Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

ŽMOGAUS PROTAS AUGINA SAVO LIKIMĄ


Kažkurią tai savaitę su mūsų panevėžietiška grupe buvome pradėję svarstyti apie mūsų proto įtaką visam bendram mūsų likimui. Parodžiau ir perskaičiau jiems dar ankstesnį mano dialogą su dieviškuoju minčių Derintoju . Patarė parašyti į forumą , bet praėjus kelioms dienoms perskaičiau jį iš naujo ir pradėjau koreguoti . Bekoreguodamas supratau , kad jis visas yra mano sąmonės išmąstytas produktas ir nieko naujo aš čia nepasakau . Viską palikau ir nieko nebesiruošiau rašyti į forumą . Bet po geros savaitės , darbe , pasitaikė rami valandėlė . Sėdžiu ir mąstau ką čia man paklausus Dievo Tėvo dvasios . Bandau formuoti kokį nors įžymų klausimą , bet nieko gero nesugebu paklausti , o tuo pačiu ir nieko negirdžiu ir neturiu jokio ryšio . Ir staiga prisimenu , kad prieš kelias savaites aš taip ir neišsiaiškinau , kaip žmonės susikuria savo likimą ir koks čia mūsų proto veikimas . Tada staiga susiformavo ir toks klausimas . KOKIA ŽMOGAUS DALIA IR KAS ČIA VYKSTA SU ŽMONĖMIS ?
Nedelsiant pradėjo eiti atsakymų mintys . Kad nepamirščiau , pradėjau viską užsirašyti . Dabar visą tai rašau į forumą .
Gal kam bus įdomu ir naudinga pasiskaityti mano Dieviškojo minčių Derintojo atsakymą , kuris prasidėjo taip :
,, Savo protą naudokite tik vis geresnio ryšio suradimui ir palaikymui su Manimi . Visiems jūsų kitiems veiksmams ir įgūdžiams atsirasti , sužinoti ir atlikti , ateis išmintis nuo Manęs . Visko prašykite ir viską projektuokite tik bendroje sąjungoje ir dialoge su Manimi. Be Manęs nieko sąmoningai neplanuokite ir neveikite . Tik su Manimi yra sėkmė ir gyvenimas.
Mano sūnau , kas eina su Manimi , tam niekada nieko blogo neatsitiks , kas ne su Manimi , tie bus pavaldūs gamtos stichijų šėlsmui . Ir tai yra tikra ir nepakeičiama . Mano vaikai yra mano valdžioje ir apsaugoje . Manęs nemylintys yra gamtos vaikai ir jie yra ir bus kosminių - gamtinių dėsnių ir sąlygų priklausomybėje . Tik begalinis tikėjimas , kad AŠ ESU susijungęs su žmogumi , su jo protu - veda žmogų į aukščiausią apsaugą nuo visų jūsų planetinių netikėtumų .
Visi kiti keliai žmones veda tik į fizinę ir dvasinę prąžūtį . Žmogus yra mirtingas . Mane atstūmęs , be Manęs jis ir lieka mirtingas. Jo fizinis kūnas grįžta į planetinių elementų būklę , o neužaugusi siela , išnyksta be pėdsakų . Žmogus kaip asmenybė išnyksta ir iš planetinio gyvenimo , o jo siela nepatenka į morontinius gyvenimus . Tokio žmogaus visa gyvenimo fazė yra lygi nuliui .
Mano vaikai , mano sūnau , kad taip nenutiktų - visomis galiomis stiprinkite tikėjimą ir pasitikėjimą Manimi . Stiprinkite brolystę tarp savų ir stiprinkite ją Urantijos apreiškimų dvasia ir praktiniu jos naudojimu . Atverkite visus proto vartus , nuimkite visas užtvaras išankstinių nuostatų.
Gyvenkite tik Manimi kiekvieną dieną ir kiekvieną valandą . Tada AŠ jus vesiu - nebus jokių kliūčių jūsų gyvenimo kelyje . Jums viskas seksis ir džiaugsmas , ir pasitenkinimas lydės kiekvieną dieną . Taip augsite vis labiau ir labiau išmintyje ir meilėje . Tai AŠ sakau visiems , ne tik tau , sūnau . Ką tu užgirdai yra tikra , lygiai kaip tikra yra ir Mano Dieviškasis buvimas jūsų protuose ".
Petras [xx]
2008-09-15 21:26


Petras
2008-09-16 21:42:59

Komentarai

Ar bus tuomet klausimėlių kai būsi.Taigi ar žinai kas esi ar patiri kas esi.Ir kas patiria ar mirtingasis aš ar tikrasis aš. Ir kas pirmiau patyrimas ar žinojimas.Ir ar žinosi ir patirsi neturėdamas proto. O tikėjimas kas yra prie žinojimo ir patyrimo o įtikėjimas.Ir kaip juos sustatyti į eilę.Iš kur sužinai kas esi ar tiki tuo ką sužinojei ir ar gyveni įtiki tuo kuo tiki.Kai sakai , kad žmogus yra žmogus Dieva yra Dievas visata yra visata ir visakas yra meilė čia žinojimas ar patyrimas.Ir kas yra žmogus kas yra Dievas ir kas yra visata.Žmogus ne kūnas bet dar ir ne Dievas.Dar ne Samonė.Bet kas turi kūną ir kas turi protą ir kas turi sąmonę.Kūnas mirs mirs ir protas nes mirs smegenys būtinos protui funkcionuoti, kartu ir žmogiškoji sąmonė.Kas liks . Ar mirtis išsprendžia problemą, nes lieka tas kas iš tikrųjų ir esi Dieviškoji sąmonė. Bet ar tikrai taip.Ir kas yra toji sąmonė ar ji yra tuščia ar ji yra pilna.Pilna ko meilės išminties gailestingumo . O ar ji turi centrą ir pradžią. Ar mirtingojo sąmonė ir Dieviškoji sąmonė vienas ir tas pats. Ar viskas yra tik Dieviškosios sąmonės pasireiškimas. Nėra nei proto tuo pačiu ir ego nei kūno yra tik sąmonė. O gal yra protas ir aukštesnis protas ir tarpinis atrap aukštesnio ir tarpinio.Ir kaip tą protą vystyti. Ir ar per vieną mirtigojo gyvenimą jį galima išvystyti.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-25 09:27:17



Ir kviečiama būtent dalintis patyrimu nežinojimu.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-25 09:03:46



Rimantui.
Ar atsakyti į klausimą yra užduoti kitą. kuris išaukia dar tris klausimus. juk tai yra atsakymas. Tam kuris žino atsakym ą galima klausti to ką žino ir nelaukti atsakymo. tai prasminga ar neprasminga. jei prasminga tai uždavinėkime kalusimus , atsakymus juk visi žinom , jae ne tai kuo daugiau klausimų tuo bent atrodysim žinantys. Juk ir traip visiems aišku koks yra atsakymas.

ED
2008-09-25 13:14:32



Jau trys metai ir net daugiau kaip šitame forume yra kalbama , kad žinoti ir patirti yra du skirtingi dalykai.Bet nuo žinojimo niekur nepabėgsi ir kai rašai ar rašai ką patiri ar rašai ką žinai.Ar galima aprašyti patyrimą , bet tas kas taip pat patiria turėtų kitaip patiriantį suprasti ir nepatiriaintį suprasti taip pat.Ko patiriantysis nesupras. Tai ką daryti nepatiriančiam , kad jis taip pat patirtų.Jeigu neturėtum materialių smegenų , kurios būtinos proto funksijai ir žmogiškąjai samonei ar sugebėtum patirti tai ką vadini Dieviškąją sąmone.Arne tam ir skirtas šis forumas kad patirtų nepatiriantis. Ar visad a buvo vienodos sąlygos patirti tarkimprieš 10000 tūkstančių ar 100000 metų.I r kodėl žmogus nepatiria nežino, kad patyrimas ir žinojima du skirtingi dalykai. Ar patyrimo galima išmokyti išmokti ar ne. Ir kaip tada mokyti. Ar jis turi išaugti savaime.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-25 08:57:46



Aš esu Dievo atvirukas. Ką tai reiškia?

...
2008-09-24 21:51:33



Mes, Petrai, neskaitome, mes sklandome sparnais ir buriame iš pienės pūko mažytį laumžirgio anūką

...
2008-09-24 21:48:33



Rimantai skubi, labai skubi.
Skubi daryti išvadas, skubi ir negirdi, nematai. Manai, kad tiesa viena, ir jinai ta kurią žinai tu. Net nenumanai, kad žinoti ir patirti du skirtingi dalykai.
Klausimėlis. Jei "mylėti reiškia būti Dievo sūnumi", ką reiškia būti Dievo sūnumi?

ED
2008-09-24 21:38:49



Štai , Rimantas , jums ponai , įkėlė nuostabiausią komentarą iš Urantijos Knygos . Bet ar jūs skaitote tai ir ar jūs norite ką nors išmintingo pasakyti tame kontekste ? Kam brautis į bruzgynus , štai jums pateikta atvira erdvė , atvira ir išmintinga mintis . Ir tai realiausias faktas ir nuostabiausias aprašymas dieviškos Tiesos .

Petras
2008-09-24 21:35:57



O as sutikau zole ir jai padekojau...matyt su zole buvau, bet jei zole neisliks, tai neturi prasmes, verciu tavo. Rimantai bastiona ir jis minkstai krenta i zole...

?
2008-09-24 20:40:14



Akimirka svarbi jeigu esi su Dievu, bet jeigu su juo nesi nors jis ir yra tavyje tai ta akimirka neturi jokios prasmės.Dievo tavyje buvimas dar nereiškia tavo buvimo su juo.Va kai jį atrasi ir kiekvieną akimirką būsi su juo tai ir bus svarbi kiekviena akimirka.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-24 20:09:11




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal