Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Pakeičiau savo elektroninio pašto tiekėją ir adresą, 2021 10 04

Mielieji, rašau šitą žinutę Forume, nes šitaip galiu jus informuoti visus iš karto apie savo elektroninio pašto pakeistą adresą - vietoje Google dabar bus Yahoo, bet pats pavadinimas lieka tas pats trinitylite@yahoo.com

Problema kilo, kai Google parašė laišką, kuriame perspėjo, kad mano pašto dėžutės saugumas nepakankamas ir reikia patikrinti mano Google paskyrą, ar man tikrai ji priklauso, ir paprašė įvesti slaptažodį, kurio aš niekada niekur daugybę metų neįvedinėjau, tiesiog buvo tokie nustatymai, kad patekdavau į paštą iš karto be jokio slaptažodžio. Ir jo niekada Google manęs neklausdavo. Tad neturėjau ir supratimo, koks gali būti mano slaptažodis. Taigi, šį kartą kažkodėl Google labai susirūpino mano pašto saugumu, ir man pasiūlė atsakyti, ar čia aš esu tikrai aš. Aš kelis kartus atmečiau šį pasiūlymą, ir nieko, paštas veikė. Tačiau kaskart atsidarant pašto dėžutę vis įmesdavo tą informaciją dėl menko saugumo, kad man ėmė atsibosti vis šalinti šį užrašą, tad nutariau sutikti patvirtint save, kad aš esu aš. Tai ir vėl manęs prašo slaptažodžio, arba pašto adreso, arba telefono numerio, o kai pasirenku vietoje slaptažodžio telefono numerį, atsidaro kita lentelė, o joje vėl reikalavimas įvesti slaptažodį, taip ir sukosi ratas, o jame kaip papūga reikalauja pati nesuprasdama, bet mokėdama tik poros žodžių tekstą - įveskite slaptažodį. Vienu metu pamatau užrašą, - pakeisti slaptažodį. Tą ir padariau. Google mane pasviekina, jog slaptažodis sekmingai pakeistas. Bet tuoj pat vėl iš savo Google angelų sargų gaunu laišką - patikrinti tapatumą, ar tikrai esu aš tas, kuriam priklauso šis adresas, vėl reikia įrodyti, kad nesu kupranugaris. Prašo slaptažodžio, tik dabar ir aš jau jaučiuosi kaip baltasis - drąsiai ir ryžtingai, o ne kaip pilnas baimės negras, kad bus užblokuotas, kaip netinkantis aplinkai - oriais pirštų judesiais ir iškelta galva įrašau jau labai gerai įsimintą tą naująjį slaptažodį, ir su kurio sėkmingu pakeitimu ir Google paskyros atkūrimu ką tik mane ir pasveikino Google, deja, toliau jau perskaitau - klaidingas slaptažodis. - Ir taip ši stringanti muzika buvo grojama vėl nuo pradinės gaidos - ta pati melodija - kelias dienas. Liūdniausia, kad dabar jau iš viso nustojo veikti pats mano elektroninis paštas. Šiandien maniau jau susirasiu Google svetainę ir jiems paskambinsiu į Airiją, bet prieš tai dar nuėjau į Google svetainę ir parašiau ten paieškos skiltyje, jog pakeitus slaptažodį vis tiek elektroninis paštas užrakintas ir neveikia, man parašė, kad nesupranta, ko aš noriu, tada tą patį parašiau angliškai - suprato, ir parodė, ką reikia padaryti, kad būtų atrakinta pašto dėžutė po tokio užblokavimo. Šalia pamačiau lygiai tokią pačią problemą turinčio kito vyro patyrimo aprašymą, kada jam irgi vis siūlė patvirtinti savo tapatybę, kad tikrai būtent čia yra jis, o ne koks nors kitas asmuo veržiasi į jo Google paskyrą. Ir jam po bendravimo su Google programa nieko kito neliko kaip tik susikurti kitą paskyrą. Tad aš ir anksčiau su Google paštu pastebėjau, kad jis man perdėm ėmė kelti saugumo klausimus ir vis reikalauti slaptažodžio, ką aš nuolat ignoruodavau, nes kaip rašiau, jokio slaptažodžio neprisiminiau, bet vis tik Google leido man sėkmingai naudotis mano elektroniniu paštu iki pastarojo epizodo. Tad perskaitęs to anglosakso patyrimą, nutariau atsidaryti savo pašto dėžutę Yahoo globoje.

Taigi, mano mylimieji, rašydami man, neužmirškite pakeisti mano adreso pabaigą į - yahoo.com - nes senasis adresas nėra pašalintas, tiesiog Google jį užblokavo, o naujasis adresas turi tuos pačius žodžius - trinitylite - trejybėsšviesa - nesumaišykite, jeigu mėginsite snūduriuodami ar mechaniškai užrašyti mano adresą - būkite budrūs!

Taip pat būtų gerai, kad šį elektroninio adreso pakeitimą perkeltumėte ir į mums suteiktų apreiškimų knygų metrikų puslapius, nes knygose turi būti patikslinta informacija, kada ji yra pasikeitusi.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2021-10-04 11:56:27

Komentarai

[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal