Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Algimanto pamokomasis žodis – Dabartinėje žmonijoje Gyvasis elitas yra – urantai – pasakytas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Romainiuose 2023 09 30

Mylimieji, mano vardas – Algimantas. Aš atstovauju Kūrėjui, kaip Kūrėjo ambasadorius ir Jėzaus apaštalas, visai planetai. Džiaugiuosi urantais. Tai yra žmonijos elitas – žmonijos elitas. Kodėl aš taip sakau? Man vakar parašė laišką bičiulis, ir jisai man atsiuntė Makiventos Melkizedeko mokymą, anglų kalba. Mano bičiulis rašo – Sveikas Algimantai, tikiuosi tave dar domina Melkizedeko Makiventos, Urantijos valdytojo, vykdoma veikla siekiant nukreipti mūsų civilizacijos vystymąsi reikalinga linkme. Tai paskutinis priėmimas naujo Makiventos mokymo, rugpjūčio septintosios dienos mokymo, šių metų. Perskaičiau aš tą visą atsiųstą ilgą tekstą ir man tiesiog kilo mintis pasakyti mokymą, kad Makiventos vykdoma visa dvasinė veikla planetoje, iš tikrųjų yra ruošiant dvasinę aristokratiją, tokia kryptinga, svarbi, ir tuo pačiu tai yra etapas į tai, ką darau aš dabar, šiuo metu, ruošdamas žmonijos dvasinį elitą. Makiventos Melkizedeko mokyme yra kreipimasis į tuos, kurie priiminėja įvairių kitų dvasinių mokytojų mokymus. Aišku, tai vykdoma anglų kalba. Amerikonai čia yra kaip hegemonas. Ir todėl patys amerikonai, kadangi ten prieš tai buvo tarsi bendravimas tarp amerikonų, ką galima būtų šiuo atveju kitiems žmonėms pasakyti ir apie Makiventą Melkizedeką, kaip jį galima būtų atskleisti ir pristatyti žmonėms, kadangi jis yra planetos dvasinis Vadovas Ištaisomojo Laikotarpio periodu.
Tai štai, amerikonai yra visi pasimetę. Jie nežino ką reikia daryti. Jie priiminėja tuos dvasinių mokytojų mokymus, bet kas toliau – jų viduje tiesiog yra pasimetimas. Pasimetimas ta prasme, kad jie gauna tuos mokymus – o ką su jais daryti? Kaip juos paskleisti tai milžiniškai aštuonių milijardų žmonijai? Tai to dar neužtenka – paskleisti, techniškai jie turi priemones, bet kas juos skaitys? Ir jie mąsto tarpusavyje taip šnekėdami. O kadangi jie iš įvairių JAV vietovių, tai vieni vienaip sako, kiti kitaip savo nuomonę išreiškia, bet tai yra galbūt daugiau individualiai tuos mokymus taikyti, pajausti juos daugiau, koordinuoti grupių veiklą kitiems pasakant, kad yra būtent tokie dalykai, kaip dvasinių mokymų grupės. Bet krypties, kaip tokios, kad tai būtų programa, kad tai būtų planas, kad tai būtų priimtina visiems, jie neturi. Mokymų yra, na, gal apie dešimt tūkstančių, kuriuos jie priėmė iš įvairių dvasinių mokytojų. Ir kas iš to? Melkizedekas koordinuoja tą visą veiklą, bet šita veikla atsiremia į aklavietę.
Šitame mokyme, kurį priėmė rugpjūčio septintą dieną, Melkizedekas kaip tik aiškina amerikonams, tie kurie jau kartu bendravo ir kurie patys priiminėjo mokymus iš įvairių dvasinių mokytojų, kad tos grupės, kurios nebūtinai pripažįsta Urantijos Knygą, nebūtinai jos pripažįsta Mokymo Misiją, būtent šitą Ištaisomojo Laikotarpio Mokymo Misiją, bet taip pat veikia Šviesos labui. Jos stengiasi burtis į jiems priimtinas grupes, kad eitų dvasine kryptimi, dvasinio šviesėjimo ir šviesinimo kryptimi. Reikia tas grupes kaip įmanoma apjungti, atsiskleisti joms galbūt iš tų grupių, kurios yra net kaip Makiventa sako, savo mokymais pažengusios, ir toliau iš jų paimti tai, kas būtų naudinga ir Mokymo Misijai, ir tos grupės galbūt pasiimtų ką nors iš Mokymo Misijos. Esminis dalykas yra – apjungti tas grupes. Ne į kažkokią konfederaciją, bet, kad tai būtų bendras tikslas. Tikslas – žmonijos šviesinimas, kad brolystė galėtų pasireikšti. Ir, kada aš vakar šitą perskaičiau, man buvo akivaizdu tai, ką aš jau supratau prieš daugybę metų ir dėl ko aš iš Mokymo Misijos pasitraukiau – iš amerikonų Mokymo Misijos pasitraukiau, nes jie užsiciklinę. Ir dabar, kada aš skaičiau ir Makiventos mokymo pateiktą informaciją, aš tarsi sugrįžau į tą laikmetį prieš daugybę metų, kai aš buvau tarp tų amerikonų. Niekur nepasistūmėjo, nė per vieną milimetrą į priekį, Šviesos Gyvajame Kelyje. Nes jie nėra Gyvajame Kelyje. Jie yra intelektualiai save suvaržę, kad jiems yra svarbiausia tie dvasiniai mokytojai, dvasiniai mokymai, bet viduje jie neturi atrasto Kūrėjo, realiai patiriamo, kad jis būtų atrastas, gyvas. Ir aš tada suvokiau, kad be Kūrėjo atradimo, be šventovės, anksčiau ar vėliau Mokymo Misija tiesiog sustos. Ne tas kelias. Ir kadangi Makiventa irgi moko juos, jie visi geria tuos mokymus, vieną po kito juos kepa – jų yra daugybė. Bet visi, sakykime taip – neina Gyvojo Kelio kryptimi. Atrask Tėvą, Motiną, savo viduje – Rojaus Tėvus atrask savo viduje. Tik tada gali būti Jėzaus evangelijos įgyvendinimas – Dievo Tėvystė, žmonių brolystė. Prieš Jėzaus evangelijos įgyvendinimą, pasaulis turi sužinoti manąją evangeliją – Kūrėjas yra Gyvas, Realus, Tikras ir Jį galima atrasti savyje. Ir tik atradus savyje Kūrėją, pradedi jausti, kad visi žmonės broliai ir sesės dvasioje, nesvarbu kokios religijos būtų išpažįstamos šią akimirką, yra tiesiog vidinė būsena. Ta būsena paliudija, kad tai yra gyva, tikra. Ne tie dvasiniai mokymai, ne Urantijos Knygos Apreiškimas – čia yra informacija. Ne Koranas – Mahometo mokymai, suros sudėliotos. Ne Biblija – krikščionių taip garbinama. Žydų Penkiaknygė, taip garbinama. Talmudas – žydų knyga, nors ne visi pripažįsta Talmudą, ir žydai pripažįsta penkias Mozės knygas, kaip Penkiaknygę, o kitas knygas jie atmeta, kai kurie.
Štai – Kristaus knyga Kalbu Jums Vėl. Kada aš ją užrašiau – per du mėnesius atsirado šita knyga, du tūkstančiai šeštaisiais metais – tada Kristus užsiminė apie dvasinę aristokratiją, turi būti dvasinė aristokratija. Ji turi ateiti į šviesą. Kūrėjo knygose, kurias aš priėmiau per daugybę metų – Akimirkos Amžinybė, Gyvoji Tyla, Meilės Galia – šitose knygose taip pat yra užsimenama apie dvasinę aristokratiją, kuri turi pakeisti tą, kas dabar politikoje vyrauja ir vadinama net tam tikru tuo pačiu žodžiu, elitu. Tai nėra dabartinis valdančiųjų grupuočių apibūdinimas – elitas. Ne. Elitas – kas veda į Šviesą gyvai, suliejus savąją valią su Kūrėjo Valia. Štai elitas. Ir būtent tokį elitą aš ir ruošiu.
Šiandien ryte, kada bendravau su Rojaus Tėvais, aš klausiau ar man užsiminti apie Makiventos Melkizedeko mokymą, kurį aš vakar perskaičiau, ir tai ką aš supratau, jau daugybę metų, kad Mokymo Misija prieis aklavietę. Ar man šitą tiesiog palikti, ir kalbėti apie tai, ką aš širdyje jaučiu. Tai man Begalinė Motina atsakė – Taip, kitos grupės veikia, veikia ieškodamos šviesos, ir jos ir bus ta formuojama dvasinė aristokratija, kurie sužinos apie dvasinę veiklą, sužinos apie kūriniją, ką mes jau žinome ir iš Urantijos Knygos, sužinos daugybę dalykų, kokių šiandien niekas neaiškina. Ir šita aristokratija, ta jau dvasine galia, patirs stipresnį ir Minties Derintojo veikimą, kad jie patys pajaus viduje norą tapti ir tais Dvasiniais Mokytojais – norą. Bet kaip tą padaryti? Štai tada ir yra tas etapas, kokiame šiandien aš ruošiu urantus. Elito – elito etapas. Toji dvasinės aristokratijos prieangio pakopa, ji skirta platesniam ratui. Tiems kurie yra, sakykim, aplinkoje įžvelgiantys ir suvokiantys jau intelektualiai, kad aplinka gyvena ne tokį gyvenimą, kokį turėtų gyventi. Jie tada domisi tam tikrais ir dvasiniais klausimais, kaip surasti atsakymus į juos. Tai dvasinės aristokratijos pradinė stadija, pradinė pakopa. Manoji gi, elito pakopa, Dvasinių Mokytojų, be kurių negali būti ir tos dvasinės aristokratijos. Elitas – tai tas sluoksnis mirtingųjų, kuris jau garbina Kūrėją, kuris dalyvauja gyvosiose šventovės pamaldose, kuris palaiko tą dvasinę komuniją su Kūrėju nuoširdžiu atsivėrimu. Tie mokymai jau, sakykim, intelektualiai atliko savo vaidmenį ir toliau atlieka, bet asmenybė, dvasinė, Kūrėjo amžinoji dovana, yra pažadinama nuo gyvo – gyvo atsivėrimo Kūrėjui – ne studijų. Studijos yra protui, sąmonės šviesinimui, pasąmonės valymui. Bet asmenybės tapatybės pasireiškimui, kaip Kūrėjo sūnui ar dukrai – reikalinga būsena, kurią ir pripildo Kūrėjo energiniai virpesiai paties aukščiausio energinio dažnio, garbinant Kūrėją per gyvąsias Kūrėjo garbinio pamaldas gyvojoje Rojaus Trejybės-AŠ ESU šventovėje. Nėra pakaitalo šitam segmentui. Šventovė yra Kūrėjo sumanymas, ir Kūrėjas juk ir pasirinkęs mane savo atstovu šitai planetai, kaip ambasadorių. Jėzus, patvirtinęs man jo apaštalo statusą, ir jo Partnerės Nebadonijos apaštalo statusą – ir Nebadonijos, ne tiktai Jėzaus – jis ir suteikė tą gyvąją šventovę, Apreikštąją šventovę. Juk aš ne pats susimąsčiau įkurti tą šventovę – Jėzus, per Robertą iš Australijos atvežė tą žinią, kuriai aš kategoriškai priešinausi iš pradžių. Ne, tiktai dvasinės paskaitos, kokias aš jau daugybę metų kaip tik buvau organizavęs įvairiuose Lietuvos miestuose, įvairiose vietose. Tiek jau nuoseklias, ir pavieniui, ir net gatvėj. Tai štai, tai yra intelektualus dvasinis kelias, jis dar nėra gyvas. Nors jau pasireiškia veiksmu, bet širdis dar nėra tokia pažadinta, kokia ji buvo pažadinta jau gyvosios komunijos akimirką, kada šventovė pradėjo pulsuoti gyvuoju ritmu. Štai, šitas etapas, šitas segmentas, yra paties aukščiausio šviesos pasireiškimo segmentas. Ir dabartinėje žmonijoje, tai būtent urantai yra tas šviesiausias elito, kad ir mažytis, bet pats brangiausias branduolėlis Kūrėjui. Ir jis yra labai smarkiai saugomas, kad jisai išliktų, kad šitas spindulėlis, Gyvasis spindulėlis, jau suvirpinęs žmonių širdį, neužgestų. Čia yra kaip žvakutės liepsnelė per Vėlines, kada vėjuota diena, ant kapo uždegta žvakutė, tai žiūrėkit, labai greitai užpučiama. Tada daroma įvairi apsauga nuo vėjo, o tas vėjas gūsiu pakeičia kryptį, ir žiūrėk iš kitos pusės jau užpučia. Žmonės sugalvoja tada, apkabinti tą žvakutę, o paskiau net ir uždėti viršų, tik skylutes padaryti, kad neužgestų ir būtų oras praeinantis. Tai štai, mus taip pat apgaubia, urantus apgaubia, kad jie jau tas Gyvasis elitas – Urantijos Gyvasis elitas – garbinantis Kūrėją, atradęs Kūrėją savo Širdimi ir savo Širdyje, neišnyktų. Nes be šito elito, negali pasireikšti ir Ištaisomasis Laikotarpis, kokį ir sumanė Jėzus po savosios misijos Urantijoje, prieš du tūkstančius metų, įvykdymo.
Štai, Ištaisomojo Laikotarpio ne tiktai viršūnė yra urantai – elitas – Dvasiniai Mokytojai – bet ir apskritai, jie yra Naujojo Visatos Amžiaus ištakos, pradėję garbinti Rojaus Trejybę ir net Visuminę Dievybę AŠ ESU, nuo pat žemiausio laiptelio, dar turėdami materialų pavidalą, materialų kūną. Tai mes ir esame tas Šviesos smaigalys, kuris ir skrodžia tamsą, skrodžia ir tai pačiai dvasinei aristokratijai. Taip mano mylimieji, džiaugiuosi, kada girdžiu garbinimo žodžius iš urantų širdies sklindančius. Iš tikrųjų tai yra Gyvi elito teiginiai. Kokia yra gelmė, gyvastis. Tiesiog aš žaviuosi urantais. Žaviuosi. Amen.

vvita
2023-10-31 18:15:05

Komentarai

[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal