Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

ŽMOGAUS PROTAS AUGINA SAVO LIKIMĄ


Kažkurią tai savaitę su mūsų panevėžietiška grupe buvome pradėję svarstyti apie mūsų proto įtaką visam bendram mūsų likimui. Parodžiau ir perskaičiau jiems dar ankstesnį mano dialogą su dieviškuoju minčių Derintoju . Patarė parašyti į forumą , bet praėjus kelioms dienoms perskaičiau jį iš naujo ir pradėjau koreguoti . Bekoreguodamas supratau , kad jis visas yra mano sąmonės išmąstytas produktas ir nieko naujo aš čia nepasakau . Viską palikau ir nieko nebesiruošiau rašyti į forumą . Bet po geros savaitės , darbe , pasitaikė rami valandėlė . Sėdžiu ir mąstau ką čia man paklausus Dievo Tėvo dvasios . Bandau formuoti kokį nors įžymų klausimą , bet nieko gero nesugebu paklausti , o tuo pačiu ir nieko negirdžiu ir neturiu jokio ryšio . Ir staiga prisimenu , kad prieš kelias savaites aš taip ir neišsiaiškinau , kaip žmonės susikuria savo likimą ir koks čia mūsų proto veikimas . Tada staiga susiformavo ir toks klausimas . KOKIA ŽMOGAUS DALIA IR KAS ČIA VYKSTA SU ŽMONĖMIS ?
Nedelsiant pradėjo eiti atsakymų mintys . Kad nepamirščiau , pradėjau viską užsirašyti . Dabar visą tai rašau į forumą .
Gal kam bus įdomu ir naudinga pasiskaityti mano Dieviškojo minčių Derintojo atsakymą , kuris prasidėjo taip :
,, Savo protą naudokite tik vis geresnio ryšio suradimui ir palaikymui su Manimi . Visiems jūsų kitiems veiksmams ir įgūdžiams atsirasti , sužinoti ir atlikti , ateis išmintis nuo Manęs . Visko prašykite ir viską projektuokite tik bendroje sąjungoje ir dialoge su Manimi. Be Manęs nieko sąmoningai neplanuokite ir neveikite . Tik su Manimi yra sėkmė ir gyvenimas.
Mano sūnau , kas eina su Manimi , tam niekada nieko blogo neatsitiks , kas ne su Manimi , tie bus pavaldūs gamtos stichijų šėlsmui . Ir tai yra tikra ir nepakeičiama . Mano vaikai yra mano valdžioje ir apsaugoje . Manęs nemylintys yra gamtos vaikai ir jie yra ir bus kosminių - gamtinių dėsnių ir sąlygų priklausomybėje . Tik begalinis tikėjimas , kad AŠ ESU susijungęs su žmogumi , su jo protu - veda žmogų į aukščiausią apsaugą nuo visų jūsų planetinių netikėtumų .
Visi kiti keliai žmones veda tik į fizinę ir dvasinę prąžūtį . Žmogus yra mirtingas . Mane atstūmęs , be Manęs jis ir lieka mirtingas. Jo fizinis kūnas grįžta į planetinių elementų būklę , o neužaugusi siela , išnyksta be pėdsakų . Žmogus kaip asmenybė išnyksta ir iš planetinio gyvenimo , o jo siela nepatenka į morontinius gyvenimus . Tokio žmogaus visa gyvenimo fazė yra lygi nuliui .
Mano vaikai , mano sūnau , kad taip nenutiktų - visomis galiomis stiprinkite tikėjimą ir pasitikėjimą Manimi . Stiprinkite brolystę tarp savų ir stiprinkite ją Urantijos apreiškimų dvasia ir praktiniu jos naudojimu . Atverkite visus proto vartus , nuimkite visas užtvaras išankstinių nuostatų.
Gyvenkite tik Manimi kiekvieną dieną ir kiekvieną valandą . Tada AŠ jus vesiu - nebus jokių kliūčių jūsų gyvenimo kelyje . Jums viskas seksis ir džiaugsmas , ir pasitenkinimas lydės kiekvieną dieną . Taip augsite vis labiau ir labiau išmintyje ir meilėje . Tai AŠ sakau visiems , ne tik tau , sūnau . Ką tu užgirdai yra tikra , lygiai kaip tikra yra ir Mano Dieviškasis buvimas jūsų protuose ".
Petras [xx]
2008-09-15 21:26


Petras
2008-09-16 21:42:59

Komentarai

klausimas gal pasirodė perdauG sudėtingas, todėl pabandysiu nuosekliau - ar yra kas nors, rimantai, ką tu myli labiausiai?

neperdauK
2008-09-23 20:58:06



Visų vienodai tikrai nemyliu.Tikiu ,kad tai įmanoma. Bet to išmokti neįmanoma. Tai turi išaugti.Taigi kiek spėsiu stengsiuos išaugti čia , o paskui tęsiu tai toliau jau nebe čia. O šiuo man atrodo kad aš nemyliu nieko turiu omenyje ta tikrąja kurėjo meile.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-23 21:06:30



o ką tu myli ir kaip tu išreiški savo meilę, rimantai?

neperdauK
2008-09-23 20:38:39



Klausdamas jūsų.Kai klausiama ar tu mane (mus) myli , kas nemyli ar tas kuris klausia ar tas kurio klausiama.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-23 20:50:09



Ar meilė patiria meilę.Kas yra atoveiksmis veiksmui. Jeigu akščiausiasi yra visame kame tai atoveiksmis turėtų būti tik meilė. Ar taip yra kasdieniam gyvenime.Ir kiek šitam kūne, kuriame yra jis meilė galima būti meile. Ar tai kad jis meilė yra visame kame reiškia , kad ir tas kame jis yra taip pat yra meilė.Ar medis yra meilė.Ar žmogaus kūnas yra meilė. Žmogus nei kūnas nei protas ar jis jau tikrai aukščiasiasis. Ir kiek šitam kūne galima pasiekti aukščiausiąjį.Žmogus turi pradžią kūrėjas ne.Kuris link kurio eina.Kas kūrėjas o kas kūrinys ar kūrinys yra ir tas pats kurėjas. Ar kurinys kuria save link kurėjo.Kas patiria kurėją, ne kūnas, ar pats kūrėjas patiria save.Ar kūrėjas turi kūrinio patyrimą.Ir kam kurėjas sukuria kūrinį. Ar vienam kito reikia.Ar kurėjas gali apsieiti be kūrinio.Tai kiek galima nueiti šitam kūne ir kada kūnas tampa nereikalingas.Ar kai kūno jau nebėra reiškia, kad tikslas pasiektas.Bet tuomet nėra ir proto.
Taigi kam kūnas ir kam protas. Ar nei vieno iš tikro nėra čia tik kurėjo pasireiškimas.O gal protas tiltas tarp kurėjo ir kurinio , kad kurinys pasiektų kurėją.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-23 20:28:36



Tai ar taip sunku buvo atsakyti.Jeigu meilė yra visiems ir visada.Ar žmogus , visata , kurėjas yra vienas ir tas pats. Ar dabar šiuo metu jie yra vienas ir tas pats.Ar jie visada buvo vienas ir tas pats . Ar jie visada bus vienas ir tas pats.Kas kame ar kurėjas visatoje ar visata kurėjuje.Kas pirminis visata ar kurėjas.Ar mes esame kurėjuje ir kurėjas mumyse. Reiškia mes esame meilėje ir meilė mumyse. Kiek mes tuomet esame ja.Ar karas žudymai kyšininkavimas policija valsybė kariuomenė yra meilė.Kas yra gyvybė . Kūno gyvybė ir to kas yra gyvybė.Ir kas pirmiau kūno gyvybė ar to kas yra . Kas yra protas. Kas yra mirtis , kad ir kūno mirtis.o Gal nėra nei mirties nei kūno nei proto.O visa kas tik jis.Kur jo pasireiškimas o kur proto . Jeigu proto nėra tai kas tada kuria visas tas istorijas.Ir kas myli, jeigu protas nemyli.Ar protas tas kuris kuria istorijas gali nors kiek mylėti.Sakai kiekvienas turim savo kelią ir savo saikus keliui matuoti . Taigi mūsų gi nėra. Yra tik jis.Kas tuomet tie saikai.

rimantas ( Kaunas)
2008-09-23 20:08:37



Na gerai.
Pažiūrėkim kuris turi daugiau laiko (neskuba), ir kuris turi daugiau noro (kantrybės).
Rašai:
"O kodėl ir dieną negali būti Jis ,ne aš o Jis , kodėl Jis tik naktį.Kaip perkelti Jį į dieną"
-Jei "Jis"- Aukščiausiasis, tai Jis yra visada, ir visame kame.
Rašai:
"Kodėl tuomet yra reakcija į juos ar ne taip giliai nueita"
-Reakcija būna visada. Veiksmas - atoveiksis, priežastis -pasekmė. Gal yra klausimas, kodėl kyla noras vertinti(geras, blogas)?
Rašai:
"Ir ar tas gylis turi kažkokį savo baigtininumą."
-Kūrėjas, visata, žmogus beribiai.
Rašai:
"O tada ir pamatyti ,kad yra ne tik kaip yra o ir kodėl taip yra kodėl yra vienaip ar kitaip ir kaip tai surišta tarpusavyje"
-Tai turi vykti vos pradėjus eiti gilyn į save.
Rašai:
"Meilė yra visiem , bet ar tai reiškia kad tiesiog taip yra"
-ko gero taip. meilė yra ne tik visiems bet ir visur ir visada.
Rašai:
"Ar meilė nereiškia matyti , kad yra ir blogai ir yra gerai , bet kartu matyti ir priežastis to blogai tuo pačiu mylint darantį blogai ne darymą , bet darantį"
-Mylėti - reiškia "matyti", kad nėra nei gerai nei blogai.
Rašai:
"Ar meilė darančiąjam yra pritarimas jo darymui."
-Taip. Tai net darymas kartu su juo.
Rašai:
"Taigi kiek galima nueiti gilyn ir kaip pasireikš matymas"
-Ribų nėra.
Rašai:
"Ar vienodai nuėjo Buda ir Jėzus. O mes ar vienodai galime nueiti "
-Kiekvienas turi (turim)savo kelia ir savo saikus tam kialiui matuoti.
Rašai: kai nueinama kas tą nuėjimo patyrimą aiškina , jeigu protas tai ar jis , kuris lyg ir trukdo nuėjimui gali teisingai paaiškinti:
-(atsakau)"aiškina tas kas nuėjo tas kas yra."


ED
2008-09-23 18:53:35



Ką dabar darysi kad tie laiko ir noro neturėjimai ir dauktaškiniai nutylėjimai labai jau man primena čia vieną senbuvį.Kaip ir mano klausimai jam . Tai jų perdauk tai vėl kokia priežastis tai užims dauk laiko.Jis ir dažnai užbaigdavo: pasakyčiau dauk, bet gal kada vėliau, kai turėsiu laiko.O laikas kam jis skirtas.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-23 15:16:12



Ir vėl problema su laiku.Eilinį jau kartą kartą. Kaip tik prieiname prie svarbiausio taip ir prasideda neturiu laiko, neturiu noro. Kas gali būti svarbiau negu pasidalinimas tuo ką esi radęs ar tai gali būti svarbiau už laiką ir kaip tame ką esi radęs gali nebūti noro. Ir dėl akių kame problema.Iš mano pusės nėra.Galima juk susitikti gyvai.Bet jeigu tavyje nėra nei noro nei laiko , tai kuo čia dėtos mano akys.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-23 15:09:45



Na rimantai ir užvertei klausimų.Norint atsakyti bent į trešdalį reiktų porą dienų sėdėti prie kompo ir rašyti, rašyti, rašyti.... tada ko gero pažertumei dar daugiau klausimėlių.
Tam neturiu nei laiko, nei noro...
Į didžiają dalį kausimų galėčiau atsakyti, bet pačiam reiktų juos surūšiuoti pagal svarbą Tau.
Dar geriau būtų tą daryti matant akis.


ED
2008-09-23 15:01:29




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal