Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Algimanto pamokomasis žodis – Tik Kūrėjo Sprendimai turi Įžvalgą, Išmintį, ir yra Amžini! – pasakytas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Romainiuose, 2022 02 26

Mylimieji, mano vardas Algimantas. Aš ruošiu Dvasinius Mokytojus, ir sakau dvasinius mokymus tiek lietuvių, tiek anglų kalba. Lietuviškai – gyvojoje Kūrėjo vardo – Rojaus Trejybės-AŠ ESU – šventovėje, vienintelėje pasaulyje, kurioje nėra nė vieno ritualo – yra Širdies atsivėrimas Kūrėjui – Rojaus Trejybei-AŠ ESU. Ir iš Kūrėjo mes turime Amžinybę. Jau dabar mes ją galime patirti, kada atveriame Širdimi savo tikrąją dvasinę asmenybę, mums suteiktą Paties Kūrėjo.
Tai štai, po prisikėlimo – kiekvienas savojoje aplinkoje – jausime ir paramą, ir Brolystę – jausime tai, kas yra geriausia, atspindint Kūrėjo Charakterio savybes, ir Amžinąsias Vertybes, pasireiškiančias aplinkoje. Mes patirsime daug didesnį antplūdį pasitenkinimo, ir aukštesnių energinių virpesių negu šiandien mes patiriame net ir savo šeimoje, net ir liedami savo Meilę savo mažiems vaikams ar suaugusiems, savo tėvams – žmogiškąja prasme – ar broliams ir sesėms biologinėje šeimoje. Tai mes pavadiname Meile, bet tai yra aukščiausio dažnio virpesiai, kokius galima patirti biologinėje šeimoje, šitame pradiniame pasaulyje, žengiant į mūsų Likimo, kurį padovanojo Kūrėjas, įgyvendinimą, kad pasiektume Rojaus Tėvus, kurie ir yra Rojuje, visos kūrinijos viduryje – centre. Tai štai, po prisikėlimo tie aukštesni virpesiai mūsų viduje, ir aplinkoje, ir sukurs mums didesnį pasitenkinimą. Mes nesakysime, kad mes mylime vienas kitą, mes tiesiog jausime tą Palaimą, ir vidinį troškimą daryti Gėrį vieni kitiems – daryti gerus darbus, kad aplinka galėtų jausti ir mūsų indėlį, ir tuo pačiu pati šviesėti, gerėti – ir gražioje aplinkoje maloniau gyventi. Tai štai, mes dabar, kada turime tą nuostabų mums suteiktą, šeimos kampelį, toje šeimoje, kur viešpatauja Meilė, kur viešpatauja aukščiausio energinio dažnio virpesiai – ta buitine prasme – tai žmonės jaučia, kad šeima teikia jiems sustiprinimą – sustiprinimą – ir jie dėl to nori, kad ta šeima būtų tvirta, morali, ir tuo pačiu palaikanti vienas kitą – visus šeimos narius. Po prisikėlimo tokia nuostata – tik sustiprinta dar aukštesniais energinio dažnio virpesiais – bus visame pasaulyje, visoje aplinkoje, kur bevažiuotume, kur beskristume. Štai tokia aplinka stimuliuoja įnešti dar ryžtingesnį, tvirtesnį mūsų pačių apsisprendimą žengti Gyvuoju Keliu – žengti, atsidavus Kūrėjo Vedimui iš vidaus, nes problema iš mūsų pasaulio po pažadinimo, kada jau šitas materialus kūnas išeikvoja visą gyvybinę Kūrėjo teikiamą energiją – tai po pažadinimo dvasinė asmenybė, gaudama sielos tapatybės aukštesnį už materialų energinį dažnį, savo asmenybės pavidalą-formą – ką galėtume palyginti su šitoje planetoje mūsų turimu žmogiškuoju kūnu – tai štai, toji asmenybė iš mūsų pasaulio, patyrusi tokį skaudų maišto prieš Kūrėją patyrimą, didžiaja dalimi nenori žengti Gyvuoju Keliu. Pažadintos asmenybės dar neturi to statuso, kad priėmė sprendimą – likti Kūrėjo Tikrovėje, dalyvauti Kūrėjo sumanytoje – Jo Vaikams – Evoliucijoje, ir įnešti kuo ryžtingesnį, tvirtesnį, stipresnį asmeninį įnašą į Kūrėjo sumanymo – Evoliucinio Plano – įgyvendinimą, kad būtų pasiektas savojo Likimo, kurį padovanojo mums Pats Kūrėjas, įgyvendinimas. O Likimas – mums suteiktas Kūrėjo kaip dovana – pasiekti mūsų Rojaus Tėvus – Kūrėją – Rojuje, žengiant per įvairius pasaulius, mokančius bendradarbiauti tarpusavyje pačių aukščiausių energinių dažnių virpesių aplinkoje, ir patiems spinduliuoti kuo aukštesnio energinio dažnio virpesius tiek į aplinką apskritai – ir augmenijai, ir gyvūnijai, ir visiems dvasiniams broliams ir sesėms, ir betarpiškai tiems, kurie yra apjungti bendra veikla, ir net Partneryste. Štai tas Likimas yra suteiktas Paties Kūrėjo, ir didžioji dauguma iš mūsų pasaulio nenori šitaip žengti į Amžinybės Gyvenimą – jiems per sunku dėti aukštesnių energinių virpesių aplinkoje asmenines pastangas, kada jų asmenybė šitame pradiniame pasaulyje – dabartiniame, kur mes esame šiuo metu – buvo įpratusi gyventi žemų energinių dažnių aplinkoje, kurie stimuliuoja gyvulinių savybių pasireiškimą. Tai yra visos ydos – ir pavydas, ir kerštas, neapykanta, agresija, žudymas vieni kitų, nusikaltimai, melas, apgavystė! Šitos ydos yra būdingos tiktai žemo lygio materialiam protui! Kūrėjas mums suteikia dvasinį asmenybės dieviškąjį protą, kuriame yra sudėliotos jau – kaip potencialas – Kūrėjo Charakterio Savybės, ir Amžinosios Vertybės – Meilė, Šviesa, Tiesa, Teisingumas, Gėris, Grožis, Išmintis, Brolystė, Bendradarbiavimas visumos Gerovei. Visa tai reikia iš potencialo paversti aktualu.
Aš jau ne kartą esu jums sakęs, kad žmogus neturi žvėries savybių apraiškų – žvėries, kuris naikina kitus žvėris – plėšrūnas! Ir štai tos plėšrios savybės iš tikrųjų išnaikina rases – rases, tautas! Kada buvo dar likę raudonosios rasės atstovų – tai buvo devyniolikto amžiaus pradžia – buvo raudonųjų pranašas – Šoni Tenskvatava. Jis išpranašavo tūkstantis aštuoni šimtai aštuntų metų saulės užtemimą, ir pasmerkė baltojo žmogaus ydas! Pasmerkė baltojo žmogaus ydas! Jis, būdamas raudonosios rasės atstovas, kuri turėjo tiktai – na, sakykime taip – atskiras nedideles grupeles išlikusių tos rasės atstovų – jis jau buvo praktiškai vienas paskutiniųjų raudonosios rasės atstovu planetoje. Reiškia, aplinkoje jų nebuvo tų masių, tų didžiųjų skaičių rasinių gentainių, o baltųjų buvo gausa, ir jis išdrįso pasmerkti baltojo žmogaus ydas – tą gobšumą, tą grėsmę, tą siekį žudyti, kaupti turtus, puikybę demonstruoti!
Štai, kas šiandien vyksta pasaulyje, tai ir yra puikybės beprotiškas šokis, kada tie banksteriai, kurie – toli, ir nematomi, tampo už virvučių prezidentus, kurie yra viename laivelyje – ar Putinas, ar Zelenskis, ar Baidenas – jie yra viena komanda, jie nėra skirtingi – supriešinti tiktai. Čia yra žaidimas tiems banksteriams pamaloninti. Jie stebi tą žaidimą.
Todėl, mano mylimieji, jūs turite įsiklausyti į tuos mano žodžius, kai aš sakau – bus blogiau, nes protas degraduoja! Jis priima tokius kvailus sprendimus, o pasekmės yra mums visiems! Tai be Kūrėjo jis negali atsigauti, jis negali išlipti iš balos sausas. O jis dabar patekęs į pelkę, kuri siurbia vis gylyn – tiršta, tamsi pelkė – liūnas – ir degraduojantis protas priims dar kvailesnius sprendimus! Reiškia, aplinka blogės visoje planetoje. Ir, kada aš jums sakiau, kad visą laiką bus blogiau, ir blogiau – na, ką galima sugalvoti blogiau? Tai štai tas gyvulinis protas išgalvoja tokių dalykų, kad kažkaip net ir apie pandemiją nustojo šnekėti. Ji išnyko! Dabar yra kita tema – Ukraina, Rusija, Europa, Amerika, sankcijos, ne sankcijos – tai yra žaidimas – žaidimas, kurį paveikti mes galime tiktai aukštesnio energinio dažnio virpesiais, garbindami Kūrėją, gyvendami taip, kaip Kūrėjas veda iš vidaus.
Štai mūsų poveikis – vienintelis – gyventi tokį Gyvenimą, kokį mums suteikė Kūrėjas, palaimino, ir dar duoda nuostatą – Būkite tobuli, net ir tokie tobuli, koks tobulas esu Aš! - Štai ir gyvenkite tokį gyvenimą, nekreipdami dėmesio, kas vyksta aplinkui. Būkite iškilę virš to, kas yra skirta mirtingiesiems, kuriems šita planeta yra kaip žaidimų aikštelė savo puikybei tenkinti. Nesivelkite į istorijas! Ir Lietuva neturi veltis į istoriją! Tai yra jų reikalas, bet mes dvasioje turime būti Lietuva Dvasinė – su Kūrėju – iškelti Kūrėjo virš materijos, kuri iš tikrųjų banguoja aukštomis, audringų, sujauktų vandenų bangomis. Mes turime būti Kūrėjo Ramybėje, Palaimoje. Todėl kokie bebūtų sprendimai politikų, jie bus klaidingi, ir jie žlugs.
Tik Kūrėjo Sprendimai turi Įžvalgą, Išmintį, ir yra Amžini!
Nepasiklyskite tarp dviejų takelių! Tą labai lengva padaryti, kada aplinka tiek spaudžia, veikia – paremkite Ukrainą, padėkite jai, pabėgėliams! Tai yra žaidimai! Bet juose jūs neturite dalyvauti, kaip ir rinkimuose jūs neturite dalyvauti! Tai yra tų jėgų apgaulė, kurie ateina į valdžią, prisidengę melu, nusikalstama veika, ir tada jau valdžioje gali veikti visą pasaulį. Ir globalizmas tą ir parodo! Dabar tiek supynė viską, kad – nuo Rusijos priklauso Europa, priklauso nuo žaliavų ir pasaulis, net Amerika iš Rusijos gauna plieną! Taip kad, mano mylimieji, klaidingas globalizmo pasireiškimas atvedė prie to, kad tie žaidėjai, kurie yra nematomi, tampo tas lėles, kurie yra prezidentai, ir jaučia pasitenkinimą.

Nebūkite jų lėlėmis!

BŪKITE KŪRĖJO SŪNUMIS IR DUKROMIS!
Amen.

Telydi mus Kūrėjo Ramybė ir Palaima.
Su meile

Violeta
2022-03-01 13:45:05

Komentarai

[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal