Forumas: temos peržiūra

Spausdinti

Užduotis protui. Proto panaudojimas meilės skleidimui

Mes, žmonės, beveik visuomet reaguojame į aplinkos poveikį taip kaip ji veikia mus. Jei ant mūsų pyksta ir mes pykstame, jei mus skriaudžia ir mes skriaudžiame, jei mums šypsosi, tai ir mes šypsomes. Nepaisant įvykusios atsakomosios reakcijos, mes tą nuotaiką nešamės toliau ir perduodame estafetę kitiems.
Mes, žmonės, pakankamai sunkiai gebame pajausti Dieviškąjį subtilų buvimą ir Jo meilę mums.
Bet tai ką mes tikrai galime, mes galime suvokti Dieviškosios meilės buvimą savo protu.
Nukreipti savo protą ne į antraeilius kaprizus, barnius, pasistumdymus, intrigas, vargus ir rūpesčius, o mąstyti apie nesibaigiančio ir neprasidedančio Šaltinio ir Centro skleidžiamą meilę kiekvieną akimirksnį mums kiekvienam asmeniškai kaip ir visai kūrinijai.
Vien apie tai galvodami, kad kažkas mus myli, mes sukursime gėriu pripildytą atsakomąją reakciją, taip mes perduosime ją toliau, taip mes pasidalinsime tuo ką gavome, taip mes geriau susipažinsime su tuo kas mes esame iš tikrųjų.
.
tai užduotis protui
.
tiems kam to reikia
.
su meile


Arnoldas
2008-09-22 23:33:16

Komentarai

Na ne apie tai šį tema kas yra aplinka, o kas ne.
.
Koncentruojiesi į tuos dalykus, kurie būtent ir paminėti, kad į juos telkti dėmesio nereikia.
.
Tai nėra privaloma užduotis, rinktis tau.
.
Ten ir prierašas toks yra - "Tiems kam to reikia", jei tau to nereikia..., kaip ten su ta migla yra.


Arnoldas
2008-09-23 13:57:23



Tai - medaus našta.

Rimantui
2008-09-23 13:39:47



kaip patekot į ratą yra antraeilis dalykas. Čia aprašyta kaip galima iš jo ištrukt.
.
taip, aš turiu netariamų ydų. O aplinka negali neturėti tariamų ydų, nes aš esu taip pat aplinkos dalis ir aš jai suteikiu savasias ydas.


Arnoldas
2008-09-23 10:15:02



Jeigu tu ir aplinka - ydingi, į ką viena ir kita reaguoja? Ar tai jau trečiaeilis dalykas? Nepūsk miglos.

Arnoldui
2008-09-23 13:38:55



Esi uždėjęs ( jusi ) ratą at ašies žasie. Tai kas yra tavoji atsakomoji reakcija į Arnoldo komentarą.Ar tai tik žavus kaprizas.

rimantas ( Kaunas)
2008-09-23 08:53:13



Eliminuoji pirmąjį ir svarbiausiajį faktorių, kai jis neveikia, atsiranda ir nereikia:)
Tačiau man - reikia, kad būtų - kaprizas žavus,juokas - nemirtingas, kelrodė - žvaigždė.

rimantui
2008-09-23 15:07:16



Puse tavo teksto yra kazkur girdeta, matyta, skaityta, o kita puse - urantine teorija, ir abi nesulimpa i viena, nes ratas be asies niekaip nesisuka.
Tavo "atsakomaja reakcija" i aplinka sukelia tavo paties poveikis jai pirma, nei pajutai jos neigiama poveiki sau,o ne tariamos aplinkos ydos. Taigi, brezi uzdara rata, bet kaip i ji patekai, ir pats turbut nezinai.
O kaprizas buna zavus, o barnis - taikingas, pasistumdymas - visai nenuozmus, o intriga - zavinga, vargas - skleidzia sparnus, rupestis -veja dziaugsmus...
su snapu


zasis
2008-09-23 00:16:03




[Prisijunkite ir parašykite savo komentarą]
Spausdinti
Grįžti atgal