Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvoji šventovė Kaune.

Mylimieji, Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje mes - urantai - rinksimės kitoje vietoje negu iki šiol - pradedant kitu mūsų susitikimu kitą sekmadienį - rugpjūčio 6 dieną - kaip įprasta 10 valandą - adresu - Vytauto prospektas 13. Važiuojant autobusu arba troleibusu nuo centro pusės - reikėtų išlipti arba autobusų stoties stotelėje - nežinau, ar ji būtent taip vadinama, bet stotelė yra tiesiai prieš autobusų stotį. Išlipus pirmyn eiti - į geležinkelio stoties pusę - apie 40 metrų - bus mažytė gatvelė iš dešinės, ir perėjus per šitą gatvelę ir stovėsite prieš naujos statybos gal trijų aukštų namą, kuris išsiskiria ne tik savo naujos statybos išvaizda, bet ir spalva - visas juodas kaip negras - ten yra Hesburger kavinė, būtent iš tos pusės ir yra įvažiavimas mašina į kiemą, kur yra stovėjimo vietos - nemokamos - nes jos visos rezervuotos tų name įsikūrusių firmų lankytojams. Taip pat jame yra greitosios medicininės pagalbos iškvietimo stotis, ar kažkas panašaus, nes man esant ten kelis kartus vis atvažiuodavo greitosios medicininės pagalbos mašina, o brigada sueidavo į namo vidų, kiek supratau, laukti naujo iškvietimo.
Eidami į kiemą neskubėkite, eikite atsargiai, nes yra nusileidimas - galima eiti ir iš kitos namo pusės, bet ten daugiau apeidinėjimo, tik galbūt saugiau, nes ten nevažiuoja mašinos. Taigi, tik pasibaigus namo sienai pamatysite metalinį užrašą - UPS Šokių studija, ir keli laipteliai ties šiuo užrašu ir toks pat užrašas ir ant lango. Štai ten ir durys. Per jas ir ženkite vidun, ir į dešinę beveik iki koridoriaus galo, kol pamatysite duris į Mega salę kairėje pusėje. Štai ten mes ir rinksimės.
Kadangi tai šokių studija, tai mums atsisėsti kaskart reikės susinešti iš koridoriaus vadinamuosius pufus, tokias kvadratines dėžes, į kurias galima ką nors įdėti, o uždėjus jų dangtį, ant jų galima ir sėdėti.
Jeigu pravažiavote autobusų stotį, ir neišlipote, tuomet kita stotelė bus gal net arčiau iki reikiamo mums namo, tik jau reikės apie trisdešimt metrų sugrįžti atgal.
Žodžiu, atvažiuoti labai patogu, ir neklaidu, eiti labai nedaug, ir mašinoms yra kur stovėti nemokamai.
Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-07-29 21:14:41

Komentarai

Mylimieji, Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje susitiksime gyvosiose pamaldose sekmadienį – balandžio 28 dieną, adresu – Vytauto prospektas 13. Gyvųjų pamaldų pradžia 10 valandą.

vvita
2024-04-26 10:18:42



Mylimieji, Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje susitiksime gyvosiose pamaldose sekmadienį – balandžio 14 dieną, adresu – Vytauto prospektas 13. Gyvųjų pamaldų pradžia 10 valandą.

vvita
2024-04-12 10:06:37



Mylimieji, Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje susitiksime gyvosiose pamaldose sekmadienį – kovo 31 dieną, adresu – Vytauto prospektas 13. Gyvųjų pamaldų pradžia 10 valandą.

vvita
2024-03-28 21:27:15



Mylimieji, Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje susitiksime gyvosiose pamaldose sekmadienį – kovo 17 dieną, adresu – Vytauto prospektas 13. Gyvųjų pamaldų pradžia 10 valandą

vvita
2024-03-15 19:07:30



Mylimieji, Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje susitiksime gyvosiose pamaldose sekmadienį – kovo 3 dieną, adresu – Vytauto prospektas 13. Gyvųjų pamaldų pradžia 10 valandą

vvita
2024-03-01 10:12:07



Mylimieji, Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje susitiksime gyvosiose pamaldose sekmadienį – vasario 18 dieną, adresu – Vytauto prospektas 13. Gyvųjų pamaldų pradžia 10 valandą

vvita
2024-02-16 19:20:25



Mylimieji, Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje susitiksime gyvosiose pamaldose sekmadienį – vasario 4 dieną, adresu – Vytauto prospektas 13. Gyvųjų pamaldų pradžia 10 valandą.

vvita
2024-02-01 22:13:03



Mylimieji, Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje susitiksime gyvosiose pamaldose sekmadienį – sausio 21 dieną, adresu – Vytauto prospektas 13. Gyvųjų pamaldų pradžia 10 valandą.

vvita
2024-01-18 08:40:25



Mylimieji, Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje susitiksime gyvosiose pamaldose sekmadienį – sausio 7 dieną, adresu – Vytauto prospektas 13. Gyvųjų pamaldų pradžia 10 valandą.

vvita
2024-01-04 23:56:15



Mylimieji, Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje susitiksime gyvosiose pamaldose sekmadienį – gruodžio 24 dieną, adresu – Vytauto prospektas 13. Gyvųjų pamaldų pradžia 10 valandą.

vvita
2023-12-22 21:00:09




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal