Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Mes visi galime betarpiškai bendrauti su TĖVU!

Mielieji, noriu su jumis pasidalinti siandienos savo patyrimu. Kaip jau ne karta rasiau- giedu baznycios chore. Pamokslu dzniausiai neklausau, per juos plepame :) Bet yra kunigu, kuriems tarsi issprusta tiesos zodziai- tokios tiesos, kokia as ja suprantu. Siandien girdziu kuniga sakant, kad kunigai yra tarpininkai ir tik jie turi rysi su Tevu. As daznai neiskenciu, neiskenciau ir dabar, pasakiau kaimynei, kad tai visiska nesamone.
Ir staiga isgirstu kuniga klausiant ar yra baznycioje bent vienas galintis taip bendrauti su Tevu- taip betarpiskai, kaip jis. As sakau, kad as galiu! Choristai ziuri pasimete, o kunigas vis klausineja, praso parodyti jam nors viena toki. Giedame prie vargonu, as garsiai sakau, kad as galiu ir keliu ranka. Kunigas manes turbut nemato :( Po keliu sekundziu jis sako, kad galime mes visi, kad galime kiekvienas is musu. Butent, sakau as apsidziaugusi- tai tiesos zodziai! Bet manau, kad niekas juo nepatikejo. Man smagu, nes as zinau, kad tai tiesa, bet ir liudna tuo paciu metu, kad sia tiesa kol kas mazai kas tiki. Bet man sis epizodas nepaprastai svarbus, net negaliu paaiskinti kodel. Patyriau toki dziaugsma, toki nora visus apkabint! Myliu jus visus labai labai!!!


Vita
2008-04-20 18:09:21

Komentarai

"Juk Kristus karta ir visiems laikams atliko misija ir apreiske savo Zodyje,kuris niekada nekinta.Per amziu amzius."
Kvaila mintis. O dar save vadina proto bokstu. Nera visatoje nieko stabilaus kol kas.Kai ji taps stabili - neliks jos pacios.

vedinam bezdalus
2008-04-25 08:47:36



1.nevadinkite ne vieno tevu,nes vienintelis tevas yra Danguje. 2.itiketi,tai reiskia isileisti Dieva i savo sirdi arba atverti jam sielos duris;aisku padarius atgaila savo sirdyje,nes mes nesame tapatus su Dievu. 3.baznycios ikurejas ir galva yra Jezus Kristus,negali but bet koks zmogus 4.daug pasaulyje dabar yra apreiskeju ir gelbetoju:kazkam kazkur Marija apsireiskia,mormonai savo knyga siulo,jehovos liudytojai Raselo fantazijos knyga siulo,dabar urantija kazkas sufantazavo. Mielieji na nebukime tokie naivus,kiek gi galima pasiduoti setono klaidinimams. Juk Kristus karta ir visiems laikams atliko misija ir apreiske savo Zodyje,kuris niekada nekinta.Per amziu amzius. neieskokite kazko naujo na nebuna stebuklu nebuna,jei atmesite Jezaus auka,ussidarys durys i amzinybe.Aciu,nepasiduokite klaidinancioms dvasioms.

proto bokstas
2008-04-24 21:05:12



aš sakiau "jei reikia". Patikėk, kartais reikia ir supykti, bet geriau kai tai būna retai. Pyktis nėra neapykanta, jis gali būti ir pozityvus. Mano pyktis ilgai netrunka. Apie neapykantą tai nesakiau kad noriu kažko neapkęsti, jos ir pats nejaučiu. Sveika tai ar ne, jau kitas klausimas.
*
O dėl to užsidarančio ciklo, kažkaip mano anas komentaras praslydo be atgarsio. Rimantai, jei vienintelis (kaip paminėta Algio) tavo tikslas bus tik išsaugoti savo niekingą gyvybę, tau šakės žinok.

Jonas
2008-04-24 17:07:47



Pykti ir neapkęsti yra nesveika, gali netgi kokią kūnišką ligą įsivaryti. :(

Jonui
2008-04-24 16:54:21



Rimantui ten skirta...

Sysas
2008-04-24 15:36:07



Įtikėjimo į tėtušį pasekmės išvis labai keistos, tarsi visai nebelieka/sumažėja jausmų, kaip koks zombis tampi ar narkomanas. Nei meilės, nei neapykantos, nei pykčio, nei skausmo, tik ta pati užsiciklinus beprasmybė... O aš noriu jausti tikrą meilę, jei reikia, noriu mokėti ir supykti, jei degina, turiu jausti skausmą, kad galėčiau atitraukti ranką... Norėdamas atleisti, turiu prieš tai jaustis pažeistas. Toks gyvenimas, Rimantai. Ar tu jau nebegyveni? Nereikia teorinių atsakymų, tiesiog atsakyk iš savo patirties. Ar ir ji tik teorinė?

Jonas
2008-04-24 15:17:22



Ar tu tyčiojies iš manęs, ar ką? Nejau to tėtis Algimantas moko?!
Paklausiau paprasto klausimo, o tu man tokį "paprastą" atsakymą -
"Kad išliktum, turi įtikėti į Dievą, nes būtent Jis suteikia prisikėlimą ĮTIKĖJUSIEMS.
Kad įtikėtum, turi atrasti DIEVĄ SAVYJE.
Kad atrastum Jį savyje, turi žinoti, KO IEŠKAI.
Kad žinotum, ko ieškai turi skirtis nuo beždžionės, kuri gyvena tik instinktais. Dėl to turi tyrinėti ne apribotą narvą, bet save ir beribę kūriniją, pasklindančią iš PIRMOJO ŠALTINIO IR CENTRO.
Kad tyrinėtum save ir kūriniją, turi žinoti, kas esi ir kokią vietą užimi kūrinijoje.
Kad žinotum, kas esi ir kokią vietą užimi kūrinijoje, turi užmegzti ryšį su Dievu.
Kad užmegztum ryšį su Dievu, turi suvokti, kad jis yra asmuo.
Kad suvoktum, kad jis yra asmuo, turi pajusti Jo gyvą Meilę savo viduje.
Kad pajustum Jo meilę savo viduje,, turi atsigręžti vėl į save. Ciklas užsidaro. Pajutęs šitą meilę, į visą aplinką pažvelgi nauju žvilgsniu. Tėvo Meilės žvilgsniu. Tu gimsti iš dvasios. Ir toliau šitą naująjį, dvasinį, savo aš ugdai tarnaudamas kūrinijai, atsidavęs Tėvo vedimui iš vidaus. Iki paskutinio atodūsio Urantijoje. O po prisikėlimo tą patį tęsi, tik aukštesniame, morontiniame, arba sielos, lygyje.
Štai ir visa gyvenimo, URANTIJOJE, PRASMĖ. "
Ir tai ne tavo, Rimantai, o Algimanto, pačiam gi nepatinka, kai aš Bibliją cituoju, tai manai, kad kai ilgai skaitysiu Urantiją ir tik taip atsakinėsiu? Vaikas manęs paklaus, o aš jam: "Žinai, sūneli - "Ciklas užsidaro", kai pasieksi morontinį lygį tada ir suprasi per Minties Derintojo energetinius virpesius..."
Pats sakai, kad jau aš prieš metus paklausiau, o tu vis neatsakai, tiesiai švieisiai, paprastai ir aiškiai. Gerai, gal per sunku į du klausimus tau atsakyt, todėl atsakyk tik į vieną, savais žodžiais;
KAS BUS SU TAVIM (su tavo siela) PO MIRTIES?

Sysas
2008-04-24 15:34:41



Rimantui,
Ačiu už atsakymą.
Vadinasi tavo gyvenimo tikslas yra - "mirtingojo įtikėjimo į Tėvo sūnystę ir tuo pačiu į visos Jo kurinijos brolystę pasekmė yra prisikėlimas.Ir ne tik tai tai visiškai kitoks dabartinis gyvenimas, kurį mirtingasi gyvena šitame fiziniame apvalkale,kurį žmogus vadina kūnu.Ir net jeigu nebūtų jokio prisikėlimo kartoju tai visiškai kitoks gyvenimas čia ir dabar."
Nepyk, bet aš visitek nelabai supratau, koks tavo gyvenimo tikslas? Kam tu gyveni? Kas bus su tavim po mirties?

Sysas
2008-04-24 11:49:45



Noriu pasvajoti apie visiskai kitoki gyvenima cia ir dabar net ir nesant, kaip Rimantas sako, prisikelimo, sita fizini apvalkala (ir ne tik savo, bet ir visu artimuju) dedu i spinta,- ir atpuola butinybe rupintis benzinu, nustoja veikti maisto perdirbimo cechas, nebereikia jokiu buto remonto darbu,- juk pagalvojus - absoliuciai visos amortizacines laiko ir energijos islaidos suryjamos butent kuno! Jis diktuoja absoliuciai viska iki smulkmenu. Butent jis ir yra tas laikas ir erdve, kurioje nesikdamas ilgiau neuzsibutum. Bet tu esi! Tu esi priverstas diena is dienos misti dulke ir nesvarbu, kad isiskaudo subine, o burna primena didele juoda ta pacia dulke besimegaujancia skyle, is kuriu pasirodo tu besas surestas visas! Ir tu nebeskiri jokiu pavidalu, nes visi jie yra vienas gigantiskas kunas, viena juoda ryjanti skyle ir salyga dievui buti. Kaip apgailetina, kaip nuostabu!

ziuziukas
2008-04-24 11:06:12



Na kuo tas Rimanto ar Algimanto gyvenimas skiriasi nuo kiekvienos kitos kuniskos butybes? Juk ir troskulys ima, ir salta istisus metus, ir mokescius moketi reikia...o gal jau visai atsijungete nuo bendros sistemos ir net internetu dykai naudojates, kaip dangaus pauksteliai??Vistik, kaip Asyzius sake? Broliui asilui ar ne asilo dalia?

toks pat
2008-04-24 10:21:25




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal