Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Gyvosios pamaldos Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje Vilniuje.

Mylimieji, šį šeštadeinį - 2021 07 31 - dėl to, kad vos du mes žinome, kad galime dalyvauti gyvosiose pamaldose Vilniuje, o tuomet važiuoti į kitas gyvąsias pamaldas Pakalniuose, tai nusprendėme šių gyvųjų pamaldų Vilniuje nerengti, o jas perkelti į Pakalnius.

Visiškai nuseko Lietuvos sostinės dvasiniai Vandenys.

Taigi, Pakalniuose šį šeštadienį - 2021 07 31 - Rojaus Trejjybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje vesiu gyvąsias pamaldas nuo 10 val.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.
Algimantas

Algimantas
2021-07-29 15:07:42

Komentarai

Mylimieji, vėl atėjo jau metas su jumis susitikti gyvosiose pamaldose ir Vilniuje. Tad ir kviečiu jus kolektyviai pagarbinti Kūrėją - Rojaus Trejybę-AŠ ESU - visiems drauge. Kūrėją garbinti ir šlovinti kolektyviai pradėsime šį šeštadienį 9 val. (2024 04 27)
Renkamės kaip įprastai Kalvarijų gatvės pradžioje esančiose patalpose.

Telydi jus Kūrėjo Ramybė ir Palaima ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2024-04-22 18:11:25



Mylimieji, vėl atėjo jau metas su jumis susitikti gyvosiose pamaldose ir Vilniuje. Tad ir kviečiu jus, kurie esate Vilniuje ar arti jo kolektyviai pagarbinti Kūrėją - Rojaus Trejybę-AŠ ESU - visiems drauge. Kūrėją garbinti ir šlovinti kolektyviai pradėsime šį šeštadienį 9 val. Taigi, kviečiu jus šį šeštadienį - lapkričio 18-ąją - prieš 9 val. ryte atvykti į Kūrėjo kolektyvinį garbinimą. Renkamės kaip įprastai Kalvarijų gatvės pradžioje esančiose patalpose.

Telydi jus Kūrėjo Ramybė ir Palaima ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-11-15 09:38:30



Mylimieji, atėjo metas su jumis susitikti gyvosiose pamaldose ir Vilniuje, kad kolektyviai pagarbintume Rojaus Trejybę-AŠ ESU drauge. Taigi, kviečiu jus šį šeštadienį - rugsėjo 16 d. - 9 val. ryte atvykti į Kūrėjo kolektyvinį garbinimą. Renkamės kaip įprastai Kalvarijų gatvės pradžioje esančiose patalpose.

Telydi jus Kūrėjo Ramybė ir Palaima ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-09-12 16:13:04



Mielieji, ateinantį šeštadienį - birželio dešimtąją dieną - norėčiau jus pamatyti Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU - gyvojoje šventovėje Vilniuje. Pagarbinsime Rojaus Trejybę-AŠ ESU - Kūrėją - nuo devintos valandos iš ryto. Kas ateitų pirmą kartą, skambinkite man ir aš paaiškinsiu kaip ateiti, kad nepasiklystumėte.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Brolšikas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-06-07 16:25:18



Mylimieji, šįkart iš anksto kviečiu jus į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvosios šventovės gyvąsias pamaldas Vilniuje kitos savaitės pabaigoje - šeštadienį - kovo 18-ąją - 9 val.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-03-10 18:38:38



Mylimieji, kviečiu jus į Rojaus Trejjybės-AŠ ESU gyvosios šventovės gyvąsias pamaldas Vilniuje spalio 8 dieną, šį šeštadienį, 9 val.
Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-10-06 20:45:10



Mylimieji, šeštadienį - liepos 30-ąją - atvažiuosiu į Vilnių, tad kviečiu jus į Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvąją šventovę į gyvąsias pamaldas 9 val.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-07-27 11:59:00



Mylimieji, šį šeštadienį - birželio 4 dieną - būsiu Vilniuje, tad kviečiu jus į mūsų gyvąsias pamaldas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje - pradžia 9 val.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-06-02 23:26:01



Mylimieji, kviečiu jus šį šeštadienį - balandžio 30-ąją - į Rojaus Trejybės-AŠ ESU garbinimo gyvąsias pamaldas Vilniuje, Kalvarijų g.2, pradžia 9 valandą. Važiuosiu iš Romainių, jeigu kažkiek pavėluočiau dėl kokių nors aplinkybių, turėkite kantrybės palaukti, patys neskambinkite, kad man neapsunkintumėte Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvosios šventovės prijungimo prie Skype.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-04-27 14:18:22



Mielieji, gyvosios pamaldos Vilniuje rytoj - 2021 12 04 - vyks per skype. Telydi jus Kurejo Palaima ir Ramybe ir mano Broliskas-Teviskas apkabinimas

Algimantas
2021-12-03 12:51:57




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal