Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Begalinės Motinos mokymas-atsakymas apie dabartinę padėtį, kas išsirutulios iš dabartinių įvykių, kurie dirbtinai stimuliuojami tamsos proto – suteiktas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Kaune 2022 02 20

Algimantas – Mylimas Tėve, Amžinoji Motina, Begaline Motina, AŠ ESU, aš esu pasirengęs perteikti Tavo mokymą-atsakymą, apie dabartinę padėtį, kas išsirutulios iš dabartinių įvairių įvykių, kurie dirbtinai stimuliuojami tamsos proto. Kokia yra Tavosios apvaizdos pasireiškimo, ginant Šviesą, galia-veiksmingumas. Kiek mes galime bendrauti ir bendradarbiauti su Apvaizda, kad užbėgtume kokiems nors tragiškiems įvykiams už akių. Esu pasirengęs Tavąjį mokymą perteikti savo lūpomis, kad jį išgirstų ir kiti, Tavieji vaikai, mano dvasiniai broliai ir sesės, o dar kiti galėtų paskaityti, kada bus šitas mokymas išrašytas ir pateiktas mūsų svetainėje.
Begalinė Motina – Mano mylimieji vaikai, Aš esu Rojaus Trejybės Trečiasis Šaltinis ir Centras, jūsų taip su Meile vadinamas Begaline Motina, o Urantijos Knygoje – Begaline Dvasia. Aš esu Tas Veiksmo Dievas, kaip apibūdina Mane Urantijos Knygos Apreiškimas. Esu Proto Šaltinis ir Centras, iš Manęs paskleista Proto Grandinė, iš Manęs teka Išmintis. Aš esu tas Šaltinis, kuris suteikiu gyvybinę kibirkštį net ir gyvybės plazmai, kada pradedama evoliucinė gyvasties akimirka bet kuriame apgyvendintame pasaulyje. Gyvybės Nešėjai, atgabenę arba pagal patvirtintą cheminę formulę sukūrę gyvybės plazmą būtent tame pasaulyje, iš Manęs gauna tą Galią ir Gyvybinę Kibirkštį įpūsti gyvybę gyvybės plazmai. Ir jau ta, sumodeliuota gyvybės plazma, turi potencialą – išmintį, priimti sprendimus Mano labui, kada aplinkui gali būti priešingos krypties judėjimas į tamsą. Potencialas yra nesunaikinamas. Tačiau kaip jis paverčiamas realiu aktualu, tai priklauso nuo tos gyvasties, kuri palaiko gyvybingą ryšį su Manimi.
Štai Mano mylimieji vaikai, jūs turite laisvą valią, galite naudoti ją bet kuria kryptimi – tamsos, arba Manąja kryptimi – Šviesos. Aš negaliu suvaržyti jūsų laisvos valios niekaip kitaip, tiktai ryškesne, iš jūsų pasklindančia, Šviesa. Bet kokie dirbtiniai veiksmai, statant dirbtines užkardas, norimo veiksmo nesukurs, kad įsiviešpatautų Manoji Šviesa. Manoji Šviesa yra jūsų viduje – ji užkoduota – tačiau ją iššifruoti ir atrakinti tą slaptažodį, jūs turite – savo Širdimi. Jūs negalite pakeisti įvykių tėkmės, kuri iš tikrųjų yra šiandien civilizacijoje, kuri pamynė Mane, paneigė Mane, nusigręžė nuo Manęs. Jūs turite tuos įvykius šiandien, nes tos kartos, kurios ėjo iki jūsų kartos, buvo pamynusios Mane ir vieningai jos laikėsi įvairių tamsos ritualų ir Manęs, kaip Asmenybės, neigimo. Jūs net Mano Sūnų Kūrėją, Jėzaus iš Nazareto tapatybe, kuris kūrė su savo Partnere ne tiktai Vietinę Visatą, bet ir jos gyvastį šitame pasaulyje, materialia išraiška, atėmėte iš jo gyvybę, materija. Atėmėte tą kūną, kad jisai turėdamas galią šitą gyvybę sudėti prieš Mane, įvykdė Misiją. Jisai laikėsi Tėvo Valios ir leido įvykiams klostytis natūralia vaga, ir būtent įvyko tragiškas jo išėjimas iš šito pasaulio – tai pasireiškia prieš Mano Išmintį, nukreiptas jūsų protas. Jūs, apimti godumo, valdomi savanaudiškų instinktų, tai yra – iš žvėries, instinktų, kurie žudo kitus, ypač silpnesnius, bet jie tokie yra instinktų galia pasireiškiantys, o aš jums daviau Šviesą ir laisvą valią, kad Išmintimi jūs priimtumėte sprendimus, visumos Gerovei. Bet toji aplinka, kurioje buvo Manasis Sūnus Kūrėjas, negalėjo leisti jam išeiti natūraliai iš šitos planetos, savo valios pastangų dėka, kai net ir joks kitas, aukštesnio statuso dvasinis Manasis sūnus ar dukra, negalėjo iš jo atimti gyvybės. Tuo tarpu, jūs, būdami patys žemiausi Evoliucinių kopėčių pačioje apačioje, išdrįsote iš jo atimti gyvybę, pažeisdami ir jo valią, nes jis reiškia savąją Meilę, vykdydamas Tėvo Valią, ir demonstravo šitą Meilę jums. Bet jo valia, prieš šitą tragišką akimirką, buvo, su Meilė palikti šitą pasaulį – su Meile jums – bet jūs neleidote tai akimirkai tapti Tikrove, jūs primetėte savo tamsą. Praėjo du tūkstančiai metų – ar jūs patiriate, kad gyventumėte geresnį, išmintingesnį, šviesesnį gyvenimą, kartoms keičiant kartas? Ar jūs galėtumėte patvirtinti, savuoju patyrimu, kad šiandien jūs esate saugesni, negu buvo Kristaus laikais jo apaštalai ir kita, tolimesnė aplinka? Ar jūs šiandien turite garantijų, kad jūsų vaikai gyvens geresnį gyvenimą, kada dabartinė karta užleis areną jiems, kad jie neštų Manąją Išmintį saviesiems vaikams?
Dabartinė tamsa, ji šoka tą šokį, kokį ir šoko, kada vyko maištas prieš Mane. Kristus užbaigęs maištą, atsilaikęs prieš Šėtono gundymą ant Hermono kalno, tiktai oficialiai užbaigė maištą, bet tos šaknys turi stiprias ataugas, ir tos ataugos apima žmoniją – apima – nes žmonijoje stinga Šviesos Vedlių. Dėl savanaudiškų interesų pasireiškimo, jūs iškraipėte ir Kristaus, pačio ištikimiausio mokinio – Abnerio – teikiamas Kristaus Evangelijos šviesas, tiesas. Jūs neleidote prisikelti Abnerio vardui iki pat dvidešimto amžiaus pradžios, kada buvo apreikšti kitų, Manųjų, aukštesnio statuso vaikų dokumentai, kurie ir vėliau buvo suguldyti į Urantijos Knygą, kaip Penktąjį Epochinį Apreiškimą. Tiktai iš šitos Knygos teksto jūs sužinojote, kad egzistavo Abneris, kuris buvo ištikimiausias Kristaus Evangelijos skelbėjas, jis vadovavo Jono Krikštytojo apaštalams, o Jėzaus artimiausi apaštalai iškraipė tą Evangeliją.
Štai, du tūkstančiai metų, užbaigus Kaligastijos – Šėtono – Liuciferio maištą prieš Mane, ataugos pavirto į supančiotus ritualus, kurie pasireiškia dabartinėje, religinėje plotmėje. Kokią bepaimsite religinę į sektas susiskaldžiusią religiją, jūs matysite visur ne Manąją Išmintį ir Proto Gyvastį, bet ritualais apipintus įvairiausius veiksmus, tiek pamaldų metu, tiek ir žodinių pamokymų metu.
Dabartinėmis akimirkomis, kada jūs turėdavote bent jau keliasdešimties metų – ne daugiau trisdešimties – tarpsnius, kurie buvo ramesni po karinių konfliktų, tai dabartinis tarpsnis, ilgai užsitęsęs. Jisai sukūrė, jūsų pačių neišmintingais veiksmais, didžiules ginklų atsargas, o juk ginklas, jūsų vartotojiškos civilizacijos aplinkoje yra brangus produktas ir jį reikia panaudoti, jį reikia išnaudoti, kad atsirastų laisva vieta naujiems produktams. Jūs turite sukūrę didžiulę žudymo industriją, pavadintą kariniu-pramoniniu kompleksu. Tai labai brangus, bet kiekvienos šalies vertinamas, kompleksas – net ir jūsų maža šalis siekia įsigyti ginklų. Štai, toji sfera yra valstybės visuomet paremiama – nesvarbu ar ji būtų didelė ar maža – visada yra parama iš biudžeto. Ir jūs dabar jau turite, dviejų procentų biudžeto apimties, karines išlaidas. Kada jūs turite daugybę ekonominių, socialinių problemų – skirti tokias lėšas nėra išmintinga, bet jūs turite tuos savo vedlius, kurie neturi Manosios Išminties, o didesnės valstybės visuomet varžosi dėl vietos po saule, šitame pasaulyje. Jos rungiasi tarpusavyje, jos turi savo atitinkamą gradaciją. Jeigu jūs pavartysite įvairias ekonomines suvestines, jūs matysite, kad net yra suvestinės, kurios rikiuoja kokias karines išlaidas patiria didžiosios valstybės. Mažyčių valstybių biudžetai iš tikrųjų yra didžiuliai, bet tos didžiosios valstybės, jos turi savo pinigų sistemas, jos tuo skatina infliaciją, pačios spausdindamos pinigus, ir pačios tuos pinigus naudodamos įvairiems užsakymams, kad gamintų ginklus. Kada yra ginklų milžiniškos atsargos, būtina jas realizuoti. Dėl to jūs organizuojate įvairias muges, kad būtų pasirašomi milijardiniai kontraktai – dėl ginklų. Bet kiekviena valstybė, turėdama savuosius karinius junginius, nori aprūpinti ta technika, kuri būtų patikima. Kaip ją išbandyti, ar ji yra patikima? Poligone atliekami bandymai, nėra tie, kurie būna karinių veiksmų realioje aplinkoje, kur yra įtampa, kada kareivis gali prarasti savo gyvybę ir užsikirtęs ginklas, nebeapsaugo jo fizinės gyvybės. Tokioje aplinkoje yra pats patikimiausias ginklų patikimumo išbandymas – ir labai dažnai, tokiomis aplinkybėmis, pasirodo, kad poligonuose išbandyti ginklai nėra tokio patikimumo, kokį jie skelbė iki tokių karinių konfliktų akimirkų. O kadangi jūsų aplinka turi savanaudiškų siekių, tuomet ir kariniai ešalonai – turiu minty ne tiktai judančius ginklus ir ginkluotę, traukinių pagalba – bet ir tuos milžiniškus karinius postus, kurių yra tokia daugybė, kad tai jau yra net ir didesni ešalonai, savo gausa. Todėl jie priima sprendimus, provokuoti įvairius konfliktus, prieš tai ištyrinėję vienos ar kitos šalies tiek kultūrą, tiek genetiką, tiek istorines apraiškas – charakterį, tautos temperamentą, socialinę aplinką ir tuo pačiu ekonominę būklę. Ten kur yra išvystyta aplinka, sunkiau numesti nesantaikos sėklą, nes žmonės daugiau turi ką prarasti, bet kokio konflikto akimirką. Todėl ten žmogus nepuola, tą pačią akimirką mėgindamas prarasti viską, kas yra jo sukaupta, gal net per kartų kartas. Bet tos šalys, kurios patiria didžiulę visuomeninę nelygybę, jos yra labiau atviros konfliktams. Ir šiandien, konfliktas tarp jūsų netolimų šalių – Ukrainos ir Rusijos – taip pat demonstruoja. Bet jūs turite panaudoti savo išmintį, kurią gaunate iš Manęs – iš tikrųjų apvaizda veikia ir ramina įkaitusias galvas, kad jos nepriimtų neatsakingų sprendimų, kurių įgyvendinimas galėtų perbraukti bet kokias raudonas linijas už kurių negalima sustabdyti karinio konflikto vystymosi augimo, o tai jau būtų įtraukimas milžiniško skaičiaus įvairių karinių struktūrų ir valstybių. Todėl būkite ramūs, kad tokio konflikto, kuris galėtų pasiekti daugybės šalių įsitraukimą, nei Ukraina, nei Rusija, nesiekia. Tačiau yra iš tikrųjų, kaip jūs ir patys pastebite, dabartinių masinių informavimo priemonių aplinkos kaitinimas. Todėl, iš tikrųjų ir yra ta padėtis dirbtinai modeliuojama ir tyrinėjamas žmogaus protas – kaip jis reaguoja, iki kiek jis gali būti veikiamas tos psichozės, kurią galima sukurstyti. Tai ateities akimirkoms labai brangi auka, kada žmogus nemąsto Manąja Išmintimi, jis ruošia sau dar didesnę tamsos duobę, netgi akivarą pelkėje, kaip bus priimami nauji, tamsių Manųjų vaikų ir savanaudiško žaidimo sumanytojų, sprendimai – jau atsižvelgiant į dabartinę akimirkos paveiktą žmogaus sąmonę – kaip ją galima pripildyti nauju turiniu, kokį sumanys jie.
Jūs turite apsaugą ir garantiją – Mane. Jūs turite vienintelį kelią ir būdą – tiktai savo virpesių kėlimu į aukštesnį energinį dažnį, lieti kuo gausesnį srautą savųjų energinių virpesių, kad apmaldytumėte tuos savanaudiškus, Mano, tamsoje skęstančius vaikus, kad jų sprendimai nebūtų tokie tragiški tiek betarpiškai aplinkai, tiek ir visai planetai. Tą daro ir Mano suteikiama apvaizda, o jūs tada tapsite – ir jau esate – realia apvaizdos dalimi. Modeliuokite savo sąmonę, kad jūs galite paveikti ir tuos, kurie siekia savanaudiškų interesų patenkinimo kariniais konfliktais.
Dabar, kada gali susidurti – bet nesusidurs – didžiulės jėgos tarpusavyje, jūs sunerimote. Tačiau kiek iš jūsų buvo sunerimusių, kada milijonas Ruandoje gyvenusių, hutų genties atstovų, buvo žudoma. Tai buvo toli, tai buvo Afrikoje, tai buvo nedidelėje šalyje, jūs net nepajautėte – nepajautėte – kad tai tragedija. Juk tie, kurie netenka fizinės gyvybės, jie keičia savo likimą. Ir nesvarbu, ar tai būtų Manasis sūnus, turintis juodą odos spalvą, ar geltoną, ar baltą, ar jis gyventų industriniame krašte ar toli, neišvystytoje Afrikos, Ruandos valstybėje – jis keičia savo likimą – praradęs gyvybę prieš laiką. Bet jūs tada nekreipėte dėmesio, kiek dabar sunerimę kreipiate dėmesį į tų ginklų žvanginimą, o priežastis yra ta pati – iškraipėte Kristaus mokymus. Šiandien jūs turite paskelbtą-paviešintą jūsų Dvasinio Mokytojo Algimanto Evangeliją – jūs turite galimybę garsinti tai – garsinti – ir kitiems. Jūs turite savo veiksmais paveikti aplinką, kad joje net ir natūraliai besivystantys įvykiai, neturėtų tokių aštrių kampų, kad jie būtų užapvalinti – tai priklauso nuo jūsų pastangų.
Jūsų ateitis yra jūsų pačių rankose. Jūs žinote kokia yra gyvenimo Prasmė. Jūs žinote, kad ir tos tamsos aplinkoje, su Manimi įmanoma viskas! Aš esu Visagalis, Visaišmintis, Aš jums suteikiu visas priemones, kad jūs jas panaudotumėte. Jūs pasitikėkite Manimi ir savimi stipriau – bet jūs turite būti veiklūs! Asmenybė yra spindinti – veikloje. Apmąstymai – tai yra pasirengimas veiklai, kad ta veikla būtų išmintinga, bet – veikla – niekuo nepakeičiama. Jūs turite būti veiklios asmenybės! Tai yra garantija, kad tie, net ir natūraliai besivystantys įvykiai, bus sušvelninti. Kiek jūs šito norite ir kiek prie šito jūs prisidėsite, tai priklauso nuo jūsų Širdies, nuo jūsų atsivėrimo, Man. Aš jums duodu visas priemones. Jūs turite tą Galią, kokią Aš jums teikiu, kiekvienam, per jūsų gyvą ryšį su Manimi, per jūsų pasitikėjimą Manimi ir savimi, per Įtikėjimo gilėjimą.
Jeigu Aš jums pasakyčiau, kad tie konfliktai, kurie yra programuojami savanaudiškų protų, kad jie visada išsispręs teigiama linkme, kaip nori jūsų Širdis – Aš galėčiau jums užtikrinti, kad tokie konfliktai globaliu požiūriu, niekada nebus pražūtingi, niekada nebus tokie, kad galėtų sunaikinti kontinentus. Tačiau jūs gi puikiai suvokiate, kad net ir vienas, žuvęs, Manasis sūnus ar dukra – jis netenka savo gyvenimo šitame pasaulyje – šitame pasaulyje – kuriame yra Manieji vaikai – žmonija. Jam – žmonija – baigia egzistavimą iškeliavimu iš šito pasaulio, todėl, jūs turite suprasti, kad globalūs konfliktai, kada žūtys skaičiuojamos milijonais, jos susideda iš kiekvieno Mano sūnaus ar dukros, individualaus iškeliavimo iš šito pasaulio. Nėra milijonų žūčių – yra Mano sūnaus ar dukros, žūtis. Bet yra taip pat ir jūsų pastangos, kaip Mano vaikų, sūnų ir dukrų, todėl jūs turite galingesnę jėgą – Mane – negu, ginklai, kurie gali pražudyti materialų pavidalą, o jūs esate pajėgūs sustabdyti tuos savanaudžius politikus, tik turite pajausti tą Pasitikėjimą, tiek Manimi, tiek savimi, kad jūs esate pajėgūs tą padaryti. Užkirskite kelią tamsai, savąja Šviesa, kurią jūs geriate iš Manęs. Tai yra Manasis Vanduo, jus maitinantis – jūs tam esat pajėgūs – save atskleisti nauja išraiška, sau patiems, o Aš žinau jūsų potenciją – paverskite ją aktualu, pasitikėkite Manimi! Aš esu jūsų viduje, Aš esu jūsų Išmintis – panaudokite ją – būkite ja.

Algimantas – Ačiū Tau, Mylima Begaline Motina už šį mokymą, už Tavąją Šviesą, Tavąją Išmintį. Aš myliu Tave, kaip ir Tėvą, Amžinąją Motiną ir Visuminę Dievybę AŠ ESU. Manoji valia, sulieta su Tavąja. Amen.

vvita
2022-02-25 09:39:16

Komentarai

Mylimieji, būkite Ramūs ir pilni Palaimos, mylėkite visus vienoda Kūrėjo Meile, apkabinkite Davasiniu Glėbiu ir tuos, kurie priima beprotiškus sprendimus ir juos ima vykdyti - tai tamsos jėgų žaidimai, ir jie skirti įgąsdinti žmoniją. Afrika sujaukta, Lotynų Amerika sujaukta, Pietų Amerika sujaukta, Meksika, Kanada, ir JAV irgi sujauktos Šiaurės Amerikoje, tas pats buvo daroma su Australija, o dabar atėjo eilė Europai. Šį Liuciferio ir Šėtono klastingą beprotybę organizuoja būtent tie banksteriai, kurie turi savo rankose visą finansų siatemą. Tačiau urantai tik Komunija su Rojaus Trejybe-AŠ ESU gali kelti virpesius į aukštesnį dažnį, visada Komunijoje reikškutw ne savo norus, be Kūrėjo - Rojaus Trejybės-AŠ ESU valią. Ir nieko nebijokite, juk jūs savyje turite Rojaus Trejybės-AŠ ESU dvasią - Minties Derintoją, o tai reiškia, kad Visagalis Kūrėjas yra jumyse realiai, tad atraskite Kūrėją savyje ir būsite ramūs bei kupini Kūrėjo Meilės visiems vienodai. Jokio branduolinio karo nebus.
Mielieji, aš jus nuolat skatinu bendrauti Širdimi ir gyvai su Kūrėju, kad galėtumėte patys kalbėti savais teiginiais, savo pamąstymais, dėl to jus mokau sakyti savo mokymus po Gyvųjų pamaldų Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, tuo labiau nedėti tokių citatų, ir dar ne lietuvių kalba.
Telydi jus Kūrėjo Ramybė ir Palaima ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2022-03-01 10:19:12



Protas,atviras Kūrėjo išminčiai,priima sprendimus teisingus,kad konfliktai būrų sprendžiami taikiu būdu...

Rimantas
2022-03-01 08:44:36



Skaitau ir girdėjau šventovėje Vita, tačiau realybė pasidarė kitokia ir dabar valstybės dar labaiu didina savo karines išlaidas .
Pats garbinu Rojaus Trejybe Aš Esu vis daugiau kiekvieną dieną ir prašymus išsakau, bet dabar norėčiau paprašyti, kad prašymo maldas paskirtume šitos beprotybės baigimuisi ir kad vienas nesveiko proto asmuo nepradėtu branduolinio karo.
Norėčiau,kad prašyme kreiptumėmės pagalbos ir į Rojaus Trejybę Aš Esu ir į mūsų vietinės visatos vieną iš sutverėjų ir valdovų į mūsų Mykolą ir apvaizdos pagalbos.
Su meile
Saulius M

sauliusm
2022-03-01 07:48:28



Skaitykite mokymą mąstydami

vvita
2022-02-25 09:44:15



[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal