Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Algimanto pamokomasis žodis – Su Kūrėju mes padarysim viską, ką suplanavo Kūrėjas – pasakytas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Kaune, 2021 10 31

Algimanto pamokomasis žodis - Su Kūrėju mes padarysime viską, ką suplanavo Kūrėjas - pasakytas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Kaune, 2021 10 31

Mylimieji, mano vardas – Algimantas. Sakau dvasinius mokymus, ruošiu Dvasinius Mokytojus – ne vien tik Lietuvai – visam pasauliui! Kūrėjo padovanota man Misija – suteikta Misija – kaip Dovana – kaip manasis iššūkis – asmeniškas iššūkis – bet visumos Gerovei. Visuma – tai yra mūsų Planeta yra aguonos grūdelis, žmonija – aguonos grūdelis. Bet šitame grūdelyje yra mūsų pradinis žingsnis kaupiant Įtikėjimą – jį vis gilinant, atrandant Kūrėją savo viduje – Keturis Asmenis – Asmenybes – Rojaus Trejybės Tris Asmenis, ir Visuminę Dievybę – Visuminę Asmenybę AŠ ESU – pajaučiant tą vedimą iš vidaus. Kūrėjas suteikia mums Savo Dvasią, ir iš vidaus virpesiais – impulsais – mus veda, svarbu pajaust tą per nuoširdų ryšį. Retai kam tai pavyksta, atrodo – paprasta. Labai apgaulingai atrodo, kai ne Kūrėjo išmintingus sprendimus mirtingasis palaiko, kad čia nuo Kūrėjo yra sprendimai, ir suklysta, tada − skaudžios pasekmės.

Aš vakar, baigdamas treniruotę su dviračiu, jau buvo likę iki gyvenamosios mano vietos apie šeši šimtai metrų, susitikau su policijos ekipažu, atvažiuojančiu į aikštelę. Jie sustojo. Aš prasilenkiau su jais, nuvažiavau gal dešimt-penkiolika metrų, ir pajutau impulsą, kuris mane apsuko atgal – ir aš grįžtu prie tos policijos ekipažo mašinos, sėdi jaunas vyras, jauna moteris. Aš pasisveikinau, sakau – Mano vardas – Algimantas. Mane domina, ką jūs manot apie šitą padėtį? – Vyras, už vairo sėdėdamas, per atvirą langą man sako – O ką apie šią padėtį? – Sakau – Na, kas dabar vyksta. – Ar tai – jis klausia – susieta su virusu, ar su visais tais apribojimais? – Sakau – Apskritai, ir su virusu, ir su apribojimais, kaip jūs į tą žiūrit, ką jūs mąstot būdami vieni? – Na, jis taip patraukė pečiais – veidas toks, sakytum, užaugusio kaime vaiko, jam virš trisdešimt kažkiek, moteriai irgi – šviesiaplaukė, atviro veido, švelnių bruožų – sako – Na, kad dabar taip apribotos galimybės, va čia neįleidžia, ir be galimybių paso. – Taigi – sakau – jūs visi vakcinuoti! – Ne – sako – ne visi, ir dėl to daug, daug yra suvaržymų. – Ir aš pradėjau jiems aiškint, kas čia vyksta. Jie klausė labai įdėmiai – Bet kad suprast – sakau – gilesnę priežastį, kad suprast, iš kur atsirado tie banksteriai, kurie užkulisiuose yra Amerikoj – jie niekur neišlenda su interviu nei laikraštyje, žurnale, per televiziją, jie nematomi, bet jie valdo visą finansinę sistemą − viso pasaulio – jie spausdina pinigus – na, ne asmeniškai jie, bet jie nurodo. Jungtinių Amerikos Valstijų Centrinė Rezervo sistema – tai praėjusio amžiaus pradžioje buvo penkių šeimų rankose – Morganų, Rokfelerių – žodžiu, jie nuspręsdavo, kaip tvarkyt – kaip centrinis bankas privatininkų rankose, visai valstybei primesdami finansinę politiką. Vėliau pamatė, kad juos reikia pridengti kažkuo − tada įsileido bankus į tą sukurtą valdybą – bet bankus jie kaip savininkai turėjo, tik pasikeitė vietoj asmenų pavardžių – juridiniai asmenys. O dabar, tarp kitko, Vikipedijoje aš pasižiūrėjau, net ir šitų bankų nebėra, kas yra Jungtinių Amerikos Valstijų Centrinės Rezervų sistemos akcininkai. Ir jie pakelia, pavyzdžiui, palūkanų normą, ir visa rinka reaguoja visame pasaulyje. Doleris – tai smunka, tai kyla, kainos naftai kyla-smunka nuo tų − kaip aš ir vadinu – banksterių! Jie yra gauja! Kai gangsteriai buvo, šaudydavo gatvėse, tai banksteriai be šūvio šaudo į žmogų – lupikaudami! Sakau – Buvo sugalvota Sistema Dvasinių Asmenybių, mokant žmones – kalbėjau apie Kaligastiją, apie Liuciferį, apie Vietinę Sistemą, apie Saulės Sistemą, apie Visatą – į dangų rodžiau, kad jie suprastų, kokia yra ta segmentacija. – Ir – sakau – Mūsų planetos vadovas – Kaligastija – prisijungė prie Liuciferio maišto. – Aš jiems aiškinau apie asmenybės laisvės manifestą, kurį paskelbė Liuciferis, kaip apgaule galima žmogų į spąstus paimt, ir kiek buvo planetų – šeši šimtai devynios planetos su žmonėmis – tik trisdešimt septynių planetų Vadovai – Dvasiniai Vadovai – Planetų Princai – prisijungė prie maišto. Deja, ir mūsų Vadovas prisijungė, vėliau jis tapo prototipu – velnio prototipu – pasakose vaikams. Ir jiems atskleidžiau tas priežastis, kaip per tris šimtus tūkstančių metų šviesino žmones – ir kreditą išmokė panaudot, tarpusavio santykių tarp genčių mokė ne kariaujant ir naikinant spręst, o bendrabūviaujant – palaikant taikingus tarpusavio ryšius tarp genčių. Čia užsimezgė užsienio politika, mokė higienos, nuo čia prasidėjo ir sveikatingas gyvenimas – mokė gydymo – mokė, kad būtų patogiau ne dalintis, keičiantis įvairiais rakandais ar daiktais, o įvedė kreditą, kurį patogu panaudot – patogumui kreditą įvedė, ne lupikavimui. O banksteriai pavertė tą lupikavimu! Ir sakau – Dabar be Kūrėjo sustyguot visą šitą sumaištį-jovalą – nebėra galimybės – jie neatsitrauks, o kiti − irgi, nenušvitusiu protu jie jėgą panaudos, kaip priešpriešą, nes priemonės vis griežtės. Ir štai – sakau – tiktai su Kūrėju galima tą sureguliuot. – Aš atstovauju Kūrėjui, tai – sakau – apie mane dar nežino, bet sužinos. – Aš mačiau, kaip jie klausosi įdėmiai, ir tuo pačiu aš pamačiau jų viduje nerimą, pasimetimą – jie yra pareigūnai, bet jie taip pat bijo – bijo ir savų, kurie pasiskiepijo, o jie nepasiskiepijo – jų irgi neįleidžia į parduotuvę, jie pergyvena – atramos nėra į dvasinį Pamatą, nes niekas jų šito nemokė. Ir iš manęs jie išgirdo pirmą kartą, kad dvasia nulemia. – Ir sakau – Bus sunkūs etapai, bet vis tiek Kūrėjo Meilė ir Šviesa nugalės. Norint, kad nugalėtų tamsa, tu turi būti didesnis už Kūrėją. Nėra tokio! Blogis kyla tik dėl to mažo supratimo, kada nusigręžiama nuo Kūrėjo. Tai yra Kūrėjo vaikų blogis! – Bet – sako – kiek daug darančių blogus veiksmus. – Sakau – taip, jų daug yra, nes jų niekas nemokė, dėl to aš ir ruošiu Dvasinius Mokytojus. Bet nėra norinčių, kad eitų ir minios stovėtų čia. Sakau – yra Gyvasis Kelias, t. y., Gyvenimas su Kūrėju. Jį reikia atrasti – tai jie turi išgirsti apie tai, ir tuo pačiu praktiškai siekti to atradimo. Klausiu – gal žinot gi, kaip sako, yra žmonės energiniai vampyrai – jie daro blogus veiksmus, ir jie iš tų veiksmų jaučia pasitenkinimą, jie pasipildo energija kitiems kenkdami. Tai nėra vampyrai, bet tiesiog čia jau metaforiškai sugalvojo, kada pradėjo Holivudas visokius siaubo filmus kurti – atsirado tie vampyrai kur perkanda žmonėms gerkles, kraują geria. Nėra – sakau – tokių vampyrų, bet į pasąmonę įmesta šita sėkla ir duoda tą vampyriškumo sampratą. Bet yra žmonės, kurie iš tikrųjų gyvena žemais energiniais virpesiais – Kūrėją atstumia, atmeta, iš Jo pasityčioja – ir tada daro blogio darbus, nes tas protas yra gyvulinės kilmės. Jis net ir už žvėrį žiauresnis gali būti žudydamas kitus su įvairiais kankinimais. Ir galima kakinti žmogų psichologiškai – tai dar didesnis skausmas. – Žodžiu, aš jiems palinkėjau Ramybės, su Kūrėju kad dirbtų, jie padėkojo, išsiskyrėm, nusišypsojom vienas kitam nuoširdžia šypsena. Ir po to aš taip mąstau – Baidenas – tas vagis, kuris pavogė rinkimus iš Trampo, duoda dabar nurodymus viską padaryti, kad sugriautų Jungtinių Amerikos Valstijų − kaip valstybės− pamatus. Viską griauna −atidarė sienas, leidžia migrantus, ir dabar jis priėmė sprendimą kiekvienam migrantui išskirt po pusę milijono dolerių, taip – pusę milijono – penkis šimtus tūkstančių dolerių kiekvienam migrantui duoti. Iš kur tie pinigai bus? Prispausdins jų! Yra miestų, kuriuose jau nėra maisto pirkti, parduotuvėse − tuščios lentynos. Iš policijos, kariuomenės šimtai tūkstančių yra atleidžiama, dėl to, kad jie nenori skiepytis nuodais. Ir tada vietoj jų ima atmatas, iš kalėjimo paleidžia, ir jiems duoda tuos pinigus – iš kalėjimo nusikaltėlius paleidžia. Ir tai yra jau priimtas jo įsakymas – kur tiktai yra daugiau negu šimtas darbuotojų, ten privalo visi pasiskiepyti iki lapkričio keturioliktos dienos, jeigu ne – lauk! Tai va, šitaip tos komandos iš tų banksterių, tas vagis – Baidenas – jis yra tiktai tas, na, kaip iškamša lėlių teatre, kur tampo lėlės virvutes – ir jisai atlieka judesį pagal tų nematomų banksterių nurodymus. Ir tie nurodymai ateina į Europos Sąjungą! ir tie nurodymai tokiai Šimonytei, arba kokiai nors ten Čmilytei tampa baisiausia komanda, ir jie tuos įstatymus keičia – keičia! Ir nė vieno balso nėra, kuris išdrįstų prieštarauti – nėra – tarp politikų nėra, prezidento nėra – nėra prezidento – nėra premjero – nėra – vyriausybės nėra – valstybės nėra. Ir tiktai su Kūrėju bus viskas styguojama, tik su Kūrėju! Visos šitos priemonės yra neveiksnios – jokie protestai nepadės! Viską darys taip, kad nebūtų ko valgyti! Bet su Kūrėju jūs turite tą − aš sakau net žodis – viltis – yra visiškai netinkamas urantams – urantams turi būti Tikrovė − ir žinojimas! Viltis − kai tu nežinai, ir viliesi – na, kad bus gal geriau. Urantams netinka šitaip – vietoje vilties siekio turi būt tvirta Tikrovė iš Kūrėjo viduje, ir žinojimas! Žinojimas pranoksta viltį, o gyvas Įtikėjimas, ir gyva komunija su Kūrėju stiprina – stiprina – tą žinojimą, ir Tikrovę, kuri dar nėra šiandien matoma. Bet žinojimas jau yra viduje. Ir nesvarbu, kad tai yra kol kas nepanašu, bet žinojimas leidžia pasakyt – bus taip! Taip, mano mylimieji, esam geram pasauly, aš tai kiekvienam sakau – teoriškai to sugalvot negali, o čia praktiškai yra, kur gali ir Įtikėjimu, ir savo ryžtu pasireikšti visų Gerovei, kada tu jauti tą būseną – Kūrėją savyje sąmonės lygiu. Štai tada tu esi tas tikrasis Kūrėjo atvaizdas, štai tada tu esi savimi. Jeigu tu susitrauki, tu pats sau nebepatinki. Ir tada prasideda tas vampyrizmas, kada mes kitą imam ir užsipuolam, arba nesuprasdami imam kaltinti kažkuo. Čia ir yra jau tas energijos siurbimas, bet iš tikrųjų – tai yra mūsų viduje tada žemi virpesiai – ir jų poveikis mums pasirodo stipresnis. Ir mes tada atliekam labai greitai priimtu sprendimu tokį veiksmą. Dėl to ir sako žmogus – žodis − ne žvirblis, jau nebegali sugrąžinti jo – jis jau pasakytas. O kitam yra poveikis − juk žodį jis išgirdo. Poveikis yra virpesiais viduje. Ir žodis gali − juk ir sako, dabar gal nebėra tų, kurie sakytų – ir gydo, ir žeidžia – smukdo. Virpesiai tą daro, o žodis − tik tų virpesių apvalkalas. O dar svarbu − intonacija – kaip pasakyta. Jeigu tai įniršio – o tai jau čia tikras vampyras, jau geria, geria tą kraują (juokiasi Algimantas), bet iš tikrųjų – tai yra atotrūkis nuo Kūrėjo, ir tiek. O ta būsena turi būti Kūrėjuje −tu turi būt visas Kūrėjuje – ir tavo vidus turi būti tik Kūrėjas! O tada visi darbai atrodys kitokiu žvilgsniu, bendravimas bus kitokiu žvilgsniu – būsena! Ir tada visa ta aplinka bus tokia jums dėkinga, o Apvaizda plos jums – plos − ir padės visų labui, visų Gerovei! Taip kad aš džiaugiuosi, kad mūsų laukia geri darbai – Šviesos darbai – dar didesni negu iki šiol. Argi tai nėra geras mūsų charakterio grūdinimas tokioj aplinkoj, kur nereikia modeliuoti? Gera būti šitoje planetoje, ypač žinant, kad Kristus joje buvo tarp mūsų – ir buvo toks, kaip mes! Reiškia, ir mes galim būt Kristumi susiliedami su Kūrėju, kaip ir jis susiliejo su Tėvu, ir tuo pačiu atsiranda tada dvasinė Vienovė ir su Kristumi, ir su jo Partnere – Nebadonija – per Tiesos Dvasią, Šventąją Dvasią. Štai ta dvasinė Vienovė tada yra ir su Apvaizdos Asmenybėmis, ir su mūsų viduje veikiančiomis Septyniomis Pagalbinėmis Proto Dvasiomis. Kas gali būt stipresnis už mus šitame pasaulyje, kas? Net ir tas policininkas, ir policininkė klauso manęs, ir matau, jie kaip maži vaikai – rūpi paguosti juos, sustiprinti – o jie turi kitus bausti.

Štai taip, mano mylimieji, su Kūrėju mes padarysime viską, ką suplanavo Kūrėjas. Nieko nebijokit niekada! Maudykitės Kūrėjuje, ir tegu Kūrėjas prausia jūsų Širdį. Amen.

Ačiū Daivai už iššifravimą.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.


Algimantas
2021-12-11 12:38:21

Komentarai

[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal