Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Ar protas jau liudija esant ir asmenybę.

Ar proto apraiška kokia ji bebūtų menka ar didelė yra kartu ir asmenybės paliudijimas.Juk kompiuteris taip pat protingas, ar tos pačios minėtos skruzdės, bet nei jis nei jos nėra asmenys,asmenybės.


rimantas ( Kaunas )
2008-02-20 14:59:58

Komentarai

Uoba, tu žavus bambeklis, tik gaila, nėr kam tavęs vytis, bet juk tu ir taip palaimingas, ar ne, linksmuoli?

komplimentas
2008-02-23 11:12:11



Pragydo Ritutė iš kanapių . Kur tu čia materiją matai šiuose forumo veblenimuose, vėpla? Ką tu žinai kas man dabar atrodo? 50/50 .Tiek tu, tiek aš niekada nežiūrėsime ir nematysime vienodai - tai dievulio surėdyms toks. Nesikišk į proto reikalus, pas tave jis silpnai funkcionuoja. Geriau parašyk ką nors iš jausmo, gal tai geriau skambės. Su analize tau kol kas nelabai sekasi, blizgute.Che, Che ...:))))

Uoba
2008-02-23 08:17:19



Matai didelį skirtumą tarp pseudoerelio ir pseudoišmintingos? Aš nematau. Esi kvaištelėjusi į kitą pusę, Irena, ir tik tiek. Sėdi tame pačiame mėšle, o įsivaizduoji, kad auksine karieta riedi, babyte. Kaip tamstai patogiau. Riedėkite.

Uoba
2008-02-23 08:08:18



Taip, esu nemandagus ir neišsiauklėjęs, nes sakau tai, ką galvoju ir nevynioju į beprasmę vatą - esmė ką turi galvoje, o ne tai ką sakai, infantilusis Vaiduli. Ką tu kalbi, nesusigaudau ne tik aš, bet ir tu pats, kaip nesusigaudo ką peza ir jūsų korifėjus Algimantas. Sistemos nematau ne tik aš, bet ir tu, ir visi kiti čia esantys, nes jos nėra.Iš paistalų, kurių pamatinuose dalykuose yra nesąmonės, niekada nesudėsi veikiančios sistemos.
Esi riboto mąstymo, kaip ir jūsų vadas, ir nesuvedi galų elementariuose dalykuose, kuriuos, kad ir Jonas jums čia padėstė. Esate užsimerkę ir giedate tik savo giesmę, patys ją tik ir tegirdite.
Parodyk nors vieną argumentuotą tavo atsakymą Jonui ar Aidui. Nėra jų, vieni bezdalai.Tiek tavo, tiek Algimanto.
Apie menkinimą ir smerkimą - tai jūsų prerogatyva. Algimantas ir tu, ir kiti jūsų šalininkai tik ir temokote kaip išgirsti tėtušį, paprasčiau sakant, kaip pribaigti paskutinius logikos trupinius ir atsiduoti chaosui smegenyse.
"Dvasuoli", nelaikyk savęs kažkuo išskirtiniu. Aš turiu viską, ką ir tu turi, tik tuo naudojuosi šiek tiek kitaip, nes tai kiekvieno reikalas asmeninis. Jei tau patinka būti nebrendyla, būk juo, bet nekosėk, kai tau tai atspindime.
Esi totalus žlobas, jei bandai prikabinti ateisto etiketę - tai tik patvirtina tavo plaukiojimą paviršiumi.


Uoba
2008-02-23 08:02:17



Nepažystamasai, Uoba, senai čia forume berašiau ką, ir kai trumpai ir be priekaištų pasisakiau iškarto ir prisikabinai tarsi koks persekiotojas ilgai laukęs. Šiame komentare kaip ir ankstesniame - NIEKO NEDĖSTAI, NIEKUO NEPASIDALIJI, tik SMERKI IR MENKINI. Aš kaip ir ankstesniame komentare, tau dar karta patariu bandyk dėstyti tai ką moki, ką žinai kitiem, bandyk pasidalinti savo supratimu, žiniomis ir patyrimais, jei tik gali bent ką pakalbėti į temą. Kolkas tu stengiesi įvairiais būdais išsakyti savo neigiamą požiūrį apie mane, ir net kitus - tuomet kai kaip suprantu nei knygos skaitei, nei dvasiniais ar panašiais dalykais domėjais.
Nebandyti pasikalbėt su žmogumi, o šitaip pilti savo tik neigiamas nuostatas, rodo kad esi nemandagus ir neišsiauklėjęs. O kad kyla tau tokie sunkumai suprast, kad nesusigaudai ką aš kalbu, nematai bendros sistemos, o tik padrikas vietas prie kurių nematai dar prijungtų susijusių dalykų yra turbūt todėl kad nesupranti manęs, daug ko nežinai ir pradedi vertint. Ir man tai nesukelia jokių jausmų, aš tik bandau pasikalbėt su tavim, ir kad gal geriau suprastum save. O dėl manęs tai nieko nepakeisi, tik jau ne iš tokio "nieko nežinančio, neturinčio kuo pasidalinti, tarsi nekantraus, gyvenančio tarsi savo mastymuose nepakantumo ribose, ir taip negražiai šnekančio" žmogaus. Pakalbėk kanors protingo, logiško, nuoseklaus, dvasingo, visuotino, to kame yra tarnavimas Dievui ir visumai, kanors apskritai naujo ko dar nežinau, tai bent teoriškai susimastysiu apie tai kad ką sakai gali turėti kokios nors reikšmės. O dabar, jeigu sakai kad daugiau čia skaitinėjai, ir tik dabar prasiveržiai susikaupusiomis mintimis, tai turėtum pats jausti kažką.
Man šiaip atrodo, kad tu net nerimtai čia su manim kalbi, o tik bandai pažiūrėti kas čia gausis. Ir apskritai prie ko čia aš? Argi ne Dievu domėtis reikia, Jį pažinti? Ar ne UK prasmingai logiškai ir per patyrimus nuoširdžiai aptarinėti? Ar nebeturi prie ko prisikabinti, kad dabar prie kažkokio individualaus asmens. Tikrai manau kad čia nerimtai kalbi, ir tik spontaniškai tikrini kaip reaguos žmogus, ar jis supyks, ka jis atsakys, gal tu ji sukrėsi ar paveiksi. Atrodo labai senai čia berašiau kanors, ir būčiau gal vėl tik į prasmingas temas pasisakęs, o tu nori įvelti į diskusiją prisikabindamas, keikdamas mane. Ir palikčiau tave ramybėje jei neturi noro domėtis ar kąnors suprasti dvasiniuose dalykuose, ar temose apie ką čia diskutuojama, bet tikiuosi padėti tau susigaudyti todėl ir rašau tau. Ramybės tau, nebūk ateistas anksčiau nei tai bus neišvengiama. Sudie.

Vaidas
2008-02-22 21:04:09



Ak, gaidau! lietuviški kytri pilosopai
Taip glūpai nezaunija, kad šiupinį šutin
Ar kad jie viešėt naujas vyžas prasimano.
Juk tikt viens glūpums, kad Milkus, Kasparo tarnas,
Poniškai pasirodydams kožnam pasitursin
Ir būrus prastus per kiaulių jovalą laiko.
Tu nenaudėli! dėl ko taip iškeli nosį?
Ar jau užmiršai, kaip pernai, piemeniu būdams,
Ožkas ir kiaules glūpas pas Bleberį šėrei
Ir su vyžoms kaip glūps vaiks į baudžiavą traukeis?
Ar nežinai, kaip Pričkus, kad akėt nenorėjai,
Su botagu, kaip šulcui reik, tavo strėngalį drožė?
Tikt atsimink, kieksyk tavo tėvs, sopagus siuvinėdams,
Su kurpalium tau per rambią nugarą siekė,
O moma su ražu supykus mušė per ausį.
Ogi dabar jau kaip ponatis skiauturę rodai
Ir grumzdi, kad kartais būrs, pro šalį važiuodams
Ir tavo kardą su nauju diržu pamatydams,
Ne tuojaus, kad tu liepi, kepurę numauja
Ir, kaip nori tu, jisai nenor pasikloniot.
Snargliau! eik pirma mokinkis kakalį šildyt
Ir savo pono suteptus sopagus nušluostyt.
Juk žinai, kaip jis tave dar per drimelį laiko
Irgi nupliekdams su lazda tavo nugarą skalbia.
Vei kapė bei tė kaip reik dar košt neprimokai!
Eik užsimauk vyžas, eik vėl pas Bleberį slūžyt!
Tikt girdėk, kaip kiaulės jo bei alkanos ožkos
Graudžiai pro plyšius žiūrėdamos ėdesių rėkia.
Kam išbėgai taip, prastojęs kaimenę kiaulių?
Ar negavai, ko reik, kasdien iš Bleberio rankų?
Ar reikėjo tau bensyk išgint neprivalgius?
Tikt atsimink, kaip jis tave nuogą priėmė slūžyt
Ir kiek utėlių jis tau kasdien nušukavo,
Ik išmokai jo penkias kiaules surokuoti;
O paskui kiek vargo jis ir ašarų verkė,
Ik jo daglą puskuilį su penketa kiaulių
Pro vartus išguit drįsai, kad išginė kerdžius.
Ogi dabar, žioply, jau gėdies Bleberio namo
Ir jo viežlybą, bei vertą niekini vardą?
Tič tiktai, ponat! mažu vėl teks žingine žengti,
Ir, kad dievs koravos, dar verkdams ubagais eisi."
"Rods, - tarė Pričkus, - jauns žmogus durnai dūkinėdams
Nei sidabras gyvs stikle mudriai šokinėja
Ir per daug durnuodams sau iškadą padaro.
Juk ir mes visi, glūpi dar būdami snargliai,
Daug visokių niekniekių glūpų prasimanėm.
Mes vaikai ant ūlyčių krūvoms susibėgę,
Lošom ir durnus štukus kaip kūdikiai taisėm.
Čia viens pulks, sau žirgus iš lazdų pasidaręs
Ir glūpai skraidydams, ant purvų šokinėjo;
O kitsai, botagus sau iš plaušų nusisukęs,
Pauškėjo be kelnių šen ir ten bėginėdams;
Bet mergaitės, pačios dar privalydamos auklių,
Jau iš lopų margas sau lėles madaravo
Ir aukuodamos ant alkūnių garbino bostrą.
Žinom juk, kaip vaikesčiai savo vasarą švenčia.
Poniški vaikai, su būriškais susisėdę,
Kartais broliškai purvus krapštydami žiopso
Ir taip viens, kaip kits, niekus be razumo plūsta;
Juk ir ponų vaikesčiai taip jau per subinę gauna,
Kad jie, kaip kiti vaikai, į patalą meža.
Andai aš su gromata siųsts pas Kasparą bėgau
Ir pas jo vartus naujus, kepurę nuvožęs,
Laukiau, ik tarnai man ponui lieps pasirodyt.
Štai žiūriu, viena boba vis lekuodama bėga.
Gryta! tariau, kas kenk, kam bėgi taip išsižiojus? -
"Ak! - tarė ji kytriai, - ponatis mūs maloningas..."
Taip ištarusi, ji tuojaus pas upę nušoko
Ir jo pridergtas buksvas su kultuve skalbė.
Aš besigėdėdams išvydau Krizą bekumpsant.
Vaike, tariau, ką misliji toktai pamatydams?
Ar ne mūsų žiopliai taip jau šokinėdami daro?
Būrkos savo lėles glūpas su skrandgaliu rėdo
Ir suvystytas į tamsų pasalį kiša;
Juk žinai, kaip būrai veislę savo kavoja.
Ale žiuponės savo lėles, margai dabinėtas,
Ant šilkų perynų vis į patalą guldo.
O vei ir jų lėlės, kad joms kas pasidaro,
Lyg taipo, kaip ir mūsiškės, klykia nešvankiai.
Bet jau ir taip visur, kol sviete kūdikiai augo,
Vargt ir verkt vaikų pirmiausias buvo remestas.
Dar nei viens ikšiol n'užaugo vis besijuokdams;
Ir iš lopšio dar nei viens n'iškopo neverkęs.

kaip gražu
2008-02-22 18:51:38



Viršinus šviesos greitį laikas išnyksta. Erdvė susitraukia į taška.
Ne tik UK ir kitos knygos “padeda žmogui geriau suvokti tikrovę, praplėsti savo akiratį ir surasti Dievą”. Visa, kas žmogų supa, sukurta neatsitiktinai. Kas turi ausis teklauso, kas turi akis tepamato, kas ieško randa….
Uoba mąsto ir mintis įžodina savaip. Kaip ir kiekvienas iš mūsų.


švelnus juokas
2008-02-22 18:08:24



Mielas Uoba,atvėriai savo sielą ir pasimatė visas jos "grožis",tikriausiai ereliu pasijutai.Linkiu sekmės.
Su meile

IRENA
2008-02-22 14:08:31



Tiktai protiškai atbukusiam arba dar dvasiškai negimusiam žmogui neegzistuoja nieko daugiau, o tik savo ego materialūs interesai, nesvarbu, ar jie būtų buitiniame šeimos lygyje, ar valstybės valdymo lygyje. Dėl to pyktis, neapykanta, godumas, aistra, pavydas ir puikybė tokiam žmogui atrodo kaip privalumai. URANTIJOS Knyga ir padeda žmogui geriau suvokti tikrovę, praplėsti savo akiratį ir surasti Dievą.
Cia nukopijavau uobai, kuris "risliai" sukuria sakinius.Sekmes tau klupineti, nes ta renkiesi pats.

rita
2008-02-22 13:56:24



Kurioje vietoje aš teigiau, kad tik aš esu protingas? Kad tu esi balvonas, tai matosi paprasta akimi. O dar kėsiniesi mokyti kitus. Tau pačiam dar ilgai kapstytis šiame pasaulėlyje, kol ką nors suprasi.Prisikrovei pilnas smegenis lego kaladėlių, o kaip jas sudėstyti, kad gautum realų vaizdą, tai ir nežinai. Dėlioji bet kaip ir, vėpsodamas į savo kratinį, jį čia viešai dar ir komentuoji.Tavo minčių šiame forume pakanka, kad tave galima būtų vertinti. Nereikia man tavęs pažinti. Matau tavo sapaliones. Sakinio rišliai sukurpt nesugebi, o bandai pezėti apie dvasinius dalykus. Piemenėli, ten harmonijos dar darnesnės reikia, nei tavo urantiniuose paistaluose.
Nereikia nei tau, nei tavo urantiniams draugeliams jokių naujienų. Jūs čia svaigstate savo sultyse ir nieko kito nei girdėti, nei matyti nenorite.

Uoba
2008-02-22 12:32:49




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal