Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Klausimai iš Urantijos Knygos

Mano mielieji, kokių tik turite klausimų iš Urantijos Knygos, klauskite ir aš jums paaiškinsiu šitoje temoje. Todėl čia gali būti įvairiausi klausimai, kurie jums kilo skaitant Urantijos Knygą ir į kuriuos norėtumėte gauti atsakymą, kad jis padėtų jums geriau suvokti skaitomą Urantijos Knygą ir jos sąsajas su mūsų kasdienybe arba su mūsų ateitimi po prisikėlimo.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2008-04-29 21:47:32

Komentarai

Koks yra Tėvo vardas?

Sinte
2013-05-05 19:56:56



Studijavau ilgai Bibliją. Mano supratimu ten teigiama, kad tik gyvas įtikėjimas, o ne įstatymas svarbu. Romiečiams 4:14 'jei paveldėtojai tebūtų tie, kurie remiasi įstatymu, tai tikėjimas taptų tuščias, o pažadas liktų bevertis'. Mano manymu apreiškimas Biblija tik senesnis apreiškimas. O Urantija naujesnis. Ar teisingai galvoju?

Sinte
2013-05-05 19:54:02



Mielieji, Paulius Viešpačiu vadino JĖZŲ.
Pauliaus laiškas efeziečiams:
1."Paulius, Dievo valia Kristaus Jėzaus apaštalas, šventiesiems, gyvenantiems Efeze, ištikimiesiems Kristuje Jėzuje. 2.Malonė ir ramybė jums nuo Dievo, mūsų Tėvo, ir VIEŠPATIES JĖZAUS KRISTAUS."
3."Garbė Dievui, mūsų VIEŠPATIES JĖZAUS KRISTAUS Tėvui..."

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-05-05 19:29:31



Koks yra Viešpaties vardas?

Sinte
2013-05-05 17:12:06



Pasaulio kaip PLANETOS pabaigos - sugriuvimo, sudužimo nebus jokio. Tuo tarpu bus MILŽINIŠKŲ STICHINIŲ NELAIMIŲ-GAMTOS KATASTROFŲ-KATAKLIZMŲ pasireiškimai.
ŽMOGUS DABAR GYVENA PRIEŠ ROJAUS TREJYBĖS VALIĄ, IR JO SUKURTOS INSTITUCIJOS, VIETOJE TO, KAD PADĖTŲ ŽMONĖMS GYVENTI, YRA VISOS PERSUNKTOS SAVANAUDIŠKUMO IR APGAULĖS, TODĖL VISA TOKIA CIVILIZACIJA TURĖS IŠNYKTI.
Dabar žmonija yra tik težengianti į šitą pusę, ji dar net neįžengė į tokį sukrėtimų prieangį. Todėl tie politikai, politologai, ekonomistai, kurie kalba apie įveiktą KRIZĘ, patys nesuvokia, ką jie kalba, NES KRIZĖ DAR NET NEBUVO PRASIDĖJUSI. O JI TIKRAI BUS, KADANGI PRIIMANTYS EKONOMINIUS, POLITINIUS, FINANSINIUS SPRENDIMUS MŪSŲ DVASIOS BROLIAI IR SESĖS NET NENORI GIRDĖTI KĄ KALBU AŠ, JIE IGNORUOJA MANO JIEMS SAKOMUS PERSPĖJIMUS, TODĖL TIKRAI JIE NETURĖS KUO PASITEISINTI PRIEŠ ROJAUS TREJYBĘ, KAD NIEKAS JIEMS NEBUVO SAKĘS, KAD JIE NIEKO NEŽINOJO, TODĖL JŲ SPRENDIMAI BUVO GRINDŽIAMI GERAIS NORAIS, BET JIE NESUPRANTA, KĄ JIE PADARĖ NE TAIP, KAD VISKAS SUBYRĖJO - FINANSAI, EKONOMIKA, POLITIKA, MOKYKLA, ŠEIMA, DRAUGYSTĖ, TARPUSAVIO SANTYKIAI, IR JIE JAU TAPO TIESIOG NEBEREIKALINGI.
Šitaip jie iš ką tik buvusių materialiai turtingiausių, įtakingiausių, ir galingiausių tapu NIEKUO.
URANTAI, BUVĘ JŲ VERTINIMU NIEKUO, TAPO VISKUO.
PIRMASIS TAPO PASKUTINIUOJU, PASKUTINYSIS TAPO PIRMUOJU.
RETAS KURIS TARIA VIEŠPATIES VARDĄ TURI JĮ SAVO ŠIRDYJE, IR JUO GYVENA.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-05-04 22:16:19



Kas yra pasaulio pabaiga? Ar tai žmonijos sukrėtimas?

Sinte
2013-05-04 20:39:55



Kai žmoniją apims sukrėtimai, jie išgaruos kaip dūmas. Ar tai reikia suprast tiesiogiai? Ką reiškia išgaruos? Ar jau prasidėjo žmonijos sukrėtimas? Ar dar tik prasidės? Ačiū

Sinte
2013-05-04 20:36:08



Mielieji, Sūnus Arbitras, Mondžoronsonas, per artimiausius ŠEŠIASDEŠIMT metų nepasirodys, ir tai ne dėl to, kad neturėtų ką veikti, ar nenorėtų ateiti jau dabar, bet dėl to, kad žmonija yra perdaug užsiėmusi savo savanaudiškų interesų puoselėjimu, ir jo tiesiog neatpažintų, jam net nebūtų su kuo dirbti.
BŪTENT DĖL TO AŠ IR RENGIU KELIĄ JO ATĖJIMUI, RENGDAMAS DVASINIUS MOKYTOJUS, KAD NORS KEIK PAKILTŲ DVASINIS LYGIS, IR ĮŽVALGA.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-05-02 17:18:53



Gerb. Algimantai, ar Jūs buvote sutikęs Mondžoronsoną. Ar jis jau buvo Lietuvoje? Ar kas nors kitas jį buvo sutikęs? Ar tai įmanoma? Su meile

Sinte
2013-05-02 13:40:45



Labai ačiū Algimantui. Supratau. Su meile

Sinte
2013-05-02 13:35:06




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal