Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

ŽMOGAUS PROTAS AUGINA SAVO LIKIMĄ


Kažkurią tai savaitę su mūsų panevėžietiška grupe buvome pradėję svarstyti apie mūsų proto įtaką visam bendram mūsų likimui. Parodžiau ir perskaičiau jiems dar ankstesnį mano dialogą su dieviškuoju minčių Derintoju . Patarė parašyti į forumą , bet praėjus kelioms dienoms perskaičiau jį iš naujo ir pradėjau koreguoti . Bekoreguodamas supratau , kad jis visas yra mano sąmonės išmąstytas produktas ir nieko naujo aš čia nepasakau . Viską palikau ir nieko nebesiruošiau rašyti į forumą . Bet po geros savaitės , darbe , pasitaikė rami valandėlė . Sėdžiu ir mąstau ką čia man paklausus Dievo Tėvo dvasios . Bandau formuoti kokį nors įžymų klausimą , bet nieko gero nesugebu paklausti , o tuo pačiu ir nieko negirdžiu ir neturiu jokio ryšio . Ir staiga prisimenu , kad prieš kelias savaites aš taip ir neišsiaiškinau , kaip žmonės susikuria savo likimą ir koks čia mūsų proto veikimas . Tada staiga susiformavo ir toks klausimas . KOKIA ŽMOGAUS DALIA IR KAS ČIA VYKSTA SU ŽMONĖMIS ?
Nedelsiant pradėjo eiti atsakymų mintys . Kad nepamirščiau , pradėjau viską užsirašyti . Dabar visą tai rašau į forumą .
Gal kam bus įdomu ir naudinga pasiskaityti mano Dieviškojo minčių Derintojo atsakymą , kuris prasidėjo taip :
,, Savo protą naudokite tik vis geresnio ryšio suradimui ir palaikymui su Manimi . Visiems jūsų kitiems veiksmams ir įgūdžiams atsirasti , sužinoti ir atlikti , ateis išmintis nuo Manęs . Visko prašykite ir viską projektuokite tik bendroje sąjungoje ir dialoge su Manimi. Be Manęs nieko sąmoningai neplanuokite ir neveikite . Tik su Manimi yra sėkmė ir gyvenimas.
Mano sūnau , kas eina su Manimi , tam niekada nieko blogo neatsitiks , kas ne su Manimi , tie bus pavaldūs gamtos stichijų šėlsmui . Ir tai yra tikra ir nepakeičiama . Mano vaikai yra mano valdžioje ir apsaugoje . Manęs nemylintys yra gamtos vaikai ir jie yra ir bus kosminių - gamtinių dėsnių ir sąlygų priklausomybėje . Tik begalinis tikėjimas , kad AŠ ESU susijungęs su žmogumi , su jo protu - veda žmogų į aukščiausią apsaugą nuo visų jūsų planetinių netikėtumų .
Visi kiti keliai žmones veda tik į fizinę ir dvasinę prąžūtį . Žmogus yra mirtingas . Mane atstūmęs , be Manęs jis ir lieka mirtingas. Jo fizinis kūnas grįžta į planetinių elementų būklę , o neužaugusi siela , išnyksta be pėdsakų . Žmogus kaip asmenybė išnyksta ir iš planetinio gyvenimo , o jo siela nepatenka į morontinius gyvenimus . Tokio žmogaus visa gyvenimo fazė yra lygi nuliui .
Mano vaikai , mano sūnau , kad taip nenutiktų - visomis galiomis stiprinkite tikėjimą ir pasitikėjimą Manimi . Stiprinkite brolystę tarp savų ir stiprinkite ją Urantijos apreiškimų dvasia ir praktiniu jos naudojimu . Atverkite visus proto vartus , nuimkite visas užtvaras išankstinių nuostatų.
Gyvenkite tik Manimi kiekvieną dieną ir kiekvieną valandą . Tada AŠ jus vesiu - nebus jokių kliūčių jūsų gyvenimo kelyje . Jums viskas seksis ir džiaugsmas , ir pasitenkinimas lydės kiekvieną dieną . Taip augsite vis labiau ir labiau išmintyje ir meilėje . Tai AŠ sakau visiems , ne tik tau , sūnau . Ką tu užgirdai yra tikra , lygiai kaip tikra yra ir Mano Dieviškasis buvimas jūsų protuose ".
Petras [xx]
2008-09-15 21:26


Petras
2008-09-16 21:42:59

Komentarai

Gerb. ED, bet kad tai, ką jūs parašėte, suprasti reikalingos nedefektuotos UK pliurpalais smegenys, o tokių šiose pievose ganosi tik vienetai(atsitiktiniai praeiviai).

umpapa
2008-09-21 18:04:04



Vis dėlto nesupratau, kas tą mano protą kels į "DIDIEVIŠKĄJĮ-MORONTINĮ sielos proto lygį"
Aš pats 'Žmogus', ar aukštesniopsios būtybės (Minties derintojas ir t. t.).
ir dar: '
Minties Derintojas palieka tik tokį žmogaus protą, kuris yra protiškai atsilikęs tiek, kad yra nepajėgus suvokti, kas yra gėris, kas yra blogis, kas yra kilnu, kas yra bjauru,...'
Mielieji pranašai, ten aukščiau (pakankamai aukštai) nėra gėrio ir blogio, nėra kilnu ar bjauru.
Visa kas tiesiog yra.

ED
2008-09-21 15:42:45



keisti jus juk nieko jam nereikia ir visas tik del jusu jis yra jus kliedite pasauliais kuriuose nebunate o zmoguje nematote zmogaus ir dekui jam nesakote keisti jus nieko jam nereikia ir visas tik del jusu jis yra jus lenkiates garsioms teorijoms o as dekoju jam

Debile
2008-09-21 01:25:11



Skiriu , ŽMOGUI ED - supratimui ir vedimui.

Protas yra Dievo Tėvo ir Šventosios Dvasios dovana , kad žmogus sugebėtų atpažinti dovanos Davėją . Taip protas , iš tiesų , yra naudingas tik tiek , kiek jis gali atpažinti Visatos Kūrėją . Kitu atveju , tai viso labo , tik protinga sistema save besirealizuojanti laike ir erdvėje . Jeigu išsivystęs protas nesugeba savęs surišti su dieviškuoju kosminiu Protu , nesugeba atpažinti savo proto gelmėse Dievo Dvasios , tai toks protas yra tik vienas iš aukštesnių gamtinių kūrinių ir jame labai aiškiai ir ryškiai tupi didelė beždžionė . Beždžionės grimąsos reiškiasi beveik visuose žmonėse , tik visa laimė , kad tai sudaro nedidelį procentą žmogiškojo proto kvailumo . Bet žmogaus protas nepripažystantis Dievo Dvasios veikimo į save ir per savo tingumą nevystantys valinio noro ieškoti viso to savo proto gelmėse , yra gilioje metamorfozėje beždžioniškojo pasaulio .

Žmogau mielas , ED , niekas per prievartą , iš dieviškojo pasaulio dvasių , ar tai būtų angelas ar kita aukšta dvasinė esybė , nevedžios ir netampys nei už pavadėlio tavęs , nei už rankų . Dievas yra Grynoji Meilės Energija , joje virpa įvairiausiais dažniais visi Visatų atomai , tuo sudarydami fantastiškiausių materijų įvairovę . Tu žmogau , taip pat esi iš materijos ir tu nieko bendro niekada neturėtum su dvasiniu pasauliu , jeigu į šią tavo galvą Visatos Šventoji Motina Dvasia nebūtų atsiuntusi septynių pagalbinių proto dvasių , kurios išvedė tave iš beždžionės proto ir sukūrė visas sąlygas , kad šis tavo protas sugebėtų , per darbą su pačiu savimi , atpažinti ir bendrauti su Dieviškąją Dvasia.
Tavo pabudęs protas Dievo dvasioje , tai tik pirmas ir mažas žigsnelis į didijį Gyvenimą , kurį tu pradedi čia , Žemeje . Dievas tik kviečia tave , žmogau , į nuostabią begalinę kelionę , kurioje lauks nuostabiausi ir morontiniai ir dvasiniai pasauliai ir šių pasaulių gyvi ir realūs gyventojai . Jie padės tau suprasti ir pažinti visas dangiškas paslaptis , kol galų gale tu pats tapsi tikrąja , grynąja dvasia ir sugebėsi stoti Dievo akivaizdoje , atpažinsi šį Meilės Šaltinį ir būsi palaimintas į Amžinybę . Štai kur tave nuves tavo protas , kai kasdiena bendrausi su savo Aukštąja dvasia , su Dievo Tėvo DVASIA . Be šio bendravimo tu liksi tik beždžioniško proto priklausomybėje , su kuriuo labai azartiškai bėgsi per šį žemišką gyvenimą , o aplik tave klykaus tokios pat beždžioniško gyvenimo grimąsos .

Petras
2008-09-20 22:59:53



Mielieji, Tėvo dvasia - Minties Derintojas - mus veda iš vidaus ne kaip avinėlį už pavadėlio, bet MŪSŲ LAISVOS VALIOS, mums, kaip ir visos kūrinijos asmenybėms taip pat Tėvo padovanotos, NEVARŽYDAMAS. Ir mes turime PASIRINKIMO LAISVĘ VISADA.
Tėvo dvasia mūsų GYVULINĮ PROTĄ kelia į aukštesnį DIEVIŠKĄJĮ-MORONTINĮ sielos proto lygį.
Tėvo žinojimas apie mus visus viską nė kiek nekeičia Jo vedimo, kad Jis įtakotų mūsų vedimą kaip nors kitaip. Ir tik mūsų asmeninis apsisprendimas LAISVA VALIA leidžia mūsų protą vystyti daug į aukštesnį lygį, kuriame ir veikia Minties DERINTOJAS, arba priešingai trukdyti Minties Derintojui mus vesti į šitą lygį.
Debilumas yra žmonių sugalvotas teminas ir neturi nieko bendro su Minties Derintojo veikimu. Minties Derintojas palieka tik tokį žmogaus protą, kuris yra protiškai atsilikęs tiek, kad yra nepajėgus suvokti, kas yra gėris, kas yra blogis, kas yra kilnu, kas yra bjauru, kad SAVO LAISVA VALIA GALĖTŲ PATS PRIIMTI SAVARNKIŠKUS SPRENDIMUS GĖRIO LABUI IR TUO PAČIU UGDYTI SAVO CHARAKTERĮ MEILĖS TARNYSTĖJE.
Jeigu toks NESVEIKO PROTO vaikas gimsta, tai jame Minties Derintojas iš viso neapsigyvena šeštaisiais vaiko gyvenimo metais, nes nėra tikslo Minties Derintojui tokiame prote veikti, kadangi su juo vis tiek niekada nebus galima užmegzti ryšio, kad jis laisva valia atskeistų savosios asmenybės, Tėvo padovanotos, charakterio DIEVIŠKAS SAVYBES.
Nei psichologai, nei psichiatrai, nei kunigai, nei teologai nežino, kad Tėvas padovanoja kiekvienam, nesutrikusio proto, vaikui nuo pat gimimo ASMENYBĖS DOVANĄ SU VISU JOS AMŽINUOJU POTENCIALU. Dėl to, kada vaikas priima pirmąjį MORALINĮ GĖRIO SPRENDIMĄ - tada Tėvas ir atsiunčia savo dvasią tokiam vaikui. Tai įvyksta apie šeštus metus, vidutiniškai, mūsų planetoje.
Iki tol vaiką veda Pagalbinės Proto Dvasios - Drąsos, Intuicijos, Žinių, Supratimo, Patarimo, Garbinimo, ir Išminties, iš kurių pirmąsias penkias turi ir gyvūnų protas, kad jie galėtų pratęsti savo rūšį ir išsilaikyti kaip rūšis per evoliucijos įvairius etapus.
Taigi, mano mielieji, Tėvo Dvasia, mūsų protą VYSTO per pasąmonę, kada mūsų užteršta ir sujaukta pąsmonė būna atjungta MIEGO METU IR KADA ŠIS PASĄMONĖS KANALAS NĖRA UŽTERŠTAS SAPNŲ VAIZDINIAIS, ar per VIRŠSĄMONĘ - sąmoningos maldos metu ir sąmoningo gyvo bendravimo su Tėvu metu.
Ir Tėvas mūsų protą jau DABAR vysto tam etapui, kada mus pažadins po vadinamosios fizinio kūno mirties.
Tačiau ir dabar, jeigu bendrausite su Tėvu, tai jūsų protas pasieks tokį aukštą lygį, kurį pranoks net didžiausių filosofų protą. Ir tada, nors jūs būsite dar šitame pasaulyje, bet jau būsite nebe iš šito pasaulio, nes matysite DAUG DAUGIAU, NEPALYGINAMAI DAUGIAU - KAS IR KODĖL VYKSTA ŠITAME PASAULYJE BŪTENT ŠITOKIU BŪDU, nes Minties Derintojas jūsų protui suteiks giluminį supratimą, kada matysite ne tik reiškinių priežastis, bet ir sąsajas tarp jų kaip visos kūrinijos visumos mažyčiame segmente, ko iki šiol nesugebėjo pamatyti nei filosofai, nei politikai, nei ekonomistai, nei mokytojai, nei tėvai.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2008-09-20 22:29:21



Tai Protas reikalingas tik ryšiui su auksčiausiuoju palaikyti.
kai tą ryšį susikuri protas kaip ir nereikalingas (nebent tam ryšiui palaikyti, ar jį stiprinti). Juk tada mane veda Aukščiausiasis, kaip avinėlį už pavadėlio. Juk jis viską žino geriau.
Ir kam Dievui reikėjo tokio kūrinio, kurį reiks vesti už pavadėlio kaip neįgalų.
Arba aš visai debilas.

ED
2008-09-20 16:52:39



Iš puslapio http://www.vadovelis.lt/darbai/lt/medicina/konspektai/darbas-7859/PSICHIATRIJA
DEBILAI (F - 70 ) Pasitaiko 75%. Kliniškai skiriamas: sunkus, vidutinis ir lengvas debilumas. Toks protinis atsilikimas išryškėja, kai pradeda eiti į mokyklą. Mechaninė atmintis ir dėmesys gerai išvystyta, žodžių atsarga didelė, dažnai žodžius įsisavina nesuvokdami jų turinio. Mąstymas yra konkretus. Nesuvokia perkeltinių prasmių, metaforų į klausimą kuo skiriasi lėktuvas nuo paukščio, atsako, kad lėktuvas - geležinis, o paukštis - mėsinis. Emocijos ir valia palyginti išsivystę gerai. Dauguma mėgsta nesudėtingą fizinį darbą, nors patys iniciatyvos nerodo. Debilai yra labai įtaigūs, greitai pasiduoda kitų įtakai, ypač neigiamiems, dažnai alkoholizuojasi, užsiima prostitucija arba patenka į pedofilų rankas. Debilai gali gyventi savarankiškai, bet dažniausiai jiems reikia padėti, kuria šeimas, labai seksualūs, dėl to daug vaikų. Kai kurie lengvo laipsnio debilai yra gabūs muzikai, dailei. Dauguma jų gali baigti pagalbines mokyklas, labai svarbu laiku debilus apsaugoti nuo žalingų įpročių, bei blo...
"ED" netikiu, kad toks esi. Tai kam save taip vadinti ?
Raimondas

Raimondas
2008-09-20 21:39:07



Mielas Petrai, mano siela pilna palaimos, kad mylimas Tėvas labai kantriai ir tyliai belsdamas į kiekvieno iš mūsų sielą prisibeldė dar prie vieno savo vaiko ABIPUSIO GYVO RYŠIO, kad tu mielas Petrai, turėjai kantrybės ir NORO, kalbintį Tėvą ir laukti tos akimirkos, kada Jo mokymą išgirsi ne tik kaip atskirą ir pabirusią mintį, bet kaip vientisą daugeliu minčių perteikiamą Tėvo mokymą, kurį suvokė ir priėmė tavo morontinis sielos protas.
Kuo daugiau bendrauk su Tėvu, nes tik šitaip stiprinsi šį gyvą ryšį su Juo. Ir tik šitokiu būdu didės tavo pasitikėjimas Juo pačiu ir Jo perteikiamais mokymais, kad juos atskirtum nuo savo pasąmoninių srautų. O turėdamas didesnį pasitikėjimą Tėvu ir Jo perduodamais mokymais, taip pat ir tu labiau pasitikėsi šituo pačiu gyvu ryšiu su Tėvu, ir dėl to galėsi išgirsti vis gilesnius ir sudėtingesnius Tėvo mokymus, kuriuos Jis tau jau suteikia, kaip ir visiems kitiems suteikia, tik ne visi NORI juos išgirsti ir DEDA TAM PASTANGŲ.
Po gauto mokymo parašyk tiek datą, tiek laiką, tiek vietą-miestą, kad žmonės, skaitydami ne vieną mokymą pamatytų, kad juos iš Tėvo galima gauti įvairiose vietose ir įvairiu metu, kad ir jie patys mėgintų išgirsti Tėvą nebūtinai namie. Gali Jį išgirsti ir lauke, ir pasivaikščiojimo metu, ir važiuodami traukiniu, bet kur ir bet kada jie gali kalbėtis su Tėvu ir Jį išgirsti.
Jeigu turi spausdintuvą, atsispausdink šį mokymą, o taip pat ir būsimus mokymus, kad galėtum juos padalinti žmonėms, kurie net ir nežino, kad galima išgirsti Tėvą, nes jie neskaitė mūsų Forumo, neskaitė Urantijos Knygos, neskaitė Jėzaus Kristaus KALBU KUMS VĖL, bet ir jų viduje Tėvo dvasia - Minties Derintojas - juos taip pat veda į šviesą GYVAI. Ir tau bus daugybė galimybių šituos mokymus jiems padalinti, kad juos sustiprintų ir pakylėtų į didesnės šviesos siekimą negu iki tol jie manė,kad galima jos siekti.
Ir visus mano sielos brolius ir seses, noriu dar kartą paraginti, SIEKITE GYVO RYŠIO SU TĖVU ATKAKLIAI, NENUTRAUKITE SAVO PASTANGŲ NET IR NEIŠGIRDĘ JO MOKYMŲ, KAIP JUOS IŠGIRDO PETRAS, TIKRAI IŠGIRSITE.
Žinokite, nėra taip, kad Tėvas vienus pasirenka, kad jie išgirstų Jį, o kitus palieka kurčius. NE! Jis VISUS pasirenka, kad Jį IŠGIRSTŲ, tik ne visiems užtenka KANTRYBĖS. Tačiau už kantrybę Tėvas VISADA atlygina sielos palaima, kada ji išgirsta TĖVĄ, KALBANTĮ JAI.
Mielas Petrai, tavęs laukia naujas laiptelis dvasinio žengimo kelyje bendraujant su Tėvu. Ir šitas laiptelis tau KOL KAS neįprastas. Bet ant jo tu jautiesi pakylėtas, šviesesnis, stipresnis dvasia, tuo pačiu ir kūnu. Tai tik PRADŽIA.
NIEKADA NESITRAUK IŠ ŠITO GYVO KELIO, KADA APIMS ABEJONĖS, JAU VĖLIAU, KAI BŪSI GAVĘS NE VIENĄ TĖVO MOKYMĄ, ir nebūtinai užrašytą, bet skrtą tik tau asmeniškai, AR TIKRAI JIE YRA IŠ TĖVO, AR NĖRA IŠ PASĄMONĖS, NES GAUNAMI MOKYMAI TARSI TAU NEPASAKYS NIEKO NAUJO, TIK KARTOS TAI, KAS JAU TAVO PROTUI IR TAIP GERAI ŽINOMA. Bus ir tokių, kurie tave irgi užsipuls, kad tu juos pats sugalvojai. Tai irgi bus tavo išmėginimas, kaip tokiomis aplinkybėmis tu pasielgsi - pasiduosi savo menkesniam ir stipresniam žmogiškajam protui, ar jį nugalėsi aukštesniu ir dieviškuoju morontiniu sieLos protu. Žinok, pati didžiausia kova dabar tavęs laukia ne su aplinka, bet su savo VIDUMI, nes Tėvas tau vis daugiau ir daugiau atskleis šviesos, prie kurios tu dar nesi pripratęs. O norėdamas prie jos priprasti, turėsi ta šviesa GYVENTI, priešingu atveju ji netaps ŠVIESULIU KITIEMS, IR BUS PASLĖPTA PO GAUBTU. Bet gi ne tam Tėvo šviesa, kad ją slėptumei. O ja šviesti galėsi tik DAR DAUGIAU IMDAMAS BENDRAUTI SU TĖVU, KURIS TAU PATEIKS NE VIENĄ MATERIALŲ ĮRODYMĄ, KAD TAVO ABEJONES IR BAIMES IŠSKLAIDYTŲ, KAD TIK IŠ ŠITO KELIO NESITRAUKTUM, O VIS INTENSYVIAU SU JUO BENDRAUTUM.
Tačiau pasąmonės ir žemojo žmogiškojo aš proto gniaužtai yra labai GALINGI, dėl to vien tik ATSIREMDAMAS Į TĖVĄ, TU PAJĖGSI ŽENGTI TOLIAU Į DAR DIDESNĘ ŠVIESĄ SU TĖVU, KURĮ TU IŠGIRDAI.
Šlovė Tėvui, Amžinajam Sūnui-Kūrinijos Motinai-Broliui, ir Begalinei Dvasiai-Kūrinijos Motinai-Sesei, kurie yra tokie mylintys ir didingi, kad iš meilės mums nusileidžia iki mūsų lygio, kad net padalina mums SAVE per Dvasios padalinimą ir trokšta, jog mes, patys žemiausi laisvą valią turintys tvariniai, materialūs žmonės, jau DABAR juos galėtume išgirsti, dar daugiau pamilti juos ir tarnauti kūrinijos šeimai dalindami meilę VISIEMS ir darydami gėrį savo sielos broliams ir sesėms.
Telydi jus ramybė.
Su broliška meile,

Algimantas
2008-09-17 11:16:13



Iš visos širdies dėkoju Tėvui Dievui už mokymą,šį kartą pateikta per mūsų sielos brolį Petrą.Mano mąnymu Tėvas savo darbams pasirinko tinkama įrankį.Negrąžbiliauju savo komentaruose,sakau ir rašau tą,ką jaučia mano širdis.Petrai,esi šiltas žmogus,linkiu tokiam ir išlikti.Tegul tavo darbai giria tavę.
Su meile

IRENA
2008-09-16 22:11:26




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal