Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Klausimai iš Urantijos Knygos

Mano mielieji, kokių tik turite klausimų iš Urantijos Knygos, klauskite ir aš jums paaiškinsiu šitoje temoje. Todėl čia gali būti įvairiausi klausimai, kurie jums kilo skaitant Urantijos Knygą ir į kuriuos norėtumėte gauti atsakymą, kad jis padėtų jums geriau suvokti skaitomą Urantijos Knygą ir jos sąsajas su mūsų kasdienybe arba su mūsų ateitimi po prisikėlimo.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2008-04-29 21:47:32

Komentarai

Jėzus negalėjo per tokį trumpą laiką perteikti tokios žydus akinančios šviesos, kad jie net VIENO TĖVO, KURIS MYLI VISUS VIENODAI, TIEK ŽYDUS, TIEK PAGONIS, sampratos niekaip negalėjo suprasti, ir jo evangeliją iškraipė. Pauliaus, kuris niekada nebendravo su Jėzumi, pastangų dėka buvo sukurta IŠKRAIPYTA evangelija, pakeitusi Jėzaus gerąją NAUJIENĄ - DIEVO TĖVYSTĘ, ŽMONIŲ BROLYSTĘ - į Jėzus yra Viešpats, jis prisikėlė, įsteigė bažnyčią, ir yra vyriausias kunigas, o bažnyčios bendruomenės nariai yra broliai ir sesės tarpusavyje. Taip vietoje TĖVO, CENTRINIU ASMENIU tapo JĖZUS, kai jis savęs šitaip niekada nebuvo pateikęs nė vienam žmogui.
Tad Jėzui dar aiškinti savo mokiniams, net ir apaštalams, visiškai naujas tiesas apie ROJAUS TREJYBĘ būtų buvęs visiškai bergždžias reikalas, ir tai būtų dar daugiau sujaukę jų protą.
Tuo tarpu Jėzus savosios misijos metu Urantijoje demonstravo savo visatai, kaip vykdyti TĖVO valią mirtingojo pavidalu, nes kitų aritmetinių Rojaus Trejybės narių kombinacijų valią jis jau buvo vykdęs kitų - ankstesnių - ŠEŠIŲ savęs padovanojimo metu kitais savo sukurtų tvarinių pavidalais.
Dar daugau, mes - URANTAI - garbiname ROJAUS TREJYBĘ PATYS PIRMIEJI VISOJE KŪRINIJOJE DAR BŪDAMI MATERIALIU PAVIDALU, KAI IKI ŠIOL TAS BUVO DAROMA TIK ROJUJE, NES MES PRADĖJOME NAUJĄJĮ VISATOS AMŽIŲ, ESAME JO TIK IŠTAKOS, BE KURIŲ NEGALI BŪTI IR VISOS KŪRINIJOS NAUJOJO VISATOS AMŽIAUS.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-05-01 21:40:44



Kodėl Jėzus Kristus, būdamas įsikūnijęs, niekada nesikreipė į Rojaus trejybę. O tik į Tėvą.

Sinte
2013-05-01 12:02:19



Miela Irena, ne, tai NĖRA priežasties-veiksmo-pasekmės DĖSNIS, tai liudija, kad Begalinės Dvasios dvasiniai palikuonys mūsų visatoje NESUTEIKIA TOKIO NEIŠTVERIAMO SMŪGIO, JEIGU YRA GYVAS RYŠYS SU KŪRĖJU - ROJAUS TREJYBE. Tai ir paliudija MŪSŲ KENTĖJIMO laipsnį, ar jis toks neištveriamas, ar priešingai, toks menkas, nes iš tikrųjų KANČIAS žmogus PADAUGINA SAU PATS, GYVENDAMAS BE ROJAUS TREJYBĖS, NORS KASDIENYBĖS SITUACIJA YRA TOKIA PATI TIEK ĮTIKĖJUSIAM, TIEK NEĮTIKĖJUSIAM. Todėl tie, kurie gyvena Lietuvoje, turi panašią aplinką, nesvarbu, kur būtų jo ar jos būstas – kaime, mieste, Lietuvos pakraštį ar vidurį, gerame name ar prastame name – vis tiek jis ar ji yra tos pačios Lietuvos tamsos įtakoje. Tačiau tas, kuris gyvena su Rojaus Trejybe, ir JAUČIA TO VADINAMOJO KŪJO SMŪGĮ DAUG ŠVELNIAU NEGU TAS, KURIS GYVENA BE ROJAUS TREJYBĖS, NORS MATERIALIOS SĄLYGOS GALI BŪTI DAUG GERESNĖS BŪTENT PASTAROJO.
Jūs tik pažvelkite aplink save, kiek yra TOKIŲ mūsų dvasios brolių ir sesių, kurie NEMATO APGAULĖS, NEMATO BLOGIO VEIKSMŲ TIEK IŠ VALDŽIOS PUSĖS, TIEK IŠ DARBDAVIŲ PUSĖS TOL, KOL JŲ ASMENIŠKAI NEPALIEČIA TOKS NETEISINGUMAS, TUO TARPU, KADA TAI JUOS PALIEČIA ASMENIŠKAI, TADA JIE IMA DEJUOTI, KOKS SUNKUS JŲ GYVENIMAS, KOKIA BRANGI ELEKTRA, KOKS BRANGUS ŠILDYMAS, O PER RINKIMUS VĖL RENKA TUOS PAČIUS ŽMONES Į VALDŽIĄ. Tai iš kur gi valdžia be gyvo BENDRADARBIAVIMO SU ROJAUS TREJYBE galės pakeisti padėtį Lietuvoje nors per nago juodymą? Aišku, kad nepakeis.
Dar daugiau, PADĖTIS TIEK LIETUVOJE, TIEK PASAULYJE TIK BLOGĖS, KOL VALDŽIOJE BUS NUSIGRĘŽĘ NUO ROJAUS TREJYBĖS POLITIKAI, kol verslą kurs VERSLININKAI BE ROJAUS TREJYBĖS, kol mokykloje neįsileis MOKYTOJŲ, GARBINANČIŲ ROJAUS TREJYBĘ PRIEŠ KIEKVIENĄ PAMOKĄ, KOL ŠEIMOJE TĖVAI NEGARBINS ROJAUS TREJYBĖS DRAUGE SU VAIKAIS KASDIEN – IR RYTE, IR VAKARE. Tai kas gi tuomet suduoda TOKĮ KŪJO SMŪGĮ visuomenei ir individui, ar Begalinės Dvasios mylintys ir gailestingi vaikai, ar būtent nusigręžusių nuo Rojaus Trejybės mūsų dvasinių brolių ir sesių NEIŠMINTINGI IR SAVANAUDIŠKI sprendimai ir jų siekiai juos įgyvendinti. Begalinės Dvasios vaikų mums formuojma aplinka atitinka ROJAUS TREJYBĖS EVOLIUCINĮ PLANĄ, O MES JĮ NUOLAT IR VISĄ LAIKĄ JĮ IŠKRAIPOME, tai jau mūsų pačių kūjo smūgis.
Tačiau ĮTIKĖJĘS ir drauge su Rojaus Trejybe gyvenantis ir tokius evoliucinių kilpų smūgius ištveria daug ramiau ir lengviau negu jų neįtikėję dvasiniai broliai ir sesės. Tačiau įtikėję mato daug SKVARBIAU KITŲ SAVO DVASINIŲ BROLIŲ IR SESIŲ SKLEIDŽIAMĄ NETEISINGUMĄ. Taip pat jie mato ir TIKRĄJĄ IŠEITĮ iš tokios BLOGIO padėties. Todėl jų gilesnis aplinkos smūgių supratimas - tai nėra AIMANAVIMAS, KAIP SUNKU GYVENTI, O PRIEŠINGAI - AKTYVUS BLOGIO NUGALĖJIMAS GĖRIU, nurodant išeitį per ATSIVĖRIMĄ ROJAUS TREJYBEI IR ATRADIMĄ ROJAUS TREJYBĖS SAVYJE, ko visiškai nesupranta NEĮTIKĖJĘ, net ir Urantijos Knygą skaitinėjantys mūsų dvasios broliai ir sesės, IR BŪRTENT DĖL JŲ NEĮTIKĖJKIMO IR KYLA tokie smūgiai, nors jie ir teigia – MATYKIME APLINKĄ TEIGIAMU ŽVILGSNIU. TAI BIJANTYS SMŪGIŲ IR SAVE APGAVĘ IR NEĮTIKĖJĘ MŪSŲ DVASINIAI BROLIAI, PASYVIAI LAUKIANTYS PAGALBOS IŠ AUKŠČIAU, O PATYS ROJAUS TREJYBEI UŽDARĘ VISAS SAVO VIDINES DURIS.
ARGI JĖZUS SKUNDĖSI, KAD JAM PER SUNKUS GYVENIMAS? NE, NIEKADA. BET GI JIS ATVIRAI ĮVARDINO BLOGĮ, IR PLIEKĖ FARIZIEJUS - TO METO VADINAMĄJĮ VISUOMENĖS ELITĄ - IR VADINO JUOS VEIDMAINIAIS, BESIRŪPINANČIAIS TIK SAVIMI, ŠVEIČIANČIAIS TIK SAVO IŠORĘ, KAD BLIZGĖTŲ, KAI JŲ VIDUS PILNAS PURVO, LYGINO JUOS SU IŠ IŠORĖS IŠBALTINTOMIS KAPAVIETĖMIS, O VIDUJE PILNOMIS NEGYVŲ ŽMONIŲ KAULŲ IR PURVO.

ĮSISKAITYKITE IR MĄSTYKITE:
[1907-02 ir toliau]
“Nors savo valdovus jūs ir turėtumėte gerbti ir savo mokytojams turėtumėte rodyti gilią pagarbą, bet nė vieno žmogaus neturėtumėte vadinti Tėvu dvasine prasme, nes yra tiktai vienintelis, kuris yra jūsų Tėvas, net pats Dievas. Taip pat ir į savo sielos brolius karalystėje jūs neturėtumėte žiūrėti iš aukšto. Prisiminkite, aš jus mokiau, jog tas, kuris nori būti didžiausias tarp jūsų, turėtų tapti visų tarnu. Jeigu jūs drįstate aukštinti save prieš Dievą, tai jūs tikrai būsite pažeminti; tačiau kas tik iš tiesų nusižemina, tas tikrai bus išaukštintas. Savo kasdieniame gyvenime siekite ne savo paties šlovinimo, bet Dievo šlovės. Protingai pažabokite savo paties norus, kad atsiduotumėte Tėvo danguje valiai.
“Supraskite mano žodžius teisingai. Aš nejaučiu pykčio šitiems vyriausiesiems šventikams ir valdovams, kurie net ir dabar stengiasi mane sunaikinti; aš neturiu piktos valios šitų raštininkų ir fariziejų atžvilgiu, kurie mano mokymus atstumia. Aš žinau, kad daugelis iš jūsų slapta tiki, ir aš žinau, kad savo ištikimybę karalystei jūs išpažinsite atvirai tada, kada ateis manoji valanda. Bet kaip pasiteisins jūsų rabinai, kadangi jie atvirai pareiškia, kad kalbasi su Dievu, o tada išdrįsta atstumti ir sunaikinti tą, kuris ateina pasauliams apreikšti Tėvą?
“Vargas jums, raštininkai ir fariziejai, veidmainiai! Jūs norite dangaus karalystės duris užtrenkti prieš nuoširdžius žmones tiktai dėl to, kad jie yra neišmokyti to, ko mokote jūs. Jūs į dangaus karalystę įeiti atsisakote ir tuo pačiu metu darote viską, kas yra jūsų galioje, kad užkirstumėte kelią į ją patekti ir visiems kitiems. Jūs stovite nusisukę nuo išgelbėjimo durų ir kovojate prieš visus tuos, kurie į ją patekti nori.
“Vargas jums, raštininkai ir fariziejai, veidmainiai, kokie jūs esate! nes jūs iš tikrųjų keliaujate žeme ir jūra, kad priverstumėte žmogų tikėjimą pakeisti, ir kada jums tai pavyksta, tada jūs nepasitenkinate tol, kol nepadarote jo dvigubai blogesnio už tą, kai jis buvo kaip pagonio vaikas.
“Vargas jums, vyriausieji šventikai ir valdovai, kurie pasiglemžiate vargšų nuosavybę ir reikalaujate didelių mokesčių iš tų, kurie nori tarnauti Dievui taip, kaip jų manymu liepė Mozė! Jūs tie, kurie atsisakote parodyti gailestingumą, ar galite jūs tikėtis gailestingumo būsimuosiuose pasauliuose?
“Vargas jums, veidmainiai mokytojai, akli vadovai! Ko galima tikėtis iš tokios nacijos, kada aklas veda aklą? Jie abu įkris į sunaikinimo duobę.
“Vargas jums tiems, kurie veidmainiaujate, kada duodate priesaiką! Jūs esate apgavikai, kadangi mokote, jog žmogus gali prisiekti šventykla ir savo priesaiką gali sulaužyti, bet tas, kuris šventykloje šitaip prisiekia auksu, tai turi likti susaistytas ir toliau. Jūs visi esate kvailiai ir akli. Jūs net ir savojo nesąžiningumo atžvilgiu nesate nuoseklūs, nes kas gi yra didesnis, tas auksas ar toji šventykla, kuri tariamai tą auksą pašventino? Jūs taip pat mokote, kad jeigu žmogus prisiekia altoriumi, tai nieko nereiškia; bet, jeigu jis prisiekia ta dovana, kuri yra ant šio altoriaus, tada jis tikrai bus laikomas skolininku. Vėl, argi jūs esate akli tiesai, nes kas gi yra didesnis, toji dovana ar tas altorius, kuris pašventina tą dovaną? Kaip gi jūs galite pateisinti tokią veidmainystę ir nesąžiningumą dangaus Dievo akivaizdoje?
________________________________________
[1908]▼

“Vargas jums, raštininkai ir fariziejai ir visi kiti veidmainiai, kurie pasirūpinate, kad dešimtinę sumokėtumėte mėtomis, anyžiais, ir kmynais ir tuo pačiu metu ignoruojate įstatymo svaresnius dalykus – įtikėjimą, gailestingumą, ir teisingumą! Protingu mastu, jūs turėjote daryti viena, bet turėjote nepalikti ir taip, kad būtų nedaroma ir kita. Jūs iš tiesų esate akli vedliai ir kvaili mokytojai; jūs išspjaunate uodą, o prarijate kupranugarį.
“Vargas jums, raštininkai, fariziejai, ir veidmainiai! kadangi jūs skrupulingai šveičiate taurės ir lėkštės išorę, bet viduje tebelieka lupikavimo, piktnaudžiavimo, ir apgaulės purvas. Jūs esate dvasiškai akli. Argi jūs nesuvokiate, kaip būtų daug geriau iš pradžių išvalyti taurės vidų, o tada tai, kas teka per viršų, pats nuplautų ir išorę? Jūs, piktybiškai paskendę nuodėmėje! savuosius religijos išorinius vaidinimus jūs paverčiate tokiais, kad jie atitiktų jūsų aiškinamą Mozės įstatymo raidę, tuo tarpu jūsų pačių sielos yra nugrimzdusios į sąmoningą piktybinį blogį ir pilnos žmogžudysčių.
“Vargas jums visiems tiems, kurie atstumiate tiesą ir paniekinate gailestingumą! Daugelis iš jūsų yra kaip išbaltintos kapavietės, kurios iš išorės atrodo gražios, bet viduje yra pilnos negyvų žmonių kaulų ir visokiausių nešvarumų. Taip ir jūs tie, kurie sąmoningai atstumiate Dievo patarimą, iš išorės žmonėms atrodote šventi ir teisingi, bet iš vidaus jūsų širdys yra pripildytos apgaulės ir piktybinio blogio.
“Vargas jums, veidmainiai nacijos vedliai! Štai ten jūs pastatėte paminklą nukankintiems senovės pranašams, nors patys rezgate sąmokslą, kaip sunaikinti tą, apie kurį kalbėjo jie. Jūs išpuošiate teisingųjų kapus ir patys save liaupsinate, kad, jeigu jūs būtumėte gyvenę savo tėvų dienomis, tai tų pranašų nebūtumėte nužudę; ir tada tokio teisuoliško mąstymo akivaizdoje jūs rengiatės nužudyti tą, apie kurį kalbėjo tie pranašai, Žmogaus Sūnų. Kadangi jūs patys darote šiuos dalykus, tai jūs esate liudininkai patys sau, kad esate nedori sūnūs tų, kurie nužudė tuos pranašus. Eikite, tuomet, ir pripilkite savo pasmerkimo taurę iki kraštų!
“Vargas jums, blogio vaikai! Jonas iš tiesų jus teisingai vadino angių palikuonimis, o aš gi klausiu, kaip gi jūs galite išvengti to nuosprendžio, kurį Jonas paskelbė jums?
“Bet net ir dabar aš jums siūlau savojo Tėvo vardu gailestingumą ir atleidimą; net ir dabar aš siūlau amžinosios bičiulystės mylinčią ranką. Manasis Tėvas pasiuntė jums tuos išminčius ir tuos pranašus; vienus jūs persekiojote, o kitus nužudėte. Tada pasirodė Jonas, skelbiantis apie Žmogaus Sūnaus atėjimą, ir jį jūs sunaikinote po to, kada daugelis jo mokymu patikėjo. O dabar gi jūs rengiatės pralieti daugiau nekalto kraujo. Argi jūs nesuvokiate, jog siaubingoji atsiskaitymo diena ateis, kada visos žemės Teisėjas iš šitos tautos pareikalaus atsiskaitymo už tai, kaip jie atstūmė, persekiojo, ir sunaikino šiuos dangaus pasiuntinius? Argi jūs nesuprantate, kad jūs turite atsiskaityti už visą šitų teisingųjų kraują, pradedant pirmuoju nužudytu pranašu ir baigiant tarp šventyklos ir altoriaus nužudyto Zakarijo laikais? Ir jeigu jūs ir toliau eisite blogio keliais, tai šito atsiskaitymo gali būti pareikalauta būtent iš šitos pačios kartos.
“O Jeruzale ir Abraomo vaikai, jūs tie, kurie negyvai akmenimis užmėtėte tuos pranašus ir nužudėte tuos mokytojus, kurie buvo atsiųsti jums, net ir dabar aš norėčiau surinkti tavo vaikus, kaip višta surenka savo viščiukus po savuoju sparnu, bet šito nenorite jūs!
“Ir dabar aš jus palieku. Jūs išgirdote manąją žinią ir priėmėte savąjį sprendimą. Tie, kurie patikėjo manąja evangelija, net ir dabar yra saugūs Dievo karalystėje. Jums tiems, kurie nusprendėte Dievo dovaną atstumti, aš sakau, kad daugiau jūs manęs nebepamatysite mokančio šventykloje. Manasis darbas jums yra padarytas. Žiūrėkite, dabar aš išeinu su savo vaikais, o jūsų namai lieka jums apleisti!”
Ir tada Mokytojas linktelėjo savo pasekėjams, kad iš šventyklos išeitų.
________________________________________
Taigi, mano mylimieji, drauge su Rojaus Trejybe siekite BEGALINĖS DVASIOS PALIKUONIŲ MUMS SKIRIAMO GAILESTINGUMO IR TEISINGUMO MINKŠTO KŪJO SMŪGIAVIMO, KURIS MUMS SUTEIKIA NAUJŲ PATYRIMŲ, NAUJŲ IŠŠŪKIŲ, FORMUOJANT, IR GRŪDINANT MŪSŲ ASMENYBĖS CHARAKTERĮ ŠIOJE APLINKOJE, O NE NUSIGRĘŽĘ NUO ROJAUS TREJYBĖS PATYS SMŪGIUOKIME NEGAILESTINGAI IR ŽIAURIAI VIENI KITIEMS, TAIP, KAIP PER KARTŲ KARTAS TAIP NEGAILESTINGAI IŠSITRENIRAVOME, KAD TOKIE SMŪGIAI YRA NE TIK KIETI IR SKAUSMINGI, BET NET IR NAIKINANTYS TIEK KŪNĄ, TIEK DVASIĄ.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-04-10 10:15:29



"Papildomai prie šitos energijos ir fizinių daiktų virškontrolės, Begalinė Dvasia yra tobulai apdovanota šitomis kantrybės, gailestingumo, ir meilės savybėmis, kurios yra taip nuostabiai atskleistos jos dvasiniame tarnavime. Dvasia yra aukščiausiu laipsniu kompetentinga tarnauti su meile ir nustelbti teisingumą gailestingumu. Dievas Dvasia turi visą Pirminio ir Amžinojo Sūnaus dieviškąjį švelnumą ir gailestingą meilę. Jūsų kilmės visata yra formuojama tarp teisingumo priekalo ir kentėjimo kūjo; bet tie, kurie naudoja šį kūjį, yra gailestingumo vaikai, Begalinės Dvasios dvasiniai palikuonys."
Urantijos Knyga 0100 - 03.
Algimantai, ar šios pastraipos paskutinę eilutę galima susieti su Priežasties - Veiksmo - Pasekmės Dėsniu?
Jeigu šis Dėsnis veikia automatiškai , tai kokį kūjį, DAR, naudoja Begalinės Dvasios dvasiniai palikuonys?
Man tai asocijuojasi su Karmine Valdybą Iš ezoterikos.
Ačiū.
Su meile,

IRENA
2013-04-10 06:34:51



"Papildomai prie šitos energijos ir fizinių daiktų virškontrolės, Begalinė Dvasia yra tobulai apdovanota šitomis kantrybės, gailestingumo, ir meilės savybėmis, kurios yra taip nuostabiai atskleistos jos dvasiniame tarnavime. Dvasia yra aukščiausiu laipsniu kompetentinga tarnauti su meile ir nustelbti teisingumą gailestingumu. Dievas Dvasia turi visą Pirminio ir Amžinojo Sūnaus dieviškąjį švelnumą ir gailestingą meilę. Jūsų kilmės visata yra formuojama tarp teisingumo priekalo ir kentėjimo kūjo; bet tie, kurie naudoja šį kūjį, yra gailestingumo vaikai, Begalinės Dvasios dvasiniai palikuonys."
Urantijos Knyga 0100-03.
Algimantai, ar galima, šios pastraipos paskutinę eilutę susieti su Priežasties - Veiksmo - Pasekmės Dėsniu?
Jeigu šis dėsnis veikia automatiškai, tai kokį kūjį naudoją Begalinės Dvasios dvasiniai palikuonys?
Man tai asocijuojasi su Karminę Valdyba iš ezoterikos.
Ačiū.
Su meile,

IRENA
2013-04-10 06:13:07



Mielas Povilai, aš taip pat nieko daugiau nežinau, kas parašyta tavo pateiktoje citatoje. Paieškojau internete, tačiau ir ten jokios užuominos apie Setardą - Sethard. Man nieko kito neliko, kaip tik kreiptis į Rojaus Trejybę, kad gaučiau paaiškinimą. Visuotinio Tėvo atsakymas buvo toks, kad Setardas buvo Jo šviesos mokytojas, kuris gyveno dabartinėje Indijos teritorijoje iki Mozės. Jo paties apmąstymai privedė jį iki tokių teiginių, kad yra aukštesnė Jėga, kurios valią žmogus GALI vykdyti, ir kurios PRANOKTI žmogus nepajėgus, bet gali ją pažeisti. Todėl gyvendamas savo gyvenimą, gali laikytis Aukštesnės Jėgos, arba veikti pats, rizikuodamas patirti savo gyvenime įvairių kančių ir bausmių.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-03-28 12:36:22



Algimantai, noriu paklausti apie mokytoją Setardą. UK IV dalyje, psl. [1339]▼ kalbama apie septynis žymiausius tų laikų žmonijos mokytojus. Visus žinau, išskyrus Setardą:
"Suderinant geriausius etinių ir religinių tuometinių mokymų sistemų elementus, buvo septyni žymiausi žmonijos mokytojai: Setardas, Mozė, Zoroastra, Lao-tse, Buda, Filonas, ir Paulius."
Kas buvos tas Setardas (angl. Sethard). Kada jis gyveno ir apie ką jis mokė?
Linkėjimai,
Povilas

povilasL
2013-03-28 11:39:08



Mielas Rimantai, aš jums esu ne kartą jau sakęs, kad mes, urantai, patiriame ne tik motos teigiamą mums TĖVO meilę ir tarpusavio brolystę, bet net ir ROJAUS MONOTĄ, kada jau garbiname ROJAUS TREJYBĖS VISUS TRIS ASMENIS IR BROLYSTĘ VIS TIKRIAU PATIRIAME SU VISA KŪRINIJOS DVASINE ŠEIMA.
Todėl Melkizedeko teiginys, kurį tu pacitavai iš Urantijos Knygos yra teisingas ir tinka tik tiems, kurie dar nėra atradę savyje Rojaus Trejybės Trijų Asmenų ir kuriems brolystė dar neegzistuoja ne tik KŪRINIJOS DVASINĖS ŠEIMOS LYGIU-MASTU, bet ir Vietinės Visatos mastu, Žvaigždyno mastu, Vietinės Sistemos lygiu, ar net Urantijos planetos mastu.

Tai, kad mes - urantai - pralenkėme evoliucijos atsiskleidimo Urantijoje milžiniškų iškraipymų - žmonijos egzistavimo tamsoje - Mykolo numatyto IŠTAISOMOJO LAIKMEČIO ŠVIESĄ ir šituo pradėjome NAUJOJO VISATOS AMŽIAUS IŠTAKAS-AUŠRĄ, tai jau irgi naujoji ir nematyta KOKYBĖ KŪRINIJOS EVOLIUCIJOJE, KURI TEBUVO ŽINOMA ROJAUS TREJYBEI IR IŠ DALIES MŪSŲ ŠEIMININKUI SŪNUI KŪRĖJUI BEI JO PARTNEREI NEBADONO VIETINĖS VISATOS MOTINAI DVASIAI. Todėl apie tai neiko negalėjo žinoti, ir nežinojo, NĖ VIENAS Melkizedekas tol, kol nepasirodė urantai ir nepradėjo garbinti iš pradžių Tėvo, o vėliau - Rojaus Trejybės, ir tą darė pirmą kartą planetoje, ir net DIDŽIOJOJE VISATOJE, įkurtoje gyvojoje Rojaus Trejybės šventovėje. Ir tai buvo įgyvendinta mūsų Vietinės Visatos, Nebadono, Šeimininko Sūnaus Kūrėjo-Jėzaus iš Nazareto man perteiktu per naujazelandietį iš Australijos pageidavimą, kuriam aš taip intensyviai priešinausi, kol mano Minties Derintojas man perteikė apreiškimą, kuris akimirksniu mane TIEK apšvietė, kad GYVOJI ŠVENTOVĖ BUVO ĮKURTA BŪTENT TĄ PAČIĄ AKIMIRKĄ. O tai jau buvo MORONTINĖS MOTOS PASIREIŠKIMAS-ĮSISAVINIMAS - GARBINTI TĖVĄ BE JOKIŲ RITUALŲ, O GYVAI, ATSIVĖRUSIA SIELA.
Tačiau jūs turite žinoti, kad tuose Urantijos planetos kraštuose, kur mano mokymai nepasieks mūsų dvasinių brolių ir sesių, gyvoji šviesa turės dar laukti SAVOSIOS valandos, todėl ten turės kelią skintis ir tikrovę didesniu mastu iškraipanti Urantijos Knyga su TOKIU Melkizedeko teiginiu, kurį tu, mielas Rimantai pacitavai, ir kuris yra skirtas dar ant daug žemesnio - intelektualaus laiptelio - stovintiems, ir kurį PANEIGĖ TIK URANTAI, jau stovintys ant gyvojo dvasinio kelio laiptelio, SAVO GYVĄJA DVASINE KOMUNIJA SU ROJAUS TRIMIS ASMENYBĖMIS - VISUOTINIU TĖVU, AMŽINUOJU SŪNUMI-MOTINA-BROLIU, IR BEGALINE DVASIA-MOTINA SESE - PIRMUOJU ŠALTINIU IR CENTRU, ANTRUOJU ŠALTINIU IR CENTRU, IR TREČIUOJU ŠALTINIU IR CENTRU .
Būtent iš URANTŲ ir bus PIRMIEJI GYVOJO KELIO IR ROJAUS TREJYBĖS DVASINIAI MOKYTOJAI URANTIJOJE. O JŲ BŪTI DAUG IR NEGALI. TODĖL MUMS YRA LEMTA BŪTI GYVOSIOS DVASINĖS ŠVIESOS ŠVYTURIAIS IR IŠPLĖSTI URANTIJOS KNYGOS TEIGINIUS, KAD JUOS GALĖTŲ SUŽINOTI, IR PATIRTI IR KITI NUOŠIRDŪS TIESOS IEŠKOTOJAI.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-01-21 11:03:29



Algimantai ar yra teisus Melkizedekas tai sakydamas , kad ir pirmame šios citatos sakinyje, kai dabar jau yra urantai,turint omenyje tuos urantus, kurie yra atradę Rojaus Trejybę savyje. Ir antras citatos sakinys yra apie metodą ar tas metoda nėra tai kuo gyvena urantai tai tas Rojaus Trejybės atradimas savyje ir gyvasis kelias. Čia yra citata iš 103 Dokumento. Religinio Patyrimo Tikrovė. 6 skyrius. Filosofinis Derinimas. psl.1135-1136

"Mota yra įvairiapusės tikrovės suvokimo viršfilosofinis suderinimas, kuris yra nepasiekiamas materialioms asmenybėms; iš dalies, jis remiasi tuo patyrimu, sukauptu, išlikus po materialaus gyvenimo kūne. Bet daugelis mirtingųjų pripažino, jog būtų pageidaujama, kad būtų koks nors metodas, kurio dėka būtų galima harmoningai suderinti sąveiką tarp labai plačiai atskirtų mokslo ir religijos sferų; ir metafizika yra toji pasekmė, kada žmogus bergždžiai mėgina nutiesti tiltą tarp šitos gerai žinomos bedugnės krantų. Bet žmogiškoji metafizika pasirodė, jog daugiau painioja negu apšviečia. Metafizika išreiškia žmogaus geras, bet tuščias pastangas suteikti
kompensaciją dėl morontinės motos nebuvimo."

rimantasKaunas
2013-01-21 09:48:44



Miela Irena, dieviškasis teisingumas visada užtikrinamas NE INDIVIDUALAUS, BET KOLEKTYVINIO teismo. Todėl dieviškąjį teisingumą Supervisatoje įgyvendina TRYS DIENŲ SENIEJI. TAČIAU JIE NESIRŪPINA ŽMONIŲ MATERIALIŲ KŪNŲ VEIKIMU IR DĖL MATERIALIŲ KŪNŲ, JŲ TEISINGUMAS YRA NUKREIPTAS Į SIELĄ-DVASIĄ. Būtent dėl to juos domina nuoširdūs motyvai visų šviesos labui, ir tik tie motyvai, kurie ugdo VISUMOS gėrį ir grožį.
Todėl dieviškasis teisingumas ir priima sprendimą tik tada, kada mirtingojo kūnas savo gyvybinės energijos resursus jau būna išnaudojęs, ir nustojęs veikti šitame pasaulyje kaip mirtingasis asmuo. Tiesa yra dar retų atvejų, kada Dienų Senųjų Teismo sprendimas yra priimamas tebesant gyviems materialiems mirtingiesiems - kada miritingasis priima galutinį sprendimą neiti gyvuoju keliu. Ir būtent kai toks sprendimas yra GALUTINIS, IR NIEKAS JO NEBEPAKEIS, TADA DIENŲ SENŲJŲ NUOSPRENDIS YRA PRIIMAMAS TOKIO MIRTINGOJO TAPATYBĘ SUNAIKINTI, NORS PATS MIRTINGASIS DAR GALI NET IR TOLIAU GYVENTI MATERIALŲ GYVENIMĄ ŠIOJE PLANETOJE, tik jau be Minties Derintojo, kuris jo protą bus palikęs, nes jam nebėra ko gaišti laiką su tokiu gyvuliniu protu, kuris į dieviškąjį protą niekada nebeišsivystis. Arba kada nepakeičiamai sutrinka mirtingojo materialių smegenų veikla, kad mirtingasis praranda protą, kuris jau nebeturi savimonės, tad tokio NEKONTAKTUOJAMO proto Minties Derintojui IRGI nebereikia, todėl jį irgi apleidžia.
TAD KAINO IR ABELIO ATVEJU, KAIP IR BET KOKIOS KITOS ŽMOGŽUDYSTĖS ATVEJU TEISINGUMĄ UŽTIKRINA TIK ŽMOGIŠKIEJI MATERIALŪS TEISMAI, DIEVIŠKAIS TEISMAIS TOKIAIS DALYKAIS NESIRŪPINA.
Štai kodėl nesukit sau galvos dėl to, kas ką gali ar galėjo nužudyti, o pergyvenkite dėl to, kad JŪSŲ ASMENIŠKAI SIELA NEBŪTŲ SUNAIKINTA, NES KAS GI IŠ TO, KAD TAIP SAUGOSITE KŪNĄ, KURIO VIS TIEK NEIŠSAUGOSITE, O SIELĄ PRARASITE.
O kai dėl Kaino ir Abelio, tai jie abu toliau tęsia kylančiojo mirtingojo karjerą po prisikėlimo, ir seniai į tokį smulkmenišką ir grynai vaikišką epizodą nekreipia dėmesio.

Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2013-01-20 22:47:56




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal