Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Algimanto pamokomasis žodis – Mes iš tikrųjų esame tarp kūjo, ir priekalo – pasakytas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Kaune, 2021 11 14

Algimanto pamokomasis žodis – Mes iš tikrųjų esame tarp kūjo, ir priekalo – pasakytas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Kaune, 2021 11 14
Labas, mylimieji, tie, kurie esate Yuotube! Sakau dvasinius Mokymus turėdamas lietuvišką, gražų vardą – Algimantas! Ruošiu dvasinius Mokytojus Lietuvai, ir planetai – ir matau, kaip jų stinga visoje žmonijoje, dėl to ir sumaištis, sujauktis, ir pasimetimas visų iki vieno – politinių, religinių vadovų. Nėra nė vieno, kuris būtų išmintingas. Be Dvasinių Mokytojų negalima būti išmintingu, nes žmonija pasimetusi, neturi Kompaso – nežino į kurią pusę turi kryptį gyvenimo Vektorius. Deja, mes esame tokioje planetoje, kurioje Gėris, Grožis – Amžinosios Kūrėjo Vertybės – Meilė, Galiestingumas, Tiesa, Teisingumas, Išmintis, Kosminė Įžvalga – visiškai nežinomi, nevertinami. Dar daugiau, tokie žmonės, kurie analitiškai mato – analizuoja įvairius įvykius – juos dažniausia užsipuola, todėl Šviesa skverbiasi per didžiulį žmonijos pasipriešinimą. Kaip sunku tam pradiniam asmenybės kategoriją turinčiam tvariniui eiti Kūrėjo Gyvuoju Keliu – Evoliuciniu Keliu – kurį ir sumanė Kūrėjas. Ir aš dažnai pagalvoju – štai jiems gerai – jau tie, kurie po prisikėlimo, net ir urantai – toje aplinkoje yra visumos pagalba, kad tik tu eitum į Šviesos pusę, eitum link Kūrėjo – jie stiprina tavo žingsnį. Mes gi, žvelgdami tiktai materialia samprata, mes nematom prieš save ėjusių ankstesnių kartų Gyvuoju Keliu, nes tokių nebuvo, ir dabar nėra. Ir štai mes turim turėdami tą silpniausią charakterį, pilną teršalų per kartų kartas, per tūkstantmečius – šimtus tūkstančių metų perteiktus ir dabartinei kartai – ir dar patyrusiai maištą prieš Kūrėją – Liuciferio, Šėtono, Kaligastijos, mūsų buvusio Dvasinio planetos Vadovo – štai mes esam tie, patys silpniausi – Įtikėjimo neturintys – ir turim siekt Kūrėjo amžinųjų Gėrio Savybių pasireiškimo savo aplinkoje, kada net iš moralinių sampratų žmonės jau ima tyčiotis, ypač jauni, nes jie patys buvo ugdomi šeimoje be moralinio Stuburo, jau nekalbu apie dvasinį Stuburą, kurį teikia tiktai Kūrėjas – ne bažnyčia, ne kunigas, net ne Dvasinis Mokytojas – Kūrėjas – Rojaus Trejybė-AŠ ESU – Keturios Asmenybės – tai yra visos kūrinijos Keturi Šaltiniai ir Centrai! Mes tik pavadinam pačiu žemiausiu lygiu – Tėvas ir Motina – nes mirtingieji turi materialias šeimas, ir tos šeimos – tai yra glaudžiausia, artimiausia ląstelė, kur turi pulsuot − vyras su moterim − Kūrėjo Ritmu – ir kurt naują gyvybę drauge su Kūrėju – ne nusigręžę nuo Kūrėjo. O kad jie kurtų drauge, pirmiausia, jie turi sužinoti apie Kūrėjo buvimą, ir galimybę atrasti Kūrėją savo viduje – tik tada šeima bus tvirta! Priešingu atveju, anksčiau ar vėliau bus konfliktai ir skyrybos visose šeimose. Neišsilaikys nė viena šeima, kurioje nėra atrasto Kūrėjo, arba kentės vienas kitą – lies nepasitenkinimą, kaltinimus, priekaištus, nuotaikos nebus, bus ligos, depresija, na, ir tragiškos pasekmės. O gi tai perduodama virpesiais ir vaikams! Ir štai tokioj aplinkoj mes turime žengti, Kūrėjo mums padovanotus, Jo Charakterio Savybių potencialus paversti aktualais – paversti realiai veikiančiais, ir jais gyventi – kada aplinka prieštarauja tokiai krypčiai. O dabar, jau ir valdžia prieštarauja! Apskritai, valdžia yra pamišusi – prieštarauja bet kokiam loginiam, sveikam mąstymui! Štai tokiose aplinkybėse mes esam iš tikrųjų tarp kūjo, ir priekalo – esam tie, kaip grūdinamas plienas – mūsų charakteris yra dabar nepaprastai grūdinamas. Mes privalome išlikti vardan ateities kartų – tolimųjų kartų – kad jioms nebūtų tokio gyvenimo, kad nereikėtų pradėti nuo pradžios , ir dar sunkesnėmis aplinkybėmis. Mes turim atsilaikyti prieš tą pamišėlių bandą, kuri yra – neteisėtai – užgrobusi valdžią Amerikoj – Baideno – čia, Lietuvoj, taip pat – neteisėta valdžia. Nebuvo teisėtos valdžios Lietuvoj nuo Adamkaus laikų, kuris šlepetes laikė Šiauliuose, ir pagal įstatymą negalėjo bolotiruotis į prezidento postą. Grybauskaitė neteisėtai buvo dešimt metų, nuslėpusi savo biografinius duomenis. Ir dabartiniai rinkimai į parlamentą – Laisvės partija pateko neteisėtai, nes ji nespėjo užsiregistruoti, ir rinkimų centrinė komisija turėjo anuliuoti visus rinkimus į Seimą.
Žodžiu, valdžia yra neteisėta, o iš neteisėtos valdžios negali būt teisėtos vyriausybės! Ir mes turim atsilaikyti šitoje jovalo valdžioje, ir dabar net priespaudoje! Įsivaizduokit, žmonės, kurie nori Gėrio – siekė Gėrio – jie yra paverčiami raupsuotaisiais, ir vadinami įvairiais menkinančiais žodžiais. Bet jau tą daro nebe valdžia, tą daro patys žmonės – patys žmonės!
Aš vakar Yuotube pasižiūrėjau, kaip Biržų vairuotojas, Pabiržėj, stūmė žmogų iš autobuso, kuris rodė pažymą, kad jis turi mediko suteiktą pažymą – jam nereikia dėvėt kaukės dėl kvėpavimo sutrikimo. Vairuotojas sako – Aš nieko nežinau, visi turi dėvėt kaukę, išlipkit! – Jam aiškina ir rodo – Prašau, mano yra medikų išduota pažyma. – Nieko nežinau! – Ir tas vairuotojas, jau daugiau negu septyniasdešimties metų – ne vaikis – jis pradėjo stumt tą žmogų iš autobuso fiziškai. Ir galų gale iškvietė policiją. Atvažiavo dvi policininkės. Keleivis parodė pažymą, ir ta policininkė sako – Taip, jis turi teisę važiuot be kaukės. – Vairuotojas tada klausia – Tai jūs garantuojat, kad jis gali važiuot? – jo smegenys jau nebeveikia, jeigu ta pažyma jam nebegalioja − jam užfiksuota, nežinau, kieno įdiegta, įkalta į jo pasąmonę baimė – tik su kauke – ar direktorius tos įmonės, ar jis kažkur nuklausęs, kaip kažkokia kita valdžios atstovė jam įkalė štai šitą mintį – loginio mąstymo nebėra!
Tai štai, lietuvius į Sibirą trėmė – lietuviai – žydus šaudė – lietuviai – dvyliktas batalionas – žodžiu, dabar lietuviai irgi engia lietuvius pasityčiodami iš jų, šokdami tuos skudurus dėvėti! O lietuvių tauta tai niekada nebuvo laisva – arba nuo lenkų priklausė, nes savo karaliaus neturėjo, arba nuo caro Rusijoj, arba nuo Tarybų Sąjungos Kremliaus, arba nuo Briuselio pseudoeuroparlamentarų. Tai kur ta bus dvasinė Galia, dvasinis Polėkis, dvasinis Stuburas, kur bus, jeigu katalikų bažnyčia yra sekta – pati tamsiausia sekta – nors ji turi pusantro milijardo tikinčiųjų, bet ji krikščionybės yra viena iš gausybės sektų, einanti prieš Jėzų, savo valstybę turinti, pavadintą Vatikanu – nuo praėjusio amžiaus pradžios tiktai. Niekur Kristus neturėjo savo bankų, savo valstybės, ir niekada neužsiminė, kad kažkokia bus katalikų sekta! O katalikai dabar spekuliuoja jo vardu, ir tuo pačiu turi tą savo valstybę, kuriai lenkiasi prezidentai iš įvairių kraštų – o dabar popiežius nusilenkė banksteriams, ir jis sako – skiepykitės, kaukes nešiokit!
Kūrėjas sumanė žmogų laisvą − be virusų! Virusas yra dėl to, kad žmogus bijo – žemi energiniai virpesiai sukuria viduje to organizmo energinį mazgą, kuris ima prieštarauti Kūrėjo numatytai šito organizmo natūraliai eigai. Ir tas mažytis energinis mazgelis pradeda užgrobt teritoriją. Jis yra mažesnis – mažesnis už bet kokią ląstelę – mažesnis už atomą, bet jisai jau pažeidžia Kūrėjo sumanytą energinę Sistemą dėl to, kad Kūrėjas sumanė šitą energinę Sistemą, kad ji veiktų valdoma materialių smegenų, per centrinės nervų sistemos veikimą, kad būtų Kūrėjo Valia priimta tos asmenybės. Tik tada tas kūnas bus sveikas ir stiprus, ir funkcionuos kaip šveicariškas laikrodis! O kada žmogus gyvena baimėje, štai tada ta baimė – žemi energiniai virpesiai – yra prieš Kūrėjo Valią – ir palaipsniui toji įtampa, dėl pragyvenimo skausmingų visokių akimirkų, kai trūksta pinigų, kai vaikams nėra už ką nupirkti, net ir mažiukams, kokių nors drabužėlių, mokėti už darželį, arba už mokyklos įvairius būrelius, toji baimė žemais virpesiais pavirsta stresu! Tai sustiprinta, akumuliuota baimės akimirka! Ir aplinka taip pat gyvena tokiais pat virpesiais. Tada susidaro bendras energinis Laukas, ir tas Laukas žemais virpesiais iš vidaus gniuždo kiekvieną! Ir tik Įtikėjimo Galia galima, atradus Kūrėją savo viduje, atsilaikyti prieš tokių tamsių energinių virpesių milžinišką, sakytum, kaip monolitą, kaip bloką – masyvą!
Štai kodėl, mano mylimieji, mes esam tarp kūjo ir priekalo. Bet mes atsilaikysim su Kūrėjo Meile, vis gilėjančiu Įtikėjimu, ir tuo pačiu veikdami drauge su Kūrėju, kaip Jis veda iš vidaus. Ir tą mes darysime ir ateinančių kartų labui – ir visos kūrinijos labui! Mus stebi – stebi – ir Jėzaus Vietinė Visata, ir mūsų Norlatiadeko Žvaigždynas – Žvaigždyno Vadovai – Satanijos Sistemos ne tiktai Vadovas – naujasis Vadovas – Lonaforgas – bet ir tie Keturi ir Dvidešimt Patarėjų, kurie rūpinasi ir tų įvairių planetų, kurios dalyvavo Satanijos Sistemoje maište, ir ypač mūsų planeta, nes joje buvo įsikūnijęs mūsų Dvasinis Brolis – Jėzus iš Nazareto – Sūnus Kūrėjas – nusileidęs į materialų pavidalą, kad patirtų, ką reiškia tas gyvenimas. Ir dabar mes šitame pasaulyje esam tas vienintelis Tikrovės spindesys, tie spinduliai – ir mus stebi, kaip stebėjo po Liuciferio maišto pradžios – stebėjo Vaną, ir jo padėjėją – Amadoną. Kaip laikosi Amadonas? – buvo svarbiausias klausimas, nes jis buvo mirtingasis. Vanas čia buvo jau atgabentas iš Vietinės Sistemos – po prisikėlimo jis jau turėjo didesnį patyrimą, bet ypač tas mirtingasis − ir mes esam tie mirtingieji, bet jau nebe paprasti – Kūrėjo sūnūs ir dukros, atradę Kūrėją savo viduje − štai ir klausia taip pat – kaip laikosi urantai? − kada vis stipriau puolama Šviesa tiek iš religinių Šaltinių, esančių dabar čia, šitoje planetoje, pusės, tiek iš politinių, tiek iš tos konkrečios mūsų planetos valdžios. Ir mes ne tik turim atsilaikyt – mes atsilaikysim – nes su Kūrėju įmanoma viskas, o jeigu viskas, reiškia, ir šitą sunkiausią aplinkybę mes pranoksime Kūrėjo Meilės Galia, ir Šviesa! Ir aš žinau, ką sakau. Amen.
Ačiū Daivai už iššifravimą.
Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2021-12-15 14:27:55

Komentarai

[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal