Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Tėvo perduotas man prašymas priimti šį Jo mokymą ir paskleisti jį visiems, 2008 03 18, Vertimas iš anglų kalbos, nes su Tėvu bendravau angliškai.

Šį Tėvo mokymą Jis paprašė priimti pats ir paskleisti visiems.
Paprastai, kada bendrauju su Tėvu, o bendrauju su Juo angliškai, aš jam pateikiu klausimus arba prašau Jo mokymų, kokie man tuo metu yra būtini. Ir dar visada apsilausiu Jo, ar galiu kokius nors perduodamus mokymus patalpinti mūsų svetainėje, juos paviešinti. Tačiau šį kartą vos tik pradėjau su Juo bendrauti, kai Jis paprašė manęs, jog tai, ką pasakys, užrašyčiau ir paskleisčiau visiems. Todėl man dar reikėjo pasiruošti kompiuterį, kad užrašyčiau, nes tikrai neplanavau Jo mokymų dabar užrašyti. Bet Tėvo buvo kitokia valia. Todėl skaitykite Jo mokymo vertimą į lietuvių kalbą. Originalą anglų kalba išsiunčiau į Jungtines Valstijas. Tai pat įdėsiu ir į mūsų svetainės angliško varianto Forumą:
------------------------------------------
Mano mylimas sūnau, kaip ir visi kiti Mano mylimi vaikai, Aš kreipiuosi į visus jus per savo ambasadorių, kurį jūs žinote Algimanto vardu, kad šitas mokymas būtų prieinamas jums visiems.
Aš sakiau per savo mylimus vaikus, kuriuos jūs pavadinote pranašais, kad jūs neturėtumėte žaisti savo savanaudiškų žaidimų išaukštindami save, o ne tarnaudami vieni kitiems Manojoje meilėje ir tiesoje. Ir jūsų planeta patyrė daugybę konfliktų, kurie pareikalavo net milijonų jūsų sielos brolių gyvybių. Šitos gyvybės buvo labai brangios ne tiktai Man, bet taip pat ir jums, nes jos nebegalėjo atkurti savęs, kad jūsų biologinį išsivystymą vainikuotų aukštesnėmis rasėmis, kurios būtų buvosios imlesnės intelektualiems, ir ypač dvasiniams mokymams ir pažinimui.
Atėjo laikas jums išgirsti, kad jūsų biologinis ir dvasinis vystymasis sumenko iki paties žemiausio lygio, palyginus su visomis kartomis nuo tų laikų, kada jūsų sielos brolis, Mano Sūnus Kūrėjas, Mykolas, savo visatai save padovanojo kaip Jėzus iš Nazareto. Nuo tos akimirkos, kada jūsų planetoje švietė nuostabi ir ryški žvaigždė, jūs visą laiką degradavote.
Jūs turite suvokti, kad jūsų materialus vystymasis neturi prasmės, jeigu jūs prarandate savo vidinį gyventoją, kurį jūs vadinate savo siela. Jūs turite Mano dvasią, Minties Derintoją, kuris taip pat gyvena jūsų viduje. Bet Aš niekada neprarasiu nė vieno iš jų, tuo tarpu jūs esate tokioje padėtyje, kada balansuojate ant savojo išlikimo bedugnės krašto. Jūs vystėte, ir vystote, savo materialųjį gyvenimą taip, kad jį sunku ir beatpažinti, tačiau šitoji kaina yra perdaug didžiulė – jūsų biologinis degeneravimas ir dvasinis degradavimas.
Dėl to vieną iš jūsų Aš pasirinkau savo ambasadoriumi, kurį kai kurie iš jūsų žinote Algimanto vardu, ir kuris šiuo metu gyvena Lietuvoje, kaip šiuo metu jūs vis dar skirstote Urantiją į atskiras valstybes. Aš jį įgaliojau perduoti Mano mokymą jums Manuoju vardu, kurį jūs žinote kaip jūsų Tėvą, kaip Jėzaus Tėvą, kai Visuotinį Tėvą. Ir šitoji žinia jums yra perduodama per jį.
Jūs turite apmąstyti šitą žinią ir Manuosius žodžius, kad suteiktumėte jam paramą, nes Aš jį rengiau aukštai misijai, kad jus suvienytų visame šitame pasaulyje į Manosios ryškios šviesos mažas saleles. Jūs turite tarnauti Man padėdami jam įvykdyti šitą jo misiją Manuoju vardu, ir kurią jis tikrai užbaigs.
Dėl to Aš suteikiu šitą mokymą JUMS, KAD ŽINOTUMĖTE, JOG ŠIANDIEN AŠ VEIKIU IR MOKAU URANTIJOJE PER SAVO PASIUNTINĮ ŽMOGIŠKUOJU PAVIDALU, IR KOKIU JIS IR GIMĖ KAIP ŽMOGUS, KOKIU IR JŪS ESATE GIMĘ KAIP ŽMONĖS, IR TUO METU, KAI JIS ATSIRĖMĖ Į MANO VEDIMĄ IŠ VIDAUS, JAM IR BUVO SUTEIKTOS MANO AMBASADORIAUS IR JĖZAUS-ŠEIMININKO SŪNAUS KŪRĖJO APAŠTALO PAREIGOS.
Jūs aplinkui tikrai matote, jog žmogaus dvasinio vystymosi tamsios spalvos yra perdaug tirštos, kad jas išklaidytumėte, jeigu jūs patys nesikeisite ir nesusivienysite į tikrųjų sielos brolių, Mano sūnų ir dukrų,, šeimą. Todėl atėjo tas metas, kada jūs turite pradėti išplėsti savo požiūrį į Mano kūriniją ir pažvelgti į ją kaip į tokią, kuri prasideda kiekviename iš jūsų, net ir dabar, būtent šitą pačią akimirką.
Aš tikrai trokštu kreiptis į jus, kad jūs paskirtumėte septynias minutes Man kiekvieną dieną. Tai nėra daug, bet pabūkite su Manimi bent septynias minutes, kasdien, nuoširdžioje komunijoje savomis ir nuoširdžiomis mintimis. Aš tikrai trokštu pasikalbėti su jumis apie jūsų kasdienius džiaugsmus ir nerimus. Aš tikrai trokštu parengti jus naujam etapui jūsų misijos, kurią jūs atliktumėte padėdami Algimantui įvykdyti Mano jam duotą misiją. Tai yra naujojo etapo tik pati pradžia jūsų pasauliui vystantis link Manęs, link Manojo asmens, kuris jus visus suvienija Manojoje gyvoje visos kūrinijos šeimoje, kuri netrukus tikrai atsiskleis jums naujais atspalviais, kai tik jūsų horizontai bus išplėsti.
Mano mylimi vaikai, Aš prašau jūsų šituo kreipimusi, paskirti septynias minutes Man, ir jūs tikrai patirsite naujų stebuklų, kurie jums suteiks daugiau šviesos net ir šitai pačiai ką tik jums perteiktai Mano žiniai.
Aš taip pat jūsų prašau pasidalinti šita žinia su kiek įmanoma daugiau jūsų sielos brolių ir sesių. Jūs turite žengti patį pirmajį žingsnį savo daug didingesnės gelmės tarnystėje.
Aš myliu jus visus. Aš myliu jus kiekvieną, kadangi Aš jums padovanojau net savo dalelę, kad būtumėte aktyvūs bedradarbiaudami su Manimi, ir tarpusavyje, tarnaudami Man.
-----------------
Šitas mokymas suteikia peno pamąstymui tiek apie mūsų dabartį, tiek ir apie mūsų ateitį - ko mes siekiame, kur yra nukreiptas mūsų žvilgsnis, kur atsukta mūsų siela-širdis, į Tėvą ar dar ne į JĮ? Ar ne vien tik materija, o tuo pačiu vien tik iliuzija egzistuojame, kada siela prašo ir dvasinio gyvojo vandens?
Pamąstykime.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2008-03-18 16:00:59

Komentarai

Visame pasaulyje įvairiosiomis kalbomis yra daugybė išleistų knygų, knygelių, kuriose yra perteikti žmonių dvasiniai patyrimai, tų patyrimų metodika, kuria autoriai siūlo pasinaudoti, bet ta siūloma įvairovė yra tokia gausi, ir, mano manymu, taip sunkiai įsisavinama, nes, iš tikrųjų, neįmanoma tiksliai atkartoti to žmogaus nueito kelio atkarpą, ir dar savo valios pastangomis. Yra daugybė perduotų mokymų iš įvairiausio lygio dvasinių būtybių. Yra knygelė su plejadiečių pasakojimu apie nušvitusių žmonių kritinę masę, kuri vien tik savuoju nušvitimu pakeis kitą masę žmonių(įdomu, o kokiu būdu ta pirmoji masė pasieks nušvitimą?),su jų pamokymais, su jų pasiūlytomis maldomis, ir ... Kadangi pati neskaičiau, o tik girdėjau pasakojimą, todėl nepabaigiau sakinio. Visi kalba, aišku, tik tie, kurie domisi tuo, nes kita žmonijos didesnė dalis nieko apie tai nežino, kad dabar laikas pagreitėjo, kad dvasinės būtybės į mūsų planetą nukreipia ypatingą energiją- tai vyrišką, tai moterišką, kad tik mums, būtų geriau, ir t.t., ir t.t.. Visi kalba apie Vandenio erą kaip apie nuostabiausią laikotarpį visai žmonijai, pasižymintį virsmu iš tamsos į šviesą, iš blogio į gėrį.
O žmogus ką daro virsme? Laukia. Su ilgesiu laukia taip trokštamo gėrio, taip trokštamos laimės, sveikatos, džiaugsmo, taip išsvajotos laisvės, bet laukia aktyviai: daug skaito, patirdamas palaimą nuo skaitymo, važiuoja tai į vieną šalį, važiuoja tai į kitą šalį, taip sakant, aplankyti šventas vietas, neaplenkia ir paskaitų, bei brangiai kainuojančių seminarų, kuriuose moko tikrai gerų dalykų, ir, kurie uždega žmogų tarpusavio supratimui, bendradarbiavimui, gailestingumui, meilei, gėriui, dvasinės brolystės pajautimui, bet tai yra tik laikinas išorinis gražus žaidimas, nes kai žmogus grįžta į tą pačią savo kasdienę aplinką, agresyvią, savanaudišką aplinką, tie gležni gražūs daigeliai nuvysta, nes jie negali augti be Gyvojo Vandens, negali augti, nelaistomi Tėvo. Jie negali augti be virsmo žmogaus viduje.
Net ir Tėvas negali padaryti to nuostabaus virsmo už mus, nors Jis yra Visagalis, ir net šitą pačią akimirką Jis gali viską pakeisti kardinaliai, mums net mažiausio pirštelio nepajudinus, bet, jeigu Jis tai padarytų, tai ir pažeistų kiekvieno mūsų laisvą valią, pažeistų laisvą pasirinkimą, pasirinkimą gyventi pagal kiekvieno išmintį- gyventi ir augti, augti dvasiškai ir išlikti amžinybėje, ar gyventi ir numirti taip ir neįdėjus nė mažiausios pastangėlės pajudinti mažiausią pirštelį.
Šitos mums, Tėvo pasiūlytos, tik, ir nors septynios minutės kiekvieną dieną pabendrauti su Juo ir yra ta mažiausia pastangėlė mažiausiam piršteliui pajudinti, kad pradėtume dalyvauti virsme, pradėdami tą virsmą nuo savęs ir savyje savuoju atsivėrimu mūsų visų Tėvui, atradę Jį savyje, ir užmezgę dvasinę Komuniją su Juo, per Jo, mums padovanotą Dvasios fragmentą, per kurį Tėvas ir yra kiekvieno mūsų viduje, ir per jį moko mus meilės, gėrio, grožio, teisingumo, gailestingumo, moko per meilę patirti mūsų visų, visos kūrinijos Tėvo vaikų, tarpusavio dvasinę brolystę, patirti mūsų visų sūnystę su Juo.
Ir aš sakau, kad aš stoju į tą gretą, kurioje yra tie, kuriems atrama yra Tėvas, Jo mokymai, ir šis penktasis epochinis apreiškimas- Urantijos Knyga. Ne Biblija, ne Testamentas, ne įvairiausi religiniai mokymai, bet- TĖVAS, kurio aš siekiu, kurio tokia nuostabiai graži Asmenybė taip stipriai traukia, kad visą laiką sužadina troškimą siekti Jo tobulumo, vykdant Jo valią, ir tarnaujant Jam, vien tik iš meilės.
Ir šitos, Tėvo pasiūlytos, septynios minutės, iš tikrųjų, yra labai mažai, bet nors tiek.
Ir šitos septynios minutės yra pradžia, vedanti į Tėvo pažinimą. Tai yra pradžia į Meilės gelmę, pradžia į tą Gelmių gelmę, į Palaimą, į kiekvieno mūsų galutinį tikslą, į Rojų, pas Tėvą.
Ir šitos septynios pradinės minutės įprasmina visą tolimesnį gyvenimą.
Su meile

Violeta(Vilnius)
2008-03-20 23:32:16



Kai paskaitai,tokius šiltus ir prąsmingus komentarus,ypač kai vyrų širdžių malda kyla Tėvui mūsų,pagalvoji,kad ne viskas prarąsta,kad ir Lietuvoje,visų mūsų Tėvas turi nuostabių savo vaikų.Visiems, šio forumo dalyviams,linkiu dar glaudesnio ryšio su TĖVU.
Su meile

IRENA
2008-03-20 19:55:18



Aš tave garbinu ir šlovinu mūsų mylimas DIEVE TĖVE, būk palaimintas ir lai Tavo šviesa šviečia mūsų sielose, kad būtume tokie, net koks esi TU !
Ačiū tau Algimantai, tu pasirinkai patį aukščiausią gyvenimo tiklslą, savo visą gyvenimą pašvęsti TĖVUI ir mūsų švietimui. Nekreipk dėmesio į mūsų brolius, kurie tave menkina ar sako, kad taip vilioji pinigus. Jie net nesupranta ką jie kalba.
Mano broliai ir seserys, aš suprantu, kad šiame materialiame gyvenime mes negalim apseiti be materialių daiktų ar pinigų. Jų reikia, tačiau negyvenkim dėl pinigų ir dėl daiktų, nes taip prarandam patys save ir visus mus supančius. Iš šio pasaulio mes išeisim "nuogi" mes negalėsim su savimi pasiimti jokio turto išskyrus savo gyvenimo istoriją ir patyrimus. Meldžiu jūsų suliekim savo mintis į Tėvą Dievą, gyvenkime meilėje ir spindėkim ja visiems. Kurkime gėrį, nes blogio jau per daug. Jis valstybiniuose reikaluose, televizijoje, vaikų darželiuose, mokyklose, gatvėse .... ir mūsų pačių namuose.
Ačiū

Raimondas Druskininkai
2008-03-20 17:42:27



Mielas Sysai, tavo klausimas yra atsakytas temoje "Septynios minutės su Tėvu kasdien", kuri yra tik keliais puslapiais žemiau, atsidaryk ir STUDIJUOK.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-03-20 14:37:53



Myliu ir Garbinu tave Teve, dekoju uz mokymus. Aciu Algimantui uz tarnyste musu visu gerovei.

Laima (Klaipeda)
2008-03-19 11:21:18




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal