Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Regejimas

Kai šįryt po pagarbinimo perėjau prie padėkos maldos, mano rausvai alyviniam šviesos fone, kuris mane supo per garbinimą, išvydau savo dvasinės mikrosistemos - Tėvo, mano tikrojo aš ir šio laikino apvalkalo - švytėjimą koncentriniais ratais, tarsi švelnių ugnelių virpėjimą. Dėkodama už Zitą išvydau jos panašų švytėjimą, paskui Arnoldo. Pagavo tokia ekstazė, kad nė viena ašara neišriedėjo. Dėkojau už visus Tėvui atsivėrusius sielos brolius ir seses ir tuoj pat išvydau daug daug švytinčių ugnelių. Galėjau pažinti kiekvienos asmenybę, jos visos buvo panašios tiek, kiek ir skirtingos. Visos pulsavo meile, ta pačia meile, gauta iš Tėvo. Kiekviena turėjo savo švytėjimo intensyvumą ir išsiplėtimo dydį, net savo spalvą, gal kiti įvardintų tą mano jutimą kvapais ir skambėjimu. Vos tik ištariau žodžius, jog ši Žemės gyvų meilės gėlių puokštė skirta Rojaus trejybei, akimirksniu prisipildė visas dangaus skliautas visų Urantijoj besimeldžiančiųjų švytintys koncentriniai žiedai. dar kitą akimirką meilės gėlių konfigūraciją į nuostabiausią puokštę. Nors ištariau: 'Mylimi Tėvai", bet supratau, kad mano žodžiai čia bejėgiškai skurdūs ir nereikalingi. Ši puokštė neturėjo nieko panašaus su žemiškais fejerverkais. Ji nušvietė Žemę, spėjau ryškesnėmis spalvomis pamatyti mūsų nuostabios planetos grožį, net laukų gėleles, medžius ir kalnus su jūromis ir upeliais... ir spėjau pamatyti, kaip ją priėmė, į save, į milžinišką meilės vandenyną įliejo šią neapsakomo grožio mūsų, urantų dovaną Rojaus Trejybei. Vaizdas nutrūko. Supratau, kad didesnio spindėjimo sielos akys negali matyti. padėkojau ir sėdau pasidalinti su jumis visais forumo skaitytojais.


Gaile
2009-05-24 08:47:56

Komentarai

Linkiu visiems ir toliau sapnuoti spalvotai, betikint, kad tai - KAŽKAS TOKIO.
Sėkmės visiems :)

Sapnas
2009-05-26 12:29:26



Jeigu tu žinai, kaip yra iš tikrųjų nesapnuojant, tuomet pasakyk, ar turiu galvoti, kad tik vaidini "KAŽKĄ TOKIO"?

Sapnui
2009-05-26 17:28:45



Tikiu tuo, kas parašyta Urantijos knygoje, Jėzaus Kristaus apreiškime "Kalbu Jums vėl" ir Tėvo, Amžinojo Sūnaus ir Begalinės Dvasios perteiktais mokymais. Tiesiog žinau, kad tai tiesa.

Aldona(Panevėžys)
2009-05-27 10:28:44



Idomu kas ivyktu jei daleiskime atsirastu konkurentas,neprasciau rasantis na ir pasakojintis apie visa sita reikala?Ar tik neisijungtu koks pavydo,bijojimo prarasti, kap ir siokio tokio favorito padeti mechanizmas, kai kam?Na ir zinoma kai kuriems ji laikantys auksciau uz save.

King
2009-05-30 22:34:16




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal