Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Mes visi galime betarpiškai bendrauti su TĖVU!

Mielieji, noriu su jumis pasidalinti siandienos savo patyrimu. Kaip jau ne karta rasiau- giedu baznycios chore. Pamokslu dzniausiai neklausau, per juos plepame :) Bet yra kunigu, kuriems tarsi issprusta tiesos zodziai- tokios tiesos, kokia as ja suprantu. Siandien girdziu kuniga sakant, kad kunigai yra tarpininkai ir tik jie turi rysi su Tevu. As daznai neiskenciu, neiskenciau ir dabar, pasakiau kaimynei, kad tai visiska nesamone.
Ir staiga isgirstu kuniga klausiant ar yra baznycioje bent vienas galintis taip bendrauti su Tevu- taip betarpiskai, kaip jis. As sakau, kad as galiu! Choristai ziuri pasimete, o kunigas vis klausineja, praso parodyti jam nors viena toki. Giedame prie vargonu, as garsiai sakau, kad as galiu ir keliu ranka. Kunigas manes turbut nemato :( Po keliu sekundziu jis sako, kad galime mes visi, kad galime kiekvienas is musu. Butent, sakau as apsidziaugusi- tai tiesos zodziai! Bet manau, kad niekas juo nepatikejo. Man smagu, nes as zinau, kad tai tiesa, bet ir liudna tuo paciu metu, kad sia tiesa kol kas mazai kas tiki. Bet man sis epizodas nepaprastai svarbus, net negaliu paaiskinti kodel. Patyriau toki dziaugsma, toki nora visus apkabint! Myliu jus visus labai labai!!!


Vita
2008-04-20 18:09:21

Komentarai

Saunuole, Vita. Zinau ka tai reiskia,as tylejau, kai mano drauges kalbejo mamos malda ir tada pasakiau, kad as jau metai laiko garbinu tik TEVA ir paprasiau sukalbeti Garbe Dievui Tevui... ir ant galo paminejau Jezu Kristu ir Sventaja Dvasia-Motina Nebadonija...buvo saunu, kai kas supyko, o as tik pasakiau, kad jau laikas zinoti daugiau.:)

rita
2008-04-20 20:19:33



Aciu, miela Irena uz grazius zodzius. Dziaugsmas nepalieka manes visa diena. Zinau, kad si busena gali testis visada ir to sieksiu stiprindama rysi su Tevu.
Esu nepaprastai dekinga visiems, kas dalinasi savo gyvenimu, savo patyrimais, savo tiesa. Nors retai atsakau tiems su kuriais esu visa sirdimi, man atodo, kad ir be zodziu aisku, kad einame greta. Bet dar labiau esu dekinga tiems, kuriems nepritariu- jus padejote man, padejote priestaraudami, nerimdami, nepritardami. Per jus savo tiesas sustiprinau. Ir, aisku, nepaprastai esu dekinga Algimantui ir visiems kas padejo si foruma sukurti, o taip pat ir savo antrai pusei, kuris padejo si foruma atrasti. Ir TEVUI uz nepaliaujama meiles ir pasitikejimo srauta. Uz visas dovanas, uz visus ir uz viska- ACIU!!!

Vita
2008-04-20 19:49:07



Miela Vita,sveikinu tave su pirma pergale,pirmiausia,tu nugalėjai save.Viešai paliūdijai TĖVĄ sąvyje,todel ir patyriai džiaugsmą.Tiesiog tapai pavyzdžiu.
Su meile

IRENA
2008-04-20 18:49:27



tarpininkas tarp Dievo ir zmogaus yra Jezus Kristus,kuris ir pasake:niekas nenueina pas teva kitaip negu per mane

tikintysis
2008-04-21 15:18:22




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal