Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Mes visi galime betarpiškai bendrauti su TĖVU!

Mielieji, noriu su jumis pasidalinti siandienos savo patyrimu. Kaip jau ne karta rasiau- giedu baznycios chore. Pamokslu dzniausiai neklausau, per juos plepame :) Bet yra kunigu, kuriems tarsi issprusta tiesos zodziai- tokios tiesos, kokia as ja suprantu. Siandien girdziu kuniga sakant, kad kunigai yra tarpininkai ir tik jie turi rysi su Tevu. As daznai neiskenciu, neiskenciau ir dabar, pasakiau kaimynei, kad tai visiska nesamone.
Ir staiga isgirstu kuniga klausiant ar yra baznycioje bent vienas galintis taip bendrauti su Tevu- taip betarpiskai, kaip jis. As sakau, kad as galiu! Choristai ziuri pasimete, o kunigas vis klausineja, praso parodyti jam nors viena toki. Giedame prie vargonu, as garsiai sakau, kad as galiu ir keliu ranka. Kunigas manes turbut nemato :( Po keliu sekundziu jis sako, kad galime mes visi, kad galime kiekvienas is musu. Butent, sakau as apsidziaugusi- tai tiesos zodziai! Bet manau, kad niekas juo nepatikejo. Man smagu, nes as zinau, kad tai tiesa, bet ir liudna tuo paciu metu, kad sia tiesa kol kas mazai kas tiki. Bet man sis epizodas nepaprastai svarbus, net negaliu paaiskinti kodel. Patyriau toki dziaugsma, toki nora visus apkabint! Myliu jus visus labai labai!!!


Vita
2008-04-20 18:09:21

Komentarai

Sysai ,kodėl aš turėčiau pykti,kad tu kažko nesupranti.Reiškia skaityk dar kartą .I r Algimanto atsakymą ir širdimi skaityk ne protu ir pamatysi tą atsakymą.O viena iš įtikėjimo pasekmių yra ir pykčio nebuvimas.Tu gal paskyrk laiko susipažinimui su visomis forumo temomis ,ten labai dauk rasi atsakymų, nes dabar pats vis klausi tą patį per tą patį.Juk nuo pirmojo tavo užduoto klausimo praėjo tikrai jau ne metai, nesi forumo naujokas.

rimantas ( Kaunas )
2008-04-24 14:50:15



Taip Sysai, man asmeniškai Algimantas šituo atsako į tuos pačius klausimus , kurie kiekvienam iškyla , kaip jie iškilo ir tau.Papraščiau ir neatsakysi.Bet tu pacitavai ne visą komentarą .Tu aišku vistiek nori trumpiau.Tai atsakau mirtingojo įtikėjimo į Tėvo sūnystę ir tuo pačiu į visos Jo kurinijos brolystę pasekmė yra prisikėlimas.Ir ne tik tai tai visiškai kitoks dabartinis gyvenimas, kurį mirtingasi gyvena šitame fiziniame apvalkale,kurį žmogus vadina kūnu.Ir net jeigu nebūtų jokio prisikėlimo kartoju tai visiškai kitoks gyvenimas čia ir dabar.

rimantas ( Kaunas )
2008-04-24 09:59:03



Ciklas užsidaro, ir lieki ten kur buvai. Jei vienintelis tikslas bus tik išsaugoti savo niekingą gyvybę, tau šakės. Tas pats vartotojiškas egoizmas, tik dvasiniam lygmeny. Ieškok prasmingesnių tikslų.
"kas norės išsaugoti savo gyvybę, ją praras"

Jonas
2008-04-24 09:33:45



Rimantui,
Tai tu atsakysi tiesiai šviesiai, keliais žodžiais, o ne mistifikuotom fantastinėmis frazėmis, kaip pvz., "Kad žinotum, ko ieškai turi skirtis nuo beždžionės, kuri gyvena tik instinktais. Dėl to turi tyrinėti ne apribotą narvą, bet save ir beribę kūriniją, pasklindančią iš PIRMOJO ŠALTINIO IR CENTRO."?
Nori pasakyti, kad tai tavo tikslas?! O ar negalima papraščiau, aiškiau?
Prašau Rimantai tavęs, savais žodžiais atsakyk tik į du paprastus klausimus:
Koks yra tavo gyvenimo tikslas?
Kas bus su tavim po mirties?
Ačiu už kantrybę:)
Irenai,
Ačiu už tavo patarimus, bet esu tvirtai įsitikinęs tuo, kas manęs laukia po mirties. Tiesiog žinau, nes mano žinojimas remiasi faktais:)

Sysas
2008-04-24 09:37:00



Mielas Sysai,kai tu sakai , kad nei Algimantas , nei Petras taip ir neatsakė į du labai paparstus ir svarbius klausimus tai tik rodo , kad tu neskaitai jų komentarų ir visų forumo temų. Šitie tavo klausimai yra seniausiai jau atsakyti ir net konkrečiai ir temos tam buvo paskirtos , ir nebūtinai tose temose ir ten jie yra atsakomi, ir net tik svetainei ir forumui susikūrus.Taigi skaityk temas ir visas ir atidžiai. O dabar tau pagelbėsiu: "Gyvenimo tikslas yra VIENAS - išlikti po vadinamosios mirties, nes tik žmogus yra vienintelė planetoje esanti gyvybės kategorija, kuri yra prikeliama po mirties.
Kad išliktum, turi įtikėti į Dievą, nes būtent Jis suteikia prisikėlimą ĮTIKĖJUSIEMS.
Kad įtikėtum, turi atrasti DIEVĄ SAVYJE.
Kad atrastum Jį savyje, turi žinoti, KO IEŠKAI.
Kad žinotum, ko ieškai turi skirtis nuo beždžionės, kuri gyvena tik instinktais. Dėl to turi tyrinėti ne apribotą narvą, bet save ir beribę kūriniją, pasklindančią iš PIRMOJO ŠALTINIO IR CENTRO.
Kad tyrinėtum save ir kūriniją, turi žinoti, kas esi ir kokią vietą užimi kūrinijoje.
Kad žinotum, kas esi ir kokią vietą užimi kūrinijoje, turi užmegzti ryšį su Dievu.
Kad užmegztum ryšį su Dievu, turi suvokti, kad jis yra asmuo.
Kad suvoktum, kad jis yra asmuo, turi pajusti Jo gyvą Meilę savo viduje.
Kad pajustum Jo meilę savo viduje,, turi atsigręžti vėl į save. Ciklas užsidaro. Pajutęs šitą meilę, į visą aplinką pažvelgi nauju žvilgsniu. Tėvo Meilės žvilgsniu. Tu gimsti iš dvasios. Ir toliau šitą naująjį, dvasinį, savo aš ugdai tarnaudamas kūrinijai, atsidavęs Tėvo vedimui iš vidaus. Iki paskutinio atodūsio Urantijoje. O po prisikėlimo tą patį tęsi, tik aukštesniame, morontiniame, arba sielos, lygyje.
Štai ir visa gyvenimo, URANTIJOJE, PRASMĖ. "
Algimantas
2005-06-07 14:52


rimantas ( Kaunas )
2008-04-24 09:18:07



Vitai,
Atsakau į tavo klausimą - "O jums tai jauciasi skaitant Biblija?"
Nežinau ar jaučiasi, tiesiog mano gyvenimas radikaliai pasikeitė, kai aš priėmiau Kristų, kaip Gelbėtoją, o Bibliją skaitau ne dėl jaučiu ar nejaučiu, tiesiog skaitau, kaip dvasinį maistą, nuo kurio dvasinis žmogus stiprėja.
Tu gan keistai pasakei - "As nenuodemiauju :) Melavus esu, bet kartu su Tevo atradimu savyje gyvulinio ego zmoguje mazeja, mazeja ir manyje..."
Na nepyk, bet tu prieštarauji pati sau, sakai, kad nenuodėmiauji, ar melas nėra nuodėmė?!
Šv.Rašte parašyta - "Jeigu išpažįstame savo nuodėmes, Jis ištikimas ir teisingas, kad atleistų mums nuodėmes ir apvalytų mus nuo visų nedorybių. Jei sakome, kad nesame nusidėję, darome Jį melagiu, ir nėra mumyse Jo žodžio." (1Jn 1,9) Manai, kad Dievo Žodis nėra tiesa? Nei Algimantas, nei Petras man taip ir neatsakė į du labai paprastus ir svarbius klausimus:
1. Kokia tavo gyvenimo prasmė?
2. Kas bus su tavim po mirties?
Gal tu atsakysi? :)


Sysas
2008-04-23 23:32:32



O tu nenori pats isvysti? Juk lietuvio kantrybe tik nerangia kupra augina...

Petrui
2008-04-23 22:43:27



Būkite kantrūs ir neabejokite , Dievo Dvasia jus veda , jums vadovauja ir rodo kelią visuose jūsų veiksmuose .

Petras
2008-04-23 22:27:15



Ar zinai, kuo skiriesi nuo Kurejo? Esi paprasciausias vartotojas.

Petrui
2008-04-23 22:09:22



Mielas broli Sysai,kad iš anksto nebūtum nusiteikes prieštarauti visiems urantams ir viskam ką jie sako,tai žinotum atsakymus ne tik į tuos du klausymus,o gerai išstudijavęs UK knygą,atsakymą į tavo antrą klausymą gerai žinotum.Aš asmeniškai tau patarčiau kol kas neturėti tokių minčių,kad po mirties iškart pateksi į Roju,kartoju,iki Rojaus tavęs laukia kelialis tolimas,ir ne tik tavęs,mūsų visų.Tavo vietoje vien iš smalsumo, kas tavęs laukia po mirties,gerai išstudijuočiau UK knygą,tuomet nereikėtų laukti atsakymų iš kitų, pats gerai žinotus.
Su meile

IRENA
2008-04-24 08:32:15




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal