Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Ramybes oaze su saltineliu

As ramybes oazeje, salia teka saltinelis, kurio vanduo nei per saltas, nei per siltas - jis gaivus, nors jo dar neparagavau. Kunas stebetinai pailsejes, nors atrodo ka tik cia patekau. Atrodo laikas cia niekam nerupi.
.
Oaze su saltineliu joje nesirenka kas cia uzsuks, jie visus vienodai ramina ir gaivina, nenarplioja koks tu - geras ar blogas, dulketas ar issiblizgines.
.
Toks yra Dydysis Saltinis. Kiekvienas, kam tai priimtina, jau pasirenges isteket saltineliu ir sukurt savo oaze. Nereikia apie tai kalbet ir saves pristatinet, kiekvienas ir taip supras, kad cia galima atsigaivinti, pagal tai suprasit ir patys kokia jusu oaze.
.
tiems kam to reika
.
vaizdinys 2008 04 10, rytas


Arnoldas
2008-04-10 21:24:59

Komentarai

"...Dievas nori..." . Durnius tu, Sysai.

vot šiciap
2008-04-12 13:40:11



Irenai,
Sutinku, kad Dievas nori, kad žmogus būtų tobulas, bet ar išties toks žmogus yra? Jei žiūrėsim į faktus, tai aiškiai suprasime, kad ne, žmogus nėra tobulas, jis - nusidėjęs. Ar tu Irena nesi nusidėjus? Manai, kad po mirties galėtum būti švento Dievo akivaizdoje? Ir tau nereikalingas Jėzus, kaip Gelbėtojas?
Apie Liuciferį, (kuris irgi kažkada buvo tobulas) Šv.Rašte sakoma:
"Tu buvai pateptas cherubas, kuris dengia, Aš tave tokiu paskyriau. Tu buvai šventame Dievo kalne, vaikščiojai tarp ugninių akmenų. Tu buvai tobulas savo keliuose nuo savo sukūrimo dienos, kol buvo atrasta tavyje nedorybės.
Tau plačiai beprekiaujant, jie pripildė tave smurto, ir tu nusidėjai. Todėl Aš išmesiu tave iš Dievo kalno kaip nešvarų ir pašalinsiu tave, o dengiantis cherube, iš ugninių akmenų tarpo." (Biblija, Ez 28,15)
Matai, net didžiausias Dievo priešas - šėtonas, kažkada buvo tobulas. Taigi, neapsigaukit, kad tas žmogaus "tobulumas" yra ne kas kita kaip išdidumas, kuris ateina iš šėtono apgaulės.


Sysas
2008-04-12 10:22:13



Mielas Sysai,sakyk ką nori,Tėvas Kūrėjas nėra rūstybės Dievas,MEILĖ nėra rūsti.Ir tu ant manęs nesupyk,bet tavo nupieštas Dievas Kūrėjas tinka tik nepaklusniems vaikams gazdinti.Aš dar kartą,iš visos širdies patariu, nekurkime Tėvo Dievo atvaizdo pagal save,neprimeskim jam savo ydų,tai JIS suplanavo žmogų sukurti pagal SAVO atvaizdą,todel ir pasakė:"Būkite tokie tobuli,koks tobulas esu AŠ".
Su meile

IRENA
2008-04-11 19:56:45



Irenai,
Būtent, nekurkim Dievo pagal žmogišką atvaizdą! Dievo meilė ir žmogaus meilė, tai labai skirtingi dalykai, t.p. ir žmogaus rūstybė labai skiriasi nuo Kūrėjo rūstybės...

Sysas
2008-04-11 14:50:07



Mielas Sysai,mano tikrojoje,mano sielos Bažnyčioje,mano ir tavo TĖVAS man atleido tada, kai tik suvokiau savo paklydimus.Jau, gana senokai manęs neįtikina,kad Tėvas Kūrėjas yra pati rūstybė,kad JIS kraugerys.Broli,suprask pagaliau,kad žmogeliui niekuomet nepavyks sukūrti Dievo pagal savo atvaizdą.
Linkiu tau sielos ramybės.
Su meile

IRENA
2008-04-11 10:46:08



Irenai,
Nesupykit, bet aš manau, kad tėtės Algimanto šaltinis yra apnuodytas, gi neveltui dar Senąjam Testamente pasakyta apie Izraelį:
" Ar yra kuri tauta pakeitusi savo dievus, kurie nėra dievai? Bet mano tauta pakeitė savo šlovę į tai, kas yra be vertės.
Stebėkitės dėl to, dangūs, išsigąskite ir būkite sukrėsti. Dvi piktybes padarė mano tauta: ji paliko mane, gyvojo vandens šaltinį, ir išsikasė skylėtų šulinių, kurie nesulaiko vandens." (Biblija, Jer 2,13)
Nors urantiečių judėjimo nepavadinsi Dievo tauta, tačiau ta prasme, kad jie nusisuko nuo gyvojo vandens šaltino (t.y. Dievo Žodžio) ir "išsikasė" sau skylėtą šulinį tai jau faktas.
Jėzus jus myli, Irena, ir mirė, norėdamas jus išgelbėti. Atsiliepkit į Jo kvietimą, patikėkit Jo auka, ir tuo, kad Jis jūsų Gelbėtojas. Patikėk Dievo malone ir tuo, kad tau atleista. Štai tuomet ir turėsit gyvąjį gyvenimo šaltinį.

Sysas
2008-04-11 08:43:13



Ačiū, DIDŽIAJAM ŠALTINIUI.

IRENA
2008-04-10 21:46:37




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal