Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Mes visi galime betarpiškai bendrauti su TĖVU!

Mielieji, noriu su jumis pasidalinti siandienos savo patyrimu. Kaip jau ne karta rasiau- giedu baznycios chore. Pamokslu dzniausiai neklausau, per juos plepame :) Bet yra kunigu, kuriems tarsi issprusta tiesos zodziai- tokios tiesos, kokia as ja suprantu. Siandien girdziu kuniga sakant, kad kunigai yra tarpininkai ir tik jie turi rysi su Tevu. As daznai neiskenciu, neiskenciau ir dabar, pasakiau kaimynei, kad tai visiska nesamone.
Ir staiga isgirstu kuniga klausiant ar yra baznycioje bent vienas galintis taip bendrauti su Tevu- taip betarpiskai, kaip jis. As sakau, kad as galiu! Choristai ziuri pasimete, o kunigas vis klausineja, praso parodyti jam nors viena toki. Giedame prie vargonu, as garsiai sakau, kad as galiu ir keliu ranka. Kunigas manes turbut nemato :( Po keliu sekundziu jis sako, kad galime mes visi, kad galime kiekvienas is musu. Butent, sakau as apsidziaugusi- tai tiesos zodziai! Bet manau, kad niekas juo nepatikejo. Man smagu, nes as zinau, kad tai tiesa, bet ir liudna tuo paciu metu, kad sia tiesa kol kas mazai kas tiki. Bet man sis epizodas nepaprastai svarbus, net negaliu paaiskinti kodel. Patyriau toki dziaugsma, toki nora visus apkabint! Myliu jus visus labai labai!!!


Vita
2008-04-20 18:09:21

Komentarai

Durnius tu, Sysai ir nori, kad kiti tokie butu. :) Che - che

karamba
2008-04-25 14:06:16



Durnius tu, Sysai ir nori, kad kiti tokie butu. :) Che - che

karamba
2008-04-25 14:06:10



Durnius tu, Sysai ir nori, kad kiti tokie butu. :) Che - che

karamba
2008-04-25 14:06:04



Durnius tu, Sysai ir nori, kad kiti tokie butu. :) Che - che

karamba
2008-04-25 14:05:57



Durnius tu, Sysai ir nori, kad kiti tokie butu. :) Che - che

karamba
2008-04-25 14:05:52



Rimantui,
Ai neišsisukinėk, aš tavęs paklausiau, o tu neatsakei...
Prie ko čia religija, Jėzus yra amžinasis gyvenimas, nejau gali būti religija = gyvenimas?
Jonas Krikštytojas, Dievo įkvėptas, pasakė: "Kas tiki Sūnų, turi amžinаjį gyvenimą (ne religiją), o kas netiki Sūnumi - gyvenimo nematys: ant jo pasilieka Dievo rūstybė (kartu su religija)."
Manai, tu bendrauji su Gyvuoju Dievu? Ar tavo gyvenime yra Dievas? Ar tu išties rodai meilę, šeimoje, ar savo asmeniniame gyvenime? Visvien neatsakysi...
Greičiausiai pradėsi kalbėt apie "virpesius", "atradimą savyje" ir t.t. O kaip su amžinuoju gyvenimu, ar išties tai veiks?


Sysas
2008-04-25 13:46:18



Taigi Sysai pats cituoji kas tiki, turi amžinąjį gyvenimą, o kas netiki amžinojo gyvenimo nematys. Taigi sąlyga amžinojo gyvenimo logiškai išeina ,o tu juk logiką mėgsti , yra tikėjimas, o tikėjimas kas yra ar ne religija kartais.Ir tikėti reikia būtent taip ir ne kitaip .

rimantas ( Kaunas )
2008-04-25 14:02:32



Na jo, "Mes stovime ant skirtingo evoliucinio dvasinio išsivystymo laiptelio iš čia ir tas nesupratimas , kas yra atsakymas.", štai ir atsakymas.
Tipo, tu su Algiu esate superžmonės:) Žinai, religijas aš dabar asmeniškai studijuoju ir studijavau VU. Ir žinau, kad iš esmės religijas sukuria žmogus norėdamas išsisukti nuo Dievo. Evoliucijos jokios nėra. Tas pats šėtonas, tik jis prisitaiko prie laikmečio ir žmones klaidina vis įmantresniais metodais. Kalbi, Rimantai, apie "aukštą lygį", bet išties bijai atsakyti paprastai ir aiškiai, nes pats supranti, kad jokio aiškaus atsakymo ir nėra - yra tik, "virpesiai", "Mykolai" su minčių derintojais ir t.t. Žodžiu - tau pačiam patogi pasaka, bet realybėje pasakų nebūna.
Visiškai pritariu protobokštui, kuris apibūdino jūsų padėtį.

Sysas
2008-04-25 10:15:12



Bet mielas Sysai tu juk turi tą aiškų atsakymą, kurį ir kartoji čia be atovkpėvio. Ir tau pačiam tasai atsakymas ir yra atsakymas kaip dukart du ir aiškesnio tau šiuo metu nėra.O man tavasis atsakymas tikrai nėra atsakymas.O kas yra tavasis atsakymas ar kartais yra ne religija - tikėjimas, kurią kurį ir sukuria kaip pats sakei žmogus, tai yra žmogaus protas. O kaip ir dėka ko jis tai sukuria ir tai ką jis sukuria ar jau yra pabaiga ir galutinis taškas.Ir sukuria ir užrašo įrėmina tai kaip baiktinį ir galutinį produktą ,įkalina jį.Ir tau tau yra atsakymas nes tu stovi ant to paties laipto kaip tas , kuris tai ir užrašė.Ir bijai net ir pagalvoti, kad galbūt yra ne taip.Tu sakai , viename iš savo komentarų, kad Jėzus atėjo panaikinti visas religijas. Kaip gi tuomet atsitiko taip , kad viena išliko.Būtent tikėjimas religija, kad jis atėjo atpirkti savo mirtimi krauju tavo pomirtinio gyvenimo sielos pavidalu.

rimantas ( Kaunas )
2008-04-25 10:46:07



Mielas , aš ne visai taip sakiau. Aš sakiau, kad tu jau daugiau kaip metai forume, o klausi vis to paties ir to paties.Kai į šituos du tavo esminius klausimus šitame forume yra atsakyta prieš tris metus.Iratsakyto ir konkrečiose temose taip ir pavadintose ir šie atsakymai eina per visas forumo temas.Bet tu atsakymų neskaitai.Ir nebūtinai tau tie klausimai kyla ir ne vien tau jie yra esminiai.Bet dalykas tame, kad kas man yra atsakymas į tuos klausimus tau atsakymas nėra.Aš ir galiu paklausti to paties to ko ir klausi tu. O ir ne tik aš ir kiti žmonės. Ar patys bijantys paklausti , bet mes ir už juos paklausėme. Ir man tas Algimanto atsakymas taip kaip jis yra atsakytas tais žodžiais ir yra atsakymas į klausimą. Ir labai paparastais žodžiais.Ir kitiem gal tai ir bus atsakymas o gal ir ne. Kaip šiuo metu ir tau šie žodžiai nėra atsakymas.Juk salėje gali lektoriaus paskaitos klausyti keli šimtai žmonių. Ir kažkuris iš jų pakelia ranką ir užduoda lektoriui klausimą. Tas klausimas gal kirba galvoje ir kitų klausytojų, bet jie klausti gal tiesiog bijo. Ir tas , kuris klausia ,klausia ir už juos.Ir lektorius ima atsakinėti į tą klausimą savais žodžiais. Kuriem iš tų dviejų šimtų klausytojų tie lektoriaus žodžiai ir bus atsakymas į jų pateiktą klausimą. Tikrai ne visiem. gal net ir tam kuris ir uždavė klausimą tai nebus atsakymas. Bet kažkam nors vienam tie lektoriaus ištarti žodžiai ir bus atsakymas.Tai ar dabar tas lektorius turi atsakinėti taip, ką ir nori išgirsti klausiantysis ir tik tuomet tai bus atsakymas.O jeigu ne , jeigu jis nepajėgus priimti atsakymo ir jis skamba ne taip kaip jis tikisi ar tai reiškia , kad ir atsakymo nėra.Mes stovime ant skirtingo evoliucinio dvasinio išsivystymo laiptelio iš čia ir tas nesupratimas , kas yra atsakymas.Kas vienam yra suprantama ir aišku kitam tai neaišku visiškai.Kaip ir šiuo atveju ir tau.Tu norin išgirsti ką ir nori išgirsti ką esi pajėgus suvokti.Tuos tavo vadinamus paprastus žodžius. O būtent Jėzus yra gelbėtojas ,jis atpirko krauju nuodėmes ir tu esi išgelbėtas ir būssi prikeltas po mirties.Bet šitaip tie, kurių tu ir klausi neatsako ir net nesiruošia atsakyti jie tau atsako kitaip ir todėl tau jų atsakymai nėra atsakymai ir tu klausi vėl ir vėl to paties.I r gali būti ir taip, kad dar kelis šimtus metų vis klausi to paties.Tuo tarpu kai kitiem taip kaip yra atsakyta jiems tai jau bus atsakymai.Sysai tu klausi kaip paprastais žodžiais vaikui aiškinti visa tai . O kaip tu dabr jam aiškini ar taip kaip aiškini ir čia šitam forume. Kad Jėzus krauju nuplovė ir tavo vaiko nuodėmes ir jis dabar yra išgelbėtas , jeigu tik priima Jėzų kaip gelbėtoją būtent taip.Kiek tie tavo žodžiai yra tavo vaikui paprasti ir aiškūs.Geriau studijuok kas yra religijos , kaip jos atsiranda , kaip evoliucionuoja žmogaus prote, kieno įtakoje visa tai vyksta. Kaip atsiranda tikėjimas gyvenimu po vadinamosios mirties ir kaip atsiranda doktrina, kad būtent tam prisikėlimui reikalingas gelbėtojas ir būtent to gelbėtojo mirtis, kuri ir tikėjimas į tai ir užtikrina tavo prisikėlimą. Juk esi pedagogas sakai isoriją vaikam dėstei.Ir neliepiu aš tau skaityti visos Urantijos Knygos, aš tau sakiau skaityk forumo temas ir ten rasi ir klausimus ir atsakymus į juos , kuriuos ir tu keli. Dar kartą sakau tiem klausimam aptarti yra net atskiros temos.

rimantas ( Kaunas )
2008-04-25 09:07:16




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal