Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvoji šventovė Kaune.

Mylimieji, Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje mes - urantai - rinksimės kitoje vietoje negu iki šiol - pradedant kitu mūsų susitikimu kitą sekmadienį - rugpjūčio 6 dieną - kaip įprasta 10 valandą - adresu - Vytauto prospektas 13. Važiuojant autobusu arba troleibusu nuo centro pusės - reikėtų išlipti arba autobusų stoties stotelėje - nežinau, ar ji būtent taip vadinama, bet stotelė yra tiesiai prieš autobusų stotį. Išlipus pirmyn eiti - į geležinkelio stoties pusę - apie 40 metrų - bus mažytė gatvelė iš dešinės, ir perėjus per šitą gatvelę ir stovėsite prieš naujos statybos gal trijų aukštų namą, kuris išsiskiria ne tik savo naujos statybos išvaizda, bet ir spalva - visas juodas kaip negras - ten yra Hesburger kavinė, būtent iš tos pusės ir yra įvažiavimas mašina į kiemą, kur yra stovėjimo vietos - nemokamos - nes jos visos rezervuotos tų name įsikūrusių firmų lankytojams. Taip pat jame yra greitosios medicininės pagalbos iškvietimo stotis, ar kažkas panašaus, nes man esant ten kelis kartus vis atvažiuodavo greitosios medicininės pagalbos mašina, o brigada sueidavo į namo vidų, kiek supratau, laukti naujo iškvietimo.
Eidami į kiemą neskubėkite, eikite atsargiai, nes yra nusileidimas - galima eiti ir iš kitos namo pusės, bet ten daugiau apeidinėjimo, tik galbūt saugiau, nes ten nevažiuoja mašinos. Taigi, tik pasibaigus namo sienai pamatysite metalinį užrašą - UPS Šokių studija, ir keli laipteliai ties šiuo užrašu ir toks pat užrašas ir ant lango. Štai ten ir durys. Per jas ir ženkite vidun, ir į dešinę beveik iki koridoriaus galo, kol pamatysite duris į Mega salę kairėje pusėje. Štai ten mes ir rinksimės.
Kadangi tai šokių studija, tai mums atsisėsti kaskart reikės susinešti iš koridoriaus vadinamuosius pufus, tokias kvadratines dėžes, į kurias galima ką nors įdėti, o uždėjus jų dangtį, ant jų galima ir sėdėti.
Jeigu pravažiavote autobusų stotį, ir neišlipote, tuomet kita stotelė bus gal net arčiau iki reikiamo mums namo, tik jau reikės apie trisdešimt metrų sugrįžti atgal.
Žodžiu, atvažiuoti labai patogu, ir neklaidu, eiti labai nedaug, ir mašinoms yra kur stovėti nemokamai.
Telydi jus Kūrėjo Palaima ir Ramybė ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-07-29 21:14:41

Komentarai

Mylimieji, Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje susitiksime gyvosiose pamaldose sekmadienį – rugsėjo 17 dieną, adresu – Vytauto prospektas 13. Gyvųjų pamaldų pradžia 10 valandą.

vvita
2023-09-14 22:12:55Mylimieji, Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje susitiksime gyvosiose pamaldose sekmadienį – rugsėjo 3 dieną, adresu – Vytauto prospektas 13. Gyvųjų pamaldų pradžia 10 valandą.

vvita
2023-09-01 07:58:10Mylimieji, Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje susitiksime gyvosiose pamaldose sekmadienį - rugpjūčio 20 dieną 16 valandą. Tad jūsų lauksiu jau jums žinomoje vietoje adresu Vytauto prospektas 13.
Dar kartą atkreipiu dėmesį, šįkart susitiksime 16 valandą.
Telydi jus Kūrėjo Ramybė ir Palaima ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-08-18 16:08:33Mylimieji, mūsų susitikimas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje naujuoju adresu - Vytauto prospektas nr. 13, Kaune, bus ateinantį sekmadienį - rugpjūčio 6 d. 10 val. Kaip atvažiuoti ir rasti įėjimą, paaškinau šitoje pačioje temoje.
Papildomai noriu atkreipti dėmesį į tai, kad visur viduje yra įtaisytos vaizdo kameros, tad mus gali bet kada stebėti, kaip mes elgiamės. Tikiuosi, kad garso neįrašinėja, bet, ką gali žinoti... Tad mes po truputį vis labiau patenkame į dabartinės iluzijos vis labiau pasireiškinčią tamsą, kad baimė vis giliau smelkiasi į žmonių pasąmonę ir sąmonę, tad ir įsirengia vis daugiau apsaugos priemonių - kameros jau apraizgė visų miestų pagrindinių gatvių sankryžų tinklą, didžiąsias parduotuves, įvairias pramogų sales, parkų alėjas, namų kvartalus, ir vis labiau įsikrausto ir į mažesnius namus. Tai atoveiksmis- reagavimas į vis labiau plintančią nesaugią aplinką, tad ir mums teks su tuo susidurti vis dažniau.
Arbatos virdulys tenai yra, bet pačios arbatos reikia atsivežti. Taip pat reikia atsivežti ir savo puoduką, geriausia vienkartinį, kad galėtumėte išmesti, nes ten palikti puodukų ir laikyti nėra kur, tad teks kaskart juos mums atsivežti.
Tikiuosi, kad palaipsniui priprasime ir prie naujos vietos, ir ją net pamilsime kaip labai mums artimą, kokia mums buvo tapusi ankstesnė vieta Šviesos namuose.
Tuo tarpo dar kitą mūsų susitikimą - rugpjūčio 20-ąją - mes turėtume surengti arba ten pat, tik 16 val., nes kaip tik mūsų naudojamoje Mega salėje numatytas šokių seminaras su muzika, tad manęs ir paprašė, ar galėtume susirinkti vėlesniu metu, arba mums įprastu metu, tik jau mano name Romainiuose. Tad tą mes nuspręsime jau susirinkę ateinantį sekmadienį, čia jau turėtume atsižvelgti į atvykstančių iš kitų miestų nuomonę, mat jiems jau reikės vakare daug vėliau grįžti namo. Tad jų nuomonė ir turėtų būti lemiama.

Telydi jus Kūrėjo Ramybė ir Palaima ir mano Broliškas-Tėviškas apkabinimas.

Algimantas
2023-07-31 10:33:49[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal