Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

ŽMOGAUS PROTAS AUGINA SAVO LIKIMĄ


Kažkurią tai savaitę su mūsų panevėžietiška grupe buvome pradėję svarstyti apie mūsų proto įtaką visam bendram mūsų likimui. Parodžiau ir perskaičiau jiems dar ankstesnį mano dialogą su dieviškuoju minčių Derintoju . Patarė parašyti į forumą , bet praėjus kelioms dienoms perskaičiau jį iš naujo ir pradėjau koreguoti . Bekoreguodamas supratau , kad jis visas yra mano sąmonės išmąstytas produktas ir nieko naujo aš čia nepasakau . Viską palikau ir nieko nebesiruošiau rašyti į forumą . Bet po geros savaitės , darbe , pasitaikė rami valandėlė . Sėdžiu ir mąstau ką čia man paklausus Dievo Tėvo dvasios . Bandau formuoti kokį nors įžymų klausimą , bet nieko gero nesugebu paklausti , o tuo pačiu ir nieko negirdžiu ir neturiu jokio ryšio . Ir staiga prisimenu , kad prieš kelias savaites aš taip ir neišsiaiškinau , kaip žmonės susikuria savo likimą ir koks čia mūsų proto veikimas . Tada staiga susiformavo ir toks klausimas . KOKIA ŽMOGAUS DALIA IR KAS ČIA VYKSTA SU ŽMONĖMIS ?
Nedelsiant pradėjo eiti atsakymų mintys . Kad nepamirščiau , pradėjau viską užsirašyti . Dabar visą tai rašau į forumą .
Gal kam bus įdomu ir naudinga pasiskaityti mano Dieviškojo minčių Derintojo atsakymą , kuris prasidėjo taip :
,, Savo protą naudokite tik vis geresnio ryšio suradimui ir palaikymui su Manimi . Visiems jūsų kitiems veiksmams ir įgūdžiams atsirasti , sužinoti ir atlikti , ateis išmintis nuo Manęs . Visko prašykite ir viską projektuokite tik bendroje sąjungoje ir dialoge su Manimi. Be Manęs nieko sąmoningai neplanuokite ir neveikite . Tik su Manimi yra sėkmė ir gyvenimas.
Mano sūnau , kas eina su Manimi , tam niekada nieko blogo neatsitiks , kas ne su Manimi , tie bus pavaldūs gamtos stichijų šėlsmui . Ir tai yra tikra ir nepakeičiama . Mano vaikai yra mano valdžioje ir apsaugoje . Manęs nemylintys yra gamtos vaikai ir jie yra ir bus kosminių - gamtinių dėsnių ir sąlygų priklausomybėje . Tik begalinis tikėjimas , kad AŠ ESU susijungęs su žmogumi , su jo protu - veda žmogų į aukščiausią apsaugą nuo visų jūsų planetinių netikėtumų .
Visi kiti keliai žmones veda tik į fizinę ir dvasinę prąžūtį . Žmogus yra mirtingas . Mane atstūmęs , be Manęs jis ir lieka mirtingas. Jo fizinis kūnas grįžta į planetinių elementų būklę , o neužaugusi siela , išnyksta be pėdsakų . Žmogus kaip asmenybė išnyksta ir iš planetinio gyvenimo , o jo siela nepatenka į morontinius gyvenimus . Tokio žmogaus visa gyvenimo fazė yra lygi nuliui .
Mano vaikai , mano sūnau , kad taip nenutiktų - visomis galiomis stiprinkite tikėjimą ir pasitikėjimą Manimi . Stiprinkite brolystę tarp savų ir stiprinkite ją Urantijos apreiškimų dvasia ir praktiniu jos naudojimu . Atverkite visus proto vartus , nuimkite visas užtvaras išankstinių nuostatų.
Gyvenkite tik Manimi kiekvieną dieną ir kiekvieną valandą . Tada AŠ jus vesiu - nebus jokių kliūčių jūsų gyvenimo kelyje . Jums viskas seksis ir džiaugsmas , ir pasitenkinimas lydės kiekvieną dieną . Taip augsite vis labiau ir labiau išmintyje ir meilėje . Tai AŠ sakau visiems , ne tik tau , sūnau . Ką tu užgirdai yra tikra , lygiai kaip tikra yra ir Mano Dieviškasis buvimas jūsų protuose ".
Petras [xx]
2008-09-15 21:26


Petras
2008-09-16 21:42:59

Komentarai

ED,Esi neblogai susipažinęs su vedų brahmanų filosofija na ir manau su Sai Babos mokymu.Bet galėtum susipažinti su tikrovę dar plačiau o svarbiausia giliaujeigu skaitytum Urantijos Knygos apreiškimą.Ir dar giliau jeigu savo sąmonės neretintum o užmegstum ryšį dvasinį ryšį su pačiu tikrovės šaltiniu esančiu tavyje.Ir tikrai tu ir tas kas yra aktualiai dar ne vienas ir tas pats potencialiai taip.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-24 20:01:13



Dievas yra meilė. O mylėti reiškia būti Dievo sūnumi. Dievas yra meilė ir Dievas yra viskas , bet tikrai ne viskas yra Dievas ir ne viskas yra meilė.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-24 19:52:54



rimantas:
".Ar žmogus , visata , kurėjas yra vienas ir tas pats. Ar dabar šiuo metu jie yra vienas ir tas pats.Ar jie visada buvo vienas ir tas pats . Ar jie visada bus vienas ir tas pats.Kas kame ar kurėjas visatoje ar visata kurėjuje.Kas pirminis visata ar kurėjas.Ar mes esame kurėjuje ir kurėjas mumyse. Reiškia mes esame meilėje ir meilė mumyse. Kiek mes tuomet esame ja.Ar karas žudymai kyšininkavimas policija valsybė kariuomenė yra meilė."
- Žmogus yra žmogus, Dievas -Dievas, Visata yra visata. Visakas yra meilė.
Rimantas:
"Kas yra gyvybė . Kūno gyvybė ir to kas yra gyvybė.Ir kas pirmiau kūno gyvybė ar to kas yra"
-Gyvybė yra visur (įvairiom formom).

ED
2008-09-24 19:42:39



Rimantai, ką tau asmeniškai rieškia žodis "Meilė" ir žodis "Mylėti"

ED
2008-09-24 19:33:35



O kai esi ne su juo, su kuo tuomet?

Rimantui
2008-09-24 20:35:04



Neperdaug, parašei tiksliai ir ne per daug: svarbi tik ši akimirka.


ED
2008-09-24 19:36:34



"1. PASIRINKIMO PROTO ARENA
Nors Derintojų darbo prigimtis yra dvasinė, bet visą savo darbą jie turi, neišvengiamai, atlikti remdamiesi intelektualiu pagrindu. Protas yra žmogiškoji dirva, iš kurios dvasinis Pagalbininkas turi išvystyti morontinę sielą, bendradarbiaudamas su asmenybe, kurios viduje gyvena.
Visatų visatos keliuose proto lygiuose yra kosminė vienybė. Intelektualūs savieji aš iš kosminio proto atsiranda didele dalimi panašiai, kaip ūkai atsiranda iš kosminių visatos erdvės energijų. Intelektualių savųjų aš žmogiškajame (todėl asmeniame) lygyje dvasinės evoliucijos potencialas ima viešpatauti, kada mirtingojo protas kyla, dėl žmogiškosios asmenybės dvasinių sugebėjimų drauge ir dėl absoliučios vertybės esybės-esmės kuriančiojo buvimo tokiuose žmogiškuosiuose aš. Bet tokį materialaus proto dvasinį viešpatavimą sąlygoja du patyrimai: Šitas protas turėjo išsivystyti septynių pagalbinių proto dvasių tarnavimo dėka, ir materialusis aš turi pasirinkti bendradarbiavimą su viduje gyvenančiu Derintoju kuriant ir puoselėjant morontinį aš, evoliucinę ir potencialiai nemirtingą sielą.
Materialus protas yra ta arena, kurioje gyvena žmogiškosios asmenybės, save sąmoningai suvokia, priima sprendimus, pasirenka Dievą arba jį apleidžia, įamžina arba sunaikina save.
Materialioji evoliucija jums suteikė gyvybės mechanizmą, jūsų kūną; pats Tėvas jus apdovanojo pačia tyriausia dvasine realybe, kokia tik yra žinoma visatoje, jūsų Minties Derintoju. Bet į jūsų rankas, pavaldus jūsų pačių sprendimams, buvo atiduotas protas, ir būtent proto dėka jūs gyvenate arba mirštate. Būtent šito proto viduje ir su šituo protu jūs priimate tuos moralinius sprendimus, kurie jus įgalina pasiekti panašumo į Derintoją, ir tai yra panašumas į Dievą.
Mirtingas protas yra laikinoji intelekto sistema, paskolinta žmogiškosioms būtybėms naudotis materialaus gyvenimo metu, ir naudodamos šitą protą, jos amžinosios egzistencijos potencialą arba priima arba atmeta. Protas yra beveik viskas, ką jūs turite iš visatos tikrovės, kuri yra pavaldi jūsų valiai, o siela – morontinis savasis aš – ištikimai pavaizduos žemiškųjų sprendimų, kuriuos priima mirtingasis aš, derlių. Žmogiškoji sąmonė švelniai atsiremia į elektrocheminį mechanizmą apačioje ir subtiliai paliečia dvasinę-morontinę energetinę sistemą viršuje. Žmogiškoji būtybė per savo mirtingąjį gyvenimą sąmoningai iki galo niekada nesuvokia nė vienos iš šitų dviejų sistemų; dėl to ji turi dirbti protu, kurį ji sąmoningai suvokia. Ir išlikimą užtikrina būtent ne tiek tai, ką protas suvokia, kiek tai, ką protas
--------------------------------------------------------------------------------
[1217]▼
trokšta suvokti; ne tiek tai, kuo protas yra, kiek tai, kuo protas siekia būti, būtent tai ir sudaro dvasinį tapatumą. Ne tiek tai, jog žmogus sąmoningai suvokia Dievą, kiek tai, jog žmogus trokšta Dievo, būtent tai ir yra kilimo visatoje priežastis. Nėra tiek svarbu, kas jūs esate šiandien, kiek yra svarbu tai, kuo jūs tampate diena iš dienos ir amžinybėje.
Protas yra kosminis instrumentas, kurio pagalba žmogiškoji valia gali groti naikinimo neharmoningą melodiją arba kurio dėka ta pati žmogiškoji valia gali groti susitapatinimo su Dievu ir iš to atsirandančio amžinojo išlikimo nuostabiąsias melodijas. Derintojas, padovanotas žmogui, iš esmės yra nepasiduodantis blogiui ir negalintis padaryti nuodėmės, bet iškrypėliškos ir savanaudiškos žmogiškosios valios nuodėmingos machinacijos mirtingojo protą iš tikrųjų gali persukti, iškreipti, ir padaryti blogą ir bjaurų. Lygiai taip šitas protas gali būti paverstas kilniu, gražiu, teisingu, ir geru – iš tikrųjų didingu – sutinkamai su Dievą pažįstančios žmogiškosios būtybės dvasios apšviesta valia.
Evoliucinis protas tiktai tada yra visiškai tvirtas ir patikimas, kada pats pasireiškia dviemis kosminio intelektualumo kraštutinėmis formomis – kada būna visiškai mechaninis ir kada yra visiškai sudvasintas. Tarp grynos mechaninės kontrolės ir tikros dvasinės prigimties intelektualių kraštutinumų įsiterpia ta milžiniška grupė besivystančių ir kylančių protų, kurių stabilumas ir ramybė priklauso nuo asmenybės pasirinkimo ir susitapatinimo su dvasia.
Bet žmogus savo valios Derintojui neatiduoda pasyviai, vergiškai. Greičiau jis iš tikrųjų pasirenka aktyviai, pozityviai, ir bendradarbiaudamas atsiduoti Derintojo vedimui, kada ir kaip toks vedimas sąmoningai skiriasi nuo natūralaus mirtingojo proto troškimų ir impulsų. Derintojai manipuliuoja, bet niekada žmogaus proto nevaldo prieš jo valią; Derintojams žmogiškoji valia yra aukščiausia. Ir jie taip į ją atsižvelgia ir ją gerbia tuo metu, kada stengiasi pasiekti minties suderinimo ir charakterio transformavimo dvasinius tikslus besivystančio žmogiškojo intelekto beveik beribėje arenoje.
Protas yra jūsų laivas, Derintojas yra jūsų locmanas, žmogiškoji valia yra kapitonas. Mirtingojo laivo šeimininkas turėtų turėti išminties pasitikėti dieviškuoju locmanu, kad kylančiąją sielą nuplukdytų į amžinojo išlikimo morontijos prieplaukas. Tiktai savanaudiškumu, tinginyste, ir nuodėmingumu žmogaus valia gali atstumti tokio mylinčio locmano vadovavimą ir galiausiai sudaužyti mirtingojo karjerą į paminto gailestingumo blogio seklumas ir į apkabintos nuodėmės uolas. Jums sutikus, šitas ištikimasis locmanas nugabens jus saugiai per laiko barjerus ir erdvės kliūtis į dieviškojo proto patį šaltinį ir dar toliau, net iki Derintojų Tėvo Rojuje. " ( 1217 )


rimantas ( Kaunas )
2008-09-24 09:22:59



tas ir yra, rimantai, labai tai jaučiu, kad kuo mažiau aš pats myliu šiandien (na nemoku, ar neteikiu svarbos), tuo labiau suvokiu kad gyvenu kažkaip ne taip. Kas bus rytoj, pamatysim rytoj. Jei kada negalėsi pajudinti rankų kojų, tada ir pagalvosi apie savo meilę tada. O šiandien gali, tai kodėl ne myli taip kaip moki, tegu ir ne visai tobulai, o galvoji kas bus su tavo meile kažkada? O valstybė, kariuomenė, STT, ir kiti - jei tu pats esi valstybės ar visuomenės dalis, priimk tai asmeniškai. Tačiau jei nesi STT ar CŽV - koks tavo reikalas?

neperdaug
2008-09-23 21:47:40



aš noriu kalbėti ne hipotezėm, ne teorijom, ne filosofiniais išvedžiojimais ar įtikėjimais, ne apie neapibrėžtą ateitį ar apie tai, kas kada nors bus ar nebus, rytoj ar po milijardo metų, įmanoma tai ar neįmanoma. Tai iš tiesų niekam nerūpi, rimantai, bent jau neturi rūpėti perdauG, o jei tai tampa svarbiau už gyvenimą ir meilę čia ir dabar, galima galvoti, kad kažkaip ne taip gyvenam. Rytojus dar neišaušo, rimantai. Kai kam gal jis ir apskritai neišauš. O ką ir kaip mylėsi šiandien?

neperdauK
2008-09-23 21:16:40



Tai negi tau neatrodo negi tu nepatiri , kad mes gyvenam tikrai netaip.Aš jau klausiau ar kai mane pakirs liga tai yra aš negalėsiu pajudinti nei rankų nei kojų ar aš tuomet mylėsiu. Man šitame forume daugumos buvo atsakyta , kad ne . O aš sakau , kad taip. Tai kur gi tas veiksmas.Jeigu dar yra valstybė , kariuomenės ,vyriausybės ,apsaugos tarnybos ,tvoros, ekonomikos mokslai ,valstybių sienos, bankai ,STT, FSB,CŽV, tai apie kokią meilę eina kalba.O š noriu mylėti reiškia man jų jau kaip ir neturėtų būti ir aš gyvenu taip tarsi jų ir nėra. Bet jos yra. O kai jų nebus tada gal ir galima bus sakyte meilė yra visur.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-23 21:30:46




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal