Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Ar protas jau liudija esant ir asmenybę.

Ar proto apraiška kokia ji bebūtų menka ar didelė yra kartu ir asmenybės paliudijimas.Juk kompiuteris taip pat protingas, ar tos pačios minėtos skruzdės, bet nei jis nei jos nėra asmenys,asmenybės.


rimantas ( Kaunas )
2008-02-20 14:59:58

Komentarai

O kaip gi atsiranda fizika tiek fizikai ir kur tas pagrindinis fizikas dėl kurio atsiranda pastarieji ir pastaroji. Ir kas geriau žino priežastis ar pasekmė , ir kuris kurie iš jų yra priežastis o kuris kurie pasekmė. Gal geriau tiesiai klausti pas priežastį prieš tai ją atradus.Kuris apie kurį geriau žino priežastis apie pasekmę ar pasekmė apie priežastį.

rimantas ( Kaunas )
2008-02-22 09:51:11



Sveikas žmogau su savo mąstymais, Uoba, vietoj to kad pasidalintum savo nuomone, ir praplėstum čionais esančiųjų kokį nors suvokimą, pasirinkai tik pasmerkti kad nieko mes atseit nesuprantam tik tu protingas, ir dar mes niekalai, egoistai, nieko neverti. Kažką tu čia netaip nusigalvoji manyčiau, nežinia ir iš kur išdygai, ar suvoki kokios knygos svetainėje lankaisi, juk iš vienos temos nors ji ir priklauso visumai, tačiau nėra visa visuma, kaip ir visos žinios tai dar nėra patys patyrimai ir reali veikla, tai negali šitaip imti ir neigti čia kanors. Gerai, tau gal čia nesuprantama, tu neigi, nors aš gerai suprantu ką teigiu, o tu nieko savo neteigi, nieko nei apšvieti žmogaus, nei pamokai. Netgi kažkas tikrai negerai, jei taip viska neigiamai vertini ir dar pridedi tokius padidinimus kaip "stipriai, visiškai".
Nei tu manęs pažįsti, nei žinai ką aš žinau, ir štai kaip grybas po lietaus užsipuoli tvirtindamas tai tą tai aną. Tai natūralu, kad žmogaus kurio nepažįsti ar nieko nežinai vienas atskiras pasakymas gali atrodyti koks nesusietas, arba 'pasiklydęs nuo kažko', bet juk tu nežinai.
Man patiko studijuoti aukštają matematika, ir fizika kelis semestrus, tai savotiškas būdas giliau pažinti kaip viskas surėdyta pasaulyje, buvau ir tam pačiam gerbiamam fizikos dėstytojui paskolinęs Urantijos Knygą.
Yra visokiu žmonių, ir ateistų, ir nušvitusių, jei koks žmogus nieko nesidomėjo dvasiniais dalykais, nieko tame neišmano, ką jis tenais gali kritikuoti? Tik plačiau dėstyti savo mintis, ir dalintis žiniomis, ar patyrimais daugiau galiu patart. o tada gal ir ką naujo bus galima sužinoti. Sudie.

Vaidas
2008-02-21 23:35:59



Pasidomėti fizika, gerb. Petrai, tikrai verta. Tik ne tam, kad pajustum žemiškos šlovės skonį, bet tam, kad ne tik iš Šventojo rašto ir UK suvoktum kur gyveni ir kas esi.

Taigi
2008-02-21 22:54:14




Na , gerb. Uoba rašai : ,, pasidomėk kaip šiuolaikinė fizika traktuoja laiką.''
Na ir kas iš to ? Tegu traktuoja kaip tik nori . Kas tavo gyvenime pasikeis kai baigsi du aukštuosius ? Ar tu arčiau būsi prie Dievo Tėvo , ar tu norėsi klausytis tik Jo išminties , ar tavo galvoje bus tik formulių vežimas , kurios pasiruošusios kurti , griauti , eksploatuoti , ginčytis .
Aš nesakau , kad žmonės gali pragyventi ir nemokyti . Jokiu būdu . Tikras žmogus turi būti moksliškai išsilavinęs ir pažinti aplink supantį pasaulį . Bet dar labiau žmogus turi siekti dvasinio išsilavinimo , savęs vidaus pažinimo ir šis savęs pažinimas daug kartų turi viršyti mokslinį aplinkos pažinimą . Jeigu žmogus kuria savo mokslus be Dievo dvasios pažinimo , tai galų gale jis pasiekia taip pat gerų rezultatų , bet tie moksliniai rezultatai labai panašūs į didelį , įspūdingą oro balioną . Kas daugiausia ir būna - mokslinės konferencijos , simpoziumai , išmintingiausios prognozės praeičiai ir ateičiai. O rezultate - didelis pūkšt ...
Išorinis įspūdis didelis , ir straipsniai , ir knygos , ir viešas pripažinimas , bet jei neturi tikro asmeninio ryšio su Dievu Tėvu , kas iš viso to , jeigu po tavo žemiškos mirties liks tik supuvęs lavonas .
Ar tai tokiai žmogaus garbei ir jo išlikimui mes ir toliau tobulinsime iliuzinį žmogaus protą per visą savo gyvenimą ?
Kas man iš tos žemiškos keleto dešimtmečių garbės , jeigu po mano žemiškos egzistencijos aš virtęs dulkių krūva , nebūsiu nei būvis , nei asmenybė.
Kas man tie kosminių laivų skrydžiai ir jų trajektorijos , jeigu aš savo širdyje neauginsiu meilės savo artimui , jeigu aš neieškosiu ryšio su Dievu Tėvu , jeigu aš nesuprasiu kam atėjo pas mus mūsų Visatos Viešpats Jėzus Kristus , jeigu aš neieškosiu ir neprašysiu išminties nuo Šventosios Motinos Dvasios .
Todėl aš ir šaukiu .... kas man tie Nemuno vingiai , kas man tie Verkio krantai ... , jeigu aš neieškosiu ir nesuprasiu , kas yra kelias į amžinybę


Petras
2008-02-21 19:49:57




Gerb. Nina , labai gerai , aš su viskuo sutinku , nes kol šis kūnas gyvas nieko nėra neimanomo ir nieko negali būti stebuklingo , viskas vyksta taip , kaip gyvybės koduose yra užkoduota . Vien tik fizinio kūno organuose ir jų lastelėse vyksta tokie sudėtingi fiziniai procesai ir cheminės reakcijos , kad negali atsistebėti fizinio kūno tobulybe . Todėl žmogaus kūno tyrinėjimui įvairiais aspektais - ribų nėra . Neužtes ir kelių gyvenimų kol ištyrinėsi visas energetines , molekulines , atomines struktūras ir jų tarpusavio ryšius .
Aš manau , kad žmogus turi suprasti tik vieną , savo Aukščiausią dvasinį potencialą , savo Aukštąjį Aš , kuris kaip vyriausias laivo kapitonas veda šį fizinį kūną per audringą žemiško gyvenimo vandenyną , visų geriausiu ir tiesiausiu keliu . Bet norint suprasti kokiu kursu plauki ir koks tavo uostas tu turi vedi dialogą , kalbėtis su savo laivo kapitonu , tai yra , su savo dieviškuoju Minčių Derintoju , kuris labai gerai mato ir žino kiek energetinių sistemų šią sekundę tavo kūne dirba , kiek jų dar rezerve stovi ir kiek šių energetinių sistemų reikės paruošti rytdienos žemiškų problemų sprendimui.
Taigi , miela Nina , tik laivo kapitonas atsako už viso laivo įgulos darnų darbą ir už šio laivo laimingą nuplukdymą į dvasinį ramybės uostą .
Vėliau bus kitos jūros ir kiti uostai , bet šio žemiško gyvenimo svarbiausia užduotis - išmokti kalbėtis su savo laivo kapitonu , ieškoti ryšio ir kalbėtis , aiškintis ir prašyti pokalbio ir draugystės.
Mylėti ir gerbti šį dangišką kapitoną , kuris ir dieną ir naktį nenuilstamai stovi visų tavo minčių ir energetinių sistemų sargyboje. Mylėti ir gerbti tik Jį vieną , kaip tikrąjį Tėvą , visa širdimi , visu protu , visa savo siela .


Petras
2008-02-25 00:17:03



Petrui:
o ar tavęs nenustebins faktas, kad klaidingai supranti žmogaus kūnų išsidėstymą? Jie nėra satelitiniai. Jie nėra kaip rusiška Matrioška. Tai analogiška kempinei, kuri permirkusi vandeniu. Aukštesnės vibracijos kūnas "permirkęs' žemesnės vibracijos kūnu. Ir taip iki fizinio, kuris "permirkęs" visais kūnais.
Vaidui:
patikslinu - ne indai, bet Amerikos indėnai. Toltekai, majai, inkai.
Todėl ir pavadinau klystančiu, kad per daug skubi vertint, daryt išvadas, segti etiketes, rašyti pažymius, ypač žmogaus gyvenimui. Aš tavojo vertinimo nesureikšminu, bet tu save pastatai į nepatogią padėtį (nenoriu sakyti "kvailą", lai bus "nepatogią").

Nina
2008-02-24 22:37:04




Gerb . Nina , labai gražu ir labai puiku kai gyva , energija pulsuojantį žmogų , supa dešimt įvairiausių pagalbinių kūnų , kurie aišku , kad kaip ir mūsų žarnytės ir kiti kūno organai , energetiškai ir organiškai dalyvauja žmogaus gyvenime . Aš tuo nei kiek neabejoju . Jeigu mokslininkai , daktarai ar šamanai surastų ir šimtą energetinių kūnų apie žmogaus fizinį kūną , aš nei kiek nenustebčiau . Mes stebėdami žmogų , kaip protaujančios gyvybės paslaptį , matome tik dešimtadalį plaukiojančio ledkalnio viršūnės , visa kita šioje gyvybės sistemoje gali būti , įvairiausių energetinių būvių ir dažnių , satelitiniai kūnai .
Bet man svarbiausia - Didžioji Paslaptis , kaip žmogus gali išlikti asmenybė ir tapatybė po fizinės mirties . Štai kur visa paslaptis . O apie mus ir skersai , ir išilgai skrodžiantys , besisukantys ir apsivejantys įvairiausių modulių ir dažnių energetiniai laukai arba kūnai , kol dar plaka tavo širdis , be abejo yra ir gali būti .

Petras
2008-02-24 19:04:01



Vaidai, tavo žinios apie gyvūnus yra niekinės, o dar labiau stipriai dvelkiančios egoizmu.Tavo "apmąstantis ir suvokiantis" protas nieko vertas, o tai liudija tavo, žmogaus elgesys. Žmogus, ypač dabartinis, daro tiek kvailysčių, kurios tik paliudija jo visišką nesusigaudymą aplinkoje. Gyvūnai gi, kaip tu sakai, neturėdami galimybės apmąstyti, kažkodėl elgiasi daug teisingiau sistemos, o tai yra ir dievo atžvilgiu.Tai ko verti tie tavo "apmąstymai" ? Esi, kaip ir dauguma čia rašančių, pasiklydęs savo apmąstymuose, kurie beveik neturi nieko bendro su realybe. galimybė fantazuoti, dar nesuteikia kažkokių privilegijų prieš kitus. pasidomėk kaip šiuolaikinė fizika traktuoja laiką. Manau, kad esi perdaug įklimpęs savo "apmąstymuose", žmogeli.

Uoba
2008-02-20 18:53:18



Asmenybės turi bruožą kad jos priklauso amžinybei, kad jos turi lemtį gyventi per amžinybę, ir taip yra ir su žmogumi kuris turi apmąstantį ir suvokiantį protą. Tuo tarpu gyvūnai nors turi protą, tačiau nesuvokia laiko, negali konors apmąstyti, kaip ir negalės suvokti Dievo, jie neturi lemties tobulėti per amžinybę, kokį pašaukimą turi žmogus. Tačiau gyvūnai tikrai turi protą, kurį galima suvokti ir atpažinti žmonėms.

Vaidas
2008-02-20 16:06:28




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal