Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Kvietimas prisidėti prie Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL išleidimo knyga

Mielieji, tie, kurie trokštate prisidėti prie Jėzaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL išleidimo knygos pavidalu, kuri būtų pardavinėjama ir knygynuose, kad kuo daugiau mūsų sielos brolių ir sesių galėtų susipažinti su šia šviesa, perveskite pinigus knygos spausdinimui į mano sąskaitą, kuri yra nurodyta mūsų svetainės puslapyje RĖMIMAS.
Tik BŪTINAI parašykite jūsų paramos paskirti:
KNYGOS atspausdinimui,
KALBU JUMS VĖL atspausdinimui,
Apreiškimo atspausdinimui,
Jėzaus apreiškimui,
ar dar kaip nors panašiai, kad galėčiau atskirti šituos pinigus nuo tų paaukojimų, kuriuos aš gaunu iš jūsų, kaip paramą mano tarnystei ir iš kurios ir gyvenu vykdydamas Tėvo valią.
Reguliariai jums pateiksiu, kiek jau yra pinigų knygos išleidimui.
Dabar yra pervesta trys tūkstančiai litų, dar tiek pat yra pažadėta, kad bus pervesta po šito prašymo patalpinimo mūsų svetainėje.
Aš parašiau laiškus daugiau kaip į dešimt spaustuvių. Kai kurios neatsakė nieko, kitos parašė, kad jų kainos yra per didelės, geriau man ieškoti didesnių spaustuvių, kurių tarifai žemesni, kitos atsiuntė savo paskaičiavimus. Jų tarifai nebuvo vienodi. Todėl turime tik orientacines kainas:
1000 egzempliorių reikėtų surinkti apie 9000 litų;
1500 egzempliorių reikėtų apie 11-12.000 litų;
3000 egzempliorių reikėtų apie 17-20.000 litų, ir t.t.
Kuo didesnis tiražas, tuo pigesnė knygos kaina, tačiau tuo didesnę sumą reikia surinkti.
Vakar mes buvome susirinkę ir iš Kauno, ir iš Vilniaus ir tarėmės kaip toliau elgtis. Kad būtų pigiau, knygos maketą parengsime savo jėgomis, nes maketuojant knygą kokiai nors spaustuvei ar leidyklai kaina dar labiau padidėtų.
Žiūrėsime, kaip seksis rinkti pinigus, o tada spręsime ir dėl konkretaus tiražo.
Beje, amerikiečiai jau seniai užsidegė knygą išleisti anglų kalba, kada perskaitė KALBU JUMS VĖL mano vertimą į anglų kalbą. Tad su dviem amerikiečiais nuo metų pradžios redaguojame vertimo tekstą jau antrą kartą. Šį darbą turėtume iki rugpjūčio pabaigos užbaigti. Tada irgi bus maketuojamas spausdintinos knygos formatas ir jai bus taip pat renkamos aukos, apie jas parašysiu atskirai. Prie jų rinkimo prisidės ir amerikiečiai. Ten knyga ir bus atspausdinta, nes taip bus pigiau negu Lietuvoje.
Kada knyga pasirodys knygynuose, ją pirks ir ne tik tikintieji, bet ir save laikantys ateistais, nes jie pamatys, kiek daug nuodingų ir pamokančių dalykų pateikia Jėzus Kristus mums šiandien vėl. Tik astiverkime Tėvui i rpamatykite sielos žvilgsniu, koks yra GYVASIS JĖZUS IR KĄ JIS SAKO ŠIANDIEN VĖL.
Tai ir malonu, kad Jėzus pateikė savo apreiškimą dabartiniams žmonėms, bet lygiai taip tai rodo, kad labai rizikingą gyvenimą gyvena žmonija, jeigu reikalinga VĖL pateikti tokią šviesą, nes tai rieškia, kad šitos šviesos mes neturime, dėl to ji mums ir suteikiama. O be tokios švoesos, be GYVO RYŠIO SU ATRASTU SAVYJE TĖVU, žmonija eina savanaudiškumo ir savęs sunaikinimo keliu. Mes turime būtent dėl to žadinti žmones, kiek įmanoma daugiau žmnių.
Ir parama Jėxaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL išleidimui atskira knyga, tai pagalba ir tiems mūsų sielos broliams, kurie nieko negirdėjo apie tokią šviesą, ir apie ją išgirs tik tada, kada knyga bus atspausdinta.
Taip pat tai yra irgi indėlis į žmonijos šviesinimą, dvasinimą, ir vedimą nuo susinaikinimo bedugnės krašto.
Vedimas į tikrąjį ir tvirtą pagrindą - į gyvą ryšį su gyvu Tėvu, atrastu savyje.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,
Algimantas


Algimantas
2008-07-06 23:11:29

Komentarai


Knygą visada daug geriau skaityti negu kompiuterinius rašmenis. Todėl aš tik sveikinu Algimantą ir linkiu ir kūrybinės , ir finansinės sėkmės .

Petras
2008-07-08 19:25:25



Spustelėjau tris kart, kad reitingai tavo dabartinių sponsorių akyse augtų spoksant ų lankomumo

skaitliuką.
2008-07-08 17:02:43



Leisk knygas, Algi, leisk, nes tavo kontingentas inernetu silpnai vairuoja. viena kita bobelė įvaldė pelės paslaptis. O čia štai knygiūkštę klasikiniam stiliuje tekštelsi ir kaip mat žuvikės tinkliukan suplauks, o čia jau apsidirbsi lengviau. Sunku gi avis po laukus vaikystis. Susirinksi krūvon ir būsi šlovinamas kaip naujas pranašas. Na ir žinoma daug "rimčiau" atrodysi. Juk veikalas tavo bus. Galėsi savo puslapį kurpt ir burti, burti, burti ...
Kaip kas išmano, taip prasimano. Nors tik bananų, bet prasimano ir vieną kart dienoje maitinantis - pakaks.Sveikinu su nauju versliuku, Algimantai. Menkutis, bet ir jėzuliukas kadais sunkiai skynėsi. Nepergyvenk, pasipainios riebus žydukas, gal pastebės, pamatys viltį parsukt plačiau tave, štai tada ir sužibėsi, o Žvaigžde naujai užgimus.

ŠLOVĖ TAU !!!
2008-07-08 17:00:48



Leisk knygas, Algi, leisk, nes tavo kontingentas inernetu silpnai vairuoja. viena kita bobelė įvaldė pelės paslaptis. O čia štai knygiūkštę klasikiniam stiliuje tekštelsi ir kaip mat žuvikės tinkliukan suplauks, o čia jau apsidirbsi lengviau. Sunku gi avis po laukus vaikystis. Susirinksi krūvon ir būsi šlovinamas kaip naujas pranašas. Na ir žinoma daug "rimčiau" atrodysi. Juk veikalas tavo bus. Galėsi savo puslapį kurpt ir burti, burti, burti ...
Kaip kas išmano, taip prasimano. Nors tik bananų, bet prasimano ir vieną kart dienoje maitinantis - pakaks.Sveikinu su nauju versliuku, Algimantai. Menkutis, bet ir jėzuliukas kadais sunkiai skynėsi. Nepergyvenk, pasipainios riebus žydukas, gal pastebės, pamatys viltį parsukt plačiau tave, štai tada ir sužibėsi, o Žvaigžde naujai užgimus.

ŠLOVĖ TAU !!!
2008-07-08 17:00:11



Labai puiki mintis išleisti knygos pavidalu Jėzaus Kristaus apreiškimą KALBU JUMS VĖL. Kiek daug vyresnio amžiaus žmonių dar nesinaudoja internetu ir neturi galimybės susipažinti su šiuo apreiškimu.

Aldona
2008-07-08 17:30:40



Pagal temos aprašymą turime:
"Ir parama Jėxaus Kristaus apreiškimo KALBU JUMS VĖL išleidimui atskira knyga..."
"...kiek daug nuodingų ir pamokančių dalykų pateikia Jėzus Kristus mums šiandien vėl..."
Taigi, galėtume daryti prielaidą, kad norima išleisti į mažmeninę prekybą JĖXAUS apreiškimą, nes Jėzaus mokymas pateikia NUODINGUS dalykus.
Aišku, daugelis pasakys, kad čia rašant buvo padarytos netyčinės klaidos, o Audrius viską apjuodino ir bla bla bla... Todėl tebūnie tai tik linksmas raidžių žaismas. Kaip kartais Algimantas sako,- jo Tėvas mėgsta humorą. Tik nepamirškime, kad kiekviename juokelyje yra dalis tiesos. O šitame, sakyčiau, yra dalis humoro.

Audrius
2008-07-08 14:20:13



Nepykit, bet vat norisi paklausti, o koks tikslas?
Kokia prasmė platinti šią knygą?

Alxnis
2008-07-07 18:52:25



Tai nepaprasta knyga, jau esu atsvietusi ir padovanojusi 10 egzemplioriu. Manau, kad ir kiti taip daro. Isleidus, manau ji butu pigesne, nes dabar atsviesti ir iristi viena egzemplioriu kainuoja apie 15- 18 litu.
Mano seima jau pareme sios knygos leidima, atsiradus galimybiu, paremsime dar.

Vita
2008-07-07 18:19:25



Tai tipo supernova, tai "Apreiškimas KALBU JUMS VĖL" knyga?

Alxnis
2008-07-07 19:47:49



Sau asmeniškai šią knygelę esu atsispausdinusi.Rūta ją taip pat perskaitė.Rūta ir aš taip pat pritariam šiai idėjai del knygelės:"Kalbu jums vel" išleidimo.Taip pat tikiu,kad Dievas mums,Šakiuose esantiems,padės surasti galimybę prisidėti finansiškai prie jos išleidimo.
Linkiu visiems geros dienos.
Su meile

IRENA
2008-07-08 07:40:05




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal