Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Mes visi galime betarpiškai bendrauti su TĖVU!

Mielieji, noriu su jumis pasidalinti siandienos savo patyrimu. Kaip jau ne karta rasiau- giedu baznycios chore. Pamokslu dzniausiai neklausau, per juos plepame :) Bet yra kunigu, kuriems tarsi issprusta tiesos zodziai- tokios tiesos, kokia as ja suprantu. Siandien girdziu kuniga sakant, kad kunigai yra tarpininkai ir tik jie turi rysi su Tevu. As daznai neiskenciu, neiskenciau ir dabar, pasakiau kaimynei, kad tai visiska nesamone.
Ir staiga isgirstu kuniga klausiant ar yra baznycioje bent vienas galintis taip bendrauti su Tevu- taip betarpiskai, kaip jis. As sakau, kad as galiu! Choristai ziuri pasimete, o kunigas vis klausineja, praso parodyti jam nors viena toki. Giedame prie vargonu, as garsiai sakau, kad as galiu ir keliu ranka. Kunigas manes turbut nemato :( Po keliu sekundziu jis sako, kad galime mes visi, kad galime kiekvienas is musu. Butent, sakau as apsidziaugusi- tai tiesos zodziai! Bet manau, kad niekas juo nepatikejo. Man smagu, nes as zinau, kad tai tiesa, bet ir liudna tuo paciu metu, kad sia tiesa kol kas mazai kas tiki. Bet man sis epizodas nepaprastai svarbus, net negaliu paaiskinti kodel. Patyriau toki dziaugsma, toki nora visus apkabint! Myliu jus visus labai labai!!!


Vita
2008-04-20 18:09:21

Komentarai


Va čia tai Vita pasakei auksinius žodžius ,,Bet visa tai neturi prasmės, jei nežinai kas esi ir kur eini.
Iš tiesų , kada nors žmogus , per visą savo gyvenimą , tikrai užduos sau tokį klausimą . Kokia mano gyvenimo prasmė ? Kas aš esu ir kur aš einu ? Ir bus labai liūdna išeiti , kai nežinosi nei kas tu esi , nei kur tu eini .



Petras
2008-04-23 22:05:09



Kaip tik tai, ko tu nezinai ir turi prasme, nes visa kita,- ne tavo nuopelnas:) Taciau kalba ne apie tai:))

Vitai
2008-04-23 21:54:01



Duda tikrai esu putus- klarneta :) Del talentu irgi nesiskundziu- TEVAS man dovanojo nebloga balsa. Bet visa tai neturi prasmes, jei nezinai kas esi ir kur eini.

Vita
2008-04-23 21:41:05



Tu labai talentinga ir tau labai gerai sekasi dūdą pūsti. Tu tikra šaunuolė.

Vitai
2008-04-23 21:16:41



Man Dievo zodis yra tai, kas veda mane i tiesa ir sviesa, o ne tai, kas klaidina
:)As nenuodemiauju :) Melavus esu, bet kartu su Tevo atradimu savyje gyvulinio ego zmoguje mazeja, mazeja ir manyje. Labai gereja gyvenimo kokybe, kaip jau daug kartu rasiau. Jauciu realius pokycius, esu geresne, ramesne. O jums tai jauciasi skaitant Biblija? Man nesijaute. O as dar net neperskaiciau Urantijos, tik kasdien, savo zodziais bendrauju su TEVU.

Vita
2008-04-23 21:02:30



Vita'i,
Jeigu Biblija jums neaški tai reiškia, kad ji klaidinga?
Aš mėgstu ir papriką ir ryžius:) Bet Dievo Žodis yra tiesa, ir tai nepriklauso ar Jis man patinka, ar ne. Nuodėmingam žmogui savaime aišku nepatiks tiesa, kad atpildas už nuodėmę mirtis.
Pvz., kad daugeliui dabar yra nesuprantama - santuoka, jiems geriau ir labiau patiktų gyventi amoraliai, t.y. nesusituokus, bet ar tai gerai?
Klausimas - "Manau, kad jau laikas pasidziaugti tuo, kas mums abiems priimtina- ir t.t... O kaip jums atrodo?"
Atsakau, man įstatymas yra priimtinas, nes aš priėmiau Kristų, kitaip "nezudyk, nemeluok, nevok" man atneštų mirtį.
Norėčiau ir tavęs paklausti:
ar tu nenuodėmiauji?
ar niekada nesi sumelavus?


Sysas
2008-04-23 13:54:39



Jus visa laika cituojate knyga, kuri man asmeniskai yra neaiski ir nieko jau nebeduoda. Tai kas ten parasyta jau seniai apkerpejo, apmusojo ir pazaliavo. Bet suprantu, kad ji jums svarbi. Tai labai gerai jums. O man gerai tai, kas man yra tikra- TEVO ATRADIMAS SAVYJE. Cia iskyla dilema. Jus teigiate, kad esate teisus, o tai, kas svarbu man- tai nuo nelabojo (kurio nera). Supaprastinu: gal as nevalgau paprikos, o jus ja megstate, nors jums netinka ryziai, kuriuos as dievinu, bet is esmes- be valgio abu apsieiti negalime.
Manau, kad jau laikas pasidziaugti tuo, kas mums abiems priimtina- nezudyk, nemeluok, nevok ir t.t... O kaip jums atrodo? (Sysui)

Vita
2008-04-22 23:25:21



pats Jezus Kristus pasake:niekas nenueina pas teva kitaip kaip per mane

na atsibusk Vita
2008-04-22 21:52:10



Vitai,
matau, kad tu norėtum, kad mes žmonės turėtume vieną Dievą, kad būtų taika, visi mylėtų ir t.t...Bet ralybėje to nėra. Apsidairyk aplink, stebėk žmones ir save, pamatysi, kad taip nėra. Problema, kad žmonės garbina skirtingus dievus. Jei žmogus nenori nusižeminti prieš Gyvąjį Dievą ir priimti Jo meilę, t.y. patikėti, kad išgelbėjimas yra per Kristų, tai jo dievas nėra Tikrasis Dievas.
Jėzus sakė: "Jūsų tėvas - velnias, ir jūs norite vykdyti savo tėvo troškimus. Jis nuo pat pradžios buvo žmogžudys ir nesilaikė tiesos, nes jame nėra tiesos. Kalbėdamas melą, jis kalba, kas jam sava, nes jis melagis ir melo tėvas. O kadangi Aš kalbu tiesą, jūs netikite manimi." (Biblija, Jn 8,45)


Sysas
2008-04-22 13:58:21



Mielieji, nera skirtingu Dievu- jusu Dievo ar Algimanto Tevo, mano Dievo, ar musulmonu Dievo. YRA MUSU VISU DIEVAS TEVAS, kuris jau yra mumyse. JAM NESVARBU ka apie JI galvojate, JIS suteike mums ta teise, apdovanodamas laisvu pasirinkimu ir asmenybes dovana. Taip pat JIS mums padovanojo savo dalele- Minties Derintoja. Tevas myli mus visus vienodai, veikia mumyse visuose vienodai- tiek, kiek mes jam leidziame, atsiverdami jam.
Man svarbu kaip as ji suprantu, nes as ji realiai patiriu vis labiau. Ir tai nera euforija ar iliuzija. Iliuzija yra musu visu skirtingumas, nes visi mes esame VIENA, nesvarbu, kad einame skirtingais keliais ir turime skirtingas nuomones apie viska, net ir apie TEVA :)

Vita
2008-04-22 13:40:23




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal