Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Klausimai iš Urantijos Knygos

Mano mielieji, kokių tik turite klausimų iš Urantijos Knygos, klauskite ir aš jums paaiškinsiu šitoje temoje. Todėl čia gali būti įvairiausi klausimai, kurie jums kilo skaitant Urantijos Knygą ir į kuriuos norėtumėte gauti atsakymą, kad jis padėtų jums geriau suvokti skaitomą Urantijos Knygą ir jos sąsajas su mūsų kasdienybe arba su mūsų ateitimi po prisikėlimo.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2008-04-29 21:47:32

Komentarai

Miela Irena,
aciu uz atviruma ir uz klausimus, kurie idomus visiems. Jusu patirtis mane sujaudino- esu patyrus kazka panasaus, tik judejo ne mano kunas, o lyg krypo visa musu zeme. Pro langa maciau labai didele, raudona planeta (man atrode, kad tai saule). Jauciau, kad tai jau visko pabaiga, bet kazkodel buvo gera ir ramu.
Daznai pagalvoju apie si patyrima, kuri anksciau suvokdavau kaip rysku sapna. Net negaliu paaiskint kodel, bet jauciu sasaja tarp musu patyrimu :)

Vita
2008-04-30 23:50:28



...kaip negrazu, kaip negrazu taip kalbeti. Tarsi poreikis butu salygojamas aplinkybiu nei pati Auksciausioji meile! Uz seimos ribu - blogis? Seimos ribose - geris? Veidmainiai! Kokie veidmaniai! Sukiojate teorijas kaip kiekvienam patogu "vyriskiems" poreikiams ir vadinate save dvasingais? Jus nusidedade kaskar, ir seimos "ribose", kai nejusdami Auksciausiojo ekstazes savo inagiu lieciate ja ir nekylate kartu link dieviskos oazes! Kokie veidmainiai! Kokia geda! Geda.

divine
2008-04-30 17:27:19



O kas yra Tiesa Sysai.Argi tai instrukcija ar įstatymas , kurio reikia laikytis. Tiesa yra gyva ir yra patiriama ir ja galima gyventi, tai ir yra virpesiai ,nes tai yra energija gyvoji meilės energija. Ir tai yra ne jausmai ar emocijos tai yra patyrimas. Tai yra patyrimo jausmas, bet ne jausmo patyrimas.

rimantas ( Kaunas )
2008-04-30 17:18:39



Algimantui,
Na nesutinku su tuo. Kad ir dėl žodžio "seksas" nesiginčiju, bet tai nėra blogis, jeigu jis šeimos ribose. Dievas įkūrė šeimą, kaip instituciją, kad joje pasireikštų meilė. Todėl drįsčiau teigti, kad seksas yra netgi šventas. Aišku, jei tai peržengia santuokos ribas tai jau iškrypimas ir kaip sakai - blogis. Ir šis blogis atsirado vėliau, t.y. tuomet kai Adomas padarydamas nuodėmę nusisuko nuo Dievo. O prieš tai "Dievas juos palaimino ir tarė: "Būkite vaisingi ir dauginkitės, pripildykite žemę" ir įkurdamas santuoką Kūrėjas paskelbė: "todėl vyras paliks savo tėvą bei motiną ir susijungs su savo žmona; ir juodu taps vienu kūnu." Matai, būtent santuokoje pasireiškia Dievo meilės harmonija, žinoma, jeigu sutuoktiniai paklūsta Viešpačiui.
Jei kaip sakai, seksas yra blogis, kaip tuomet be sekso gims jiems minimum 3 vaikai?
Na jei šeimos pamatas bus Dievo meilė, tai išties tokia santuoka bus laiminga. Bet reikia pabrėžti, kad tikra Dievo meilė, kuri remiasi Tiesa, o ne laikinais jausmų virpesiais:)

Sysas
2008-04-30 16:42:10



Mielas Sysai,
visa Tėvo kūrinija yra valdoma Tėvo meilės vieninteliu įstatymu - MEILĖS įstatymu. Ir jis yra visa ko ir visa kam PAGRINDAS VISOJE KŪRINIJOS VEIKLOJE.
Dėl to bet koks Tėvo sūnus ar dukra, lygiai taip Tėvo meile gyvena, kvėpuoja ir maitinasi kaip pagrindiniu ŠALTINIU.
Todėl tokiam Tėvo vaikui svarbiausia yra meilės ryšys su Tėvu ir tarpusavyje su kitais sielos broliais ir sesėmis. Šeimoje šitas Tėvo meilės ryšys vyrauja ir kartu su Tėvu kuriant naująją gyvybę - būsimąjį Tėvo sūnų ar dukrą. Žodis seksas su laiku išnyks, kadangi jis pažymi tik NUOGĄ LYTĮ, kuri neturi nieko bendro su mano paaiškintu Tėvo meilės pasireiškimu tarp sutuoktinių kuriant naują gyvybę drauge su Tėvu.
Žmogui dvasiškai trypčiojant vietoje, šitas tuščias burbulas, vadinamas seksu, taip ir neprisipildė Tėvo meilės, dėl to ir tebeturi kol kas tokį pavadinimą. Jis tapo pramogų niša, kad ją užpildytų dvasiniai tamsuoliai. Taip jis pavirto ir tarpusavio santykiu tarp sutuoktinių ar atsitiktinių sugulovų.
Viskas, kas stokoja Tėvo meilės, yra BLOGIS.
SEKSE TĖVO MEILĖS NĖRA, YRA TIK KŪNO GYVULINIO POREIKIO TENKINIMAS NEPRIPILDANT JO TĖVO MEILĖS VIRPESIAIS. TODĖL JIS YRA BLOGIS, KURĮ ŠIANDIEN BŪTINA KEISTI Į PILNĄ TĖVO MEILĖS RYŠĮ TARP DVIEJŲ SKIRTINGŲ LYČIŲ TĖVO VAIKŲ.
TIK EIDAMI DVASINIO VYSTYMOSI KELIU MES SEKSĄ PAVERSIME TĖVO MEILĖS PASIREIŠKIMU ŠEIMOSE, KURIANT IR PUOSELĖJANT GYVYBĘ.
KITAS KELIAS, ARBA ŠIANDIENINIS KELIAS, VEDA Į KATASTROFĄ, NUSIKALTIMUS, PRIEVARTĄ, AGRESIJĄ, KARUS, IR ŽMONIJOS KANČIAS.
O sekso paversti Tėvo meilės ryšiu tarp skirtingų lyčių žmonių neįmanoma, jeigu šie du neatras prieš tai Tėvo kiekvienas savyje.
Kai dėl vaikų auklėjimo, aš ir PARAŠIAU, KAD MUMS YRA UŽDUOTIS IŠAUKLĖTI, O NE ŠIAIP UŽAUGINTI BENT JAU TRIS VAIKUS URANTIJOJE. "Bent jau" ir reiškia, kad ne mažiau kaip tris, o daugiau gali būti tikrai.
Tačiau vaikų auklėjimas turi būti jų UGDYMAS NEPAŽEIDŽAINT JŲ LAISVOS VALIOS, KURI SUTEIKTA TĖVO KIEKVIENAM, SKIEPIJANT JIEMS MEILĘ IR VISUOTINIAM TĖVUI IR VISIEMS.
VAIKO LAVINIMAS - TAI JO DVASINĖS ŠVIESOS PRIPILDYMAS IR KŪRINIJOS DIDESNIO PAŽINIMO PERTEIKIMAS.
O kai dėl šeimos pamato, tai jau prieš tai atsakiau. O trumpai pasakysiu dar štai tiek - TĖVO MEILĖ IR TĖVAS turi būti ne tik šeimos, bet kiekvieno ir visumos pamatas. Ir tik tada bus mylinčios šeimos, kuriose bus mylimi vaikai Tėvo meile.
Ir jokių skyrybų ir pamestinukų ar abortų NEBEBUS.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,


Algimantas
2008-04-30 14:17:35



Algimantai ir Visi Urantiečiai! Prašau pasimelsti už Kristų-Motiną dvasinės ir fizinės stiprybės, vykdant Dievo valią; už sielų išlaisvinimą-prikėlimą Danguje ir žemėje; įtikėjimą, meilę Dievui ir visai jo kūrinijai.
Su pagarba ir meile pasitikiu Dievu ir Jumis.
Liuda

Alvitas
2008-04-30 14:00:51



Algimantui,
Vat sakai - "Kadangi materialūs, vieninteliai priešingų lyčių tvariniai bus mūsų Satanijos Vietinės Sistemos Adomai ir Ievos - Materialieji Sūnūs ir Dukros - tai būtent jų meilės kupina tarnystė mums labai daug padės patirti tokių patyrimų, (tik jokiu būdu ne lytinių santykių, nes kartoju, mes jau nebeturėsime MATERIALAUS KŪNO IR LYTIES) kokių nepatyrėme Urantijoje auklėjant vaikus, jeigu gyvendami Urantijoje NEIŠAUKLĖJOME DIDESNĖJE ŠVIESOJE BENT JAU TRIJŲ VAIKŲ, taip pat tyrinėjant Satanijos Sistemos biologinį-morintinį grožį ir gyvybę, ir ją pritaikant savuose erdviuose gyvenamuosiuose dvaruose, kurie ir bus mūsų gyvenamoji buveinė, tyrinėjant žvaigždes aukštesniu lygiu negu Urantijoje, ir pan."
Taigi iškilo klausimai,
1. Žinau, kad pagal urantija tai išnyks, bet apskritai, seksas yra blogis, ar ne?
2. Na kodėl 3? "...Urantijoje NEIŠAUKLĖJOME DIDESNĖJE ŠVIESOJE BENT JAU TRIJŲ VAIKŲ"? O jeigu daugiau?
3. Kas pagal urantus, yra šeimos pamatas?

Sysas
2008-04-30 12:23:35



Mielieji Irena ir Rimantai, labai džiaugiuosi jūsų tvirtu ir ryžtingu žengimu Tėvo gyvuoju Meilės, Tiesos, ir Šviesos keliu.
Miela Irena, tu puikiai supratai. Pas Tėvą eina tik GIMĘ, o kaip gali eiti tai, kas NĖRA GIMĘS KAIP ASMENYBĖ-TAPATYBĖ. Būtent dėl to įtikėjimas ir Tėvo atradimas savyje ir pakeis žmogaus požiūrį tiek, kad jis kurs naują gyvybę drauge su TĖVU IŠ MEILĖS JAM IR VISIEMS. Ir tada nebereikės jausti tokių kančių, kokias kentėjo toji moteris sunaikinusi POTENCIALŲ Tėvo sūnų ar dukrą.
Mielas Rimantai, gimimas iš dvasios tai yra naujo charakterio gimimas tame pačiame mirtingajame. Tai nėra vien tik ĮTIKĖJIMAS ir Tėvo ATRADIMAS SAVYJE. Tai pati aukščiausia žmogaus dvasinio išsivystymo pakopa, kada Tėvo dvasia, Minties Derintojas jau tvirtai yra užmezgęs ryšį su siela ir, galima sakyti, iš Minties Derintojo perėjo į Minties Kontroliuotojo statusą tokio gimusio iš dvasios žmogaus prote.
Kaip galima būtų šį terminą apibrėžti? O kaip gi jį gali dar apibrėžti, kada jis JAU APIBRĖŽTAS - tai ir yra DVASINIS žmogus, savo dvasiniu lygiu prilygstantis DVASIAI, net ne SIELAI, bet DVASIAI, MINUS PATYRIMĄ, KURĮ JI DAR TIK SUKAUPS PER VISĄ SIELOS VYSTYMOSI ETAPĄ.
Būtent dėl to tokie GIMĘ IŠ DVASIOS žmonės jau yra NEBE IŠ ŠITO PASAULIO, NORS DAR GYVENA ŠITAME PASAULYJE.
Tačiau jų gyvenimo ritmas ir veikla ŠITAME pasaulyje tik sustiprėja ir jų kiekvieno veiksmo ir sprendimo motyvas turi tik VIENĄ KRYPTĮ - KAD GERIAU BŪTŲ VISIEMS, VISAI KŪRINIJAI. KAD GERIAU BŪTŲ TĖVUI - GĖRIO IR MEILĖS ŠALTINIUI.
Gimęs iš dvasios žmogus yra pats veikliausias, nes jis veikia Tėvo vedamas iš vidaus ir jausdamas šį vedimą labai subtiliai ir jam atsiduodamas iki pat galo. Dėl to tokiam žmogui veiklos ritmą diktuoja TĖVAS.
Tokį žmogų motyvuoja tik DIEVIŠKI MOTYVAI. Jis nebeturi GYVULINIŲ SAVYBIŲ - BAIMĖS, NERIMO, PAVYDO, NAUDOS SAU SIEKIMO, IR PANAŠIŲ, KADA GYVULINIAME PROTE VYRAUJA ASMENINIAI INTERESAI.
GIMUSĮ IŠ DVASIOS TĖVO SŪNŲ AR DUKRĄ VALDO LYGIAI TOKIE PAT INTERESAI, KAIP ANGELUS - TARNAVIMAS VISIEMS IŠ MEILĖS TĖVUI IR KŪRINIJAI.
Tai, kad mirtingasis dar tebėra matarialiame kūne, tai tik laikinas dalykas, bet savo dvasine kokybe jis jau yra toli pralenkęs savo materialaus kūno išraišką. Ir jis tokiu pavidalu šitame kūne bus tiek, kiek jis trokš toliau skleisti savo atsivėrusios Tėvui sielos meilę VISIEMS. Tėvas nelaiko šitame kūne nė vieno tik tam, kad jis juo mėgautųsi ir tuščiai švaistytų savo laiką šitoje planetoje, SKAIČIUODAMAS VIEN TIK METUS, kada jos dvasinio išsivystymo lygį jis toli pranoko. Dėl to, toks mirtingasis gali susilieti su Minties Derintoju ir pereiti į sielos pavidalą išvengdamas materialios mirties, bet Tėvo valia jo išėjimas gali būti neribotai atidėtas, kad jis savo šviesa apšviestų kitus savo sielos brolius, kurie gyvena dvasinėje tamsoje. Ir tada gimęs iš dvasios vis labiau atsiduoda Tėvo vedimui ir vykdo TĖVO UŽDUOTIS VISŲ LABUI. Tai yra toks morontinis protas, kada siela jau tvirtai gali tarti AŠ IR TĖVAS YRA VIENA.
ŠITAIP JI GALI TARTI BET KUR - GATVĖJE GARSIAI TŪKSTANTINEI MINIAI, DARBE BENDRADARBIAMS IR VISIEMS VIRŠININKAMS, AUTOBUSE AR TROLEIBUSE KELEIVIAMS, MOKYKLOJE MOKINIAMS IR MOKYTOJAMS, UNIVERSITETE STUDENTAMS IR DĖSTYTOJAMS, RPOFESORIAMS IR AKADEMIKAMS, REKTORIMAS IR VALYTOJOMS, ŠEIMOJE VAIKAMS, TĖVAMS, SUTUOKTINIAMS, LIETUVOS, RUSIJOS, AMERIKOS PREZIDENTAMS, ANGLIJOS KARALIENEI, BET KAM, NES NEBĖRA TOKIOS VIETOS IR TOKIŲ ŽMONIŲ, KURIE NUSLOPINTŲ TOKĮ SIELOS TVIRTĄ RYŠĮ SU TĖVU. Net ir DVASIŲ AKIVAIZDOJE TOKIA SIELA TARIA TĄ PATĮ - TĖVAS IR AŠ ESAME VIENA.
Tai - RYŠYS SU TĖVU, GYVAS RYŠYS SU GYVU TĖVU. Būtent jis ir suteikia gimimą iš dvasios.
Gimimas iš DVASIOS ir susiliejimas su DERINTOJU nėra tapimas DVASIA.
Iki tapimo dvasia reikalingas PATYRIMO SUKAUPIMAS, kurio neįmanoma kuo nors pakeisti, net ir pačiu šituo gyvu sielos ryšiu su TĖVU.
Dėl to, nė viena gimusi iš dvasios mirtingojo siela neišvengs sielos patyrimo kaupimo etapo.
Tačiau gimusieji iš dvasios savo žengimą sielos pavidalu pradės jau nebe gyvenamuosiuose pasauliuose, bet toli už jų, kadangi gyvenamųjų pasaulių kursą jie jau yra ĮSISAVINĘ dar žmogiškuoju pavidalu. Todėl jiems nėra reikalo čia gaišti laiką. Tiesa, tie, kurie peršoka tokius vystymosi pasaulius kaip mokiniai, turi į juos sugrįžti, kad kaip mokytojai pasidalintų savo patyrimu, kaip gi jie įveikė savo gyvulines ydas, su savo sielos broliais, kurie po prisikėlimo vis tiek turės šalinti savo gyvulines ydas.
Dar daugiau, aš jums labai dažnai sakau, kad aš jus ruošiu kaip DVASINIUS MOKYTOJUS, KAD JŪS PATYS KURTUMĖTE URANTIJOS GRUPES IR MOKYTUMĖTE NAUJUS MOKINIUS, KAIP atrasti Tėvą savyje, ką reiškia gyventi Tėvu ir gerti Tėvą, valgyti TĖVĄ, kad visi ne tik suvoktų, bet ir patys imtų patirti, kad Tėvas yra GYVASIS VANDUO IR GYVOJI DUONA, BŪTENT DĖL TO JĮ IR BŪTINA GERTI IR VALGYTI.
Štai mokydami kitus, jūs jau būsite sukaupę ir DVASINIO MOKYTOJO patyrimą dar būdami čia. Ir tada jau nebereikės sugrįžti į tokias planetas net ir kitų mokyti, o eisite tolyn pas Tėvą. Ir kaip mokytojai mokysite kitus savo sielos brolius daug aukštesnėse planetose negu gyvenamieji pasauliai. Ir jūsų dvasinio vystymosi etapas sielos morontiniu pavidalu galės prasidėti nebe pirmuoju, ir ne dešimtuoju sielos pavidalu, bet galbūt 157-tu ar 250-tu ar dar tolimesniu ar artimesniu, priklausomai nuo asmeninio dvasinio lygio ir PATYRIMO, SUKAUTO URANTIJOE ŽENGIANT DVASINIO AUGIMO KELIU, O NE METERIALIOS KARJEROS KELIU.
Į gimimą iš dvasios yra panašus ĮTIKĖJIMAS, TIK JIS YRA NEPALYGINAMAI SEKLESNIS.
ĮTIKĖJIMAS yra Tėvo atradimas savyje ir jo patyrimas savo viduje ir sąmoningas pasirinkimas Tėvo valios vykdymo kasdieniame gyvenime, NE RITUALŲ ATLIKIMU, BET SAVO KASDIENIAIS VEIKSMAIS.
Tuo tarpu GIMIMAS IŠ DVASIOS yra GILUMINĖ DVASINĖ TRANSFORMACIJA, KURI PRANOKSTA ŽMOGIŠKOJO PROTO SUVOKIMĄ.
Žmogui, gimusiam iš dvasios oras ir matas yra vienas - TĖVAS.
Jis nebeturi jokių esminių savo asmeninių poreikių ir interesų, išskyrus tik tuos, kurie gali prisidėti prie Tėvo dar didesnio garbinimo ir šlovinimo ir Jo atskleidimo savo sielos broliams ir sesėms.
Ir tai įvyksta nepažeidžiant nei tvarinio laisvos valios, nei ją apribojant, bet visiškai mirtingąjį išlaisvinant iš bek kokių suvaržymų ir vien tik Tėvo meilės galia.
Visa tai labai sunku apibūdinti, kadangi tam stinga žmogiškųjų koncepcijų. Gimęs iš dvasios žmogus yra TIESIOG SUSILIEJĘS SU TĖVU.
Telydi tave ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2008-04-30 13:44:19



Algimantai,kas yra gimimas iš dvasios.Taip šitame forume yra net atskira tema , nagrinėjantį šitą mano klausimą, bet vis tiktai.Tai yra terminas, kaip jį butų galima apibrėžti. Ar tai yra sielos proto tai yra morontinio proto išsiviešpatavimas materialuas proto atžvilgiu.Tai yra kai sielos protas užima mirtingojo žmogoaus mirtingo proto vietą dar šitame fiziniame kūne.Tada koks tai sielos etapas. Ar baiktinis po kurio seka jos susiliejimas su derintoju kas reiškia mirtingojo tapimą amžinąja dvasia.Nes sielos etapai yra net 570 jeigu taip būtų galima pavadinti. Tai yra sielos augimas netik kūnu , bet svarbiausia turiniu nes pagal turinį sielai yra suteikiamas ir kūnas.Ir visa tai vyksta vietinėje visatoje ir gyvenamuose pasauliuose. Bet tai gali įvykti ir čia šitame pasaulyje ir šitame fiziniame kūne.Juk gimimas iš dvasios dar nėra susiliejimas su derintoju ar aš klystu.O sielos augimas link dvasios o tapus dvasia toliau vyksta dvasios augimas ir ir visa tai ir yra mirtingojo asmenybės augimas.

rimantas ( Kaunas )
2008-04-30 09:18:39



Ačiū,Algimantai,už aišku atsakyma.Atrodo,kad į išėjimą iš šio pasaulio pradėsiu žvelgti su vis augančiu džiaugsmu. Praeita vasarą turėjau tokį menka patyrimą.Po pirmadieninės kolektyvinės maldos,nuėjau miegoti,kaip visuomet po maldų tokiu, jaučiau vibruojant visą kūną,atrodė, kad virpa kiekviena lastelė,net lūpos virpėjo,po truputį,man būnant užsimerkus,pradėjo matytis vaizdas kaip televizijos ekrane,pasimatė tame ekrane dviejų galvų kontūrai,bet jie taip ir neišryškėjo,po to lyg ir prisnūdau ir staiga pajutau,kad esu keliama,kūnas nepajudėjas iš vietos,o pati jaučiuosiu pakelta,tolumoje,horizonte pamačiau planetą,buvo raudona,kaip rytmečio tekanti saulė,supratau,kad tai tas gyvenamasis pasaulis į kurį aš keliausiu,kažkodel garsiai paklausiau:"Ar man jau reikia iškeliauti?",staigiai buvau paguldyta atgal.Dabar,tiems,kurie bijo mirties aiškinu,kad numirti,tai tas pats,kas yra išvykti į užsienį gyventi,naujos pažintys,nauji darbai ,nauji patyrimai.Nuostabu.
Dar norėčiau pasitikslinti vienu klausymu,tai apie abortus.Pažinojau ne vieną moterį,kuri ne menką atgailą darė del padarytų abortų.Iš komentarų šioje svetainėje supratau,kad tokie negime kūdikiai,tolimesniam,morontiniam gyvenimui neišlieka,nes asmenybė yra suteikiama iškart tik kūdikiui gimus.Ar aš gerai supratau? Ačiu.
Su meile

IRENA
2008-04-30 01:09:52




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal