Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Algimanto pamokomasis žodis – Su tuo, su kuriuo susirašinėjau, yra įsikūnijęs Kanadoje, ir jis yra mūsų Supervisatos Architektas – pasakytas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Romainiuose, 2024 02 24

Mylimieji, mano vardas Algimantas. Aš esu Kūrėjo Ambasadorius šitai planetai – Rojaus Trejybės-AŠ ESU Ambasadorius mūsų planetai, ir Jėzaus, kuris yra dvasinio statuso, kaip Šeimininkas Sūnus Kūrėjas, ir jo Partnerės – Dukros Kūrėjos – apaštalas taip pat šitai planetai.
Per šitą savaitę aš labai intensyviai susirašinėjau su mūsų planetoje vienu iš trijų įsikūnijusių žmogiškuoju pavidalu Kūrėjo Sūnų. Jų statusas yra iš tikrųjų yra labai aukštas. Su tuo, su kuriuo aš susirašinėjau, jis yra įsikūnijęs Kanadoje, ir jis yra mūsų Supervisatos Architektas, o oficialus statusas yra Pagrindinės Visatos Architektas, ir jo numeris yra vienuoliktas. Toks yra vienas visoje Supervisatoje. Jo veikla yra susijusi su Pagrindine Rojaus Asmenybe – Orvontonija – ir Trims Dienų Senaisiais, o taip pat ir su Sūnumis Kūrėjais, sudarančiais šitą Supervisatą. Tai yra šimtas tūkstančių Vietinių Visatų šitame dangaus skliaute. Taigi, mano susirašinėjimas su juo vyko labai intensyvus. Daug ką, ką jis man rašė, aš jau žinojau, ir net urantams visą laiką, pateikdamas savo sampratas, po truputį atskleisdavau. Daug ką aš jam aiškinau, daug ko mokiausi iš jo atsiunčiamų man laiškų, kurie labai ilgi. Tai štai, daug buvo susirašinėjimo su juo anglų kalba, ir mano laiškai – taip pat ilgi. Jo misija yra šitoje planetoje, kuri yra dabar apimta beprotybės ir šėtoninių jėgų tinklų apraizgymo, šitas grandines sutraukyti ir pakeisti nauja aukštesnio lygio matrica. Tai yra – ir Pagalbinių Proto Dvasių grandinių atstatymas į aukštesnio statuso grandines, kad būtų galima ir labiau žmonėms bendrauti su Kūrėju, ir, kita vertus, pateikti ir platesnę sampratą žmogui apie šitą planetą ir jos ateities pasireiškimą visoje kūrinijoje. Nuostabus dalykas yra tai, kad ši mūsų Urantijos tokia skausmo pilna, kančių pilna, planeta yra numatyta kaip pagrindinė planeta visoje Supervisatoje, kaip portalas, kaip paskutinė stotelė, keliaujant jau į Pagrindinės Visatos išorinius keturis žiedus, kur bus veikla, kada bus suformuotos naujos visatos, kada bus iš tikrųjų grandiozinė veikla, kuri jau prasidėjusi, bet ji prilygs net tai Evoliucijos pradinei stadijai, kada Rojaus Trejybės-AŠ ESU Energija buvo paskleista už Havonos ribų į laiko ir erdvės naujų visatų kūrimo pradinį pliūpsnį, kad prasidėtų Evoliucija laiko ir erdvės pasauliuose. Štai tai, ką mes dabar turime, sakykime, septynias Supervisatas, ką mes turime gyvybės įvairias kategorijas visoje Didžiojoje Visatoje, tai yra septyniose Supervisatose, tai tas mūsų veikimas, jau pasiekus Rojų, išoriniuose keturiuose erdvės žieduose, naujose visatose ir prilygs ten naujos gyvybės daug aukštesnio statuso, daug aukštesnio lygio apšvietimui su tokia galia ir su tokia milžiniška Kūrėjo Meile, kad tai yra visiškai nauja kokybė, nauja, galima sakyti, Evoliucijos kokybinio šuolio išraiška, prilygstantanti štai visai tai dabartinei nuo pirminės akimirkos iki šios akimirkos Didžiojoje Visatoje. Tai tas patyrimas, kada atsiranda naujos visatos ir dešimtys tūkstančių, o gal ir šimtus tūkstančių didesne apimtimi negu dabar egzistuojančios septynios Supervisatos, kels, natūralu, milžinišką vidinį energinį protrūkį kiekviename, kuris šitoje Evoliucinėje veikloje dalyvaus. Tai yra Kūrėjo Evoliucinis Planas, nes negali būti plano be to plano vykdytojų, įgyvendintojų. Reiškia, ir mes būsime tie vykdytojai – kaip aš jums dažnai pabrėžiu – kaip bendrakūrėjai su Kūrėju. Mes būsime tie – ir jau dabar esame – bendrakūrėjai – Gėrio, Teisingumo, Šviesos, kokią sumanė čia mums Kūrėjas pasireikšti.
Aišku, kada mes žvelgiame į aplinką, kokia yra dabartinėje kartoje, mes matome, kad tokiais dalykais iš esmės nesidomi žmonija. Jiems svarbu kariauti, žudyti, lipti per galvas, kad daugiau pinigų uždirbti. Aš nemanau, kad tai yra uždirbami pinigai, jeigu jie naikina kitą, sakykime, konkurentą. Arba politikai sau pasiskiria atlyginimus iš biudžeto, o visi žmonės sunkiai suduria galą su galu. Tai ar čia politikų uždirbti pinigai? Ir jie turi teisę jais naudotis? Jokiu būdu! Jie tuos pinigus pavagia iš biudžeto, nors įstatymu jie gali mosuoti kiekvienam – štai mūsų toks atlyginimas yra nustatytas parlamento. Ne, mielieji! Šitokia tvarka tai yra prieš Kūrėjo Valią! Ir apskritai Kūrėjo Valia yra, kad visi pinigai būtų panaudojami visumos Gerovei! Ir tas, kuris yra valdžioje, jis turi tą suvokti, kad jis yra pats nuolankiausias tarnas visuomenei. Nuolankiausias! O ne išpuikęs ir apsistatęs sargybiniais bet kokiu lygiu. Kol šitokia tvarka yra, natūralu, žmonija negali vystytis į Šviesą, į Tiesą, į Teisingumą. Ji žengia prieš Kūrėjo Valią! Natūralu, tada ir žmogus negali pasireikšti savo potencialu, koks Kūrėjo sumanytas, kad jis galėtų išlieti savo charakterio savybes, kurios jau yra jo asmenybėje Kūrėjo suteiktos ir Meile, ir Gėriu, ir Teisingumu, ir Šviesa, Grožiu, nes aplinka jį tokį laiko raupsuotoju – jis ne iš tos sistemos. Dėl to aš jums taip pat sakau, kad aš ir esu, kaip Kūrėjo Ambasadorius, kad šviesinčiau žmones, kad jie atrastų Kūrėją savo Širdyje ir savo Širdimi, patirtų tą savo asmenybės budimą, kada Kūrėjas, suteikęs Savo Dvasią, vadinamą Minties Derintoju, tą asmenybę žadina nuolat iš vidaus, kad ji pabustų, ne šiaip sau pabustų ir dairytųsi. Ne! Kad ji pabustų dvasioje be nuodėmių, be ydų – be ydų – o jaučianti Kūrėjo Meilę savo viduje. Ne šitame kūne, nors asmenybė yra šitame kūne, bet ji turi jausti dvasinės asmenybės sąmonėje, ir net pasąmonėje, ir viršsąmonėje. Mes dabar esame per skaipą (Skype) prisijungę į gyvąsias pamaldas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, ir mūsų ką tik buvęs Kūrėjo garbinimas kolektyviai vyko per mūsų asmenybės viršsąmonę. Sąmonė yra atjungta. Jinai yra taip, kaip televizorius būdravimo būsenoje – įjungsi su pulteliu, jisai rodys programą – tai štai, mūsų sąmonė tuo metu yra būdravimo būsenoje, bet ji neveikia, nes mes savo asmenybės protą esame nukreipę į viršsąmonę, kad Jam siųstume savo virpesius, kurie pasklinda mūsų gyvais iš tikrųjų energiniais virpesiais, tik mes dar juos išreiškiame žodžiais. Kiekvienas žodis taip pat išreiškia atitinkamą energinį virpesį. Tai štai, pabudusiai asmenybei tokia tvarka, kokia egzistuoja pasaulyje šiandien, yra nepriimtina. Jinai yra prieš Kūrėjo Valią! Dar daugiau aš pasakysiu – yra evoliucinė pakopa, laukinio pakopa. Per ją pereina visos mirtingaisiais apgyvendintos planetos – per laukinių stadiją – kada veikia Pagalbinės proto Dvasios, kada mirtingieji neturi dar Kūrėjo Dvasios – Minties Derintojo – savo prote, neturi Sūnaus Kūrėjo arba Sūnaus Avonalo Tiesos Dvasios. Yra Šventoji dvasia, ji visą laiką yra nuo Vietinės Visatos sukūrimo. Tai yra Sūnaus Kūrėjo Partnerės išlieta Šventosios Dvasios grandinė. Bet tos laukinio stadijos yra, evoliucine prasme, panašios – pasireikšti jėga, nugalėti silpnesnį, ir tuo pačiu primesti savo viešpatavimą. Bet, kada atsiranda ir tarp tų žmonių jau patiriančių viduje impulsą dvasinėje asmenybėje, štai tada ir prasideda skleidimasis ryškesnės Šviesos, ir ateina akimirka, kada atsiunčiami Dvasiniai Mokytojai, Planetos Princas, ir jis atvyksta su pagalbininkais. Tie pagalbininkai būna mirtingiesiems nematomi, o šimtą pagalbininkų atsiveža, kurie paskiau gauna gyvybės plazmą iš čia parinktų geriausių įvairių genčių atstovų, jiems sukuriamos matomos žmogiškos išraiškos formos – žmogiško kūno formos.
Tai štai, dvasinis Šviesos skleidimas jau prasideda iš aukštesnių dvasinių šaltinių. Ir tada įvyksta evoliucinėje grandinėje milžiniškas Šviesos pliūpsnis! Ir jeigu sklandžiai vystosi planeta Evoliuciniu, Kūrėjo sumanytu, Keliu, ateina akimirka, kada atsiunčiama pora biologiniam pagerinimui ir violetinės rasės sukūrimui. Tai yra – Adomas ir Ieva. Jie ne iš Rojaus yra atsiųsti! Jie iš Vietinės Sistemos, iš Satanijos, mūsų atveju, iš Satanijos Sistemos – Jerusemo. Deja, mūsų Adomas ir Ieva savo misiją sužlugdė. Reiškia, vėl Evoliucinio sklandaus ir nuoseklaus vystymosi epocha žlugo. O dar prieš tai pusantro šimto tūkstančių metų į praeitį, maištą taip pat sukėlė ir mūsų Planetos Princas – Kaligastija – buvęs Planetos Princas. Štai sutrikdyta visa Kūrėjo Evoliucinio Plano sklandaus vystymosi seka. Ypač sunkus – ypač sunkus – momentas yra Adomo ir Ievos misijos žlugimas, nes nebebuvo sukurta daug aukštesnė violetinė rasė, kuri imli dvasiniams mokymams, ir atspari ligoms, atspari bakterijoms. Ir tolimesnis tada vystymasis jau maištininkų apsuptyje, ir maištininkams kenkiant visomis įmanomomis priemonėmis – kenkiant Kūrėjo Plano įgyvendinimui. Juk maištininkai tai ne šiaip sau yra kažkokios tai fantastinės figūros iš pasakų, kokių nors legendų, padavimų – jos realiai veikiančios. Ir dėl to atsirado visokie ...izmai prieš Kūrėjo Evoliucinį Planą, kuriame jie nenumatyti. ...izmai tai – ir socializmas, kapitalizmas, imperializmas, komunizmas, dabar šėtonizmas, arba vienalytininkizmas, transgenderizmas – štai visi šitie ...izmai – jie netinkami žmonijos vystymuisi. Kapitalistinė santvarka yra dirbtina. Ji nėra Evoliucinė kryptis į aukštesnę stadiją. Tai yra iškreipimas Kūrėjo Evoliucinio sumanymo! Kodėl? Ji grindžiama nežabotu godumu – ko nėra Kūrėjo Evoliuciniame Plane – turtų kaupimu bet kokia sąskaita – ko nėra Kūrėjo numatytoje Brolystėje – ir taip pat kitų išnaudojimu, rinkų užgrobimu, ir teritorijų net užgrobimu, naikinant – naikinant – tuos, kurie priešinasi.
Kūrėjas Savo Evoliuciniu Planu yra numatęs VIENĄ KRYPTĮ – Meilės Kryptį, Šviesos Kryptį, Tiesos, Teisingumo, Gėrio, Grožio Kryptį! Nėra antros krypties! Ir nėra lygiagretaus kelio šitam Gyvajam Keliui – TIKROVĖS KELIUI!
Visi šitie ...izmai – kapitalizmai, imperializmai – tai yra žengimas į bedugnę, į tamsą, ir tuo pačiu į degradavimą. Dėl to tada ir atsiranda siekis parlamentams sau pasiskirti tokias algas, apie kurias kitiems net svajoti nedrąsu, sukurti tokias institucijas kaip pseudoeuropos parlamentą, ir ten sutelkti valdžios dėmesį ir resursus, kurie yra išsiurbti iš tų šalių, kurios yra nušalinamos nuo politinių sprendimų, nes būtent čia yra sumanoma, kokia kryptis turi būti kiekvienai šaliai – sumano tą kryptį iš savo savanaudiškų ir šėtoninių paskatų. Dėl ko kiekvienos šalies parlamentarai, patekę į tą pseudoparlamentą, pasikeičia? Dėl to, kad šėtoninės jėgos veikia energiniais virpesiais – veikia. Ir ten patekęs net ir šviesesnis protas, jisai nepajėgus išlikti šviesoje. Jisai ima pasiduoti tai įtakai – virpesių įtakai – net šito nesuvokdamas savo sąmone – savo protu jis to nesuvokia. Bet tie virpesiai yra žemo energinio dažnio, kad degraduotų kuo daugiau, nes šėtonininkai tuo džiaugiasi, nes Kūrėjo Evoliucinis Planas nebeįgyvendinamas. O žmonėms yra pateikiama, kad tai yra jūsų labui, tai yra laisvos darbo jėgos judėjimui, tai yra be muitų ekonominiam suklestėjimui. Čia yra – apgaulė! Nes pinigai išvis yra ta priemonė, kuri pavergia žmogų – pinigai. Dėl to jūs ir negalite pragyventi, kadangi jums nemoka tų pinigų, kuriuos jūs uždirbate tiems, kurie sėdi net ir Lietuvos parlamente, ir jus išnaudoja.
Štai dėl ko, mano mylimieji, pirmiausia reikia atrasti Kūrėją savo viduje! Tik tada patirsite ir dvasinį nušvitimą, ir praregėsite, kaip dvasinė asmenybė, ir tada žinosite, kad yra vienintelis Gyvasis Kelias tiktai toks, kokį sumanė Rojaus Trejybė-AŠ ESU – Kūrėjas – toks Kelias, tokia Evoliucinė tėkmė, vedanti į tarpusavio Brolystę Meilės Galia! Ir ją juntame, kuo labiau mes atsiveriame Pačiam Kūrėjui. Atsivėrimas yra ne mechaninis – dvasioje atsivėrimas – tiktai aš metaforą panaudoju sakydamas – atsivėrimas Širdimi – ir atradimas Kūrėjo, sakau metaforiškai – Širdyje ir Širdimi. Ne! Atradimas yra – asmenybėje! Asmenybė turi atrasti savyje, šitame materialiame pavidale. Visa tai smegenų dėka vyksta. Bet, kad suprantamiau būtų, tai aš panaudoju metaforiškus įvaizdžius. Todėl Gyvasis Kelias – Kūrėjo Tikrovė – į kurį aš jus maloniai ir su Meile kviečiu visus, nebus joks – ...izmas. O tai bus Brolystės pasireiškimas, jaučiant atrastą viduje Kūrėjo vedimą ir Patį Kūrėją, kaip Keturias Asmenybes – Rojaus Trejybę-AŠ ESU – visumos Gerovei! Visumos Gerovei! Dėl to ir bus ta akimirka, kad Meilės Galia bus atliekami darbai ne vardan didesnio atlygio, pinigų, bet vardan civilizacijos aukštesnio laiptelio pasireiškimo. Pinigų nebus! Štai, kokia nuostabi ateitis, kada patyrimas paliudija, kad tu Meilės Galia nori įnešti savo asmeninį indėlį į Gėrio taupyklę, Grožio taupyklę, ir visa tai patenka į Kūrėjo Banką. Tai irgi metafora – Kūrėjo Bankas. Kūrėjas neturi bankų, bet Jis turi galimybę per Savo Dvasią – Minties Derintoją – ne tiktai žinoti, ką jūs veikiate, kaip mąstote, bet ir jausti visas būsenas, kokias jūs jaučiate, kada jaučiate pasitenkinimą. Jis jaučia visą tai, kas yra aukšto energinio dvasinio spindėjimo pasireiškimas. Žemų jūsų virpesių Jis nejaučia. Jam nėra tikslo jausti. Jis yra Gėrio, Grožio Šaltinis ir Centras, Meilės Šaltinis ir Centras! O visi pikti darbai, pikti kėslai, užmačios, ir kenkimas, net ir žudymas, jau čia yra nebe dvasinės asmenybės pasireiškimas, o to gyvulinio žvėries proto. O Kūrėjas bendrauja su asmenybės charakterio pasireiškimais, su asmenybe, kaip su Savo sūnumi ar dukra. Tai yra tokie niuansai, kad kai kuriems galbūt ir sunku suvokti, bet jūs turite žinoti. Jūsų niekas neprievartauja. Niekas! Sprendimus jūs priimate laisva valia. Net, jeigu jums ir grasina jėga, ką nors padaryti prieš Gėrį, prieš Kūrėjo Valią, jūs sprendimą priimate savo valia. Ne pasiteisinimas, kad jums grasina. Tie, kurie grasina, jie gali būti stipresni tik jūsų šito išorinio kūno, materialios formos atžvilgiu, bet asmenybė, viduje esanti – dvasinė – nėra šitas kūnas, ir ji nesunaikinama. Dėl to sprendimą jūs priimate, kaip nesunaikinamos asmenybės, proto sprendimą. O, jeigu jūs bijote, reiškia, jūs dar nesate pažadinta asmenybė. Štai iš tokių tada ir atsiranda tie, kurie visomis priemonėmis vardan dėl savo materialaus kūno komforto kenkia Kūrėjo Evoliucinio Plano įgyvendinimui.
Manoji misija yra – jus žadinti, kaip asmenybes, kaip jus kiekvieną žadina viduje esanti Kūrėjo Dvasia. Bet aš esu matomas jūsų akims Dvasinis Mokytojas. Dėl to jūs girdite tai, ko negalite išgirsti iš Kūrėjo dvasine klausa. Kitaip tariant, Kūrėjas mane panaudoja kaip Savo Ambasadorių, Savosios Dvasios veikimo sustiprinimui šitame pasaulyje, nes mirtingojo materialus mąstymas nori dar ir pamatyti, ir išgirsti materialia klausa tam tikrą mokymą, teiginių tam tikrą išraišką, nes dvasinė klausa nėra išvystyta – Minties Derintojas prie jų proto neprisibeldžia. Tad belieka panaudoti Kūrėjui ir dvasinę asmenybę, turinčią materialų pavidalą ir galinčią skelbti Jo Gyvąjį Žodį materialiu balsu, kad jį išgirstų materiali klausa, bet pajaustų dvasinė asmenybė. Amen.
Telydi mus Kūrėjo Ramybė ir Palaima.
Su Meile, Violeta (Ukmergė)

Violeta
2024-03-05 12:59:03

Komentarai

[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal