Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VĖLIAVA PAKELTA!

Mieli urantai,

kaip gera žinoti, kad jūs esate kažkur toli ir kartu arti - Širdyje! Grupėje ar po vieną, vis tiek jūsų virpesiai pasiekia tą, kas ieško, kas suradęs, kas dar suras Kūreją savo Širdyje!
Toks jausmas, kad visus jus pažįstu. Klausausi Kūrėjo jūsų garbinimo, ir ne veltui Mokytojas mums visiem vis primena - kalbėkite aiškiai, garsiai, suprantamai. Malda - ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų. Džiugu girdėti jus visus, pažįstamus balsus ir nepažįstamus.
Skleidžiami jūsų virpesiai - klausantis šventovėje jūsų garbinant Rojaus Trejybę-AŠ ESU - sustiprina ir mus, esančius už jūrų marių, tol,i ir kartu labai arti, tarsi būtum kiekvieno Širdyje su Kūrejo Meiles, ir jūsų meiles virpesių vandenynu.
Smagu žinoti, kad atstumas neegzistuoja, kad visa Kūrinija sujungta į vieną bendrą Šeima. Ir jūs, mieli urantai, esate mano Šeima - broliai ir seses! Todėl visus jus apkabinu ir aplankau dar viena gera naujiena - ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VĖLIAVA IŠKELTA IR MŪSŲ PLANETOS KAMPELYJE, AMERIKOJE!

Nuostabu, kad turime išvystytą tokį ryšį, kaip video ar nuotraukos, telefonai, internetas.
Šiuos ryšius mes galime naudoti - ir naudojame - Gėrio darbams.
Kai tik buvo internete patalpintas videoįrašas iš šventės, kurioje pirmą kartą Urantijos planetoje Rojaus Trejybės-AŠ ESU Vėliava buvo pakelta Romainiuose, tai joje dalyvavau ir aš žiūrėdama tą šventę.
Kaip nuostabu jausti tuos Meiles Virpesius net per televizoriaus ekraną.
Širdis plazdėjo, ašaros riedėjo, kūnas šiurpuliukais virpėjo! Neišsakysi žodziais, koks didelis džiaugsmas!
Bandžiau atpažinti kiekvieną. Nepatikėsite tur būt - daug pažįstamų jūsų veidų suradau, nors niekada gyvai jūsų neapkabinau.
Tikras džiaugsmas!
Nuo tos akimirkos ir aš pradėjau kurti viziją, kad kabo Rojaus Trejybės-AŠ ESU VĖLIAVA ir prie mano namelio.
Koks buvo nuostabus džiaugsmas, kai Algimantas pasiūė atsiųsti į mūsų kraštą vėliavą siuntinuke.
Laukėm su anūkėliu Natuku visą mėnesį nuo išsiuntimo dienos.
Natukas jau žinojo, kad vėliavos jau atsiųstos, ir atvežtos, tai iš mokyklos parvežtas per kiemą tekinas, virsdamas bėgo jų pamatyti. Labai apsidžiaugė jų spalvų grožiu. Savo kambaryje ir jis turi ant stalo pasistatęs Kūrejo veliavėlę.

Pas mus Šventovė veikia du kartus per savaitę - mūsų laiku - tai pirmadieniais ir penktadieniais šeštą valandą vakaro. Pas jus tuo laiku būna naktis.
Kai pradedame kalbėti apie Kūrejo Meilės nešimą ir skleidimą į aplinką, tai Natukas sako - o aš tai skleidžiu visur, kur mokykloje pamatau ružavą ir melsvą spalvas, visiem sakau, kad tai Kūrejo spalva.
Jis nešioja, kai tik nepamiršta persisegti nuo vieno rūbelio prie kito, Rojaus Trejybės-AŠ ESU ženkliuką.
Mano sūnus pasistatė darbe prie klientų aptarnavimo lango vėliavėlę, ir padėjo Urantijos Knygą, kad galėtų kiekvienas, kas nori, pavartyti, paklausti.
Aš turiu vėliavėlę ir savo spa kambaryje, ir didžiajame kambaryje, kuri tik užėjus į namus matosi.
RUGSĖJO DVIDEŠIMT KETVIRTĄ DIENĄ IR PAS MUS PRIE NAMO BUVO PAKELTA ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VĖLIAVA!
Virpesiai jaudino visą kūną, širdyje - džiaugsmas neišpasakytas! O Natukas su Vėliava, jau pritaisyta ant koto, bėgiojo po esantį priekyje namo žolyną, vaikščiojimo takelį, visiem praeiviams ir kaimynams demonstravo Vėliavos plevenimą su tokiu natūraliu džiaugsmu - gražu buvo žiūrėti!
Po to susėdę kieme visi trys pagarbinome Kūrėją, pasimeldėme, padėkojome ROJAUS TREJYBEI-Aš ESU.
Tai - tikra Šventė ne tik mano kieme, bet ir visa aplinka tarsi pašviesėjo!
Pašviesėjo dar vienas Urantijos planetos kampelis KŪRĖJO VĖLIAVOS PLEVENIMU!
Vaikščiojimo takeliu praeina žmonės, vis pažiūri, kiti net sustoja pasižiūrėti. O klientės, kurios atvyksta pas mane į namus, klausia - Kokia čia vėliava?
Su džiaugsmu pasakau, kad tai - ROJAUS TREJYBĖS-AŠ ESU VELIAVA. Jos ją mato - ir girdi apie ją - pirmą kartą. Labai lieka nustebintos. Ir tenka daugiau paaiškinti.
Daug darbo mes turime įdėti visiems broliams ir sesėms nešdami tą DIDINGOS VĖLIAVOS PLEVENIMĄ.
Tai - nauja, nežinoma, o kas nežinoma, tas gąsdina. Teko susidurti, kai palygino Kūrejo kabančią Vėliavą su Amerikos vėliava. O pabandžius paaiškinti plačiau, nuleido galvą - ir užvėrė savo Širdies Vartus - liūdna, kad Tikrovės negali priimti. Tai ir rodo mūsų visų darbo apimtį !

SU KŪRĖJO MEILE - VIRPANČIA ŠIRDYJE - VISIEM LINKIU PALAIMOS JŪSŲ ŠIRDYSE IR TO AMŽINO DŽIAUGSMO - NORO DARBUOTIS DĖL VISŲ GEROVĖS - JUK MES JĮ SURADOME.!


Su Meile ir nuoširdžiu apkabinimu, Laima.

LaimaJAV
2022-09-28 08:07:54

Komentarai

Mylimieji urantai.

Vel atskrendu pauksteliu i jusu sirdys. Vel apkabinu kiekviena kokiame urantijos kampelyje bebutum tu.
Aprimsta sirdi ir protas nebeklajoja, kai zinai, kad viskas kas vyksta atsitiktinumo NERA!
Kiekvienas segmentas visoje Kurinijoje ir net musu gyvenimuose sudeliotas pagal KUREJISKAJI PLANA.
Gyvenimas teka kaip ciurlenantis upelis, nes tas gyvas zinojimas, kad esi vedamas ir viska pakelsi kartu su gyvenaciu sirdyje ir apkabintu glebiu ROJAUS TREJYBES AS ESU.

Daznai susiduriu savo darbuose su klientu gyliu nusistebejimu ir veido israiskos pasikeitimu, kad nieko neplanuoju, nekuriu ateities darbu ir net neplanuoju kievienos gyvenimo dienos ar net akimirkos.
Visiems keista, galvoja, kad gyvenu liudna, nepilnaverti gyvenima, nes neturiu planu.
O juk ZMOGUS PLANUOJA, O KUREJAS JUOKIASI!

Pasiulau visiems, su kuriais kalbu, neplanuoti, o gyventi sioje akimirkoje pajuntant ta GYVA VEDIMA IR ZINOJIMA IS VIDAUS KOKIU MOMENTU KA REIKIA DARYTI, KUR REIKIA NUKELIAUTI.
Siulau tai visiems broliams ir sesem kas tik kausosi, nes pati taip gyvenu.
KUREJA SURASTI SIRDYJE, SAVO PATIES VIDUJE, DIDELIAS PASTANGAS REIKALAUJANTIS DARBAS.
Apsileidima ir tinginyste nugaleti sunku, o dar viduje sukaustancias baimes, o dar ka zmones pasakys. Visas sarasas priezasciu ir lengvu keliu ieskojimas, taip ir veda visa zmonija i priesinga puse nuo SVIESOS, MEILES, GERIO, TIESOS, TEISINGUMO taip ir isbarstoma KANTRYBE.
O juk Sirdis pasako, pakuzda silpnu balseliu tik reikia klausytis sirdimi ir is sirdies, o ne rekauti, dejuotines nieko negirdeti ir nematyti aplink save.
Beveik visi kam pasakoju sutinka, pritaria ir viska palieka kaip yra. Daznai net pasako, kad tai persunku.

O mes jau zinome ir man taip gera viduje, kad ROJAUS TREJYBE AS ESU mus veda. Veda taip nuostabiai ir nuveda kur turime buti butent ta momenta.

Taip ir pas mano sunu i darba atvede viena musu dvasios sese. Ji atvaziavo masina remontuoti.
Sunaus ofise prie atsiskaitymo su klientais stalo yra padeta Urantijos Knyga, pastatyta ROJAUS TREJYBES AS ESU VELIAVA.
Si dvasios sese, atrodanti apie septyniasdesimt su virs metu amziaus, o is tikro gerokai virs astuoniasdesimt, gyliai nustebo pamaciusi Urantijos Knyga.
Pati pradejo klausti is kur si knyga pas toki jauna vyriski atsiradusi.
Pasisake, kad ta knyga turi nusipirkusi Tukstantis devyni simtai sesiadesimtais metais ir studijavo, bet nepabaige.
Si dvasios sese pas sunu atvyko pirma karta.
Papasakojo kada Cikagoje buvo pirma karta pristatyta Urantijos Kyga. Ji ten dalyvavo.
Labai nudziugo, kad po tiek metu pamate, tarsi atgaiva, visai salia sklindancia sviesa.
Idomu tai, kad pasirodo ji gyvena sekancioje gatveje nuo mano namu ir sunaus darbo jau daugybe metu.
Sunaus masinu remonto imone yra toje pacioje gatveje kaip ir mano namas. Skirtumas tik devyniu namu tarpas.
Sunui teko didziulis dziausmas papasakoti is kur si knyga pas ji atsirado.
Kad Lietuvoje yra nuostabus urantai Garbinantys Kureja kiekviena savaite. Kad yra toks Algimantas pirmasis Dvasios mokytojas Rojaus Trejybes Ambasadoriu isvertes Urantijos Kyga i lietuviu kalba.
Kad Lietuvoje pirmasis zidinys Gyvojo Kelio su atrastu KUREJU, ROJAUS TREJYBES AS ESU SIRDYJE.
Sunaus pasakojimo su diziu dziausmu klausesi ir pazadejo, kad butinai imsis vel studijuoti Urantijos Knyga
Pasakojo si dvasios sese, kad ir jos brolis, gyvenatis kitoje valstijoje turi Urantijos Knyga. Zadejo butinai paskambinti, kad ir jis pradetu studijuoti.

KOKS NUOSTABUS SUVEDIMAS KUREJO!
TAI SUSTIPRINA MUS VISUS!
DAR LABIAU IR LABIAU TOKIOS AKIMIRKOS GILINA MUSU ITYKEJIMA!
Sustiprina ir ta nuostabia, kaiminysteje gyvenancia dvasios sese atvesta tinkamu laiku.
Su KUREJO VELIAVOS PAKELIMU IR PASTATYMU MATOMOSE VIETOSE,
sviesa eme skverbtis apimdama vis platesius plotus.
Kiekviena karta musu Gyvoje Sventove meldziames del kaiminysteje gyvenanciu broliu ir sesiu.
Skaniausias vaisius, kai nesitiki ir net nelauki, o gyveni kiekvienoje akimirkoje kvepuodamas sirdimi.

Mielieji urantai, tikiu kad matete visi ir prie mano namelio iskelta Kurejo Veliava.
Tiesa, ja dabar pakabinome jau teisingai. Is dziaugsmo net nepaziurejome krypties.
Nusiunciau elektronini laiska ir nuotraukas su Kurejo Veliava pakabinta prie mano namelio ir dar vienam dvasios broliui Daniel, gyvenanciam kalnuose, grazioje vietoje labai kukliai, Korolado Valstijoje.
Pasakojo, kad jo seima tiki i Dieva, bet Jezaus Kristaus Kalbu Jums Vel ir Urantijos Kyga nesidomi.
Siam dvasios broliui sunku. Jis nuosirdziai surades ir mokytoja Algimanta. Yra nuosirdus, bet dar vis iesko. Gyvuoju keliu labai domisi. Palinkekime jam ROJAUS TREJYBES AS ESU silumos, meiles ir stiprybes!

Apkabinu jus visus su Kurejo Meile ir Siluma!
Laima.

LaimaJAV
2022-11-03 08:04:54



Ačiū tau brangi Laima už nuoširdų pasidalijimą! Ir už atsiųstas nuotraukas taip pat dėkoju, jose ir tavo parašytuose žodžiuose tiek daug šilumos, gyvos meilės būsenos! Kaip džiugu, kad Rojaus Trejybės-AŠ ESU vėliava ir pas Amerikoje, tai didelis sustiprinimas jums urantams!
Iš tiesų, atradus Kūrėją savyje gyvenimas pasikeičia, jis nebėra toksai, koks buvo iki Jo atradimo. Šitas gyvenimas su patiriamu Gyvu Kūrėju savyje tampa gyvas, ir kasdien vis labiau gyvybingas, priklausomai nuo patiriamos meilės ir šviesos būsenos savyje. Jis kupinas tokio nuostabaus pakylėjimo ir įkvėpimo, noro kurti grožį visose gyvenimo srityse, veiklose, kad tikrai tampa malonu gyventi, lengviau ir laisviau. Kad ir kokie iššūkiai ateina, jie tampa daug lengviau įveikiami tiesiog nuoširdžiai bendraujant su Kūrėju, savais žodžiais, atvirai. Ir būtent ši meilės ir tikrovės būsena iš Kūrėjo suteikia mūsų gyvenimui prasmę, pajaučiame realiai būsena, kas esame, kodėl mes čia esame, ir ką gero ir gražaus galime nuveikti kiekvienas drauge bendradarbiaujant su Kūrėju. Tai labai panašu, kai į viską kas mus supa imame žvelgti erdviniu ar sferiniu matymu, nebe plokštuminiu. Vaizdas tikrai kitoks!

Linkiu tau Laima ir tavo šeimos nariams gerovės gyvenant drauge su Rojaus Trejybe-AŠ ESU ir skleidžiant toliau ir plačiau Jos meilės galią ir tikrovę toje aplinkoje, kurioje esate!

Su Kūrėjo meile,

Jurgita
2022-10-01 07:27:05



Miela Laima, puikūs tavieji patyrimai. Tikrai gera buvo, skaitant, jausti tavo, ir tavo anūkėlio, tokį Nuoširdų Širdies džiaugsmą Dovana, kurios jums teko ilgiau palaukti. Ir vis tik, Nuoširdžioms asmenybėms atstumas netampa tokia kliūtis, kuri galėtų gi užgožti Šviesą. Tai ir justi tai, kaip tu brangini gyvojoje šventovėje paskleidžiamus gyvus energinius virpesius, kuriuos gali pajausti su šeima, kada klausotės įrašų ir sekate ir mūsų, urantų, gyvą bendravimą su Kūrėju ir – mokymąsi, kuris niekada negali būti atidėtas ar sustabdytas, jei norima žengti pirmyn ir visada drauge su Kūrėju.
Mes negalime suprasti ką tai reiškia būti taip toli ir siekti to, ką mes, urantai, turime – čia pat, gyvai – gyvąją šventovę ir Dvasinį Mokytoją – jo pagalbą trokštantiems Šviesos. Bet mes galime stebėti ir džiaugtis tavo atkaklumu ir Nuoširdumu gyvenant drauge su Kūrėju – dar gi to mokant ir savo šeimos narius – kad ir kur bebūtum. Maža to, įsteigus savo namuose gyvąją šventovę, kurią puoselėjat jau ne vienerius metus.
Džiugu, kad ir tavo namą dabar puošia Kūrėjo Vėliava, savo nuostabiomis ir tokiomis gaiviomis spalvomis džiuginanti jūsų ir galbūt kai kurių praeivių, Širdis, bet taip pat ir turinti giluminę Prasmę.

Telydi tave ir tavo šeimą, Kūrėjo Ramybė, Vita

vvita
2022-09-29 20:05:15



Ačiū už tokį nuoširdų pasidalinimą su begaline meile, aš skaitydama ir pasijutau kartu su jumis Amerikoje, nors niekada nebuvau. Aš jaučiau kaip Natukas bėgioje su Vėliava žolynais, takeliais, jaučiu jūsų džiaugsmą.
Kada tik klausau Vėliavos pakėlimo šventės įrašų ir vėl pasijuntu toj šventėj, palaimos, džiaugsmo būsenoje.
Kai skaičiau tavo mylima sese, šventės būsenos pasidalinimą, negalėjau sulaikyti ašarų, jos upeliu skruostais tekėjo ir dabar rašydama dar rieda viena, kita ašarėlė .
Ačiū Kūrėjui, už jo skleidžiamą meilę, už visus patyrimus, už mūsų pasidalinimą.

Telydi jus Kūrėjo meilė ir ramybė. Janina.

VJANINA
2022-09-28 13:45:48



[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal