Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Begalinès Motinos mokymas apie garbaus amžiaus žmones, praradusius atmintį, ir kaip veikia Minties Derintojas jų prote - suteiktas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Kaune, 2022 02 06

Begalinės Motinos mokymas-atsakymas apie garbaus amžiaus žmones, praradusius atmintį, ir kaip veikia Minties Derintojas jų prote – suteiktas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Kaune, 2022 02 06

Algimantas – Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU – Tavoji dukra, Astra, Tau pateikė klausimą, prašydama mokymo-atsakymo, kaip Tavieji vaikai, kurie - garbaus amžiaus, žmogiškaja prasme, praradę atmintį, kaip veikia Minties Derintojas, kokia yra jų gyvenimo dabartinė akimirka? Aš esu pasirengęs Tavąjį atsakymą pateikti pagarsindamas, kad jį išgirstų ir kiti Tavieji vaikai, mano dvasiniai broliai ir sesės.

Begalinė Motina – Mano mylimas sūnau, Aš esu Trečiasis Šaltinis ir Centras, kurį taip su Meile tu vadini – Begaline Motina. Aš esu Proto Šaltinis ir Centras. Iš Manęs pasklinda proto grandinė, ir ji turi Mano virpesius. Jūs, atsiverdami Man, patiriate Kosminę Įžvalgą,stiprėjate Manimi, ir tuo pačiu jūsų pasireiškimas tampa tiesiogine prasme Manasis pasireiškimas visų Šviesos labui. Iš tikrųjų jūsų pasaulyje yra daug skausmo ir kančios fizine išraiška. Jūs patys jau žinote, turėdami Kosminės Įžvalgos gelmę, kurią galite visada pagilinti – ir gilinsite ją per visą amžinybę – jog Manieji virpesiai pasiekia kiekvieną, kuris dvasioje yra artimas Man. Jūs, atverdami
save Man visu savo tos akimirkos Nuoširdumu, prisipildote Manųjų ir virpesių, kurie pavirsta jūsų viduje atitinkamais teiginiais, žodžiais, kokių nors teiginių nuotrupomis – tai jau priklauso nuo
kiekvieno iš jūsų gyvybingo ir gyvo ryšio su Manimi. Kiekvienas jūs turite individualų atsivėrimo laipsnį Man, dėl to ir jūsų imlumas yra skirtingas Manajai Šviesai, ir patyrimai taip pat skiriasi. Kadangi jūsų planeta patyrė daug kančios ir skausmo per pastaruosius du šimtus tūkstančių metų, kada jūsų dvasinis vadovas prisijungė prie maišto prieš Mane, tai ir šiandien jūsų materialus gyvenimas banguoja – banguoja – kaip audringoje jūroje didžiulės bangų keteros iškelia jus aukštyn ir bloškia žemyn į tamsos prarają. Dėl to jūs turite daug - daug - tų skausmingų akimirkų, ir patyrimų, neturėdami Manęs, kaip savojo – Tikrojo, Vienintelio – Tikrovės Pamato – savyje – atradus prieš tai Mane viduje. Jūs klaidingai apkraunate ir savo atmintį nereikalingais įvairiais faktais, įvairiomis net ir istorijos pamokų teikiamomis datomis, kurios nėra prasmingos, nes žmonija nesivysto tolygiai – ir nesivysto taip, kaip sumaniau Aš. Ji padarė didžiulę kilpą, lankstą dėl to, kad buvo labai savanaudiški jos vedliai, patys
klaidžiojantys, ir vedantys klaidinga kryptimi visus paskui juos einančius, o tuos, kurie nesutinka eiti, sunaikindami. Toks kelias nėra Manoji Evoliucija dabartiniam laikmetyje, kurį jūs vadinate dvidešimt pirmuoju amžiumi. Štai todėl jūs savo atmintį panaudojate ne taip, kaip Aš sumaniau, kad ji būtų panaudojama Gėrio ir Šviesos darbams, ir tuo pačiu dar gilesniam atsivėrimui Man. Kada žmogus
netenka atminties, iš esmės, materialia samprata, jis praranda savimonę – praranda savęs supratimą – ir tuo pačiu galimybę bendrauti su aplinka. Jam reikia tarsi iš naujo gimti, pradedant nuo elementarių dalykų. Tačiau jis nieko negali prisiminti nei apie save, nei apie savuosius draugus, artimuosius, net ir apie savo šeimos narius. Bendravimas Manosios Dvasios – Minties Derintojo – su tokiu protu net ir nebuvo numatytas. Manasis Planas numato dvasinio proto suaktyvinimą būtent Manojo impulso, kurį Aš suteikiu, kaip gyvybingą kibirkštį ir
gyvybės plazmai prieš pradedant Evoliucinį Procesą bet kokiame apgyvendintame pasaulyje. Štai toji kibirkštis ir yra, jau potenciali užuomazga Dieviškojo-mirtingojo proto, kaip asmenybe gimusio, dvasine samprata. Ir tokiam protui visos materialios istorijos, apipintos įvairiais išvedžiojimais, priklausomai nuo jūsų materialių vedlių interesų, jos nėra tikrieji faktų atspindžiai ir istorinių įvykių
pasakotojai. Šitos istorijos yra daugiau savanaudiškų jūsų vedlių išaukštinimo istorijos. Tad koks jums reikalas domėtis tokiais iškraipytais faktais, apipintomis istorijomis, kurios neatskleidžia tikrų istorinių įvykių? Todėl jūsų protas yra nualinamas, apskritai, įvairių reformų, tų reformų išlankstytų naujų reformų. Jūs neturite sampratos, kaip gyventi, ir tada stengiatės išmokti kuo daugiau įvairiausių jums, net ir klaidingai mąstant, interpretacijų – tų interpretacijų, kurios net yra ir mokslinėje sferoje - tiek filosofijos, tiek istorijos, geografijos. Jeigu jūs imtumėte domėtis Manimi nuo pat mažumės, jūsų protas būtų lavinamas kryptingai Manuoju Vektoriumi, su kuriuo visą laiką sutampa Minties Derintojo skleidžiami energiniai impulsai jūsų Dieviškajam asmenybės protui. Ir būtent tokia atmintis niekada neprapultų. Ji, kaip aguonos grūdelį dėtų prie kito aguonos grūdelio, ir vertintų savuosius patyrimus materialia išraiška dvasiniu Įžvalgos pasireiškimu jūsų asmenybėje. Jūsų atmintis reikalinga tik
tiek, kad galėtumėte kažką prisiminti iš praeities akimirkos - save laisvalaikio akimirką pamalonindami.
Bet iš esmės, jūs turite mokytis gyvo ir gyvybingo tos akimirkos gyvenimo ryšio su Manimi, kad šitoji
akimirka jums būtų atsivėrimas Man pačia giliausia ir nuoširdžiausia jūsų savasties išraiška, kad šitoji akimirka būtų pripildyta Manimi, ir jums ta atmintis iš praeities būtų ištirpusi dabarties akimirkos Mano teikiamų paties aukščiausio energinio dažnio impulsų bangoje ir lauke – jums svarbu, kaip jūs veikiate tą akimirką, jums svarbu, kaip jūs patiriate Mano vedimą iš vidaus. Čia viską lemia jūsų nuoširdumas dvasioje, jūsų asmenybės gyvas komunijos pasireiškimas su Manimi, tada jūs esate ryžtingi. O Išmintį jūs taip pat geriate iš Manęs, todėl Išmintis ir liejasi per gyvą, atvertą komunijos kanalą – liejasi iš Manęs. Ir jūs bet kokį darbą atlikdami jaučiate sustiprinantį jus energinį impulsą, kaip atlikti tą darbą, ir pastebite, kur padaroma klaida – Aš jums parodau tą klaidą. Jums nereikia prisiminti įvairių teorinių sampratų – šią akimirką jūs gyvenate Mano gyvuoju vedimu pasireikšdami veiksmu. Ir tai tinka ir jūsų žodžiui, jūsų minčiai, jūsų teiginiui, kuris turėtų būti Manasis – žodis, teiginys, mintis. Todėl ir Minties Derintojas su praradusiais atmintį protais nesąveikauja, nes jisai veikia tuos protus, kurie yra asmenybės protai, kurie bus panaudoti jau po prisikėlimo. Dabartiniame pasaulyje tas protas neprabils, nes savimonę praradęs individas – savo atmintį praradęs individas – jeigu jis yra dar pakankamo jauno amžiaus, jis,apraminimo būdu – centrinės nervų sistemos apraminimo būdu – gali atstatyti praeities epizodus taip pat gyvu atsivėrimu Man. Bet šitą jis turi informaciją gauti iš aplinkoje esančių, ir jam padedančių,
Mano kitų sūnų ir dukrų. Informacija reikalinga tam, kad jisai galėtų irgi pasireikšti tos akimirkos gyvu ryšiu su Manimi, ir jį kaip – Aš – visos kūrinijos Šaltinis ir Centras – Savąjį vaiką žadinsiu tam naujam gyvenimui, palaipsniui sugrąžindamas ir praeities epizodus, kad jis pradėtų jaustis tvirčiau dabartiniame pasaulyje ir dabartinėje aplinkoje, kad jis nebūtų, kaip kažkokia klaidžiojanti kosminėje erdvėje kometa, kad jis turėtų tam tikrą sąvastį. Bet nuo jo ryšio su Manimi priklauso tada ryšys ir su Minties Derintoju.
Jeigu jūs turite minty tuos iškeliaujančius Manuosius vaikus, pasiekusius, materialia prasme, jūsų pasaulio supratimu – seno amžiaus, ir praradusius atmintį – natūralu, tai jų akimirka jau šitame pasaulyje yra žengiantį į jūsų, metaforiškai tariant – saulėlydį – todėl Minties Derintojas savo projekciją teikia į tą ateities sielos tapatybės proto veikimą morontiniu lygiu. Minties Derintojui, apskritai, praeities epizodai reikalingi tik tiek, kiek jie gali sustiprint šios akimirkos gyvą
ryšį su Manimi. Todėl jeigu atmintis prarasta iškeliavimo iš čia išvakarėse, tos išvakarės gali užtrukti ne vieną mėnesį, ir net metus, tuomet jūsų aplinkoje esantys dvasiniai broliai ir sesės gali parodyti
savo gailestingumą, teisingumą, ir tuo pačiu Manąją Meilę, globodami tokius Manuosius vaikus, kad jie galėtų oriai ir su mažesnėmis kančių akimirkomis patirti iškeliavimą iš šito pasaulio. Čia taip pat
priklauso, koks yra gyvasis ryšys su Manimi tų sunkiai save suvokiančių, arba praradusių savęs suvokimą, aplinkoje esančių Manųjų vaikų. Tas atsivėrimas ir gyvasis ryšys stiprintų visus, kurie padeda tokiems kančioje esantiems Mano vaikams. Jūs turite puikiai suvokti, kad kančias patiria tie, kurie neturi gyvo ryšio su Manimi. Patiriantys gyvą ryšį su Manimi kančios nepatiria, nes Aš esu – Palaimos Šaltinis ir Centras – Ramybės Šaltinis ir Centras. Aš negaliu palaikyti jokios kančios, Aš bet kokią kančią tirpdau Savojoje Meilės Galioje. Todėl jūs turite suvokti, kad tie žmonės, kurie kenčia, net ir prieš iškeliavimą – jie gyveno klaidingą gyvenimą šitame pasaulyje
– nebuvo Man nuoširdūs Manieji vaikai. Ir dėl to ateina toji akimirka, kada jie pjauna tą derlių. Kokią sėklą sėjo, kokį derlių užaugino, tokį derlių ir nuima.
Taip kad Mano mylimieji, jūs turite nuostabią galimybę aiškinti savo dvasiniams broliams ir sesėms, kokia svarbi yra gyvo ryšio su Manimi prasmė – kiekvieno – jūsų brolio ar sesės dvasioje ateičiai, kad ir tas iškeliavimas, kurio taip bijosi, su Manimi nebendraujantys Manieji
vaikai, būtų be kančios. Bet kaip Aš, jau jums minėjau – be kančios iškeliavimas yra tiktai su Manimi – nes toks iškeliavimas yra Mano numatytas, kad fizinis kūnas patirtų materialią mirtį, o siela būtų pažadinta, kaip šitos asmenybės, gyvenusios materialiame kūne,tolimesnis žingsnis Manojoje Evoliucijoje.

Algimantas – Ačiū Tau, Begaline Motina, už šį atsakymą-mokymą. Myliu
Tave, myliu Tėvą, Amžinąją Motiną, Visuminę Dievybe AŠ ESU – myliu
visus, ir viską, kas yra kūrinijoje Tavo sumanytoje. Savo valią aš
suliejau su Tavąja. Amen.

Ačiū Daivai už iššifravimą.

Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė, ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-02-11 16:13:32

Komentarai

[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal