Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Algimanto pamokomasis žodis – Pabudus dvasioje Kūrėjas harmonizuoja mąstymo procesą, ir tada – mintis, žodis, ir darbai – tampa vieninga sistema – pasakytas Rojaus Trejybės-AŠ ESU gyvojoje šventovėje, Kaune, 2024 03 03

Mylimieji, mano vardas – Algimantas. Esu Kūrėjo – Rojaus Trejybės-AŠ ESU – ambasadorius šitai planetai – Urantijai. Štai, simbolis už manęs – Rojaus Trejybė! Trys Žiedai – jie sulieti, viduryje yra baltas skritulys. Rojuje sulieti į Absoliučią Dvasinę Vienovę, ir Vienas Kito atžvilgiu – Jie yra Lygiaverčiai! Dėl to nėra viešpataujančios nė vieno apskritimo padėties kitų dviejų atžvilgiu. Štai, esu ambasadorius – Jų pasirinktas, davęs priesaiką Ištikimybei – Rojaus Trejybei – ir Visuminei Dievybei AŠ ESU! AŠ ESU – rašoma vien didžiosiomis raidėmis. Prisiminkit tai! JIS yra kupinas Galios! Toks galingas, kad JIS turi SAVE net laikydamas Absoliutus Savajame Glėbyje – Dievybes – Begalinį, ir Visuminį – laiko Savajame Glėbyje. Ir Rojaus Trejybę taip pat. Bet JIS susisiaurina, ir veikia per Rojaus Trejybę.
Štai atstovauju aš šitam Kūrėjui – Rojaus Trejybės Trims Šaltiniams ir Centrams, ir Visuminei Dievybei AŠ ESU! O taip pat esu Jėzaus, kuris yra dabar Šeimininko Sūnaus Kūrėjo statuse, ir jo Partnerės – Dukros Kūrėjos – Nebadonijos – apaštalas taip pat šitai planetai. Ruošiu Dvasinius Mokytojus, gaunu Mokymus iš Kūrėjo, iš Jėzaus, leidžiu knygas, mokau būsimuosius Dvasinius Mokytojus. Tik šitaip galima ištaisyti tai, kas dabar yra pažeista Evoliuciniame Procese – dvasinant, apšviečiant žmogų, ir tuo pačiu atrandant Kūrėją savo viduje – Širdyje. Štai, Kelias į gimimą iš Dvasios! Ir tada nušvinta tas mirtingasis! Jis tampa Kūrėjo atvaizdu – nuostabiu Kūrėjo atvaizdu.
Mes esame gyvojoje šventovėje – pagarbinome Kūrėją. Aš jums rodau, kokie mes esame čia susirinkę. Taip. Mes esame tie urantai, kurie garbiname Kūrėją, turime gyvąjį Įtikėjimą į Kūrėją, visos kūrinijos Energijos Šaltinį ir Centrą, ir tuo pačiu mūsų Tėvą ir Motiną – visos kūrinijos Tėvą – ir Motiną! Garbinimas mūsų gyvojoje šventovėje, tai yra, kai mes išliejame patys save – mes bendraujame su Kūrėju dvasioje. Taip, materialų kūną mes turime, apvalkalas – Kūrėjo taip sumanytas pradiniame pasaulyje – Jo sūnums ir dukroms pačia žemiausia išraiška, bet mes turime Likimą pasiekti Kūrėją Rojuje – visos kūrinijos geografiniame Centre.
Kūrėjas Evoliucinį Procesą sumanęs Savo Evoliuciniu Planu – patyrimų kaupimu kiekvienam vaikui asmeniškai. Nėra kolektyvinio patyrimo, yra kolektyvinis bendravimas, o patyrimas yra asmeninis. Net ir mes čia dabar būdami gyvojoje šventovėje, kiekvienas turime asmeninį patyrimą tos šventovės. Mes esame dvasioje suvienijami, kadangi Kūrėjas mums pateikė Savo dvasią kaip dovaną – Minties Derintoją. Reiškia, mes kiekvienas viduje, mūsų prote, na, simboliškai aš rodau galvoje smegenų vietą, bet tai prote – tai yra mąstymo procese – veikia Kūrėjo dalelė, kuri savo Kokybe yra kaip Kūrėjas – dieviškumu! Ir štai mes per šitą dalelę – kiekvienas – net ir tie iš jūsų, kurie žiūrite mane Yuotube, klausotės ir neinate į mūsų šventovę, nes jūs net nežinote, kad yra tokia gyvoji šventovė – vienintelė – pasaulyje, net ir jūs turite tą Kūrėjo dvasią viduje, ir jūsų prote jinai taip pat veikia su skirtumu – kokybiniu skirtumu! Mes – atsivėrę urantai – mes ir dienos metu esame atviri – pagarbiname Kūrėją, pasimeldžiame, ir Kūrėjas mums perteikia Savo nuostatas, teiginius – o jums, kurie neturite Įtikėjimo, nežinote nieko apie Kūrėją, Jisai perteikia tuos teiginius naktį, kada jūs miegate, kada jūsų sąmonė atjungta, nes dieną jūs neturite kada pagalvoti apie Kūrėją – jus prislėgę rūpesčiai, vargai, ambicijos, siekiai, jūs norite komforto kūnui – prabangių atostogų, kad galėtumėte pasigirti kitiems – jūsų visa smegenų veikla nukreipta į interesų materialioje plotmėje siekį ir pasitenkinimą, ir greitai – nusivylimą, nes reikia naujų, dar ryškesnių. Štai tada jūsų protas užimtas, ir nėra kada Kūrėjo dvasiai prisibelsti prie jūsų valdymo pulto. Valdymo pultelis – smegenys – yra jūsų rankoje, jūsų – ne Kūrėjo rankoje. Čia kaip televizorius – atėjote, paspaudėte pultelio mygtuką, televizorius rodo kažkokį kanalą jūsų pasirinktą. Kūrėjas taip pat suteikė jums laisvą valią valdyti šitą pultą – savo smegenis. Jūs negalite valdyti nė vieno kito smegenų centro, nė vieno! Jūs galite priversti kitus jėga, gąsdinimais, kad jų kūnas atitiktų jūsų interesų sampratas – kūnas – bet viduje esanti dvasinė asmenybė gali nesutikti su tuo, ir ji gali, viena, apgauti – liežuvis gali kalbėti vienaip, veiksmai gali sekti kitokie – paprastai taip ir būna – jūsų veiksmai nesutinka su mintimis, žodžiu, ir darbais. Jūs neturite dvasinės asmenybės vienovės. Kas yra jeigu nėra asmenybė vieninga, susidvejinusi? Yra šizofrenija – kaip sako psichiatrai. Jūs turite šizofreniją, mano mylimieji, nors šito jūs nežinote. O Kūrėjas sumanė jus kaip Savo sūnus, kad jūs pabustumėte dvasioje, pabustumėte asmenybe savąja. Ir tada tiktai Kūrėjas harmonizuoja jūsų mąstymo procesą – harmonizuoja – ir tada mintis, žodis, ir darbai tampa vieninga sistema, kuri veikia kaip intelekto sprendimai atremti į dvasios – asmenybės – būseną su gyvu Kūrėju, atrastu savyje. Štai, vienintelis Kelias šizofreniją gydyti! Ir jūsų šizofreniją – intelektualią! Dėl to, mano mylimieji, aš ir esu tas gydytojas – Kūrėjo suteiktas – ir jums visiems, ir tau asmeniškai. Tą aš sakau tam tikra metaforine forma dabar, bet iš tikrųjų, tai yra Tiesa – Tiesa – kad žmogus, neatradęs Kūrėjo savo Širdyje – ir savo Širdimi – iš tikrųjų yra pasimetęs. Jis yra našlaitis. Jis nežino, kad yra gyvas Dvasinis Tėvas – to nepatyrė. Jis galėjo išgirsti bažnyčioje, kada kunigas sakydamas pamokslą sumini Tėvą – Kristaus Tėvą – bet jis išaukština Kristų, o Tėvas nustumiamas į kažkur kamputį. Turi būti iškeliamas – Tėvas – iškeliamas! Juk kada aš įkūriau šventovę – gyvąją šventovę – vienintelę pasaulyje – ir kada man perteikė Tėvas pavadinimą jos, Jis man pasakė – Tu ją pavadinsi Dievo Tėvo ir Jo Sūnaus Jėzaus vardu. – Aš išsigandau to žodžio. Tėvo vardas pavadinime? Tai pradėjau su Juo ginčytis – Gal, gal nereikia taip aukštai, gal arčiau žemės, arčiau žmogaus, be Tėvo? – Ir Jo atsakymas buvo – Seniai laikas, kad bažnyčioje būtų Tėvo vardas – Tėvo. – O aš dabar tą pakeičiau į Kūrėjo, išplėtęs iki Trijų Šaltinių ir Centrų iš Rojaus Trejybės. Štai, tas simbolis apie kurį aš jums ką tik aiškinau. Negalima vieną Tėvą garbinti, reikia garbinti ir Antrąjį Šaltinį, ir Centrą, o tai yra, mes simboliškai vadiname – Amžinoji Motina, kaip Tėvas – Amžinasis Tėvas. Trečiasis Šaltinis ir Centras – iš Tos Pačios Rojaus Trejybės, tai yra, mes simboliškai irgi pavadiname – Begalinė Motina. Bet tai yra Šaltiniai ir Centrai! Ir Jie – Dvasinėje Vienovėje – neišskaidomi! Nėra, mylimieji, kad Amžinasis Antrasis Šaltinis ir Centras dovanotų dvasingumą vienas, o Tėvas jau ne – arba Trečiasis Šaltinis ir Centras – jau Jis čia nė prie ko, nes Jis užsiims jūsų protu – Jis dovanos protą, o Tėvas proto jums nedovanos. Asmenybę dovanoja, atleiskite, be proto? Asmenybė turi ne tiktai protą, bet ir – išmintingą – protą, o Tėvas dovanoja asmenybę. Reiškia mes negalime segmentuoti Kūrėjo kaip Urantijos Knyga segmentuoja – Tėvas – Pirmasis Šaltinis – vienintelis, Antrasis Šaltinis jau kilo iš Tėvo, reiškia Jis – Amžinasis Sūnus Motina, o Trečiasis Šaltinis kilo iš Jų Dviejų – na, tada, ką Jam tie apreiškėjai gali priskirti, kokias savybes? Na, Jis protą padovanoja. Ne, mylimieji, Rojaus Trejybė yra Absoliučioje Dvasinėje Vienovėje, ir veikia Visi kartu! Jie neišsiskiria! Jų Darna yra Absoliučioje Dvasinėje Vienovėje! O kas tai yra Absoliuti Dvasinė Vienovė? Nė vienu niuansu neišsiskiria Jų nei žvilgsnis, nei mintis – kaip aš sakiau, asmenybė ta turi ir minčių, ir žodžių, ir veiksmų vienovę. O juk Jie yra Tobulumo Šaltinis, ir Centras! Reiškia Jų ta Vienovė yra ne tiktai kaip Tobulų Asmenybių, bet ir kaip Šaltinių, iš ko net pats Tobulumas gimsta!
Štai, mano mylimieji, mes esame Gyvajame Kelyje kaip tie žengiantys pirmąjį žingsnį, ir tas pirmasis žingsnis atremtas tik į Įtikėjimą – tik – į Įtikėjimą! Aplinka mums nepadeda.
Aš jums sakiau, kad bendrauju su Brajenu, kuris pareiškė, kad yra Pagrindinės Visatos – vienas iš Architektų, jo numeris – vienuoliktas – o tokių Architektų yra 28 011. Tai yra Absonitinio lygio asmenybės. Mes, kada pasieksime Rojų, tada mes būsime ištobulintos ribinės asmenybės, ir nauja pakopa lauks – Absonitinio lygio įsisavinimu – vėl pažįstant Kūrėją, kūriniją aukštesniu lygiu. Tai štai, dabar įsikūnijęs Kūrėjo Sūnus – Pagrindinės Visatos Architektas, numeris – vienuolika – o Supervisatoje tokių yra tik po vieną, tai jis yra mūsų Supervisatoje – ir štai jisai savo laiškuose man, ką rašo, man nelabai priimtina. Ir aš klausiu Rojaus Tėvų, sakau – Tai, kodėl vietoje to, kad jis mane stiprintų, juk iš tokios aukštybės yra atėjęs žmogiškuoju pavidalu, bet aš jam turiu daug ką aiškinti – išeina tarsi aš jam išskleidžiu platesnį kontekstą. Tai man ir pasakė mūsų Rojaus Tėvai, sako – Jo funkcija yra kita. Tavo funkcija yra ruošti Dvasinius Mokytojus ir atstovauti Man šitame pasaulyje – Kūrėjui – kaip ir Jėzui, ir jo Partnerei Nebadonijai. Jo Misija nėra atstovauti Kūrėjui, jo Misija yra inžinerinės pakraipos – ne Dvasinio Mokytojo. – Todėl kada aš iš jo studijuoju gaunamą medžiagą, ten ir vaizdinė medžiaga, ir žodinė medžiaga, ten eina kalba apie būsimąją išorinėse erdvėse formuojamą Visatą – kokia jinai, kokie tenai atstumai. Tai čia, mano supratimu, tas pats kaip sakyčiau – alkanas žmogus – o mokymas eina, kokia bus maisto gausa, kada čia bus jau Gyvenimo ir Šviesos etapas, o tas vargšas – alkanas sako – Man pilvas gurgia, žarna žarną ryja, valgyt noriu, duonos noriu. – Bet, kokie bus toliai, kokie bus gražūs laukai, kaip javai pla‘uks – ne plauks – javai ne plaukia, o pla‘ukia (žodžio kirtis ant - a - raidės), kokia duona bus skani. – Aš valgyt noriu. – Tai štai, aš studijuoju tą superbūsimą darinį, ir mąstau – na, ne šito reikia – reikia Dvasinių Mokytojų, kad jie pažadinti būtų, kad čia tas pasekmes šalintų. Žmogus, jis negali dvasioje nepabudęs kurti Teisingumo – na, nebus Teisingumo – Teisingumas yra iš Kūrėjo! Reiškia, tu Tą Šaltinį turi Širdyje atrasti, tik tada tu būsi teisingas. Gyvulinės kilmės žmogiškasis materialus protas, jis nėra teisingas – jis yra viešpataujantis kitų atžvilgiu, jeigu turi jėgos arba pinigų arba politinės įtakos. Tą jūs ir pastebite. Todėl žinoti apie ten, jau išorinėje erdvėje kuriamą gyvenimą ir mūsų veiklą, kada mes užbaigsime ribinio vystymosi tobulėjimą, pasiekę mūsų Rojaus Tėvus Rojuje, tai yra tas pats, kaip mano supratimu, mėginti peršokti bedugnę vietoje to, kad per tą bedugnę tiesiog na, nutiesti tiltą dvasioje per veikimą drauge su Kūrėju. Tai šita prasme, šitoji veikla, ką aš ir sakiau – Mokymo Misija – atsirems į aklavietę neatradus Kūrėjo, neišgirdus mano Mokymų – visa Mokymo Misija bus aklavietėje. Tai aš suprantu, kad jo nėra Misija – jis rūpinasi visų Grandinių Pagalbinių Proto Dvasių jau sustygavimu, ir kitą vertus informacijos paskelbimu savo svetainėje, kada jau bus ta svetainė parengta po kelerių metų, o dabar svetainės yra tiktai mažytė dalelė, kuri po gal savaitės, po dviejų bus prieinama viešai. Tai štai, bet ten bus informacija intelektualaus pobūdžio, o mano Širdžiai reikia dvasios – dvasios – Gyvojo Vandens! Aš alkanas dvasioje, aš ištroškęs dvasioje – ne intelektualios informacijos – dvasios – gyvo komunijos bendravimo su Kūrėju man stinga! Kai aš sakau – man – ne sau sakau asmeniškai – žmonijai – žmonijai! Čia mes gyvename šitoje planetoje tarp šitos žmonijos, reiškia žmonija yra išalkusi dvasioje, nepagirdyta Dvasiniu Vandeniu, nes ji nežino, kad Tas Šaltinis jų viduje yra. Jie ieško gerti nežinodami, kad viduje turi Šaltinį – kokie jie yra vargšai..
Štai tam ir reikalingas Dvasinis Mokytojas, ir jums, kurie žiūrite Yuotube – ne urantai – urantai, tai čia jau profesoriai – bet ir jiems reikalingas Dvasinis Mokytojas – visiems. Ir man reikalingas Dvasinis Mokytojas. Dėl to aš ir klausiau Rojaus Tėvų, tai kodėl jis manęs nestiprina, kaip turėtų stiprinti, o aš turiu jam aiškinti, kokia mūsų šventovė, kaip vyksta, ir po paaiškinimo jau po kelinto laiško sako – o tu pamokslą ar sakai? Tai sakau – Aš Mokymus sakau, t.y., na, kunigo žodžiais tariant – pamokslas, aš jį vadinu – Mokymu. Ir įdėjau tą trisdešimtmečio mano veiklos tą pamokomąjį Žodį – išverčiau į anglų kalbą ir jam nusiunčiau. Komentaro nesulaukiau nė vieno. Tai man Rojaus Tėvai ir paaiškino – Jo protas funkcionuoja kryptingai – kryptingai ta kryptimi, tavo protas apima plačiai – plačiai – nes Dvasiniam Mokytojui reikia visko, bet per Širdį – per dvasią.
Tada, ką aš jums vakar sakiau Pamokomajame Žodyje, kada citavau Bhagavad Gitą, tai aš sakiau, kad kaip moko Mokytojas, jis turi savo Mokymais gyventi – tik tada mokiniai seks tokiu Mokytoju. Ir ten komentaras Bhagavad Gitos – Bhagavad Gita – tai Vedų santrauka – yra teiginys, sakykim, ką sako Krišna-Viešpats arba ko Ardžūna klausia Viešpaties, o paskiau yra komentaras. Ir net nuo to, kaip Bhagavad Gitą komentuoja – koks autoritetas – priklauso tos knygos – Bhagavad Gitos knygos vertingumas, nuo komentaro! Tai štai, tai ten komentare yra parašyta – Jeigu mokytojas rūko, na, tai kiek nori tu mokyk, kad negerai rūkyti, nemes tas mokinys, nes jis žiūri – koks yra pavyzdys! Ir taip turi būti ir valstybės vadovas, ir mokytojas, ir tėvai – kaip pavyzdys – savo gyvenimu tam, kas nori siekti ir sekti Mokytojo mokymais.
Tai štai, mano mylimieji, Yuotube klausantys, bet ne urantai. Norite ramybės Širdyje? Norite, žinau, kad norite, nes jūs neturite jos. Jos negalima turėti jokių įtaigų – net ir jogos pratybų dėka neįmanoma. Klausykite mano Mokymų, atraskite Kūrėją savo viduje – vakar aš aiškinau, kaip tą reikia padaryti – Yuotube yra, pasižiūrėkite. Amen.

DDaiva
2024-03-16 13:46:35

Komentarai

[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal