo asmeniniu atsakymu, kuris nė kiek neturi įtakos MANO MEILEI JUMS.
Dėl to ir jūs turite pradėti suvokti, kad per šituos du tūkstančius metų, kada jūsų pasaulį paliko mano Sūnus Kūrėjas – Jėzus iš Nazareto – jūs visą savo dėmesį buvote sutelkę vien tik į išorę ir vystėtės vien tik išorinėje savo aplinkoje. O dabar pamėginkite pažvelgti į savo VIDŲ, kuriame esu ir Aš.
Ir dė to to jūs patys pradėsite patirti, kad tik vidus, nuramintas, gali jums suteikti noro ir jėgų siekti gerų veiksmų ir išorėje, ir išorei.
Būtent dėl tokių KOKYBINIŲ premainų jūsų planetoje, jūsų pasaulyje, Aš ir turiu PASIRINKTI TUOS SAVO VAIKUS, KURIE MANO GYVĄ ŽODĮ IŠDRĮS SKELBTI SAVO SIELOS BROLIAMS, KITIEMS MANO VAIKAMS.
Tačiau jie iš Manęs negauna jokių privilegijų palyginus su jumis, palyginus su tais Mano vaikais, kurie nesiryžta dar skelbti Mano gyvo žodžio ATVIRAI, išskyrus vieną vienintelę ir pačią vertingiausią privilegiją visoje Mano kūrinijoje – JIE LABIAU JAUČIA MANO MEILĘ IR LABIAU PASITIKI MANIMI, NES YRA LABIAU MAN ATSIVĖRĘ, KADANGI SU MANIMI JIE YRA DAUG DAŽNIAU NEGU KITI MANO VAIKAI. Tačiau tai jau toks jų laisvos valios pasirinkimas. Aš ir jų, nė vieno, neverčiau atsiverti Man ir bendrauti su Manimi kuo dažniau, tik KVIEČIAU IR SKATINAU.
Mano išrinktieji jūs esate visi, visi iki vieno. Tik nevisi šitą esate pajautę, dėl to ir nežinote, kad jums, kiekvienam, esu parengęs individualų kelią pas Mane, kuriuo žengiate tik tiek, kiek norite juo žengti asmeniškai patys, kiek šito troškta jūsų atsivėrusi Man siela. Ir tik ji vienintelė nusprendžia, kokiu keliu jai reikia žengti, ir kokiu greičiu šituo keliu žengti. Čia Aš esu bejėgis ir dėl to jums visiems į pagalbą atsiunčiau savo dalelę, savo dvasią, kuri yra pavadinta Minties Derintoju, kuris iš viso patyrimo žmogiškajame prote pereina per tris etapus, jeigu mirtingasis sūnus yra atsidavęs Man. Dar vaikystėje, žmogaus mintys yra registruojamos, ir tuo laikotarpiu Manoji dvasia daugiau žmogaus prote veikia kaip jo Minčių Registruotojas. Kada iš vaiko žmogus pavirsta, savo fiziniu ir intelektualiu brendimu, į suaugusįjį, tada Manoji dvasia jo prote pradeda daugiau veikti kaip Minties Derintojas. Ir kada žmogus atsiduoda Minties Derintojo vedimui š vidaus, nesiginčija, neprieštarauja, bet eina ten, kur vedu jį Aš, tada Manoji dvasia pasiekia aukščiausią pakopą mirtingojo prote – Minties Kontroliuotojo pakopą. Kaip tik tokią pakopą yra pasiekęs mano sūnaus Algimanto proto atsidavimas Man. Tačiau net ir tokiame etape jo PATIES VALIA IR SPRENDIMAI NEVARŽOMI. Jis iš Manęs gaudamas patarimus ir mokymus turi lygiai tokią pačią laisvą valią, kurią Aš suteikiu ir jums kiekvienam, panaudoti ją savo nuožiūra, ir net maištauti prieš Mane. Ir Aš džiaugiuosi ir giriu jį, kad jis vis labiau ir labiau savo valią sulieja su Mano valia, kurti meilę ir gėrį savo aplinkoje, ir net visoje kūrinijoje, drauge su Manimi, nes jis yra visiškai atsidavęs MANO GYVAM VEDIMUI IŠ VIDAUS ir žengia Mano jam nutiestu keliu ryžtingai ir drąsiai. TAČIAU ir jis žengia turėdamas abejonių ir tuo keliu ir Manimi, dėl to ir prašo Mano mokymų, Mano patarimų, Mano išminties, kad tik būtų geriau VISUMAI. Ir jis eina Jėzaus keliu, tuo keliu, kokiu ėjo Jėzus. Būtent dėl to ir Jėzus pasirinko jį savo apaštalu, dabartinių laikų apaštalu, kurį įgaliojo skelbti savo evangeliją, net ir taip, kaip ją išplėte pats Algimantas, gaudamas Mano mokymus per Mano dvasią, jo Minties Derintoją-Kontroliuotoją. Bet ir čia jis buvo paklaustas – ar SUTINKA BŪTI MANO AMBASADORIUMI IR JĖZAUS APAŠTALU. Jo vallia net ir šitame paskyrime buvo AUKŠČIAUSIA, ne Mano troškimas, ne Jėzaus noras, bet ASMENINĖ Algimanto valia buvo aukščiausia ir nepažeidžiama viršūnė net ir Man. Ir mano sūnus Algimantas sutiko priimti jam pasiūtytas pareigas, kad susilauktų patyčių, pašaipų, ir kenkėjiško savo sielos brolių požiūrio, ir net veiksmų. Ir jis eina šituo keliu ryžtingai ir atsiremdamas tik į Mane, į nieką kitą, tik į Mane. Ir eina tarp jūsų, nešdamas Mano gyvą žodį JUMS. Net ir šitą mano mokymą perteikdamas jums, kad atskirtumėte, ar yra mano IŠRINKTIEJI sūnūs, ar jų iš viso NĖRA.
Jūs tik patys apribojate savo PATIES IŠRINKTOJO statusą savo paties NENORU ATSIDUOTI MANO VEIDIMUI, KAD MANOJI DVASIA, ESANTI JŪSŲ VIDUJE IR TO LYGIO, KADA JUMS YRA MINTIES DERINTOJAS, PEREITŲ Į MINTIES KONTROLIUOTOJO ETAPĄ. O tai visiškai priklauso nuo jūsų pačių, kiekvieno asmeniškai, NORO, IR PASTANGŲ BENDRAUJANT SU MANIMI KASDIEN, IR VYKDANT MANO MEILĖS IR GĖRIO VEIKLĄ KASDIENIAIS DARBAIS IR MINTIES VIRPESIAIS, VISA SAVO VIDINE BŪSENA, SKLEIDŽIANT MANO MEILĖS VIRPESIUS NUOLAT, NET IR MIEGO METU.
Štai tuomet ir jūs asmeniškai, kiekvienas, pajausite, kad tapote TUO IŠRINKTUOJU.
Juk ir jūs turite pavadintą fizikoje atoveiksmio dėsnį – kokia jėga veikiate bet kokį paviršių, tokia pačia jėga tas paviršius veikia jus. Kuo daugiau atsiveriate Man, tuo labiau imate patirti Mane, kuo labiau prisiglaudžiate prie Manes, tuo stipriau jaučiate Mane. Štai ir visas jūsų kelias. Jis yra labai paprastas, bet tuo pačiu TOBULAS, NES TIK JAME JŪS GALITE TOBULĖTI IR PATYS AUGADMI DVASIŠKAI IR BRĘSDAMI SAVO ASMENINIU CHARAKTERIU, PANAŠĖDAMI Į MANE.
Ir nors Mano kelyje jūs kiekvienas turie savo asmeninį takelį, tačiau kuo anksčiau ir giliau atsiduosite Minties Derintojo, Mano jums atsiųsto, vedimui iš vidaus, kad pajaustumėte, kaip jūsų pačių mintys ir veiksmai susilieja su Mano vedimu, tada ir patys patirsite, kaip Minties Derintojas perejo į jūsų asmens aukštesnę vystomo pakopą ir tapo Minties Kontroliuotoju, kad jus rengtų didesnei užduočiai, kuri jau yra jums pagal pečius. Toks yra MANO jūsų asmeninis IŠRINKIMAS iš kitų – rengti jus vis didesnei užduočiai, kad galėtumėte labiau pasitikėti Manimi ir Mano sūnumi, jūsų sielos broliu, Algimantu, jums skelbiančiu GYVĄ Mano žodį. GYVĄ – TAI REIŠKIA NE PARAŠYTĄ, O GAUNAMĄ TIESIAI IŠ MANĘS.
Ir šitas žodis jus ramins ir stiprins, o tuo pačiu ir skatins ir patiems ieškoti GYVO ryšio su Manimi, kad tik jums būtų geriau, kad tik jūs turėtumėte savo viduje ramybę ir norą dalintis ramybę su kitais savo sielos broliais. Būtent šitam aš panaudoju savo sūnų Algimantą, kad iš jo išgirstumėte tai, ko dar negalite išgirsti asmeniškai patys tiesiai iš Manęs. Būtent dėl to Algimantas jus žadina, kad pažvelgtumėte aplinkui, kad pamatytumėte, jog visi jūsų aplinkiniai taip pat turi Mano dvasią, dėl to ir juos pamiltumėte Mano meile, būtent dėl to jis atveria jūsų gilesnį žvilgsnį į kūriniją, kad joje yra Mano dvasinė šeima, o jūs visis esate Manosios šeimos pilnateisiai nariai jau dabar, jau šiandien, kur bebūtumėte ir ką beveiktumėte, vis tiek esate Manojoje kūrinijos šeimoje.
Tačiau jus turi kažkas pratinti prie tokios minties, kad žmonija tai tik mažytis lašelis Mano šeimoje. Tam aš ir parengiau savo sūnų Algimantą, kad jis tokias Mano jums teikiamas mintis pagarsintų, kad Mano gyvą žodį jums kartotų nuolat, kad jūs patys pradėtumėte jį apmąstyti ir imtis drąsių ir ryžtingų veiksmų MANE IŠGIRSTI ASMENIŠKAI, O TADA PRISIJUNGIT IR PRIE ALGIMANTO UŽDUOTIES VYKDYMO, KURIANT BROLYSTĘ JŪSŲ PLANETOJE PER MANĘS GARBINIMĄ IR MEILĖS DALINIMĄ VIENŲ KITIEMS IR ŠVIESOS NEŠIMĄ VISIEMS.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Ačiū Tau, mylimas Tėve, ačiū už nuostabius mokymus, kuriuos iš Tavęs gaunu kasdien, ačiū už tai, kad mes esame Tavyje,.kad augame Tavuoju pažinimu ir patyrimu.
Aš garbinu Tave, mylimas Tėve, iš meilės Tau ir laisva valia, gauta iš Tavęs. Manoji valia, kad būtų Tavoji valia. Amen.
-------------------------------------------
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas 2008 01 14 13.15


Algimantas
2008-01-14 13:24:53

Komentarai

Matyt skirtingą tėvą esam patyrę, kad viens kito nesuprantam. :-)))
Kaip esu patyrusi? Rimantai, ką duos, jei aš smulkiai nupasakosiu kaip tai vyko? Manau visiems buvo kažkas panašaus... Išskirti norėčiau gal tik vieną charakteringą dalyką - visad, visad jaučiau apsaugą. Skaitau knygą, iš jos imu informaciją. Bet tai ir viskas. Vidinis balsas kužda - tai tik viena iš galimų versijų. Visad širdis kalbėjo - tas kelias ne tavo.
Man smagu, kad jaučiuosi laisva nuo bet kokios teorijos ir su Juo kalbu SAVO kalba. Ne urantų, ne dar kieno nors...
Patikėkit, nuoširdžiai to linkiu visiems.

Nina
2008-01-17 15:31:31



Lygiai taip kaip tu sakei esi patyrusi Tėvą, tai patiriama.Tai sako tavo vidus dėka Tiesos dvasios.O kaip esi patyrusi Tėvą ,kodėl šituo nepasidalini. Sakai , kad esi Tėva patyrusi, o mano atsakymas tau neaiškus.

rimantas ( Kaunas )
2008-01-17 15:03:18



Rimantai, žinai ko aš nesupratau tavo atsakyme Jonui. Jis klausė konkrečiai -laikai save labiau pažengusiu, ar ne - o atsakymas buvo abstraktus... Taip ir neaušku (bent man) - laikai save toliau nuėjusiu, ar ne...
Kas dėl įrodymų ir potyrių. Aš kalbėjau ne apie Dievo buvimo įrodymus, bet apie teorijų teisingumo įrodymus. Jei esi susipažinęs bent su keliomis iš jų, kaip nuspręst, kuri iš jų pateikia tą tikrąjį pasaulio suvokimą? Kaip?
Patark, pasakyk, įrodyk... Ką nors...


Nina
2008-01-17 14:54:17



Rimantai, žinai ko aš nesupratau tavo atsakyme Jonui. Jis klausė konkrečiai -laikai save labiau pažengusiu, ar ne - o atsakymas buvo abstraktus... Taip ir neaušku (bent man) - laikai save toliau nuėjusiu, ar ne...
Kas dėl įrodymų ir potyrių. Aš kalbėjau ne apie Dievo buvimo įrodymus, bet apie teorijų teisingumo įrodymus. Jei esi susipažinęs bent su keliomis iš jų, kaip nuspręst, kuri iš jų pateikia tą tikrąjį pasaulio suvokimą? Kaip?
Patark, pasakyk, įrodyk... Ką nors...


Nina
2008-01-17 14:54:54



Kažkaip labai abstraktus Rimanto atsakymas Jonui... Asmeniškai man niekas nepaaiškėjo... Jonai, tu suprask kaip tau patinka...
***
Petrui:
pasikartosiu - nesijaučiu esanti pakankamai išmintinga, kad imčiau visiems aiškinti, kaip Dievą suvokti.
Galiu papasakoti bent 3-4 kitų sukurtas teorijas. Jei man KAS NORS įrodys kuri iš jų yra IŠ TIKRO TEISINGA, aš būsiu jam be galo dėkinga. Ir lygiai kaip Algimantas eisiu visiems skelbti Dievo žodžio...
O pavyzdys su Indija buvo pateiktas tam, kad susimastytumėt, jog dvasios tonulėjimo krlyje taip pat daug pavojų. Tik čia prarandam ne materialų turtą, bet tai, kad brangiausia - protą, o dar baisiau - dvasią...

Nina
2008-01-17 13:40:59



Jonas supras Nina o ir tu suprastum jeigu čia būtum ne tarsi einant pro šalį , bet atidžiai nagrinėtun visas temas ir pasisakymus.Ar Tėvas yra įrodomas Nina, ar Jis Jo buvimas grindžiamas faktais, argumentais, ar dvasiniai dalykai yra įrodomi.Ar tu manai , kad Algimantas išėjo dėl to, kad jam kažkas tai įrodė.Tai yra patiriama.Bet juk sakai kad žinai patiri,ar tau įrodė.Jeigu patyriai tai kaip tai įvyko juk tai atėjo ne iš karto.

rimantas ( Kaunas)
2008-01-17 13:54:55



Na taip Jonai galvok.Aš sakau, kad Adomas ir Ieva nebuvo pirmieji žmonės.Nebuvo ir nėra jokio tvano, jokio žmogaus nuopolio, jokios prigimtinės nuodėmės, jokių atpirkimų mirtimi ant kryžiaus, neatėjo Jėzus atpirkti nuodėmių mirtimi ant kryžiaus, nėra Jis vienatinis Tėvo sūnus.Tėvas yra ir mūsų visų Tėvas ir Jėzus mūsų vyresnysis brolis.Ir Tėvas yra vienas mums visiems o mes visi visa kurinija tarpusavyje esam broliai ir seserys.

rimantas ( Kaunas)
2008-01-17 13:25:18



Taigi Rimantai, neužsižaisk, laukiu tavo patvirtinimo, kad manai, jog NESI pažengęs dvasiniam kely toliau už mane ar kitus neurantus. Nes nesulaukęs ir toliau galvosiu, kad save iškeli AUKŠČIAU ir laikai pažengusiu TOLIAU.

Jonas
2008-01-17 12:59:47




Visa dvasinė išmintis ir visos dangaus dvasios yra šalia mūsų , nereikia nei Indijos , nei Tibeto , nei Romos , tereikia visu savo protu atsigręžti į save ir iš savo proto gilumos semtis dvasinės išminties. Gerb. Algimantas tai diena iš dienos nuostabiai moko savo patirtinėmis dvasinėmis įžvalgomis. Kažkam tai nepatinka , bet nieko išmintingo tie protestuotojai nepasiūlo , apart - Algimantas toks ir kitoks .
Prašau visų protestuotojų ir aiškeregių , sukurkite ką nors didingesnio už Urantijos knygos apreiškimo liūdijimus , pateikite kitokią visatų ir viso kosmoso kilmę . Pateikite kitokią gyvybės raidą : sutvėrimą ar evoliuciją . Pateikite naujus dvasios ir sielos vystimosi kelius .


Petras
2008-01-17 12:39:24



Norėjau išeiti, bet užklystu pasiskaityti, o tada neiškenčiu neįsikišusi. Matyt teks visai nebeužeiti į šitą svetinę, nes kitaip nepavyks laikytis tylėjimo.
Vitai:
"I namus be rankenu nesiruosiu, ruosiuosi i TEVO namus."
Juk nieks nesituošia į beprotnamį. Tik pasirinkęs kažkokį kelią, niekad nežinai kur jis nuves. Prisiminkim vakariečius, kurie Indijoje susižavėję dvasiniais dalykais, visam laikui atsisveikina su sveiku protu. Nemanau, kad važiuodami į tą šalį, jie sąmoningai ieškojo beprotystės. Jie tiesiog buvo susižavėję tuo, kad atrado kelią į dvasinį tobulėjimą. Tik rezultztzs...


Nina
2008-01-17 10:59:13




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal