Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

ŽMOGAUS PROTAS AUGINA SAVO LIKIMĄ


Kažkurią tai savaitę su mūsų panevėžietiška grupe buvome pradėję svarstyti apie mūsų proto įtaką visam bendram mūsų likimui. Parodžiau ir perskaičiau jiems dar ankstesnį mano dialogą su dieviškuoju minčių Derintoju . Patarė parašyti į forumą , bet praėjus kelioms dienoms perskaičiau jį iš naujo ir pradėjau koreguoti . Bekoreguodamas supratau , kad jis visas yra mano sąmonės išmąstytas produktas ir nieko naujo aš čia nepasakau . Viską palikau ir nieko nebesiruošiau rašyti į forumą . Bet po geros savaitės , darbe , pasitaikė rami valandėlė . Sėdžiu ir mąstau ką čia man paklausus Dievo Tėvo dvasios . Bandau formuoti kokį nors įžymų klausimą , bet nieko gero nesugebu paklausti , o tuo pačiu ir nieko negirdžiu ir neturiu jokio ryšio . Ir staiga prisimenu , kad prieš kelias savaites aš taip ir neišsiaiškinau , kaip žmonės susikuria savo likimą ir koks čia mūsų proto veikimas . Tada staiga susiformavo ir toks klausimas . KOKIA ŽMOGAUS DALIA IR KAS ČIA VYKSTA SU ŽMONĖMIS ?
Nedelsiant pradėjo eiti atsakymų mintys . Kad nepamirščiau , pradėjau viską užsirašyti . Dabar visą tai rašau į forumą .
Gal kam bus įdomu ir naudinga pasiskaityti mano Dieviškojo minčių Derintojo atsakymą , kuris prasidėjo taip :
,, Savo protą naudokite tik vis geresnio ryšio suradimui ir palaikymui su Manimi . Visiems jūsų kitiems veiksmams ir įgūdžiams atsirasti , sužinoti ir atlikti , ateis išmintis nuo Manęs . Visko prašykite ir viską projektuokite tik bendroje sąjungoje ir dialoge su Manimi. Be Manęs nieko sąmoningai neplanuokite ir neveikite . Tik su Manimi yra sėkmė ir gyvenimas.
Mano sūnau , kas eina su Manimi , tam niekada nieko blogo neatsitiks , kas ne su Manimi , tie bus pavaldūs gamtos stichijų šėlsmui . Ir tai yra tikra ir nepakeičiama . Mano vaikai yra mano valdžioje ir apsaugoje . Manęs nemylintys yra gamtos vaikai ir jie yra ir bus kosminių - gamtinių dėsnių ir sąlygų priklausomybėje . Tik begalinis tikėjimas , kad AŠ ESU susijungęs su žmogumi , su jo protu - veda žmogų į aukščiausią apsaugą nuo visų jūsų planetinių netikėtumų .
Visi kiti keliai žmones veda tik į fizinę ir dvasinę prąžūtį . Žmogus yra mirtingas . Mane atstūmęs , be Manęs jis ir lieka mirtingas. Jo fizinis kūnas grįžta į planetinių elementų būklę , o neužaugusi siela , išnyksta be pėdsakų . Žmogus kaip asmenybė išnyksta ir iš planetinio gyvenimo , o jo siela nepatenka į morontinius gyvenimus . Tokio žmogaus visa gyvenimo fazė yra lygi nuliui .
Mano vaikai , mano sūnau , kad taip nenutiktų - visomis galiomis stiprinkite tikėjimą ir pasitikėjimą Manimi . Stiprinkite brolystę tarp savų ir stiprinkite ją Urantijos apreiškimų dvasia ir praktiniu jos naudojimu . Atverkite visus proto vartus , nuimkite visas užtvaras išankstinių nuostatų.
Gyvenkite tik Manimi kiekvieną dieną ir kiekvieną valandą . Tada AŠ jus vesiu - nebus jokių kliūčių jūsų gyvenimo kelyje . Jums viskas seksis ir džiaugsmas , ir pasitenkinimas lydės kiekvieną dieną . Taip augsite vis labiau ir labiau išmintyje ir meilėje . Tai AŠ sakau visiems , ne tik tau , sūnau . Ką tu užgirdai yra tikra , lygiai kaip tikra yra ir Mano Dieviškasis buvimas jūsų protuose ".
Petras [xx]
2008-09-15 21:26


Petras
2008-09-16 21:42:59

Komentarai

O kodėl ir dieną negali būti Jis ,ne aš o Jis , kodėl Jis tik naktį.Kaip perkelti Jį į dieną.Jeigu viskas tiesiog yra tai ir vadinami pranašai tiesiog yra. Tai nei gerai nei blogai jie tiesiog yra.Kodėl tuomet yra reakcija į juos ar ne taip giliai nueita.Ir ar tas gylis turi kažkokį savo baigtininumą.Gal kas kart galima nueiti dar giliau ir tam gylumui nėra pabaigos. O tada ir pamatyti ,kad yra ne tik kaip yra o ir kodėl taip yra kodėl yra vienaip ar kitaip ir kaip tai surišta tarpusavyje.Meilė yra visiem , bet ar tai reiškia kad tiesiog taip yra.Ar meilė nereiškia matyti , kad yra ir blogai ir yra gerai , bet kartu matyti ir priežastis to blogai tuo pačiu mylint darantį blogai ne darymą , bet darantį.Ar meilė darančiąjam yra pritarimas jo darymui.Taigi kiek galima nueiti gilyn ir kaip pasireikš matymas.Nueiti gilyn dar būnat čia.Ar vienodai nuėjo Buda ir Jėzus. O mes ar vienodai galime nueiti ir kai nueinama kas tą nuėjimo patyrimą aiškina , jeigu protas tai ar jis , kuris lyg ir trukdo nuėjimui gali teisingai paaiškinti.Ar aiškina tas kas nuėjo tas kas yra.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-23 08:40:57



Mums tik atrodo, kad esame, o iš tikrųjų - yra. Niekas nemažėja, o plečiasi - jo valda. Dieną esu čia, o naktį -sugrįžtu - į jį, dieną - aš, o naktį - jis yra.

Debile
2008-09-22 21:39:54



Ten aukštai (ar giliai viduje)taip pat nera teisus ir neteisus. jis tiesiog yra. Ir kiekvieno vidus yra išskirtinis, individualus.
Toje kūryboje protas tik įrankis, jausmas (meilės jausmas)vaidina svarbiausią vaidmenį.
Sutinku , malda galingas įrankis. O darbas su įrankiu duoda tada rezultatų , jei jį naudoji pagal paskirtį (kiekvienas įrankis skirtas atlikti tam tikrus darbus)
Rašai:"O tas pakankamai aukštai ar nėra kartais ir mūsų vidus , kuo giliau į vidų tuo daugiau gėrio išorėje"
Kai pasieki gilesnį vidaus sluoksnį ten kur nėra gėrio ar blogio, išorėje lygiai tiek pat sumažėja gėrio ir blogio. Papraqsčiausiai išorėja daiktai, situacijos, žmonės taip pat tampa nei geri nei blogi. Jie tiesiog yra.

ED
2008-09-22 19:23:25



Taip, tik su Dievu, Dievo vardu atėjusi Judita Marija08, viską išaiškina, Jai atskleista paslapčių Uždanga, Ji išdrįso pasakyti ,,AŠ ATĖJAU"! Kreipkitės į Juditą Mariją08 pateiks visus atsakymus! Taip, aš apsvaigusi iš laimės!

Liuda
2008-09-22 14:40:11



Dar ED rašai , "kad ten aukštai pakankamai aukšai nėra nei gėrio nei blogio, nėra kilnu ar bjauru.Visa kas tiesiog yra." O tas pakankamai aukštai ar nėra kartais ir mūsų vidus , kuo giliau į vidų tuo daugiau gėrio išorėje.Dar pasikartosiu , kad pats sakai nuo vidaus priklauso išorė , taigi kiek išorė mūsų aplinka gali būti panaši į tai kas yra pakankamai aukštai.Taigi kaip tai kas tiesiog yra aukštai perkelti į mūsų kasdienę išorę. Jeigu išorė priklauso nuo vidaus o ne tik nuo aukštai ar negali būti taip kad tas aukštai yra ir viduje ir su juo susitapatinus kuo daugiau bus dideli pasireiškimai ir į išorę tiek kūrybiškai dvasiškai tiek visuomeniškai.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-22 14:36:14



Teisingus žodžius rašai Liuda. Be to ir šventieji raštai (visų didžiūjų religijų) rašo tiesą. Tik bėda ta, kad tą tiesą visi skirtingai supranta.
dangaus karalystę prasminga kurti savo viduje (nes nuo vidaus priklauso išorė).
Deja šio forumo pranašai kviečia sudėjus rankas melsti pokyčių. Ir apie jokią kūrybą nėra nei užuominų.

ED
2008-09-22 13:50:26



ED ,o kaip sukurti karalystę savo viduje, pats juk sakai , kad nuo vidaus priklauso išorė. Reiškia be sukurto teisaus vidaus nebus ir normalios išorės.Tai kol kas ir kuriam išorę jau ne vieną tūkstantį metų nesukūrę vidaus.Kuriam pagal proto supratimą ir taip kaip kiekvieno protas tą suprantą , bet ar tai yra tikrai vidaus atspindys.Ar kiekvienas veiksmas o tu siūlai būtent veikti bus paremtas jaus sukurta karalyste savo viduje.Ir malda komunija ryšys su tuo kas ir yra karalystės šaltinis ar nėra pagrindas teisingam veiksmui kurybai.Kaip be karakystės šaltinio kurti teisingą veiksmą.Jeigu tie šventieji raštai būtų rašę tiesą tai mes seniai gyventume ne tik vidinėje ,bet ir vidinės karalystės pasireiškimu išorėje.Ir reikia skaityti ne atskiras forumo pranašų kaip tu juos vadini , pasisakymų nuotrupas ,bet jų visus komentarus o ir pačią Urantijos Knygą , kad suprastum ir kas ta malda ir kam ji reikalinga ir iki kokio laiko ji yra reikalinga.Juk su ne vienu šventraščiu esi susipažinęs ar ten apie tai nerašo.Negi tu manai , kad meldžiamasi ar to mokoma tikrai tik tam , kad kažkas lyg burtų lazdelei mostelėjus išspręstų visas problemas.

rimantas ( Kaunas )
2008-09-22 14:20:24



"Dangaus karalystę kurkite savo viduje ir išorėje".
Na, kietai "apreiksta", nieko nepridesi.
Noreciau pamatyti ta, kuris jau paeme ir sukure ta karalyste. Gal Algis? O gal Petras X? Kuris cia toks aktyvus alternatyviu karalysciu kurejas? A-uuu!
//////////////
Zodziu, sveikinu ir tave, Liuda, su ryskejanciais sutrikimais

nejogas
2008-09-22 10:31:18



,,...Stebuklų jums nereikia. Pats didžiausias stebuklas, kad dangaus karalystė su jumis, kad ŠVIESA Žemėje ir kad esate pakviesti į dangaus karalystę. Didesnio stebuklo žemėje negali būti. Ateis laikas suprasite, kad Aš jums sakiau tiesą ir tik tiesą.
Dangaus karalystę kurkite savo viduje ir išorėje. "-ištrauka iš APREIŠKIMO Juditai Marijai08. Petrai, sveikinam TAVE!

Liuda
2008-09-22 09:18:22



Viltis juk miršta paskutinė

ED
2008-09-21 19:07:26




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal