Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kas yra atsiprašymas, ar reikia atsiprašinėti.Kas tą įdiegia.Kaip reikėtų jį teisingai suprasti.

Urantijos Knyga rašo, kad Jėzus niekuomet neatsiprašinėjo.Ar tai ne savojo tikrojo aš atsisakymas, prisitaikymas prie visų. Esu koks esu tą akimirką kodėl turėčiau to atsiprašyti.Juk dvasingas manau supras mano vienokį ar kitokį paelgį , o tuščiam dvasiškai jokie mano atsiprašymai nepadės.Ar tai ir yra ta baimė ką apie mane pagalvos kiti.


rimantas ( Kaunas )
2008-01-17 11:12:54

Komentarai

Aš nesu gimęs iš dvasios, bet manęs tai nekankina. Tačiau tavo, miela Vita, kalbos dvelkia abejingumu. Jei nori žinoti, būtent abejingumas yra priešingas dalykas meilei, o ne baimė, kaip teigia urantistai. Taigi jei tu dabar atsiprašinėji tik iš baimės, kad kas nors nepagalvotų, tai liudija, kad nuolankumo, susitaikymo, atsiprašymo ir savo klaidų pripažinimo jausmas tau yra svetimas, ir visi kiti žmonės tau yra nusispjaut. Taigi "gimus iš dvasios" tavo baimė pavirs arogancija, pasipūtimu, akiplėšiškumu, maištingumu, kitų nesupratimu, abejingumu. Gali tuo neabejoti. Jei tu to nori, tai tavo kelias. Nepuoselėk iliuzijų, kad meilė viską išspręs, jei tu pati tą meilę sugriausi.
Tačiau yra geresnis kelias - prasidedantis nuo mandagumo, tačiau vedantis į atjautą, supratimą, draugiškumą, gerumą ir meilę. Viskas prasideda tavyje, tavo viduje. Linkiu pajausti, kokias užuomazgas savyje stimuliuoji, Vitute.
*
Dėl Jėzaus atsiprašymų. Ne nuo to galo pradedate, mielieji, sekti Jėzum. Kai pasieksite tokį tobulumą kaip Jėzaus, patys be jokių pavyzdžių tobulai jausite ir žinosite, ar jums reikia atsiprašyti ar ne. O kol kas tokia neatsiprašymo nuostata jums labai akivaizdžiai kenkia.

Jonas
2008-01-17 22:04:10



Manau, kad mandagumas, kaip ir visos kitos visuomeneje propaguojamos moralines vertybes susije su baime- ka pasakys, jei neatsiprasysiu, ka pagalvos, jei nepripsipazinsiu suklydes, o jei dar baznycioj nepersizegnosiu ir t.t.
Taip, svarbiausia motyvas, bet gi tavo veiksma vistiek visi skirtingai supras?! BET, KAI GIMSIME IS DVASIOS, TAI NEGAISIME LAIKO TOKIOMS NESAMONEMS, KA PAGALVOS KITI, geriau 10 geru darbu tuo metu padarysim :) Tevo meile isvalys visas baimes net ir is pasamones ir musu vaikai nebekrupcios naktimis.

Vita
2008-01-17 21:32:10



Rimantas: "O jeigu mandagumo žodelio nepavartosiu tai kaip tuomet" Kartais tiesiog būsi chamas, ir tiek.
Ar tai eina iš sielos gelmių, ar iš vidinės žmogaus kultūros, ar iš formalumo, tai čia jau kitas klausimas. Jei pas tave iš vidaus tas neina, nepadės ir žodžio pavartojimas.
Dabar galima prieiti ir prie svarbesnio klausimo - ar vidinė atsiprašymo nuostata, motyvas apskritai reikalinga žmogui? Kitaip tariant, ar tai turi būti kažkur pas žmogų viduje, ar to visai nereikia? Iškėlei temą, tai būk malonus, pateik savo atsakymą.
*
Galinai: Choteli kak lučše a polučilos kak vsegda. Ups...


Jonas
2008-01-17 19:42:51



Galinai:
dabartinis momentas neišvengiamas, nes jis nulemtas prieš tai buvusio. Bet ateities momeną aš galiu kurti, nes jį lemia tai, kas vyksta čia ir dabar... O tai, kas vyksta čia ir dabar (su manim) yra man pavaldu...

Nina
2008-01-17 16:34:43



Rimantui: Taip! Šaunu!

Galina
2008-01-17 16:05:02



Šitas momentas yra rezultatas arba pasekmė prieš tai buvusio momento ir taip toliau.

Galinai
2008-01-17 15:50:37



Ir vėl nuslydai paviršiumi...
Kaip su atsiprašymu tada, kai tai nėra paprastas mandagumas? Kai suvoki, kad įskaudinai šalia esantį?
Ar stovėti ir galvoti - šią akimirką aš esu toks, koks esu - ar nuleidus galvą garsiai ištarti - atleisk...

Nina
2008-01-17 15:04:46



Ninai: Galvok, negalvok. Suprask tik vieną, ДАННЫИ МОМЕНТ НЕИЗБЕЖЕН.

Galina
2008-01-17 15:38:15



Jeigu Dievas niekada neklysta, o mes esame visi Dievo vaikai, reiškia neklystame ir mes, tiesiog "yra kaip yra", viskas vyksta taip, kaip turi vykti... lankykite Kazimiero Daugėlos paskaitas ir seminarus-"šeimos išdėstymas pagal Helengeri", tada ir Jus visi suprasite, ka tai reiškia-"YRA KAIP YRA". Viskas šiame gyvenime yra desninga...

Galina
2008-01-17 15:02:51



Tokia, kad jeigu sutartinio mandagumo žodelio nepavartojęs paklausiu kiek valandų tai nebus puikybė,o gali būti ir atvirkščiai ir su daugybe madagumo žodžių galiu klausti apimtas puikybės.Svarbi mano vidinė nuostata motyvas o tu jos nežinai.

rimantas ( Kaunas )
2008-01-17 14:08:24




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal