Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Urantijos knyga- tai stebuklas!

Aš atradau tai, ka ješkojau-savo BIBLIJĄ. Ačiū Algimantui už šį stebuklą.


Galina
2008-01-16 11:14:57

Komentarai

Atsiprašau visų, įsivėlė klaida...
Turi būti - angelai pagyrimą ir padėką atsiūs visai per kitą žmogų...
Dar kartą atsiprašau...

Nina
2008-01-16 16:53:12



Miela Nina,norėčiau ir aš su savo patirtimi įsiterpti,gerai suvokiau,kad UK knygą neskaityti reikia,o studijuoti.Rusiškoje Uk svetainėje perskaičiau tokį dalyką,kad vienas amerikiėtis UK knygą studijuoja 25 metus.Jeigu tu perskaitei UK knygą,tai tikriausiai suvokiai,kad svarbiausia evoliuciniam žmogui yra surasti Tėvą ir tiesiausia kelią į JO namus.Tai surandama dviem būdais evoliuciniu keliu,kada žmogų veikia pagalbinės proto dvasios ir apreiškimo keliu,kada Dieviškoji šviesa yra pateikiama iš dangaus.Jaučiu dėkingumą visam Dangiškam personalui ruošusiam UK knygos dokumentus,jų pateikimas nėra visai paprastas.Tai penktas epochinis apreiškimas.Tai tokie būtų mano pasąmprotavimai.
Su meile

IRENA
2008-01-16 15:11:57



Irenai: nereikia prarasti to ryšio, tai nereikės ir ieškoti paskui.

Trečio negalimo dėsnis
2008-01-16 15:20:08



Nina, sakai mėgsti klausti ir taip provokuoti žmogų mąstymui. Tai ir ar aš paklausiu tavęs , kaip tu atradai tai ko jieškojai.Sakai esi atradusi ir patyrusi ir žinai. Tai kodėl tuo patyrimu nepasidalinus, juk nebijai nei nuomonių nei vertinimų.Kiek suprantu esi dauk skaičiusi reiškia ir dauk jieškojusi.Bet radai ne knygose.Ir tuo džiaugiesi.Sakai žinojimas ne iš knygų.Bet rašai ką ir kaip sakė Jėzus, su kuo kovojo Buda, apie astralinį pasaulį aukštesnį ir žemesnį. Iš kur tie žinojimai ar ne iš rašytinių šaltinių,nusėdusių į pasamonę.

rimantas ( Kaunas )
2008-01-16 14:52:41



Su kuom ir sveikinam Galiną... Su savo Biblijos atradimu...
Tik noriu paklausti - kiek panašių knygų teko skaityti?
Skaičiau daug. Galiu papasakoti 3-4 pasaulio sukūrimo ir visatos sandaros modelius bei teorijas. Jei visas būčiau priėmus kaip stebuklą, dabar atostogaučiau sanatorijoje, kur durys rankenų neturi...
Tik nepriimkit šitų mano žodžių už pašaipą. Aš tikrai nuoširdžiai džiaugiuosi, kad "išplaukiau iš tų vandenų" be nuostolių (t.y. nesusižavėjus niekuom). Ko ir jum visiem linkiu...

Nina
2008-01-16 14:15:01




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal